Omdat Rooney ook moet spelen en Rooney is heilig.quote:Op zaterdag 1 april 2006 20:40 schreef sampoo het volgende:
Hij zat weer op de bank maar hij scoorde als invaller. Alleen Saha gaf de assist en scoorde eerder zelf ook. Ik snap niet waarom ze niet beide worden opgesteld.
Rooney kan ook achter de spitsenquote:Op zaterdag 1 april 2006 20:43 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Omdat Rooney ook moet spelen en Rooney is heilig.
Enig idee waar hij naartoe zal gaan?quote:Op zondag 7 mei 2006 16:23 schreef RayMania het volgende:
En Ruud speelde waarschijnlijk vorige week zijn laatste wedstrijd voor Manjoe.
Alsof HSV nu ineens een club is waar elke speler naartoe zou willen, die club stelt nog steeds niet zo bijster veel voor hoor.quote:Op zondag 7 mei 2006 16:34 schreef Tomhoog het volgende:
Waarom niet HSV
Er is niks met SCUM aan de hand, dat is 't hem juist wat het zo'n enorme kutclub maaktquote:Op zondag 7 mei 2006 16:37 schreef -Wolf- het volgende:
Lekker bezig daar bij Man U. Doet me weer denken aan Stam en Veron.Wtf is er toch aan de hand met die club?
Ze staan wel 2de dat misschien wel 3de word maar CL en al een aantal Nederlanders. Wel minder salaris maar hij zal wel meer als De Jong krijgenquote:Op zondag 7 mei 2006 16:37 schreef twi het volgende:
[..]
Alsof HSV nu ineens een club is waar elke speler naartoe zou willen, die club stelt nog steeds niet zo bijster veel voor hoor.
Keane is gek.quote:Op zondag 7 mei 2006 16:38 schreef RayMania het volgende:
Wat dacht je van Keane.
Ga heen joh. Best verdedigende middenvelder van de laatste 10 jaar.quote:
Anders hebben we Huntelaar!quote:Op zondag 7 mei 2006 16:45 schreef Jopiler het volgende:
Ben benieuwd of hij op het WK de basis haalt.
quote:Ruud van Nistelrooij mist zondag de laatste competitiewedstrijd van Manchester United tegen Charlton Athletic. De Nederlandse spits vertrok drie uur voor het begin van de wedstrijd zonder opgaaf van reden naar huis.
De clubleiding van Manchester United bevestigde de actie van de international, maar weigerde zondagmiddag voor het duel op de affaire in te gaan.
Het is een publiek geheim dat het al langer niet botert tussen Van Nistelrooij en manager Alex Ferguson. De Nederlander (29) zat in de tweede competitiehelft vaak op de reservebank. Ferguson gaf steeds vaker de voorkeur aan Louis Saha.
Van Nistelrooij miste maandag een cruciale strafschop voor United in het competitieduel met Middlesbrough (0-0). Door het gelijke spel is Manchester nog niet zeker van rechtstreekse kwalificatie voor de Champions League.
maar dan is die nog wel gekquote:Op zondag 7 mei 2006 16:46 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Ga heen joh. Best verdedigende middenvelder van de laatste 10 jaar.
Ga heen joh.quote:Op zondag 7 mei 2006 16:46 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Ga heen joh. Best verdedigende middenvelder van de laatste 10 jaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |