Jouw lijden troost mij ook een beetjequote:Op zaterdag 30 oktober 2004 17:08 schreef Dj-delphi het volgende:
GVD!!!!
Haal ik vandaag een ps2 speciaal voor GTA SA is ie werkelijk OVERAL uitverkocht!!
Zit ik dan met m'n PS2 waar ik nu geen flikker aan heb :-(
Hoelang duurt het als ik hem ergens op internet bestel?
Volgens gcshop.nl, 1-2 werkdagen.quote:Op zaterdag 30 oktober 2004 17:08 schreef Dj-delphi het volgende:
GVD!!!!
Haal ik vandaag een ps2 speciaal voor GTA SA is ie werkelijk OVERAL uitverkocht!!
Zit ik dan met m'n PS2 waar ik nu geen flikker aan heb :-(
Hoelang duurt het als ik hem ergens op internet bestel?
Dan moet je eerst een de missie erover gehad hebben van Sweet die belt je op je mobiel. Als je gewoon een gebied van de andere bende's inloopt en je knalt er een paar neer verschijnt er: 'You started a gang war'. Dan is het een kwestie van de 3 'waves' overleven en het gebied is yours.quote:Op zaterdag 30 oktober 2004 14:17 schreef reconnect het volgende:
hoe kan je gebiden voor je bendes veroveren?
hehe dat basejumpen is wel grappig ja. Eerste keer dat ik dat deed probeerde ik ff wat knoppen uit in de lucht om te kijken of je nog wat leuks kon doen terwijl je zweefde. Nou met een van die knoppen laat je dus die chute los. CJ. was het er niet mee eens.quote:Op zaterdag 30 oktober 2004 14:05 schreef HansvanOchten het volgende:
Die dansmissie op het strand is niet leuk.
Ook base jumpen van gebouw naar gebouw is geen tactisch plan. Je parachute werkt maar 1 keer en dan sta je daar op de top van een ander gebouw zonder chute
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
thnxquote:Op zaterdag 30 oktober 2004 17:18 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
Dan moet je eerst een de missie erover gehad hebben van Sweet die belt je op je mobiel. Als je gewoon een gebied van de andere bende's inloopt en je knalt er een paar neer verschijnt er: 'You started a gang war'. Dan is het een kwestie van de 3 'waves' overleven en het gebied is yours.:P
(PS: Kijk wel uit het wordt per 'wave' ruiger, bij de 3e 'wave' hebben ze namelijk zware autmatische pistolen waar je karakter niet zoveel van kan hebben)
naar het vliegveld rijden, auto voor het hek zetten, en over het hek klimmen... op het vliegveld vindt je een dodo en shamal...quote:Op zaterdag 30 oktober 2004 16:42 schreef Scylla het volgende:
Nog steeds geen vliegtuig of helikopter gevondenWel dik aan het cruisen, inbreken, en met OG Loc wat gangsters mollen. Die motoren zijn dik chill, wat is het heerlijk om met die Freeway dor het platteland te cruisen
Maar waar kan je vliegen?
mijn neefje heeft de hele tijd gespeeld, en hij kwam me net vertellen dat ie die parachute op een gebouw had gevondenquote:Op zaterdag 30 oktober 2004 18:12 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Waar lgit die parachute dan?
quote:Op zaterdag 30 oktober 2004 16:43 schreef HAL9000S het volgende:
DIe missie met die k*t trein is echt fucking irritant idd...die gast schiet echt nix raakBen nu maar verder gegaan met de OG missies, net een leuke stealth missie gehad in de crib van Mad Dog (die ik z'n keel doorgesneden heb terwijl ie aan het games was). Zit nu op 8.56 %. Weet iemand hoe dat met die territories held zit? Heeft dat te maken met die tags die je moet crossen? ZIjn er nog voordelen aan een grotere territory??
voor dezoveelste keer.. het is nog niet bekend of die wel op de xbox komtquote:Op zaterdag 30 oktober 2004 18:31 schreef speedfreakssj het volgende:
voor dezooveelste keer, is er bekend wanneer de Xbox versie uitkomt?
Koop een PStwo man. Is nog geen datum bekend. Misschien komt ie niet eens op de Xbox uitquote:Op zaterdag 30 oktober 2004 18:31 schreef speedfreakssj het volgende:
voor dezooveelste keer, is er bekend wanneer de Xbox versie uitkomt?
Op het allerhoogste gebouw. Rijdt naar downtown en kijk eens omhoog. De ingang is tegenover een hotdog-kraampje.quote:Op zaterdag 30 oktober 2004 18:12 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Waar lgit die parachute dan?
Hoeft niet zo zeer bij het hek, het muurtje er naast is ook laag genoeg!quote:Op zaterdag 30 oktober 2004 16:47 schreef reconnect het volgende:
bij het vliegbe;d is een ingang en als je er staat komt er te staan: alleen als je vliegbrevet hebt (in engls blabla) als je goed kijkt ze je een stukje hek dat lager is dan de andere...zet daar gewone auto neer(niet perse vrachtwagen) en klim via de auto over het hek...nu kan je hethek gewoon open doen en ergens op het vliegveld staat een prive jet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |