abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_22997105


MS FLIGHT SIMULATOR 2004: A Century of Flight

Van de Lockheed Vega 5B tot de Boeing 777-300; de ultra realistische (doch pittige) Flight Simulator 2004 heeft ze allemaal. Wat de simulator blijkbaar nog niet had, was een waardig topic, om foto's in te posten en jezelf en elkaar nóg veiliger van,- en aan de grond te laten komen. Dus, bij deze.







Als TS smijt ik er direct maar de vraag tegenaan, voor de fanatieke vliegers (zoals ik) hoe je 'clearance' aanvraagt bij ATC voor vertrek en voor landing, middels de nav radio. Als ik de ATIS frequency instel, blijft het bericht 'request clearance' in de ATC Window staan en vertrek ik dus altijd maar, zonder toestemming. Tips zijn welkom, evenals meer vragen, ervaringen en screenshots.

Veel vlieguren gewenst.

How could it hurt you when it looks so good...
  maandag 1 november 2004 @ 14:29:01 #2
72256 wise
Echoes - KL/B/
pi_22997915
Indd een zeer cool spel

opstijgen lukt, maar landen lol
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
pi_22997967
quote:
Op maandag 1 november 2004 13:47 schreef Davidboaz het volgende:
Als TS smijt ik er direct maar de vraag tegenaan, voor de fanatieke vliegers (zoals ik) hoe je 'clearance' aanvraagt bij ATC voor vertrek en voor landing, middels de nav radio. Als ik de ATIS frequency instel, blijft het bericht 'request clearance' in de ATC Window staan en vertrek ik dus altijd maar, zonder toestemming. Tips zijn welkom, evenals meer vragen, ervaringen en screenshots.
nu ken ik MS flight sim niet, dus misschien doe je het op zich wel goed, maar in het echie krijg je het actuele weerrapport van de ATIS freq. en schakel je daarn over op de freq. waar je de klaring (clearance) krijgt.. Heb je geen andere frequenties, zoals "delivery" of "ground"??
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_23001313
quote:
Op maandag 1 november 2004 14:32 schreef The_stranger het volgende:

[..]

[...] Heb je geen andere frequenties, zoals "delivery" of "ground"??
Ground ook; beide frequenties worden door ATC weergegeven. Ik verwachtte alleen nog een extra handeling voor de clearance, maar dat blijkt dus niet echt nodig. Mocht je zelf piloot zijn, dan kun je me vast ook vertellen, hoe je de auto pilot instelt aan de hand van de koersen op de GPS. Ik begrijp dat de CTS koers de 'te volgen' koers is, maar zet je die nou in de COURSE (in te schakelen met de knop NAV) of HDG (knop: HDG)? Of is het de bedoeling dat een van deze twee de koers, en de andere de ILS en dus de HSI instelt?

Je begrijpt dat ik nog door de Instrument Rating en Commercial ground school lessen heen moet, maar na al die Chessna uren is een enkele reis Christchurch-Sydney per 737-400 ook weleens verfrissend; gaat best goed trouwens!
How could it hurt you when it looks so good...
pi_23002206
Ergens op je panelen heb je waarschijnlijk een knopje LNAV (lateral navigation) Dit schakelt de autopilot met het FMS (computer met de route, voor zover dit ding ook in FS2004 zit, zit net boven je gashendels). Het vliegtuig volgt dan de vooraf geprogrammeerde route in het FMS
In de stand HDG kun je de vliegrichting instellen door op het ondeste "tv'tje" de zogenaamde heading bug te verstellen... (waar de knop zit om die heading in te stellen, weet ik niet, maar waarschijnlijk vlakbij het knopje om de HDG mode te selecteren

De stand NAV is wat lastiger. Je gebruikt deze stand om een koers van of naar een baken te volgen. Dit zou ook een ILS approach kunnen zijn... (echter om vertikaal (dalen) te gaan, is er ook een knopje GS (glide slope)

Maar helaas ben ik niet echt op de hoogte van de 737 en heb ik ook zo snel niet een plaatje van je panelen om het op te zoeken... Maar een middagje instrument rating bekijken kan geen kwaad... ;-)
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_23005126
Die clearance aanvragen gaat voor zover ik het weet toch met cijfers? je typt 1 voor de clearance en 1 voor aknowledgement enzo......

Maarja wordt gewoon lid van VATSIM ben je ook van het ge-emmer af

verders is MSFS COF verreweg de beste game die ik bezit! altijd weer fijn hoe zulke mooie addons worden gemaakt voor dit spel! top
pi_23006239
quote:
Op maandag 1 november 2004 14:29 schreef wise het volgende:
Indd een zeer cool spel

opstijgen lukt, maar landen lol
Ik ken het
Цой жив
pi_23014521
quote:
Op maandag 1 november 2004 20:11 schreef Flyingdutchman het volgende:
Die clearance aanvragen gaat voor zover ik het weet toch met cijfers? je typt 1 voor de clearance en 1 voor aknowledgement enzo......

Maarja wordt gewoon lid van VATSIM ben je ook van het ge-emmer af
Ben lid geworden. Heb alleen nog een IT'er nodig om die pilot software te installeren. Djeez, wat een hand out. Verder: de nummertjes waren te simpel voor woorden; je moest eens weten wat ik inmiddels geleerd heb, en dan die simpele nummertjes gewoon niet oppikken...be-lachelijk.

How could it hurt you when it looks so good...
pi_23090849
Hoop dat iemand hier mij ff kan helpen.

Heb gister weer eens deze spel uit de kast gehaald en geinstalleerd. Wat vroeger met mn oude configuratie goed werkte draaid nu bagger

Snap er echt niets van. Het spel starten en `door de menus gaan , gaat gewoon goed. Maar zodra ik in de cockpit ben dan loopt het voor geen meter. Lijkt wel of ik een framerate van 1 per 30seconden heb. Zodra ik een knop druk duurt het ongeveer 30 seconden voor er iets gebeurt.

Als eerste heb ik alle instellingen naar LOW gezet maar dat mockt niet helpen.Ook heb ik de video drivers opnieuw geinstalleerd maar nog steeds niets
Tevens heb ik het spel verwijderd, schij gedefragmenteerd , schoongemaakt maar niets helpt.

Mijn specs zijn als volg:

AMD 64-bit 3200+
Asus K8V Se Luxe mobo
1024mb DDR400
120GB S-ATA schijf
ATI Radeon 9700 pro
Windows XP pro + SP2
ATI 4.10 drivers
Directx 9.0c
Nieuwste VIA drivers

Alle andere spellen draaien trouwen goed (Call of Duty , F1 99-02 , Doom3 )

Waar moet ik het zoeken om het spel goed te kunnen spelen
pi_23166101
Waar ik bij mijn vluchten keer op keer niet uitkom, is de vliegrichting op basis van de instrumenten. Als ik op een willekeurig vliegveld sta, en ik heb op de kaart een arrival airport uitgekozen, dan noteer ik de VOR, CT en eventueel ook de ATIS frequenties. Tevens noteer ik de richting van de ladingsbaan, die me het beste lijkt. Met de code van het vliegveld (EHAM voor Schiphol bijvoorbeeld) is de GPS simpel ingesteld, en de koers makkelijk te volgen, maar ook zonder GPS, wil ik kunnen leren in de juiste richting te vliegen.

Wat ik voor vertrek doe, is de VOR frequentie op NAV 1 instellen en de OBS van de VOR 1 Indicator (met de horizontale en verticale naalden) afstemmen op de richting van de runway. (Betreft het runway 31, dan zet ik de OBS op 310 graden.). Mijn vraag is dus wat ik dan met de VOR 2 Indicator doe (met de enkele naald). Zet ik die ook op 310 graden, of stem ik die zo af, dat de naald voor vertrek precies in het midden zit?

Mocht iemand wat verder willen gaan in zijn uitleg, dan is het ook wel handig om wat meer inzicht te krijgen in de HSI indicator van de Beechcraft Baron 58 bijvoorbeeld; het verschil tussen de GPS en NAV stand en de manier waarop je daarmee in de juiste richting kan vliegen.

Oh ja, en hoe maak ik gebruik van de ADF?
Kortom, misschien kan iemand me op navigatiegebied wat shortcuts aanreiken, want met de ground school lessen kom ik er nog niet helemaal uit.



[ Bericht 0% gewijzigd door Davidboaz op 09-11-2004 15:46:00 ]
How could it hurt you when it looks so good...
pi_23183564
quote:
Op maandag 8 november 2004 14:47 schreef Davidboaz het volgende:
knip
Eerst de ADF. Dit is het meest primitieve navigatiebaken wat in de luchtvaart wordt gebruikt. Je adf werkt met een zogenaamde NDB (non directional beacon) Dit baken zend 360' om zich heen een signaal uit. De naald op je instrument wijst altijd naar het ingestelde baken.


Op dit plaatjes is het baken rechtsvoor van het vliegtuig, wat de naald dan ook aanwijst. Als je naald dus naar boven wijst, vlieg je naar het baken toe. Als je op dat moment richting het noorden vliegt, dan ben je dus ten zuiden van het baken. Op het bovenste plaatje staat het baken op een koers van ongeveer 030. Je kunt nog wel wat meer met dat baken, maar dat gebruik je praktisch nooit. Een voorbeeld van gebruik is op London Heathrow staat het baken HRW (freq. 424). Als je de naald dan naar boven laat wijzen, dan kom je vanzelf boven het veld uit..

Een VOR is wat lastiger. Dat zend een signaal uit, ook 360' om zich heen, maar je instrument weet precies waar het zich bevind t.o.v. de VOR.


Op dit plaatje zie je een aantal "spaken". Dit noemt met radialen. Er zijn er (uiteraard) 360. Als je in je
instrument een gewenst radiaal invoert, dan weet het insturment waar het is en hoe je naar de gewenste radiaal kan.


Hier vliegt het vliegtuig op de positie van radiaal 135. Radiaal 180 (wat je hebt ingesteld op je instrument) is op dit moment linsk van je. Je instrumenten geven dan het volegnde aan:

Ik weet niet welek instrumenten je in je vliegtuig hebt, maar het is of de bovenste 2, of de onderste 2.

De linkse twee geven de situatie aan als je 180 hebt ingesteld en je zit, zoals het plaatje, op radiaal 135. De naald geeft dan aan dat je naar links moet, wat ook overeen komt met het plaatje.. ALs je dat doet, zal de naald steeds meer naar het midden komen. De twee rechtse plaatjes geven aan dat als je op de radiaal 135 zit en je hebt dit ook ingesteld, dan staat de naald precies in het midden..
Aan het direhoekje kun je zien dat het baken boven (voor) je ligt.

Wat heb ik er nu aan?

ADF- makkelijk om rechtsreeks naar een punt te vliegen (op vliegveld Lelystad staat het baken LLS (326). Vlieg daarop aan en je komt makkelijk in de buurt van het vliegveld. Op schilhol staan de bakens in het verlengde van de baan. Vlieg op NV aan, en je bent in het verlengdevan de Aalsmeer baan.)

VOR- Op het vliegveld Groningen staat het baken EEL (112.400). De koers richting groningen is ongeveer vanuit schiphol 060. Stel dat in op je instrument en doe de takeoff. Ga koers 060 vliegen en kijk waar de naald staat. Volg de naald totdat hij in het midden staat en je vliegt recht op Groningen af....

ILS- dit is een naderingssysteem van een landingsbaan. Zorg dat je redelijk een eindje ten noorden bent van schiphol, stel freq. 109.5 in. DIt is de freq van de 18C (middelste noord-zuid baan). Op je ADF stel je freq 395 in , dat is OA , staat in het verlengde van de baan. Als het goed is staat de naald van de ADF naar boven. Vlieg nu recht op OA af. Als je op je VOR 184 als koers hebt geselecteerd, en je vliegt dus recht op OA af, dan zul je zien dat precies boven OA je naald op de VOR precies in het midden staat. Volg dan koers 184.. (als de naald naar rechts gaat, stuur dan ook iets naar rechts, totdat de naald weer in het midden staat...)
Op een gegeven moment komt de horizantale naald ook naar het midden. Als je nu gaat dalen en zo hard dat die naald ookecht in het midden blijft, dan kom je precies uit op de baan... Je houdt de beide naalden dus precies als een kruis...

Dit is in het (super) kort wat het doet en wat je ermee kan doen.. als er vragen zijn dan hoor ik t wel...
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_23233252
Bedankt voor de uitgebreide uitleg.

De instrumenten waar ik me op richt zijn deze:



En dan maar even straight to the point:

Stel dat ik uit mijn navlog weet dat de heading 120 graden is, ik wil landen op runway 9 en de VOR frequentie 122.10 is. (enkeletje Schiphol-Soesterberg, zeg maar). Als de ILS (bovenste instrument) pas in beeld komt als ik de pattern entry van ATC heb ontvangen, waarop stel ik dan die onderste in, teneinde in de juiste richting te vliegen???

Het instellen van de VOR frequentie op de radio is namelijk wel makkelijk, maar daarmee heb ik nog niet het aantal graden van het vliegtuig op Schiphol, ten opzichte van de VOR op Soesterberg...

Of heb ik dan toch echt een KAART nodig? ghi ghi ghi

Wat ik vanavond bijvoorbeeld voor de gein heb gedaan is de OBS van de ILS instellen op 90 raden (ligging runway), en de onderste op 120 graden (had ik immers als hdg uit mij navlog). Maar na het opstijgen sloeg de naald van de VOR 2 helemaal naar links, terwijl ik op de GPS kon checken dat het vliegveld rechts lag; dus da klopte nie.




[ Bericht 0% gewijzigd door Davidboaz op 11-11-2004 02:03:00 ]
How could it hurt you when it looks so good...
pi_23238192
quote:
Op donderdag 11 november 2004 00:36 schreef Davidboaz het volgende:
Bedankt voor de uitgebreide uitleg.

De instrumenten waar ik me op richt zijn deze:

In principe zijn beide instrumenten gelijk... Het enige verschil is dat je met de bovenste een ILS kunt vliegen, aangezien de horizontale naald de afwijking geeft tov de ideale daling... De onderste kan alleen de afwijking geven van de ingestelde koers...



Nog even over de werking van een VOR. Bovenstaand plaatje geeft de VOR weer in de buurt van schiphol. Als je op je instrument de OBS koers 300 instelt (bovenin) dan geeft het instrument aan hoe je op een denkbeeldige lijn komt tegenover de ingetselde koers.. In dit voorbeeld geeft het systeem dus aan hoe je op de lijn komt van 120 (300 min180). Als je dan op die lijn koers 300 stuurt, kom je boven het baken uit... Met andere woorden, als je vanuit het zuiden een VOR wilt aanvliegen, dan moet je als OBS koers instellen: noord (N). Kom je uit het oosten, dan stel je 270 in..
In het voorbeeld zal de naald van het vliegtuig naar rechts wijzen (vliegtuig zit zelf links van de lijn 120)

Om naar een baken toe te vliegen, mag de ingestelde koers niet meer dan 90' links en rechts afwijken met de gevloegen koers.. Dus als je uit het zuiden naar een baken wilt vleigen, dan mag de OBS niet meer zijn dan noord (je gevlogen koers) + 90 = 90 en niet minder zijn dan noord - 90 = 270... Anders geeft de naald niet meer goed aan
Beetje duidelijk??

Als laatste, die lijnen heten radialen... Dus als je koers 300 hebt ingesteld en je volgt de naald, dan kom je terecht op de 120 radiaal. Als je deze radiaal volgt, dus koers 300 stuurt, dan kom je boven het baken. Blijf je dezelfde koers vliegen, dan kom je op de 300 radiaal...
quote:
En dan maar even straight to the point:

[verhaal]
OK... ik zal proberen met een voorbeeld het een en ander verder uit te leggen, maar helaas heb ik geen online kaarten kunnen vinden om het een beetje duidelijk te maken.. Daarom ben ik maar even met paint aan de slag gegaan.

We gaan een vlucht doen van Soesterberg naar Schiphol...
We vertrekken na de start op Soesterberg in noord-westelijke richting, waarna we de nadering op de baan 27 (in westelijke richting) gaan doen op Schiphol....

De procedure van baan 27 op schiphol is als volgt:


De ILS van baan 27 heeft de freq. 111.55 en als je deze volgt kom je vrij makkelijk vlak voor de baan uit.
Op de ILS ligt een NDB met de freq 376 (naam is WP)
Rechts van de ILS ligt de VOR Pampus freq. 117.80

De bedoeling is dat we op pampus aanvliegen, dan het ILS signaal oppikken en volgen richting de baan.

Dus...

eerst stellen we de navigatie in.

stel op de bovenste de ILS in en op de onderste de VOR pampus. De freq en koers staat naast het plaatje.. De in te stellen koers moet bovenin je instrument staan...

Op de ADF (NDB) stel je de freq 376 in.

In het echt kun je op de grond beide bakens nog niet ontvangen, dus ga op Soesterberg de takeoff in, het liefst richting het westen. Na de takeoff, vlieg precies naar het noorden en klim naar 2000 voet.... Zodra je koers noord vliegt en op de juiste hoogte, even het spel op pauze....

Kijk nu naar je navigatie instrumenten...
Als het goed is, ziet je onderste instrument er zo uit:


De koers 300 is ingesteld (staat bovenin). De naald geeft dan aan welke richting je op moet vliegen om op de denkbeeldige lijn te komen die je met koers 300 tot het baken brengt. (de eerder genoemde 120 radiaal)
De naald staat naar rechts, jij zit dus links van die 120 radiaal... Stuur nu een koers van 30 graden rechts van de ingestelde koers, dus 300 + 30 = 330.
Als je dit een tijdje vliegt, zul je zien dat de naald langzaam naar het midden komt. Als de naald in het midden staat, dan zit je op de 120 radiaal.
Stuur nu koers 300 en je vliegt recht op de VOR aan...

Tot nu toe nog te doen???

Het zou trouwens kunnen dat ik een foutje gemaakt heb en dat de naald niet naar rechts staat, maar naar links... Principe is het zelfde, maar in plaats van de te vliegen koers van 300 + 30 = 330, vlieg dan 300 - 30 = 270 tot de naald in het midden staat, vlieg dan weer 300...


Je vliegt nu recht op de VOR pampus af (je hebt nu de eerste twee stukken van de rode lijn gevlogen..)
Nu wordt het bovenste van de twee instrumenten belangrijk

als het goed is zien ze er zo uit:

de onderste mooi in het midden, de bovenste echter niet..
De vertikale naald zegt dat je naar rechts moet om de ingestelde koers te volgen, de horizontale naald zegt dat je naar boven moet..

Eerst de vertikale naald. Naald naar rechts, dan moet jij ook naar rechts.. We gaan weer 30 graden meer naar rechts sturen dan de ingestelde koers.. dus: 269 + 30 = 299 (zelfde principe als wat we eerder gedaan hebben om naar de VOR toe te vliegen)
Gelukkig vliegen we al koers 300 om bij de VOR te komen, dus we kunnen gewoon blijven vliegen zoals we als doen en we komen vanzelf op de juiste plek om de naald in het midden te krijgen..

De horizontale naald staat naar boven.. Je zou dus naar boven moet gaan (stijgen) om de naald in het midden te krijgen...
Echter..
De ILS bakens geven een signaal uit dat je in het verlengde van de baan brengt (de vertikale naald, zelfde principe als een VOR) en een signaal dat van de baan de lucht in gaat... (als je dat volgt dan daal je tot het begin van de baan... Vanaf de zijkant ziet het er zo uit:

Als je de rode lijn vliegt (nu op 2000 voet) dan kom je vanzelf dat signaal tegen en zal de naald vanzelf naar het midden gaan...

Dus... je vliegt op koers 300 naar de VOR pampus. Het bovenste instrument geeft de naald naar rechts. ALs je 300 blijft vliegen komt de naald vanzelf naar binnen. Als de naald recht in het midden staat, vlieg dan koers 269 om de naald in het midden te houden.. Mocht je niet nauwkeurig geoeg vliegen en gaat de naald uit het midden, volg dan de naald. (dus naald naar rechts, stuur een beetje naar rechts..)
Vergeet nu het onderste instrument en houd de naald op het bovenste instrument in het midden..
Blijf op 2000 voet vliegen totdat de horizontale naald naar het midden komt.
Zodra de naald in het midden staat, neem gas terug en duw de neus naar beneden om te dalen.. Daal precies zo hard dat de horizontale naald in het midden blijft.....
Houd beide naalden precies in het midden (in een kruis dus) en je zult recht op het begin van de baan vliegen....
Nu nog even een mooie landing en je bent op schiphol aangekomen....

Vraag je je misschien af waarom we op de ADF 376 hebben ingesteld?? Als je na de VOR koers 269 vliegt om de ILS te volgen, kom je precies over de NDB heen. De naald staat eerst dus naar boven (de NDB staat voor je) en zodra je over het baken heen vliegt, staat de naald naar onderen (achter je). Dit geeft je een beetje een idee hoe ver je nog moet...

Al met al is het geen makkelijke stof en al zeker niet om uit te leggen via een computer (forum). Ik hoop dat je het een beetje snapt, anders zeg maar wat er niet duidelijk is en ik zal proberen het beter uit te leggen....
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_23263269
Het is me een stuk duidelijker geworden. De grote fout die ik waarschijnlijk maak, is dat ik uitga van de tegenovergestelde radiaal. Ik ga je theorie nu even praktiseren, maar wilde je alvast even bedanken voor alle moeite.

More again.

En btw: waar blijven die andere fanatiekelingetjes...?

*vliegbril opzet*
How could it hurt you when it looks so good...
pi_23287710
quote:
Op vrijdag 12 november 2004 12:05 schreef Davidboaz het volgende:
Het is me een stuk duidelijker geworden. De grote fout die ik waarschijnlijk maak, is dat ik uitga van de tegenovergestelde radiaal. Ik ga je theorie nu even praktiseren, maar wilde je alvast even bedanken voor alle moeite.

More again.

En btw: waar blijven die andere fanatiekelingetjes...?

*vliegbril opzet*
geen probleem, het is wel leuk om het een en ander uit teleggen.. Als er meer vragen zijn.....
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_24875926
'k Ga beginnen met m'n PPL, maar voorlopig geen vragen. Online vliegen is trouwens errug leuk. (mbv. SB Relay van VATSIM en FSHostSpy voor de servers uiteraard). Kep trouwens een geweldige site ontdekt met aviation video's. Ik dacht dat ik met de simulator soms behoorlijk beroerd landde; in de werkelijkheid kunnen ze d'r ook wat van. Kijk en geniet. hehehe.

How could it hurt you when it looks so good...
pi_25070394
Hoe kan je bij flight planner een waypoint aanmaken, dus dat ik direct met een rechte lijn op de baan afvlieg?
pi_29625455
Kut schop... Hierboven over dat navigeren, de FMC is ook wel handig, alleen het is de eerste keren wel wat ingewikkeld (zie mij :p). Adres: http://www.flightsimclub.nl/ Een uitgebreide NL handleiding
pi_29708887
quote:
Op zondag 13 februari 2005 12:07 schreef Louterman het volgende:
Hoe kan je bij flight planner een waypoint aanmaken, dus dat ik direct met een rechte lijn op de baan afvlieg?
FS Navigator is een must have, om je route en waypoints bepalen. Eenmaal geinstalleerd, klik je op F9 als je op een gate staat en FSNavigator start vanzelf. In het programma werk je van linksboven, naar rechts en dan naar onderen. Tik naast ID je departure ID (Amsterdam=EHAM, bijbvoorbeeld) en zie een lijstje met runways. Sleep je runway naar het veld rechts. Herhaal dit met de ID van de je arrival (luchthavenbestemming van aankomst, bijvoorbeeld de 9R op Charles de Gaulle, Parijs). Als je ook SID's en STARS hebt gedwonload en geinstalleerd van FSNavigator, kun je beginnen met het plannen van een route langs waypoints.

Je approach (recht op de baan vliegen op de goede glideslope) is uiteindelijk een instrumentale procedure die je volgt vanuit het vliegtuig. Het is belangrijk dat je de frequentie weet van de baan (ook op de kaart van FSNavigator te zien). Als je die ingesteld hebt op je radio (NAV1), kun je in op je AUTOPILOT op APP klikken en zal de vliegtuig de aanvliegroute volgen. De runway kun je/moet je ook juist hebben geselecteerd op je GPS.

Kijk ook eens op IVAO.org. Daar kun je een pilot cliënt downloaden om online te vliegen. Errug leuk en ik ben inmiddels verslaafd. Ik wil je trouwens op een aparte server weleens uitleg geven.
How could it hurt you when it looks so good...
pi_29715008
Bedankt Davidboaz, dat IVAO heb ik al eens gekeken, maar lijkt me toch nog heel ingewikkeld, mocht jij uitleg willen geven zou ik dit enorm op prijs stellen.
pi_29812267
Ondanks dat ik inmiddels ruim een jaar met FS2004 bezig ben en het op IVAO ook best leuk gaat, raad ik je aan om de lessen op de CD ROM eens door te worstelen; daar leer je al enorm veel van. Als je op IVAO wilt vliegen, zul je ook bekend moeten raken met de standaard IFR procedures (clearances aanvragen bij luchtverkeersleiding etc), hoewel er bijna iedere dag trainingen zijn (zie 'events' onder 'services'), zodat je niet meteen het gevoel hebt dat alles perfect moet gaan.
How could it hurt you when it looks so good...
pi_29822633
Hebben jullie ook nog mooie screens? Zal er nog wel een paar posten van mij
pi_29823454
Hier:



[ Bericht 19% gewijzigd door Kevin1Bravo op 20-08-2005 21:57:03 (zeik imageshack) ]
pi_30556574
Intussen bij Ibiza op IVAO...





How could it hurt you when it looks so good...
  woensdag 14 september 2005 @ 11:29:52 #25
37582 Snarf
Het is friet, geen patat.
pi_30567055
quote:
Op dinsdag 13 september 2005 22:54 schreef Davidboaz het volgende:
Intussen bij Ibiza op IVAO...

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]
Wat ik me afvraag is waar je die vliegtuig-modellen vandaan haalt (bv. dat KLM-model)!

Zelf gemaakt? Gedownload van internet?
:-D I am Willem-Alexander Claus George Ferdinand van Oranje-Nassau and I approve this message.
pi_30590201
Die modellen kun je gewoon downloaden. In de file library van AVSIM.com is bijna alles te vinden; complete aircrafts download je gewoon en extract je in een keer naar de map: C:\Program Files\Microsoft Games\Flight Simulator 9\Aircraft. Daarna kun je eventueel ook bijbehorend geluid zoeken en downloaden evanals een goeie panel.

Google ook naar Project Opensky, FS2004.com en fsfield of flightsim. Vanaf die sites kun je hele goeie toestellen downloaden. Ik weet niet meer precies waar de 737-800 hierboven vandaan komt. Eentje met een hoog LOD.

msn: mail@davidboaz.demon.nl
How could it hurt you when it looks so good...
pi_31238968
Gaan er nog mensen naar het FSweekend 5 en 6 november??

Het wordt weer supergaaf

Ik zal er bij zijn met de KLM-VA
<A HREF="http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=28195">Click Here</A> to view my aircraft photos at JetPhotos.Net!
pi_31239493
Helaas, kan geen vervoer regelen. Is een eind weg. En ik ken niemand die evt. interesse heeft om mee te gaan
pi_33396645
Binnenkort naar een grote FS lan party
<A HREF="http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=28195">Click Here</A> to view my aircraft photos at JetPhotos.Net!
pi_33397359
Is er eigenlijk al wat bekend over een mogelijke opvolger in 2006?
pi_33397649
Er wordt druk gespeculeert daarover
<A HREF="http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=28195">Click Here</A> to view my aircraft photos at JetPhotos.Net!
pi_33844869
Inmiddels zijn er al wat screens uitgekomen!





























Interview: http://www.gamespot.com/p(...)q=Flight%20Simulator
pi_33938494
Jah ik had ze al gezien Ze zien er echt super uit! Ik kan haast niet wachten totdat ie uitkomt. Tot dan wacht ik nog even met het aanschaffen van een nieuwe pc.
<A HREF="http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=28195">Click Here</A> to view my aircraft photos at JetPhotos.Net!
pi_34032340
Hmmm....nu wordt het interessant...
Ik kan echt niet wachten!!





How could it hurt you when it looks so good...
pi_34042529
Bedenk ook maar dat het wel even duurt voordat er weer add-ons zijn voor de nieuwe Flight Simulator. Want de add-ons die er nu zijn zullen waarschijnlijk niet eens kunnen draaien op de nieuwe FS. Waarschijnlijk moet je ook je computer upgraden of een nieuwe pc aanschaffen om nog een beetje normaal te kunnen vliegen zonder dat je lage FPS haalt. Voor de rest ziet het er goed uit!
<A HREF="http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=28195">Click Here</A> to view my aircraft photos at JetPhotos.Net!
pi_35511890
Volgens mij valt dat allemaal best mee; backward compatibility is volgens mij een van de speerpunten geweest....

Intussen boven Frankrijk:

How could it hurt you when it looks so good...
  dinsdag 28 februari 2006 @ 18:01:15 #37
37582 Snarf
Het is friet, geen patat.
pi_35579624
Iedere keer als ik mijn communicatielog wil openen dan hangt mijn FS2004 tegenwoordig.
Heeft iemand enig idee hoe het komt, en hoe ik het op kan lossen?
:-D I am Willem-Alexander Claus George Ferdinand van Oranje-Nassau and I approve this message.
pi_35580219
quote:
Op woensdag 11 januari 2006 14:45 schreef sebabje het volgende:
Jah ik had ze al gezien Ze zien er echt super uit! Ik kan haast niet wachten totdat ie uitkomt. Tot dan wacht ik nog even met het aanschaffen van een nieuwe pc.
even tvp, ziet er top uit! altijd al willen FS-en. wat zijn eigenlijk de systeem eisen voor FS (2004/2005)?
pi_35581724
kijk even op de site van microsoft
  dinsdag 28 februari 2006 @ 19:10:00 #40
115814 Drumpie
Zie Signature.
pi_35582016
Veel te moeilijk spel, Hopelijk word het nieuwe deel wat fijner, en dit spel moet je spelen met Joystick dan is het makkelijk
pi_35582833
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 19:03 schreef Louterman het volgende:
kijk even op de site van microsoft
voor FS 2004, lijkt me wel errug weinig ?

System Requirements
Windows PC
2000/XP – 128 MB Ram
98* IJsmuts – 64 MB Ram
Processor:450 MHz minimum
Available hard drive space:1.8 GB
DirectX 9 or later (included with Microsoft Flight Simulator: A Century of Flight)
Video card: 8 MB/3D with DirectX 7.0 or later drivers
Other: mouse, joystick/yoke, sound card, speakers/headphones
Online/multiplayer: 56.6 kbps modem or LAN

pi_35583202
ze zeggen dat dit minimaal nodig is, wil je het rdelijk hebben lopen dan is het toch al snel 512 ram 128mb videokaart. en zo'n 1.4 Ghz. op xp
pi_35656871
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 19:39 schreef Louterman het volgende:
ze zeggen dat dit minimaal nodig is, wil je het rdelijk hebben lopen dan is het toch al snel 512 ram 128mb videokaart. en zo'n 1.4 Ghz. op xp
en dan nog moet je veel dingen op laag zetten.. ik heb een xp1800+ processor, 1.5Gb geheugen en een radeon 9600pro 256Mb videokaart, maar grafisch valt dr niks leuks van te maken in fs2k4 ja, of ik moet overstappen op een dia-serie, maar dat speelt kut
pi_35661469
Dan doe je toch wat fout, want dit zou egt wel goed moeten lopen.
pi_35692001
Inmiddels voor de vliegers onder ons op IVAO ben k begonnen met de 3e batch van de world tour
<A HREF="http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=28195">Click Here</A> to view my aircraft photos at JetPhotos.Net!
pi_35695046
quote:
Op donderdag 2 maart 2006 23:16 schreef Louterman het volgende:
Dan doe je toch wat fout, want dit zou egt wel goed moeten lopen.
heb jij dan verstopte performance tips voor me? zo lang ik scenery (gebouwen ed) uitzet haal ik wel de 20-25 fps, tenzij ik met PMDG ga vliegen, dan kom ik niet boven de 15... als ik scenery aanzet is het helemaal een trieste bedoeling

ik draai op dit moment wel activesky (uiterdaard op low)
pi_35803214
Er zal een vervroeging komen van het releasen van flight simulator X! het word nu opgeschoven naar de zomerdagen. Omdat niet alleen hier in Nederland mensen er niet lang op willen wachten, maar ook in heel veel andere landen waar dit spel uitverkocht zal worden. Wij van flightsimulatorx.tk, hebben mede ervoor gezorgt dat dit kon worden vervroegt, en niet alleen wij hoor, ook vele andere organisaties en internet bedrijven die in dezelfde wereld van flight simulator, hebben eraan mee gewerkt. Dus nog even een paar maanden geduld en dan kan dat spel worden gekocht. Helaas bedraagt dit spel wel 199 euro, dus druk jezelf niet in de onkosten als je het niet kan kopen, dat is ons advies. Ook windows vista is aanbevolen voor deze simulator, en dat bedraagt nog meer, is niet verplicht, maar het haalt zijn voordelen er wel weer uit. Voor meer info kun je binnenkort op onze site terecht. Ook zijn we al druk bezig om een world scenery te maken voor dit game, dit word mogelijk gemaakt doordat we luchtfoto's gebruiken, en satteliet beelden, hierdoor zijn de details veel groter en mooier, en niet alleen de grond word duidelijker gemaakt, ook de gebouwen, verkeer, en bergen en nog echter, hierdoor zal de onderscheid tussen werkelijkheid en simulatie kleiner worden. We zijn druk bezig om het zodoende te maken dat dit world scenery NIET kan geworden gebruikt voor het plegen van aanslagen in deze wereld. We tekenen momenteel alles nog uit hoe we het beste kunnen aanpakken. Ook dit informatie zal te vinden zijn wanneer onze site volledig zal beschikken over volledig informatie. Voor vragen kun je een mail sturen naar: webmaster@flightsimulatorx.tk
pi_35806127
quote:
We zijn druk bezig om het zodoende te maken dat dit world scenery NIET kan geworden gebruikt voor het plegen van aanslagen in deze wereld.
omg hoe triest

verder hartstikke leuk natuurlijk dat je mss eindelijk eens "over je huis kan vliegen" in FS maar ik vind dat MS zich óók moet concentreren op het simulator gedeelte.. PMDG heeft in FS2004 een nieuwe standaard neergezet - niet alleen met het vliegtuig, maar ook op het gebied van navigatie; Als MS verder wil met zijn FS moeten ze deze standaard eigenlijk wel halen

wat dat betreft zie ik MS eigenlijk liever een volwaardige vliegtuigsimulator neerzetten inclusief realistische navigatie met bijbehorende ATC, dan dat ze de omgeving grafisch weer wat omhoog krikken zodat je met minder dan 3.0Ghz helemaal niks meer kan met FS

[ Bericht 8% gewijzigd door LoggedIn op 07-03-2006 13:13:24 ]
pi_35807292
Vokomen mee eens, het gaat erom hoe realistisch het is en niet hoe mooi.
pi_35816879
De reden dat we zo'n world scenery maken met luchtfoto's en satteliet fotos is dat vele jongeren niet meer geld hoeven te besteden aan vlieglessen, het gaat erom dat je leert vliegen, en alles moet daarom zo realistisch mogelijk zijn en worden, ook betreft de navigatie, ook die dingen zullen aangepakt worden, zodat dit ook realistischer eruit ziet. In het echt is het moeilijk om vliegtuigen te laten landen omdat dat de realiteit is, ook zulke technieken zullen wij in de world scenery toepassen. Vervolgens willen we de cockpit ook gaan aanpakken, de cockpit zal volkomen 3D zijn, alle knoppen en instrumenten die je in een echte cockpit aantreft, zullen dan beschikbaar zijn. Dus je bedient alsware een hele cockpit, dit zal voor een single player wel moeilijker zijn, daarom word multi-player ook aanbevolen volgens ons. In een normale vliegtuig, een cessna bijv. daarin kun je de vliegtuig vanzelfsprekend alleen wel besturen. Maar voor de vliegtuigen zoals een boeing en zoals een king-air, is multiplayer aanbevolen, want dan werk je zoals in de realiteit met 4 mensen of 2. Gelukkig is het mogelijk om deze modus om te zetten in compacte modus, zodat je als single player wel een boeing kunt besturen, met meerdere aansluitingen op je pc, is het ook weer mogelijk om met meerdere 1 boeing te besturen, net zoals de multi-player via internet, de ene doet bijv. de check-list, de ander doet de naigatie. Dus de realiteit met flight simulator X kan dan nog realistischer, het geheim van deze techniek is dat het vermogen waar flight simulator X over beschikt voor ons weer een stap verder zet, zodat het voor ons mogelijk word om met meer realistische beelden te kunnen werken, zoals de luchtfoto's bijvoorbeeld. Het probleem dat bij flight simulator 2004 zich steeds weer voor deed, is dat fs2004 het vermogen niet heeft om satteliet en luchtfoto's volledig te kunnen verwerken. Wat bij ons nu dus heel erg opvalt is dat de fout gewoon heel simpel was om te vinden, maar soms ligt een fout onopvallend ergens tussen alle andere fouten die het misschien konden zijn.

Zoals we net al zeiden, ook de navigatie zal aangepakt worden, en zal realistischer gemaakt worden. De voordelen dat alles echter en realistischer word of lijkt, is dat de jongeren van de toekomst niet veel geld meer hoeven uit te besteden om een vliegbrefet te kunnen behalen, want het mooie daarvan is, ze hoefen lang zoveel lessen niet meer te betalen. Als we flight simulator X aan kunnen passen op het werkelijkheid van vliegen, dan moeten wij dat doen. Want hiermee zullen zelfs ook mensen die bijv. een leerachterstand hebben de kans kunnen krijgen om ook een brefet te kunnen behalen, zij zullen dan namelijk ruim de tijd krijgen om alles te kunnen ontdekken in het vliegen. Want vele mensen met leer achterstand ontdekken liever dan dat uit het boekje moeten leren, doordat men ontdekt leert men er weer van, dit is ook mede het doel dat we ook willen bereiken. Door de kosten van vlieglessen is het voor velen onmogelijk om te kunnen ontdekken en om te kunnen leren hoe het werkelijk in elkaar zit in de vliegwereld. Kortom, je bent een dief van je eigen portomonee als je onnodige vlieglessen neemt die handen vol geld kosten. We zullen de prijzen van deze scenery's en onze andere producten die uit zullen komen voor fs-X, volledig aanpassen, zodat het voor iedereen betaalbaar zijn. Want de technieken die wij gebruiken zijn veel goedkoper dan iedereen denkt, en krachtiger. Hierdoor kunnen we iedereen een kans geven om hen te laten zien wat het werkelijk is om zelf een vliegtuig te besturen. Dit is de doel dat wij willen bereiken. We zullen veel tegen slagen krijgen omdat we voor mensen opkomen die het niet ruim hebben maar toch een droom hebben. Maar wij zetten door.
pi_35824620
Ik vind het maar een vaag verhaal wat je verteld? Ik zie de FAA een 'computerspelletje' niet zo gauw erkennen als (thuis-)opleiding software
quote:
We zullen de prijzen van deze scenery's en onze andere producten die uit zullen komen voor fs-X,
dus de scenery die in de - 200 euro kostende - originele FSX zit, is niet opgebouwd op de door jou beschreven manier?
  dinsdag 7 maart 2006 @ 22:43:35 #52
79638 Davidboaz
I want more.
pi_35827544
Het valt in ieder geval wel te waarderen dat er blijkbaar al genoeg mensen zijn die nu al druk doende zijn om X op te smukken met visuele hoogstandjes, hoewel ik met alle extra rambam die er voor 2004 te downloaden is, meer dan eens heb ondervonden dat de performance daardoor wel eens te wensen over liet. Dat FS2004 geen betere scenery kan verwerken door een 'foutje' betwijfel ik.

En dat multiplayer verhaal kun je volgens mij vergeten. Dat er dagelijks honderden mensen op zolderkamers als volleerd piloten online opstijgen en landen is wel duidelijk, maar dat ze dat samen gaan doen lijkt me sterk. Daarvoor ligt ervaring en kennis misschien net wat te ver uit elkaar.

Ik zou graag zien dat ik nog meer leer, dan ik tussen mijn OP en nu aan ervaring heb opgedaan; dan met name op het gebied van navigatie en bediening. De basis is er, maar in mijn optiek soms nog zeer beperkt.

De prijs van de simulator schept wel knetterhoge verwachtingen.
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 21:23 schreef sebabje het volgende:
Inmiddels voor de vliegers onder ons op IVAO ben k begonnen met de 3e batch van de world tour
Goed man! Heb net de eerste afgerond.
Iemand trouwens enig idee hoe het kan dat ik met 3x shift+z geen rood balkje met info bovenin te zien krijg? Beetje lastig om de wind en dus de landingsrichting te vast te stellen...

Ik klik wel steeds even buiten ivap zodat die niet actief is.

[ Bericht 22% gewijzigd door Davidboaz op 07-03-2006 23:10:12 ]
How could it hurt you when it looks so good...
pi_35830698
Heb deze game nog wel, maar de laatste keer dat ik hem deed, liep ie zo erg kut..

p4, 2.66ghz
128mb vid
1024mb ram
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_35834884
Wannneer je op Ivap zit, kan je op acars klikken en dan request metar destination.
pi_35838321
Kijk dat is het mooiste ervan, heel veel zetten ons neer voor krankzinnige jongens. Maar kijk eens die man die een atoombom wilde bouwen, hij werd voor gek verklaard door iedereen. En zoalsik in dat vorg stukjeal uitlegde, we willen ook de compact modus aan toevoegen zodat een single player ook een boeing kan besturen zonder met anderen erbij. En nee ik heb dit niet allemaal alleen bedacht. Ik werk mee aan dat project. En de mogelijkheden bij fs2004 liggen niet zo hoog. We hebben zelfs al heel veel uitgetest op fs2004, om die ook realistischer te kunnen maken, zoals we de cockpit daarin ook graag 3D wilden maken en alle instrumenten beschikbaar te maken, maar de resultaten waren maar slecht. Toen dachten we eraan om de resolutie maar hoger te maken, maar dat zorgde ervoor dat alles heel erg stotterde. En wat bleek de mispunt daarvan te zijn, als je fs2004 opstarte dan zou hij eerst een kwartier werk nodig hebben voordat alles geladen is en dan moest de menu scherm er nog voor komen, dan wanneer je een vlucht wilde plannen, moest je daarop ook weer heel erg lang wachten. Dus daar hadden we geen behoefte aan. Het mooie van fs-X is dat daarin alles dus aangepast is. Doordat fs-X zo aangepast op een manier waarop het laden met een normale snelheid gelijk is gebleven dankzij de nieuwste technieken erin, dus daarmee bedoel ik, hij vliegt altijd nog vloeiend, en de snelheid van het laden van fs-X is gelijk gebleven, daarmee hebben wij dus de kans gekregen om nu volledig met 100% zekerheid met lucht -en satteliet foto's te kunnen werken, we kunnen het niet exact uitleggen hoe we het willen hebben, maar als we uiteindelijk de uislag ermee bereiken, de positieve uitslag, want dat heel veel tijd kosten om dit project in werking te kunnen brengen, maar dan zullen heel veel fs-fans verbaasd kijken hoe ver fs-X de mogelijkheden brengt, en dat is het mooie van die nieuwe versie. We denken er allemaal nu nog treurig over, ik zie het soms ook niet zitten hoor, en vooral omdat dit niet was gelukt bij fs2004, maar zolang ik gezien heb, heb ik ervan geleerd dat we moeten zwijgen, en nooit direct moeten oordelen hierover, ik heb het ook gedaan. Ze wilden mij zelfs van dat project af laten halen, omdat ik zo negatief was. Maar we zijn nu al een aantal weken bezig met uit tekenen en uit berekenen hoe we het willen hebben, en hoe het eruit komt te zien. Maar tot zolang de nieuwe versie van flight simulator nog niet uit is gekomen, moeten we onze hoofden koel houden.
pi_35839378
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 23:45 schreef Nick-GizMo het volgende:
Heb deze game nog wel, maar de laatste keer dat ik hem deed, liep ie zo erg kut..

p4, 2.66ghz
128mb vid
1024mb ram
dan geef ik het op hoor Bijna een Ghz meer, en dan nogsteeds een diaserie?
pi_35840745
de nieuwe versie van flight simulator vraagt heel wat systeem eisen. Je hebt zowiezo 256 MB video kaart nodig, de werk geheugen moet minimaal 756 MB zijn, het liefste 1024 MB werk geheugen. En je hebt een 3000 MHZ processor nodig. Dus die zijn helaas wel hoog. En zo ik gezien heb, staat het spel op 2 DVD schijfjes.
pi_35862158
Ziet er mooi uit dat FS x, maar de screens zijn natuurlijk met de hoogste kwaliteitsinstellingen genomen

