quote:
Songfestival voor homo's in Utrecht
UTRECHT (ANP) - De tiende editie van het Nationaal COC Songfestival vindt op 6 november plaats in Utrecht. Tien organisaties hebben een deelnemer aangemeld die mag strijden om de gunst van de jury.
Die jury bestaat uit Idols-finalist Ron, zangcoach Kees Taal en Ria van Oosten van het magazine Zij aan Zij. Dat heeft organisator COC Midden-Nederland dinsdag meegedeeld.
Het COC Songfestival werd voor het eerst georganiseerd in 1995. Dat jaar mocht Nederland niet meedoen aan het Eurovisie Songfestival omdat Willeke Alberti in 1994 een te lage notering had behaald. Om het gemis van het jaarlijkse muziekevenement te verzachten, werd een eigen songfestival bedacht.
Volgens een woordvoerder zijn er ieder jaar zowel amateuristische, ludieke als serieuze, professionele inzendingen bij het COC Songfestival. ,,Het gaat daarbij zeker om zang en tekst, maar sommige optredens draaien wel meer om de performance. Het niveau ligt over het algemeen lager dan bij het Nationaal Songfestival´´, erkent hij.
Het evenement wordt gepresenteerd door ,,het levende kunstwerk´´ Dolly Bellefleur. De winnaar van vorig jaar, Royal Desire, opent de avond met een optreden. Ook Stefan Mondial en de Rosetta´s staan op het podium. De winnaar van de tiende editie krijgt de COC Songfestival-wisseltrofee.
Meer info: ********
Kaarten voor het songfestival zelf (in de voorverkoop 14 euro en aan de zaal (als er nog kaarten zijn) 16 euro).
Lokatie: Party– en congrescentrum Maresca te Utrecht
Wie van de Fokkers gaat erheen? Wij gaan in totaal met ik dacht iets van 5 of 6 man. Vrienden van ons hebben ons uitgenodigd. Ik ben benieuwd wat het gaat worden. Het schijnt nogal fout in het kwadraat te kunnen zijn.
Of zijn er ook nog fokkers bij die meedoen?
[ Bericht 3% gewijzigd door Mylene op 25-10-2004 14:18:43 (spam maar weggehaald) ]