abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_1616720
Wel verschrikkelijk wat er allemaal gebeurt is natuurlijk, maar is er opeens geen ander nieuws meer? De scherpe kantjes zijn nu wel van het wtc verhaal af, maar je wordt nog steeds doodgegooid met herhaling op herhaling op herhaling op herhaling...
  woensdag 12 september 2001 @ 10:12:34 #2
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_1616728
Scherpe kantjes er van af????
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 12 september 2001 @ 10:14:27 #3
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_1616744
ben ik redelijk met je eens, Blue. Zoveel echt nieuws erover komt er niet binnen.

maar ik denk dat op de meeste nieuws-sites ook weinig anders te vinden is.

Nothing lasts forever but the certainty of change
pi_1616780
Scherpe kantjes eraf?! Ik denk dat dat nog moet komen, als alle lijken uit het puin gehaald moeten worden. Dit gaat nog weken het nieuws domineren, dus ik adviseer een winterslaap als je er nu al genoeg van hebt.
Vu ja dé, the odd feeling nothing has ever happened before...
pi_1616788
quote:
Op woensdag 12 september 2001 10:20 schreef mad26 het volgende:
Scherpe kantjes eraf?! Ik denk dat dat nog moet komen, als alle lijken uit het puin gehaald moeten worden. Dit gaat nog weken het nieuws domineren, dus ik adviseer een winterslaap als je er nu al genoeg van hebt.
u r right
-je UI was te groot en daarom verwijderd-
pi_1616806
Ik doel ook meer op de andere nieuwssites en alles, dit is niet gericht op Fok! aangezien hier geen journalisten zitten maar alleen nieuwsspeurders.

Ja, de scherpe kantjes zijn eraf... Iedereen weet het nu al. Het is nu alleen nog afwachten op degene die de verantwoording neemt voor de aanslag.

Goed er zullen nog wel wat schokkende gebeurtenissen volgen waaronder het bekend maken van het aantal slachtoffers enzo maar er zal verder weinig nieuws gebeuren..

Het is ook niet zo dat ik er zat van ben, maar ik ben er wel zat van om op 20 van de 30 zenders constant de herhalingen te zien. Iedereen kan die beelden nu wel dromen en als ik ze wil zien surf ik wel ff naar CNN waar ze allemaal gecategoriseerd staan.

  woensdag 12 september 2001 @ 15:11:57 #7
6290 Dr_Crouton
Uw advertentieruimte hier.
pi_1619031
PSV heeft verloren...
The Internets, I needs it..
pi_1619513
Tuurlijk is het heel erg en moet er absoluut nog over bericht worden in de media, maar ik moet ook toegeven dat het nieuws mij nu al een beetje mijn strot uit komt. Ik heb last van overkill, herhaling op herhaling, elke keer dezelfde beelden, en al dat koffiedik gekijk en vaag gespeculeer, het wordt wel snel erg vermoeiend...
En inderdaad, alsof al het andere nieuws nu opeens niet belangrijk meer is...
Unox, the worst operating system.
  woensdag 12 september 2001 @ 15:50:00 #9
3878 Vork
Manisch creatief
pi_1619539
quote:
Op woensdag 12 september 2001 15:11 schreef Dr_Crouton het volgende:
PSV heeft verloren...
is dat nou nieuws?
  Redactie Frontpage woensdag 12 september 2001 @ 15:50:52 #10
1150 crew  SunChaser
Leuker wordt het niet
pi_1619549
Ja, als Ajax verloren had niet.
pi_1619552
NEE!
Go, Go BITCH!!, It's Ya Birthday... [br] We FUCK YOU Like It's Ya Birthday!
pi_1620259
gaarne ontopic
pi_1620340
Tuurlijk, kijk eens bij www.nu.nl Helemaal onderaan staat een aardige waslijst met overig nieuws.

Wil je gewoon even afstand van alle narigheid, kom dan naar mijn topic

Neem hier ff rust van alle narigheid...

pi_1620357
Tuurlijk is er ander nieuws, maar de meeste mensen willen geinformeerd blijven over de toestanden in the us... dus blijft dat nr 1 news
The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
Like trump...
pi_1620569
quote:
Op woensdag 12 september 2001 17:05 schreef Chandler het volgende:
Tuurlijk is er ander nieuws, maar de meeste mensen willen geinformeerd blijven over de toestanden in the us... dus blijft dat nr 1 news
Jah ok, maar op de tv spreken absoluut nergens over. Ik begrijp wel dat mensen op de hoogte willen blijven, maar ik wil ook wel op de hoogte blijven van ander nieuws. Laten ze dan 1 kanaal volledig toewijden aan het nieuws (bijvoorbeeld ned3 (de nieuwszender toch?!)) zodat daar alle nieuwtjes komen en laat de rest gewoon doorgaan.
  woensdag 12 september 2001 @ 20:39:49 #16
3128 Ellen
Ben gewoon mezelf
pi_1621819
Past beter in AN&M
To Know Me Is To Love Me
pi_1621902
Ik had al gedacht dat iemand met iets dergelijks zou komen. "Is dat niet overdreven, de hele dag berichtgeving door de NOS?" "Is er geen ander nieuws?"

Tuurlijk, je kunt 'ander nieuws' in je krant zetten, of op je site. Dat lijkt me echter toch enigszins hypocriet.

Of misschien wil je dat we, net zoals in Irak, eerst eventjes een kwartier de vergadering in het parlement doornemen, begeleid door rustgevende muziek?

I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  † In Memoriam † woensdag 12 september 2001 @ 20:59:21 #18
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_1621999
quote:
Op woensdag 12 september 2001 10:11 schreef Blue Thunder het volgende:
Wel verschrikkelijk wat er allemaal gebeurt is natuurlijk, maar is er opeens geen ander nieuws meer?
quote:
Veendam: jongen slaat ruit in
Een 17-jarige jongen uit Veendam is dinsdagavond aangehouden toen hij met een schep een ruit van de woning waarin hij woont insloeg. De begeleiders van de jongen waarschuwden de politie die hem meenam en na verhoor in vrijheid stelde. De jongen verklaarde boos geworden te zijn op zijn begeleiders en zo tot zijn daad was gekomen.
pi_1622020
Touché Loedertje.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_1622042
ik heb gehoord dat we een koude winter krijgen!
pi_1623165
quote:
Op woensdag 12 september 2001 17:04 schreef Forumpi het volgende:
Tuurlijk, kijk eens bij www.nu.nl Helemaal onderaan staat een aardige waslijst met overig nieuws.

Wil je gewoon even afstand van alle narigheid, kom dan naar mijn topic

Neem hier ff rust van alle narigheid...


Dat bedoel ik... Helemaal onderaan... Op dit moment moet je in de lijst waar ze allemaal onder elkaar staan minstens 30 berichten naar beneden om normaal nieuws te zien te krijgen. En dan moet je eerst op algemeen nieuws klikken!

En hier staan geen nieuwe nieuwsberichten tussen.... Nadat de aanslagen zijn geweest is er totaal geen ander nieuws tussendoor gekomen

  woensdag 12 september 2001 @ 22:52:44 #22
262 Re
Kiss & Swallow
pi_1623210
in japan zijn er mensen door natuurgeweld om het leven gekomen

in palestijnse gebieden zijn 9 palestijnen doodgeschoten

op weg naar huis heb ik gezien hoe ze iemand onder de metro vandaan hebben gevist

04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_1623256
quote:
Op woensdag 12 september 2001 22:52 schreef Re het volgende:
in japan zijn er mensen door natuurgeweld om het leven gekomen

in palestijnse gebieden zijn 9 palestijnen doodgeschoten

op weg naar huis heb ik gezien hoe ze iemand onder de metro vandaan hebben gevist


is er ook nieuws waarbij geen dooien zijn gevallen?

Wel kut trouwens dat je dat laatste heb mogen/moeten zien/ gezien hebt.

Maar kijk, mensen in japan door natuurgeweld om het leven... Ook erg maar daar hoor je niks over... zeker te weinig doden ofzo

pi_1623543
quote:
Op woensdag 12 september 2001 15:50 schreef Vork het volgende:

[..]

is dat nou nieuws?


LOL
tomorrow has to start somewhere
pi_1625425
Ik zie tot mijn vreugde dat er eindelijk ook gewoon nieuws tussendoor komt......

Gelukkig maar

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')