Op mijn computertje zal het er wel wat minder uit gaan zien, maar toch. Ben benieuwd ernaar.
Do what you love, love what you do!
pi_35862805
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 12:30 schreef sjouke120 het volgende:
de nieuwe versie van flight simulator vraagt heel wat systeem eisen. Je hebt zowiezo 256 MB video kaart nodig, de werk geheugen moet minimaal 756 MB zijn, het liefste 1024 MB werk geheugen. En je hebt een 3000 MHZ processor nodig. Dus die zijn helaas wel hoog. En zo ik gezien heb, staat het spel op 2 DVD schijfjes.
Waarop is dit gebaseerd? Het lijkt me erg sterk dat er 1GB geheugen en 256MB videokaart geheugen nodig is. Mensen gaan hun computer geen upgrade van honderden euro's geven voor een Simulatie spel. Daarbij is het spel ook nog 200 euro (belachelijk), dan kom je al gauw inclusief eventuele benodigde upgrade op zo'n 400 euro uit voor de gemiddelde persoon. En dat is wel erg hoog gegrepen.
pi_35870517
De eerste keer dat ik me nog herinner met fs2004, was dat ik 165 euro kwijt was, of 160? Maar goed. Ik heb de systeem eisen al gelezen daarvan. En zoals kree al zei, natuurlijk zijn die screens met de hoogste kwaliteitsinstellingen genomen, en ja, het valt wel te draaien hoor op een normale pc, ik zal nooit zeggen dat het niet kan. Maar dan kun je net zo goed de versie van fs2004 gaan gebruiken, want vele pc's trekken daarvan zelfs de hoogste kwaliteit niet eens van, en dat is heel erg jammer. Maar natuurlijk kan iedereen met windows xp fs-x gaan en blijven spelen, maar het hangt wel van de systeem eisen af, want zowiezo vraagt het 256 MB werk geheugen, foutje was daarboven want 756 is het maximale snelheid aanbevolen, of 1024, een vergissing dus. Wat ik wel heeel erg jammer vind, en daar kan niemand omheen, ik ook niet, want ook ik vind het jammer, want ik kan niet met mijn neef de multi-player gaan spelen met fs-X, omdat hij windows ME nog op zijn pc heeft te staan. Ik vind het erg jammer, daarom ben ik van plan om samen met mijn neef, zijn pc wat sterker te maken zodat windows xp media edition erop kan. Maar 1 voordeel trouwens, bill gates heeft de mensen niet vergeten die hun favoriete vliegtuigen wel graag mee kunnen nemen naar fs-X. Daarvoor heeft hij een converter bij op gezet, ook weer een voordeel voor mij zelf. En ik koop binnenkort het boek over fs-X, daarin staan de mogelijkheden over fs-X in. Wel leuk. Zo kunnen we ons project nog beter en meer gaan aanpassen.
pi_35905759
Wie heeft fs2004 op de hoogste kwaliteit te staan? Ik heb m op 1024x767 en heb de kwaliteit zoals de texture op de hoogste kwaliteit te zitten, en alle anderen ook, staan bij mij op het hoogst, en vliegt hier vloeiend, hoe kan dat velen dan niet hebben?
pi_35906068
quote:
Op vrijdag 10 maart 2006 11:31 schreef sjouke120 het volgende:
Wie heeft fs2004 op de hoogste kwaliteit te staan? Ik heb m op 1024x767 en heb de kwaliteit zoals de texture op de hoogste kwaliteit te zitten, en alle anderen ook, staan bij mij op het hoogst, en vliegt hier vloeiend, hoe kan dat velen dan niet hebben?
dikke edit

ik heb net nog even zitten testen.. het probleem lijkt bij het "traffic" te zitten.. als ik het andere vliegverkeer uitzet verdubbelt mn framerate maar als ik met PMDG vlieg blijft het laag

[ Bericht 22% gewijzigd door LoggedIn op 10-03-2006 12:04:37 ]
  zaterdag 11 maart 2006 @ 18:51:41 #63
79638 Davidboaz
I want more.
pi_35946874
'k Heb alle settings voluit; zelfs sight distance op max. Weinig aan de hand hier.



Zou leuk zijn om wat meer plaatjes te zien.
Max 500 pix breed svp.
How could it hurt you when it looks so good...
pi_35948149
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:51 schreef Davidboaz het volgende:
'k Heb alle settings voluit; zelfs sight distance op max. Weinig aan de hand hier.

[afbeelding]

Zou leuk zijn om wat meer plaatjes te zien.
Max 500 pix breed svp.
kan je eens vertellen hoe je dat voor elkaar krijgt?



bij jou ziet het er trouwens ook veel mooier uit lucht is veel blauwer
pi_35961254
Hmm, ik heb AAx4 en AFx16 bij AAx8 gaat die rare dingen doen, ook kan ik alleen fullscreen vliegen anders gaat die ook raar doen. Voor de rest zit het wel snor
pi_35972922
Welke videokaart heb je dan?
pi_35992721
7800GT
pi_35993756
Wat heb je daar voor gelapt als ik vragen mag?
pi_36050652
Topic nooit gezien, maar speel ook veel FS2004.. Althans, speelde.. laatste tijd niet veel meer gedaan. FS-X ziet er ook goed uit Ben wel van plan met de nieuwe het wat serieuzer aan te pakken en ook bij een online community te gaan, online vliegen en weten dat het verkeer om je heen ook echte mensen zijn is natuurlijk veel leuker..
Where facts are few, experts are many.
pi_36055843
Kan je met AMD athlon 64 3000+ 1gb ram XFX 6600GT 256 MB ook FS-X draaien of moet dit toch beter.
pi_36058311
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 11:58 schreef Atreidez het volgende:
Topic nooit gezien, maar speel ook veel FS2004.. Althans, speelde.. laatste tijd niet veel meer gedaan. FS-X ziet er ook goed uit Ben wel van plan met de nieuwe het wat serieuzer aan te pakken en ook bij een online community te gaan, online vliegen en weten dat het verkeer om je heen ook echte mensen zijn is natuurlijk veel leuker..
terrorist in opleiding?
  woensdag 15 maart 2006 @ 21:17:28 #72
79638 Davidboaz
I want more.
pi_36068827
Landinkje op Ljubljana...









...en daarmee batch 2 van de World Tour afgerond.
Up to the March legs!

[ Bericht 2% gewijzigd door Davidboaz op 15-03-2006 22:46:22 ]
How could it hurt you when it looks so good...
pi_36069399
Ha gelukkig nog andere mensen die hier op IVAO vliegen en de tour doen
<A HREF="http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=28195">Click Here</A> to view my aircraft photos at JetPhotos.Net!
pi_36069703
Sowieso, ben inmiddels al weer aan het wachten op de legs van april.
pi_36096127
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 21:44 schreef Louterman het volgende:
Sowieso, ben inmiddels al weer aan het wachten op de legs van april.
Ik ook Maar ik moet nog genoeg doen voor de KLM-VA
<A HREF="http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=28195">Click Here</A> to view my aircraft photos at JetPhotos.Net!
pi_36386792
Tof, nog een lopend topic! Heb het spel sinds kort ook weer geinstalleerd, en wat is het toch heerlijk om zo'n kist in de lucht proberen te houden .

Heeft iemand nog tips voor echte must have add-ons, zoals extra vliegtuigen/scenery etc? Heb nu alleen nog maar een paar vliegtuigen gedownload namelijk.

Het lastigste vind ik toch wel, het landen . Ja, echt. Ik maak meestal geen flightplan maar stijg van een willekeurig vliegveld op. Stel, ik kom een vliegveld tegen op m'n GPRS dan kan ik aanvragen om te landen etc, maar hoe kan je in godsnaam zien welke runway je moet hebben? Dat vind ik echt lastig! Iemand tips?

Nog een vraag, hoe kan je replays bekijken?

Alvast bedankt,
pi_36390421
Dit heeft te maken met de wind, moet je even atis aanvragen en dan de windrichting aflezen. Altijd tegen de wind in landen.
pi_36390961
quote:
Op zondag 26 maart 2006 22:27 schreef Louterman het volgende:
Dit heeft te maken met de wind, moet je even atis aanvragen en dan de windrichting aflezen. Altijd tegen de wind in landen.
volgens mij bedoelt ie dat ie niet weet over welke rwy de atc het heeft..
pi_36392045
quote:
Op zondag 26 maart 2006 20:31 schreef Fillipe het volgende:
Tof, nog een lopend topic! Heb het spel sinds kort ook weer geinstalleerd, en wat is het toch heerlijk om zo'n kist in de lucht proberen te houden .

Heeft iemand nog tips voor echte must have add-ons, zoals extra vliegtuigen/scenery etc? Heb nu alleen nog maar een paar vliegtuigen gedownload namelijk.

Het lastigste vind ik toch wel, het landen . Ja, echt. Ik maak meestal geen flightplan maar stijg van een willekeurig vliegveld op. Stel, ik kom een vliegveld tegen op m'n GPRS dan kan ik aanvragen om te landen etc, maar hoe kan je in godsnaam zien welke runway je moet hebben? Dat vind ik echt lastig! Iemand tips?

Nog een vraag, hoe kan je replays bekijken?

Alvast bedankt,
Als je wil landen, dan krijg je een runway toegewezen of niet? Zo ja, dan onthoud je dat nummer (bv. 16R), en dan ga je zoeken in de flightmap (als je in de cockpit bent, een van die 6 of 7 knopjes, naast of tussen radio stack, gps, enz.), en dan zoek je daar hoe je aan komt vliegen en hoe de runway ligt ten opzichte van jou.

Je kunt ook al overweg met het invoeren van de ILS-frequentie in NAV1?

Als het goed is, wordt er tegen je gezegd welke richting je op moet, en welke hoogte enz enz, en als je ILS hebt ingesteld, kom je op een gegeven moment recht voor de baan terecht (als je niet te snel gaat, dat heb ik af en toe ).

Hoop dat het een beetje duidelijker is nu.
pi_36403463
Misschien handiger om de GPS een beetje te gaan verkennen Zit een hele makkelijke tutorial voor in de lessen. Je kan het vliegtuig op de gps laten vliegen ook, maar meestal gebruik ik m ook voor deze redenen. Je kan de landing namelijk plannen daarin en dan de route laden, de gps laat dan zien van welke kant je moet komen aanvliegen.
Where facts are few, experts are many.
pi_36405032
Bedankt gasten! Ja m'n voorsnaamste probleem is het aankomen vliegen, meestal zit ik nooit recht voor de baan etc. ILS invoeren ga ik nu eens mee experimenteren .

Ja het is nog vrij nieuw voor me
pi_36405747
ILS is wel een mooi systeem maar ik snap er zelf nog niet veel van. Ik weet wel hoe ik ILS moet invoeren maar elke keer als via de control tower op de juiste hoogte en richting vlieg dan zegt ze Expect Vectors ILS runway bla bla remain altitude untill established on the localizer. Ik netjes die freq ingevoerd op nav1, knopje staat ook weer gewoon op nav en niet op gps. en vervolgens zie ik niks gebeuren op dat schermpje met die pijltjes die aangeven of je juist zit met hoogte en richting Misschien dat iemand dat hier nog even kan toelichten, hoe je uiteindelijk "established" raakt op de localizer? Met de tutorials weet ik nog dat je een piepje krijgt... daar lukt het dan ook wel..
Where facts are few, experts are many.
pi_36406064
Ik ga eens wat meer oefenen met die tutorials
  maandag 27 maart 2006 @ 15:28:58 #84
71747 Woutervn
Born free. Taxed to death.
pi_36406193
Of ga eens naar http://www.precisionmanuals.com. trek daar de handleiding van de 737 van het net. Daar kan je enorm veel leren over hoe om te gaan met een FMC, ILS approaches etc. Succes

P.S. Ik heb die 737 NG pakketten. Erg toffe aanvulling.
I didn't fight my way to the top of the foodchain to be a vegetarian!!
pi_36406975
De ILS werkt pas wanneer je recht voor de baan zit. Er zit ook vaak een VOR baken in het verlengde van de baan, wanneer je richting dat baken vliegt en je ILS al hebt ingestelt, intercept hij hem vanzelf.
pi_36407094
Thnx voor je reply Louterman. Is het instellen van nav1 freq het enige wat nodig is, of moet ook echt het knopje nav <> gps op nav staan? Ik vat niet waarom die m niet intercept.. Ik zit op de aangegeven aanvlieghoogte, ik vlieg gps tot de eerste leg van me landing procedure, dus zit recht voor de baan, en ik vlieg ook recht over dat paarse bakentje met al die puntjes eromheen heen
Where facts are few, experts are many.
pi_36407463
En hoe kan je vluchten nakijken in de zin van replay's? Als ik geland ben wil ik het wel even in een andere view terugzien
pi_36407940
Op Alt drukken, dan kan je in het menu aan de bovenkant onder .. ehh.. View (?) kiezen voor Instant Replay en dan kan je ook een tijd instellen. Kan alleen als je nog in de vlucht zit, niet erna ofzo
Where facts are few, experts are many.
pi_36407949
Bedankt!
pi_36408667
Je moet wel het knopje op nav hebben staan. Wanneer je recht voor de baan zit VOR LOC en dan wanneer je op de glide slope bent APP.
pi_36475815
Nog even iets extra's niet elke baan heeft geen GlideSlope in de ILS zitten.
&lt;A HREF="http://www.jetphotos.net/showphotos.php?userid=28195"&gt;Click Here&lt;/A&gt; to view my aircraft photos at JetPhotos.Net!
pi_36589049
Word eens wakker mensen! Die sjouke zit alleen maar bullshit te lullen. Hij zit niet eens in het team van FSX en zijn website is ook drie keer niks. Jullie moeten hem niet geloven. Je kunt toch zo wel zien dat hij niet te vertouwen is.

[ Bericht 2% gewijzigd door Cond0r op 02-04-2006 21:18:24 ]
pi_36591776
quote:
Op zondag 2 april 2006 20:59 schreef Cond0r het volgende:
Word eens wakker mensen! Die sjouke zit alleen maar bullshit te lullen. Hij zit niet eens in het team van FSX en zijn website is ook drie keer niks. Jullie moeten hem niet geloven. Je kunt toch zo wel zien dat hij niet te vertouwen is.


[ Bericht 1% gewijzigd door Kevin1Bravo op 02-04-2006 22:27:44 ]
pi_36653548
Wow Sjouke120!! adverteren op een .tk domein voor E35,-??? goh en? al veel verdient daaraan?
pi_36788277
IVAO is idd heel leuk.
De beginnersdrempel is wel heel groot.
Zeker voor ATC'ers
Alleen die website van hun is onoverzichtelijk.

Voor degene die goede framerates willen raad ik aan om VEEL geheugen te nemen minimaal 1GB DDR Ram geheugen en een 256 A-merk videokaart.
Dan moet het wel goed werken.
Amstelveen de beste
pi_36806348
Nog mensen die op Vatsim vliegen hier? Ik ben iniedergeval daar ATC, ben nu uurtjes aan 't maken op tower, is zéér tof heb al 60 uur ATC staan zoiezo, op DEL en GND.

Verder ook de eigenaar van de PMDG 737 NG in combinatie met fspassengers, echt lache, dat geeft echt een complete wending aan het vliegen.

Ik weet niet of de dutchvacc een apart gedeelte voor ATC op het fsweekend zet, zo ja, hoop ik er bij te zijn, maar dat zie ik dan wel weer ^^
pi_36811270
Zo ik heb m'n 737 nu eindelijk een beetje onder controle . Alleen een probleem, tijdens het landen en de voorprocedure qua headings die de radio doorgeeft kom ik nooit echt 'mooi' recht voor de landingsbaan uit. Ik zit er altijd net een aantal meters naast zal ik maar zeggen. Ze navigeren je prima door tijdens het cruisen etc maar tijdens het landen kom ik simpelweg niet goed uit.

Lijkt me zo schitterend om de automatische piloot uit te zetten vlak voor je je landing in gaat zetten, zodat je echt perfect recht op de baan aankomt vliegen.

Iemand een idee? Ben nog niet zo heel lang begonnen, dus wees niet te hard voor me
pi_36812098
quote:
Op maandag 10 april 2006 01:00 schreef Fillipe het volgende:
Zo ik heb m'n 737 nu eindelijk een beetje onder controle . Alleen een probleem, tijdens het landen en de voorprocedure qua headings die de radio doorgeeft kom ik nooit echt 'mooi' recht voor de landingsbaan uit. Ik zit er altijd net een aantal meters naast zal ik maar zeggen. Ze navigeren je prima door tijdens het cruisen etc maar tijdens het landen kom ik simpelweg niet goed uit.

Lijkt me zo schitterend om de automatische piloot uit te zetten vlak voor je je landing in gaat zetten, zodat je echt perfect recht op de baan aankomt vliegen.

Iemand een idee? Ben nog niet zo heel lang begonnen, dus wees niet te hard voor me
Geen idee waardoor dat komt, maar waarom post je dat coole filmpje alleen bij de buren
Ik heb er van genoten en ik dat er hier wel meer zijn die het intressant vinden
Do what you love, love what you do!
pi_36813174
Ik denk toch dat er meer mensen op Ivao vliegen dan op Vatsim.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')