Manmanman, je hebt geen idee wat een vergelijking is.quote:Op donderdag 11 november 2004 18:13 schreef Mxyzptlk het volgende:
[..]
Manmanman, iedereen kan toch zien dat je een vergelijking maakte. Scroll even een paar regels omhoog als je echt last van spontane amnesie hebt.
als je Mohammed B. schrijft weten meer mensen wie je bedoelt, dan wanneer je het voluit schrijft hoorquote:Op donderdag 11 november 2004 17:53 schreef HiZ het volgende:
[..]
Hoezo ? Ik gebruik de naam van Bouyeri ook al een aantal dagen lang volledig. Ik vind het zo'n onzin om Mohammed B. te schrijven terwijl je op de eerste de beste website over de grens zijn volledige naam kunt vinden.
Ik gebruikte het spreekwoordelijk, het niet opnoemen van de achternaam is een soort gentlemens agreement tussen de journalisten. Dat vervolgens anderen weer nadrukkel de achternaam gaan zitten noemen, noem ik kinderachtig.quote:Op donderdag 11 november 2004 18:05 schreef Elgigante het volgende:
Volgens mij heeft god niet verboden om mensen achternamen te geven, maar als jij het terug kunt vinden in de Koran be my guest.
Meki is een onderdeel van het zogenoemde moslimquintet zou ik zeggen. KirmiziBay zie ik namelijk ook als een goede discussiepartner rond islamitische topics. Dan heb je dus BansheeBoy, KirmiziBay, Mutant01, Meki en ik. Buiten mezelf heb ik de namen op zo een volgorde gezet waarbij de meest gerespecteerde users als eerst worden opgenoemd. Helaas ben ik het niet altijd eens met de manier van posten van Meki. Maar verder heb ik daar geen problemen meequote:Op donderdag 11 november 2004 18:00 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als member van het moslimkwartet (al dus Meki) laat je je teamgenoot wel vallen met dergelijke bewoordingen, miscchien moeten jullie samen eens de dialoog aangaan..
Toch maakt Meki wel een punt. Als Hirsi Ali wijlen Theo van G. niet had aangespoord tot het maken van een zieke film als Submission en de AIVD had Mohammed B. full-contact gegeven en hem desnoods gearresteerd, dan hadden wij ons vandaag de dag nog steeds kunnen irriteren aan het trollen van wijlen Theo van G. omdat hij dan niet vermoord zou zijn. Kort gezegd: Hirsi Ali en de AIVD gaan m.i. niet vrij uit...quote:Op donderdag 11 november 2004 17:38 schreef Cheese het volgende:
[..]
ach ja, iedereen is verantwoordelijk voor de moord![]()
Je hebt gelijk Youssef, ik heb een fout gemaakt door broeder Kirmizi niet bij ons te betrekken terwijl hij er wel degelijk bij hoort. Mijn excuses, maar bedankt voor je wederzijdse terechtwijzing, broederquote:Op donderdag 11 november 2004 18:44 schreef Youssef het volgende:
Meki is een onderdeel van het zogenoemde moslimquintet zou ik zeggen.
quote:Op donderdag 11 november 2004 18:44 schreef Youssef het volgende:
[..]
Dan heb je dus BansheeBoy, KirmiziBay, Mutant01, Meki en ik. Buiten mezelf heb ik de namen op zo een volgorde gezet waarbij de meest gerespecteerde users als eerst worden opgenoemd.
dat had ik je ingefluisterd, goochem. Want op interne Fok!moslimrellen tussen Marokkanen en Turken zitten we al helemaal niet te wachten, dat moest er ook nog bijkomen.....quote:Op donderdag 11 november 2004 18:48 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je hebt gelijk Youssef, ik heb een fout gemaakt door broeder Kirmizi niet bij ons te betrekken terwijl hij er wel degelijk bij hoort. Mijn excuses, maar bedankt voor je wederzijdse terechtwijzing, broeder
Inderdaad, mevr. v Gogh heeft zelf ook een getuigenverklaring afgelegd om Hirshi Ali op te laten pakkenquote:Op donderdag 11 november 2004 18:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Toch maakt Meki wel een punt. Als Hirsi Ali wijlen Theo van G. niet had aangespoord tot het maken van een zieke film als Submission en de AIVD had Mohammed B. full-contact gegeven en hem desnoods gearresteerd, dan hadden wij ons vandaag de dag nog steeds kunnen irriteren aan het trollen van wijlen Theo van G. omdat hij dan niet vermoord zou zijn. Kort gezegd: Hirsi Ali en de AIVD gaan m.i. niet vrij uit...
Ze zegt dus letterlijk dat Ayaan Hirsh Ali een nieuw slachtoffer in de nabije toekomst kan verwachten, en dat ze verplicht is ervoor te zorgen dat wijlen Theo wordt herdacht.quote:Moeder van Theo. v Gogh::
Lieve Ayaan kipkroket Hirshi Ali,
heb geen schuld gevoel. Theo werd al langer bedreigd. [...] Jij moet er mede voor zorgen dat Theo niet vergeten wordt, na een tijd komt er misschien een andere moedige filmmaker.
quote:Op donderdag 11 november 2004 18:53 schreef BansheeBoy het volgende:
Overigens voel ik me erg gevleid waarde broeder Youssef, het respect is dan ook (van) wederzijds (formaat)
Is dit één bericht?quote:Op donderdag 11 november 2004 17:18 schreef Meki het volgende:
Mohammed B. werd op 29 september nog aangehouden
Mohamed B.
DEN HAAG - Mohammed B., de man die wordt verdacht van de moord op Theo van Gogh, is op 29 september nog aangehouden. Hij maakte amok nadat hij een proces-verbaal had gekregen wegens zwartrijden in het openbaar vervoer. Dat blijkt uit de feitenreconstructie die de ministers Remkes (Binnenlandse Zaken) en Donner (Justitie) woensdag naar de Tweede Kamer hebben gestuurd.
Bij zijn aanhouding nam de politie papieren in beslag met daarop tal van telefoonnummers en e-mailadressen. Deze informatie wordt doorgespeeld aan de Algemene Inlichtingen en Veiligheidsdienst (AIVD). Uit de gegevens blijkt dat de meeste contacten van Mohammed B. bekenden zijn uit het Hofstadonderzoek, waarbij het gaat om een netwerk van radicale moslims.
Als je daarna stennis gaat schoppen zodat de pliesie er bij moet komen misschien wel.quote:Op donderdag 11 november 2004 19:31 schreef Cosma-Shiva het volgende:
[..]
Is dit één bericht?
(if so) Sinds wanneer neemt de politie persoonlijke bezittingen in beslag wanneer iemand zwart rijdt in de tram?
quote:Op donderdag 11 november 2004 17:43 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Prins Bernhard![]()
quote:Mobiele telefoon B. werd tot 21 oktober getapt
DEN HAAG (ANP) - De mobiele telefoon van Mohammed B. werd afgeluisterd tot 21 oktober, twee weken voor de moord op filmmaker Theo van Gogh. Dat blijkt uit de feitenreconstructie die de ministers Donner (Justitie) en Remkes (Binnenlandse Zaken) woensdag naar de Tweede Kamer hebben gestuurd.
De tap trad op 9 augustus in werking, nadat het afluisteren van het telefoonnummer van het huisadres van B. niks had opgeleverd. Op dit adres, Marianne Phillipsstraat 27 in Amsterdam, waren geregeld bijeenkomsten van radicale moslims.
De tap op de mobiele telefoon werd per 21 oktober beėindigd. Minister Remkes verduidelijkte donderdagavond in het debat in de Tweede Kamer dat de mobiele telefoon in handen was van een kennis van B. en dat B. het toestel zelf niet gebruikte.
hij is niet opgepakt voor zwartrijden maar voor het amok maken toen ie gepakt werdquote:Op donderdag 11 november 2004 17:41 schreef HarigeKerel het volgende:
Zwartrijden, wie is er geen terrorist van geworden?
De rakker.quote:Op donderdag 11 november 2004 17:47 schreef Meki het volgende:
[..]
hij ging zwartrijden in de lijnen 1 en 17
Dus we Mevrouw Carvalho kan oma Holleeder kwalijk nemen dat zij niet goed voor haar zoontje heeft gezorgd en zodoende medeschuldig is aan de ontvoering van Freddy H.?quote:Op donderdag 11 november 2004 18:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Toch maakt Meki wel een punt. Als Hirsi Ali wijlen Theo van G. niet had aangespoord tot het maken van een zieke film als Submission en de AIVD had Mohammed B. full-contact gegeven en hem desnoods gearresteerd, dan hadden wij ons vandaag de dag nog steeds kunnen irriteren aan het trollen van wijlen Theo van G. omdat hij dan niet vermoord zou zijn. Kort gezegd: Hirsi Ali en de AIVD gaan m.i. niet vrij uit...
Gewoon agenten die toegang hadden tot de info en graag een centje bij willen verdienen, de eed die dergelijke ambtenaren bij hun indiensttreding afleggen stelt in de praktijk geen ruk voor, blijkt wel.quote:Op vrijdag 12 november 2004 08:46 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik vraag me elke weer af wie dit soort info laat uitlekken. Wie heeft b.v. die brief van Jason laten uitlekken naar buiten toe ?
Da's stoer!quote:Op donderdag 11 november 2004 17:57 schreef Slarioux het volgende:
[..]
Zijn punt is, dat mensen het juist doen om anderen te irriteren. Niet omdat het niet mag ofzo, maar puur om te provoceren. Serieus; je weet de naam nu, dus?
Waarna de AIVD zijn mobiele telefoon heeft afgeluisterd gedurende geruime tijd.quote:Op vrijdag 12 november 2004 10:47 schreef Da hopman het volgende:
Da's stoer!
Maar het ging toch om zwartrijden?
Begrijp ik het nu goed dat men hem heeft opgepakt voor zwartrijden, hem helemaal uitgeschut en alle informatie die ze konden vinden op oa zijn GSM doorgesluist naar de AIVD?
Nou, sorry, dat noem ik niet echt verdacht hoor.quote:Op vrijdag 12 november 2004 12:17 schreef Da hopman het volgende:
Ze hadden beter allerter kunnen zijn op het moment dat bovengenoemde Marrokaan zonder naam 2 weken lang zijn mobieltje niet meer ging gebruiken. Kijk dat is pas verdacht.
Friday the 13th part 365 - Jason takes The Hague?quote:Op vrijdag 12 november 2004 08:46 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik vraag me elke weer af wie dit soort info laat uitlekken. Wie heeft b.v. die brief van Jason laten uitlekken naar buiten toe ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |