ok, ik zal kijken wat ik kan doen...quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 02:10 schreef Gamedemon het volgende:
doed
maak ff van die incrowd OP een goede OP...haal dat stukkie van n00bz weg en zet iets neer van : Dit zijn de vaste bezoekers maar iedereen is welkom...dan mag het vast van daggla
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 08:50 schreef Rahl het volgende:
straks voetballen
in de regen
komt goedquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 02:16 schreef capibar het volgende:
nu moet de brontext wel verandert worden he![]()
dat ding is echt lelijkquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 09:34 schreef Tain het volgende:
je pc haat je
pak een hamer en sla je pc weer aan....dat doe je door :quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 10:16 schreef mordradead het volgende:
[..]
dat ding is echt lelijk
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 10:21 schreef Rahl het volgende:
[..]
afgelast
jaquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 10:24 schreef Tain het volgende:
[..]wat een mietjes, beetje regen en meteen een wedstrijd afblazen
gaat lekker bij jou in de provincie hequote:Op zaterdag 23 oktober 2004 10:44 schreef mordradead het volgende:
ik moet volgende week naar meppel toe om te spelen
rare mensen daarquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 10:53 schreef Tain het volgende:
[..]
gaat lekker bij jou in de provincie he
Man gearresteerd met sinaasappelkanon
Goedemorgen GinaGquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 10:55 schreef GinaG het volgende:
Goedemorgen![]()
quote:Hallo!
Je hebt vorige week op FOK!games (http://games.fok.nl) kaartjes gewonnen
voor het EA World evenement. Je gegevens zijn doorgegeven aan EA en je bent
van harte welkom! Bij deze even wat gegevens:
De locatie is Central Studio's in de Gietijzerstraat 3-5 in Utrecht. Om
18.00 uur begint het evenement. Het programma is avondvullend en zal om
23.00 uur afgelopen zijn. Gedurende deze tijd kun je kijken naar
presentaties, kun je gamen, is er live entertainment. Food en drinks zijn
natuurlijk ook aanwezig. Omdat zo'n avond in je eentje natuurlijk niet
gezellig is mag je bovendien een introducee meebrengen. Let wel, toegang
staat op jouw naam, dus bij de ingang zullen jij en je introducee even
moeten melden.
Ik wens je namens FOK!games heel veel plezier bij dit evenement en misschien
zien we je daar wel!
m.v.gr.,
Marco Mullers
FOK! Hoofdredacteur
Email: marco@fok.nl
URL: http://www.fok.nl
URL2: http://games.fok.nl
fijnquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:12 schreef GinaG het volgende:
Er staat een artikel over games in de Elsevier![]()
jah jahquote:Hallo!
Je hebt vorige week op FOK!games (http://games.fok.nl) kaartjes gewonnen voor het EA World evenement. Je gegevens zijn doorgegeven aan EA en je bent van harte welkom! Bij deze even wat gegevens:
De locatie is Central Studio's in de Gietijzerstraat 3-5 in Utrecht. Om 18.00 uur begint het evenement. Het programma is avondvullend en zal om 23.00 uur afgelopen zijn. Gedurende deze tijd kun je kijken naar presentaties, kun je gamen, is er live entertainment. Food en drinks zijn natuurlijk ook aanwezig. Omdat zo'n avond in je eentje natuurlijk niet gezellig is mag je bovendien een introducee meebrengen. Let wel, toegang staat op jouw naam, dus bij de ingang zullen jij en je introducee even moeten melden.
Ik wens je namens FOK!games heel veel plezier bij dit evenement en misschien zien we je daar wel!
m.v.gr.,
Marco Mullers
FOK! Hoofdredacteur
Email: marco@fok.nl
URL: http://www.fok.nl
URL2: http://games.fok.nl
Ja maaar, koffie is de drug die ik nodig heb! Zonder koffie ben ik niet irritant enzo! Ik moet koffie hebben!quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:20 schreef HomerJ het volgende:
Rayman hou je kopHet boeit ons niks!!!!!!
* Gamedemon hoopt dat de koffie op blijft en je de dag niet doorkomtquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:19 schreef RaymanNL het volgende:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ! AAAAAAAAAARGH! DE KOFFIE IS OP! HOE MOET IK DE DAG DOOR KOMEN ZONDER KOFFIE!!!
daar zit ik op schoolquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 10:44 schreef mordradead het volgende:
ik moet volgende week naar meppel toe om te spelen
Iemand in voor een meeting?quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:11 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ste..... ga wegquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:27 schreef RaymanNL het volgende:
Ja!Mamma
daar komt ze aan! Met nieuwe koffie
We zien elkaar wel op de gamexpoquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:28 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Iemand in voor een meeting?
Je bent irritant met koffie en irritant zonder koffiequote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:23 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ja maaar, koffie is de drug die ik nodig heb! Zonder koffie ben ik niet irritant enzo! Ik moet koffie hebben!
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:29 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
We zien elkaar wel op de gamexpo
http://forum.fok.nl/user/history/73546quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:34 schreef Gamedemon het volgende:
Rayman serieus post is wat minder irritant...baggeren doe je maar op ONZ...
Ik post gewoon zoals jullie ook postenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:34 schreef Gamedemon het volgende:
Rayman serieus post is wat minder irritant...baggeren doe je maar op ONZ...ik sta op et punt om te klagen bij het FB topic
en hoe denk je dat het komt?quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:37 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ik post gewoon zoals jullie ook posten, dat ik jullie nog niet heb aangeklaagt over hoe jullie mij constant zitten de treiteren
Ik mag toch best wel zeggen dat ik tostie ga etenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:41 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
en hoe denk je dat het komt?
post 1 : ik wil een tostie maken
post 2 : het mag niet van me moeder
post 3 : met moeder is er niet ik doe het toch
post 4 : de ham was op dus ik heb een ander stuk worst gepakt
post 5 : jam jam wat is de tostie toch lekker
post 6 : o me moeder komt thuis die gaat ook een tostie maken
als jij nou voortaan baggert op ONZ en hier op een normale manier post dan krijg je dat soort opmerkingen niet...we hebben nu al 3 of 4 posts van je gehad waarin staat dat je het erg vind dat de koffie op is ..en in de laatste post heeft je moeder het meebracht...dat is baggerenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:45 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ik mag toch best wel zeggen dat ik tostie ga eten, maarja dan ga ik dat soort dingen maar niet meer posten. Maar het gaat mij er om hoe jullie mij behandelen, homo dit homo dat, goh wat ben jij lelijk zeg etc etc . als jullie daar nou ook eens mee ophouden! En die gene die dat doen weten dat van zichzelf wel. Maar als hun daar nou ook mee ophouden
Bepaalde users zitten ook te baggeren tegen mij hier zonder dat i kwat verkeerd doequote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:47 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
als jij nou voortaan baggert op ONZ en hier op een normale manier post dan krijg je dat soort opmerkingen niet...we hebben nu al 3 of 4 posts van je gehad waarin staat dat je het erg vind dat de koffie op is ..en in de laatste post heeft je moeder het meebracht...dat is baggeren
valt best mee, het is een tijdje best goed gegaan(toen je ging letten op je schrijffouten enzo), maar nu zit je 5 posts lang te vertellen dat je een tosti hebt en lekker tosti zit te eten... dat intresseert helemaal niemand, en als je zoiets post doe het in 1 postquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:50 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Bepaalde users zitten ook te baggeren tegen mij hier zonder dat i kwat verkeerd doeAl zou ik nu normaal gaan doen ze blijven me toch haten
welja, een rel en daar is ghostbuster ook weerquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:04 schreef Ghostbuster het volgende:
![]()
![]()
Ook in de tijd dat het wel goed ging zaten sommigen nog te zeiken! Dat is gewoon zo! En dat zal ook blijven, want zo zijn ze gewoonquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:55 schreef Tain het volgende:
[..]
valt best mee, het is een tijdje best goed gegaan(toen je ging letten op je schrijffouten enzo), maar nu zit je 5 posts lang te vertellen dat je een tosti hebt en lekker tosti zit te eten... dat intresseert helemaal niemand, en als je zoiets post doe het in 1 post
Nee dit was puur toevalquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:05 schreef Rahl het volgende:
[..]
welja, een rel en daar is ghostbuster ook weer![]()
jajaquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:06 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Nee dit was puur toeval![]()
Inscannen en postenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:12 schreef GinaG het volgende:
Er staat een artikel over games in de Elsevier![]()
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:09 schreef Ghostbuster het volgende:
En rayman kan ook wel grappig zijn toch (niet het spel zelf)
't kan ook aan jou liggen................................................quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:06 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ook in de tijd dat het wel goed ging zaten sommigen nog te zeiken! Dat is gewoon zo! En dat zal ook blijven, want zo zijn ze gewoon
NIet alleen aan mij, al post ik een normaal antwoord in een gamecube topic krijg ik toch weer van één van de slowchatters op m'n dak met één of andere lullige opmerkingquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:12 schreef HomerJ het volgende:
[..]
't kan ook aan jou liggen................................................
1 bagger post kan nog...maar hoe je loopt te posten over hoe je koffie op is en dat verspreiden over meerdere berichten is gewoon irritant...quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:14 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
NIet alleen aan mij, al post ik een normaal antwoord in een gamecube topic krijg ik toch weer van één van de slowchatters op m'n dak met één of andere lullige opmerking
gelukkigquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:27 schreef RaymanNL het volgende:
IK ga der vandoor, lekker werken
Net als zijn Prince of persia-posts, 8x per dag: Ik zit met PoP op 8% leuk spel! Ik zit met Pop op 24% wat een cool spel!quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:27 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
1 bagger post kan nog...maar hoe je loopt te posten over hoe je koffie op is en dat verspreiden over meerdere berichten is gewoon irritant...
net als dat irritante gezeik over je tosties...dat waren er mischien wel 10
Heb geen scannerquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:09 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Inscannen en posten
Smoesjesquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:03 schreef GinaG het volgende:
[..]
Heb geen scanner
Hey jij daar, pssst niet zo bijdehand hequote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:08 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Smoesjes![]()
ik ben blij dat ik bijna niet in het cube topic komquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:57 schreef HomerJ het volgende:
[..]
Net als zijn Prince of persia-posts, 8x per dag: Ik zit met PoP op 8% leuk spel! Ik zit met Pop op 24% wat een cool spel!
En nu doet hij dat met Donkey Konga
Ja zeg ik ook altijd als ze om foto`s zeurenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:09 schreef GinaG het volgende:
[..]
Hey jij daar, pssst niet zo bijdehand he![]()
daar zit hij bijna nooit, hij verteld alles over z'n cube hierquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:09 schreef Tain het volgende:
[..]
ik ben blij dat ik bijna niet in het cube topic kom
ik kom hier ook niet zo vaak en scroll door als ik dat rayman plaatje ziequote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:11 schreef gamecube_master het volgende:
[..]
daar zit hij bijna nooit, hij verteld alles over z'n cube hier![]()
jij bent slimquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:12 schreef Tain het volgende:
[..]
ik kom hier ook niet zo vaak en scroll door als ik dat rayman plaatje zie
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:17 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
jij bent slim
quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 13:48 schreef RaymanNL het volgende:
Ik heb m;'n nurmmer achter gelaten bij de dixons, als ze hem hadden zouden ze me bellen. en dat gebeurde net! YEAH! BOng BONG!
quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 16:04 schreef RaymanNL het volgende:
EindelijK! de monkey compleet gold, en chimp heb ik ook al bijna complleet zilver (en een paar gold)
quote:Op vrijdag 17 oktober 2004 19:42 schreef RaymanNL het volgende:
Je staat ook best wel voor gek, vooral als je klapt . Maar ik merk werk dat ik steeds beter word. Eerst vond ik zelfs Monkey al moeilijk, en nu heb ik er al één of twee zilver in Gorilla
quote:Op vrijdag 18 oktober 2004 08:31schreef RaymanNL het volgende:
Monkey: Bijna alles goud, maar wel alles zilver
Cimp: Heel veel zilver en eentje goud
Gorilla: één of 2 zilver
Enkele voorbeeldenquote:Op vrijdag 22 oktober 2004 13:48 schreef RaymanNL het volgende:
Bijna (ja nu pas) alles goud op monkeyja het duurde lang, ja, maar toen ik alles zilver op monkey had, ben ik op chimp gaan spelen
Maar ik meot er nog 2 op monkey niveau
Wel geweldig als je het allemaal al wat langer leest, en de oorlog tussen CAD (Tim) en Applegeeks ( Hawk) over de PC vs. Mac kentquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:30 schreef HomerJ het volgende:
Wel lollig niet geweldig
True, maar ik vond het al een beetje teveel picsquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:31 schreef pkwarts het volgende:
die 5e in dit rijtje blijft het leukste. Eigenlijk moeten die 2 ervoor hoe hij in die winkel verzeild raakt er ook bij.
ja o grote dagglaquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:41 schreef Dr.Daggla het volgende:
GD, dude, negeer RaymanNL maar laat je niet steeds kennen.
Het komt de sfeer niet echt ten goede.
Ik moet zeggen dat ik hem ook wel enigszins gelijk kan geven, al wil ik niet zeggen dat ik zijn pestacties chill vindquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:47 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ja o grote daggla
normaal gesproken doe ik dat ook aleen de laatst 2 topics is hij heeeeel erg aan het baggeren
Ja, zoek vooral de schuld bij een ander.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:14 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
NIet alleen aan mij, al post ik een normaal antwoord in een gamecube topic krijg ik toch weer van één van de slowchatters op m'n dak met één of andere lullige opmerking
Mee eensquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:48 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik hem ook wel enigszins gelijk kan geven, al wil ik niet zeggen dat ik zijn pestacties chill vind.
Leef jij nog, na al je dubieuze drank en drugs excessen van gisteravond?quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:56 schreef GinaG het volgende:
[..]
Mee eens![]()
Ja, maar jij bent zo, zo volwassenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:59 schreef Notorious_Roy het volgende:
Wat er nu met Rayman gebeurt is hetzelfde als met BMH een tijd terug. Alles wat ie post wordt verkeerd opgevatLaat hem nou gewoon, lees over zijn posts heen als het je niet interesseert. Het is ECHT niet zo dat ie in z'n eentje een heel topic volspamt
Ik vind Gamedemon af en toe ook enorm irritant, maar dat laat ik ook gewoon gaanHeb wel andere dingen om me druk over te maken
Uiteraardquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:57 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Leef jij nog, na al je dubieuze drank en drugs excessen van gisteravond?
Dat is dan ook wel weer waar.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:00 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ja, maar jij bent zo, zo volwassen
Ff iets anders wat vindt jij van de Vlouw (die coffeeshopt in Delft) ?quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:59 schreef Notorious_Roy het volgende:
Wat er nu met Rayman gebeurt is hetzelfde als met BMH een tijd terug. Alles wat ie post wordt verkeerd opgevatLaat hem nou gewoon, lees over zijn posts heen als het je niet interesseert. Het is ECHT niet zo dat ie in z'n eentje een heel topic volspamt
Ik vind Gamedemon af en toe ook enorm irritant, maar dat laat ik ook gewoon gaanHeb wel andere dingen om me druk over te maken
Bewaar ze en ik kom van de week Halo co-op gamenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:01 schreef GinaG het volgende:
[..]
er zijn nog wat jointjes over, hmmm![]()
De Vlouw ken ik nietquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:03 schreef GinaG het volgende:
[..]
Ff iets anders wat vindt jij van de Vlouw (die coffeeshopt in Delft) ?
(Ik ben het trouwens helemaal met je eens met wat je post)
Op mijn tweedehands hotel tv'tjequote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Bewaar ze en ik kom van de week Halo co-op gamen
Sarcasme roeleert, gijsquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:59 schreef Notorious_Roy het volgende:
Wat er nu met Rayman gebeurt is hetzelfde als met BMH een tijd terug. Alles wat ie post wordt verkeerd opgevatLaat hem nou gewoon, lees over zijn posts heen als het je niet interesseert. Het is ECHT niet zo dat ie in z'n eentje een heel topic volspamt
Ik vind Gamedemon af en toe ook enorm irritant, maar dat laat ik ook gewoon gaanHeb wel andere dingen om me druk over te maken
Waar is Futurezone ook een coffeeshop?? En waar in Delft zit die dan?quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
De Vlouw ken ik nietIk ken alleen Futurezone bij de Alev. Die is ok
Met als enige verschil dat BMH er zelf voor zorgde door uiterst irritant en zuigerig te posten.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:59 schreef Notorious_Roy het volgende:
Wat er nu met Rayman gebeurt is hetzelfde als met BMH een tijd terug. Alles wat ie post wordt verkeerd opgevatLaat hem nou gewoon, lees over zijn posts heen als het je niet interesseert. Het is ECHT niet zo dat ie in z'n eentje een heel topic volspamt
Ik vind Gamedemon af en toe ook enorm irritant, maar dat laat ik ook gewoon gaanHeb wel andere dingen om me druk over te maken
Hoi Twi, heb je de HALO boeken al uitquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:05 schreef twi het volgende:
[..]
Sarcasme roeleert, gijs
Gezellig,quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:01 schreef GinaG het volgende:
er zijn nog wat jointjes over, hmmm![]()
Ohw wacht. Future Zone is die gameshop in R'damquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:06 schreef GinaG het volgende:
[..]
Waar is Futurezone ook een coffeeshop?? En waar in Delft zit die dan?
Yup helemaal en compleet. Boek 2 was niet zo'n martelgang als ik had gedacht, en FIrst Strike vond ik echt super. Pastte precies, boven Lelystad had ik 'm uitquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:07 schreef GinaG het volgende:
[..]
Hoi Twi, heb je de HALO boeken al uit![]()
Wat vond je van de boeken?quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:09 schreef twi het volgende:
[..]
Yup helemaal en compleet. Boek 2 was niet zo'n martelgang als ik had gedacht, en FIrst Strike vond ik echt super. Pastte precies, boven Lelystad had ik 'm uit
zin 2 van 3quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:11 schreef GinaG het volgende:
[..]
Wat vond je van de boeken?
De drugs is kennelijk nog niet uitgewerktquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:14 schreef pkwarts het volgende:
[..]
zin 2 van 3
heeft ie speciaal voor jou maar 3 zinnen gemaakt zonder woorden met meer dan 3 lettergrepen......quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:15 schreef GinaG het volgende:
[..]
De drugs is kennelijk nog niet uitgewerkt![]()
Dan gaat het nog niet goedquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:16 schreef pkwarts het volgende:
[..]
heeft ie speciaal voor jou maar 3 zinnen gemaakt zonder woorden met meer dan 3 lettergrepen......
Lindaquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:18 schreef twi het volgende:
Ik vond John een sukkel in boek 3Fred heerst. Ben benieuwd naar Kelly. Oh, en Locklear was een eikel
Vond de boeken beetje tegenvallen, had wat meer achtergrond info voor de covies verwacht enzoquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:18 schreef twi het volgende:
Ik vond John een sukkel in boek 3Fred heerst. Ben benieuwd naar Kelly. Oh, en Locklear was een eikel
Vreet zequote:Op zaterdag 23 oktober 2004 14:29 schreef -Mzraki- het volgende:
Zo, klaar met gamen, ik ga naar een vriend, lekker mezelf doodeten
Tot morgen.
BMH was irritant op een andere manier...quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:59 schreef Notorious_Roy het volgende:
Wat er nu met Rayman gebeurt is hetzelfde als met BMH een tijd terug. Alles wat ie post wordt verkeerd opgevatLaat hem nou gewoon, lees over zijn posts heen als het je niet interesseert. Het is ECHT niet zo dat ie in z'n eentje een heel topic volspamt
Ik vind Gamedemon af en toe ook enorm irritant, maar dat laat ik ook gewoon gaanHeb wel andere dingen om me druk over te maken
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 16:09 schreef mordradead het volgende:
roy kan zich beter druk maken om morgen, dan gaat ajax namelijk van psv winnen
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 16:09 schreef mordradead het volgende:
roy kan zich beter druk maken om morgen, dan gaat ajax namelijk van psv winnen
awww zielig hoorquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:12 schreef capibar het volgende:
flinke afkickverschijnselen trouwens![]()
ja hequote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:24 schreef Rahl het volgende:
[..]
awww zielig hoor
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:27 schreef capibar het volgende:
[..]
ja he![]()
maar ik ben er wel net achter gekomen dat ze een door mij gemaakte foto in het blaadje van school hebben afgedrukt![]()
![]()
![]()
het is niet echt de foto die ik zelf zou hebben uitgekozenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:31 schreef Rahl het volgende:
[..]
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:33 schreef capibar het volgende:
[..]
het is niet echt de foto die ik zelf zou hebben uitgekozen
2 gasten die in de lucht springenvoor de trein springen met een nogal rare gezichtsuitdrukking![]()
zeg maar hans hoorquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:52 schreef capibar het volgende:
[..]
matig, gamedemon.
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:27 schreef capibar het volgende:
[..]
ja he![]()
maar ik ben er wel net achter gekomen dat ze een door mij gemaakte foto in het blaadje van school hebben afgedrukt![]()
![]()
![]()
Ik negeer GTA:SA totdat hij op de PC uitkomt, hij speelt kut op de PS2quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 18:49 schreef peristilius het volgende:
Halo zuigt idd, ik kan m niet meteen kopen
Tenzij ik GTA: SA ff uitstel, moet nog ff beslissen welke van de 2 heiliger is
hallo nieuws van gisteren.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 18:48 schreef HomerJ het volgende:
Halo zuigt
Als mensen voor hun TV op trommels gaan slaan vind ik je echt gestoordquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 18:51 schreef HomerJ het volgende:
[..]
Ik negeer GTA:SA totdat hij op de PC uitkomt, hij speelt kut op de PS2
Halo 2 LE heb ik al betaald trouwensMaar als mensen boeken van Halo gaan kopen vind ik je echt gestoord
Dat doe ik niet meerquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 19:09 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Als mensen voor hun TV op trommels gaan slaan vind ik je echt gestoord
The O.C?quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 19:12 schreef Gamedemon het volgende:
ik heb vandaag het beste boek ooit gekocht trouwens
nee man de Prima guide van ninja gaidenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 19:13 schreef HomerJ het volgende:
[..]
The O.C?![]()
Maar ik zette vandaag Fable en Burnout 3: Takedown op marktplaats en binnen 5 minuten waren ze verkocht![]()
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 19:29 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
nee man de Prima guide van ninja gaiden
ik zie hem hier voor 78 euro.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 19:25 schreef HomerJ het volgende:
Ik zoek een Packard Bell AudioKey 128 MB MP3 speler, heeft iemand nog goedkope liggen?
Verkoop trut!quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 19:28 schreef taart het volgende:
[..]
ik heb er een![]()
Liever 2ehands of goedkoperquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 19:31 schreef capibar het volgende:
[..]
ik zie hem hier voor 78 euro.
jaja! ik heb de naam van het beest achterhaald!quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 18:06 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
zeg maar hans stefan hoor
doed tis niet zo dat niemand mijn naam weet/wistquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 19:41 schreef Rahl het volgende:
[..]
jaja! ik heb de naam van het beest achterhaald!
jawel, stefan.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 20:04 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
doed tis niet zo dat niemand mijn naam weet/wist
it's a dirty job, but someone's gotta do itquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 21:41 schreef capibar het volgende:
[..]
![]()
net als halo ontwikkelenquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 22:04 schreef Rahl het volgende:
[..]
it's a dirty job, but someone's gotta do it
quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 22:07 schreef capibar het volgende:
[..]
net als foto's ontwikkelen![]()
idd, dat lijkt me echt een kutklus.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 22:42 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
...quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 16:09 schreef mordradead het volgende:
roy kan zich beter druk maken om morgen, dan gaat ajax namelijk van psv winnen
quote:Op zondag 24 oktober 2004 00:43 schreef truSteh het volgende:
iedereen ligt zeker al weer op bed![]()
Wat heerlijk naïefquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 23:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
...
*zucht
MWAOHAHAHAHAHA
No waaaaay dat jullie ook maar een klein kansje maken
eigenlijk ben ik de topickiller hequote:Op zondag 24 oktober 2004 00:58 schreef Gamedemon het volgende:
nee...iemand heeft et topic gekillt waardoor niemand post
jaquote:Op zondag 24 oktober 2004 01:15 schreef capibar het volgende:
[..]
eigenlijk ben ik de topickiller he![]()
Waaromquote:Op zondag 24 oktober 2004 02:49 schreef Gamedemon het volgende:
word is wakker
Dit is het laatste wat ik er over kwijt wil en dan houden we er over op: Dit is de Gam SLowchat ja, dan mag je best wel vertelle hoe ver je met je spel bent, oké ik heb dat destijds wel vaak achter elkaar gedaan, dat geef ik toe,maar vaak (vooral bij het begin) praatten jullie er zelf over met me mee. Daarom bleef ik dat posten, ik dacht dat jullie het wel wouden weten.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 16:06 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
BMH was irritant op een andere manier...
Rayman doet wat iedereen bij onzin doet...topic volspammen : O mijn hamster eet wat grappig....o hij stopt niet
Ik heb een tostie gemaakt : wat was hij lekker hahaha....maar het mocht niet van me moeder
Ik wil koffie zetten : Maar de koffie is op aaargg...a daar is mijn moeder al met koffie
ik ben met prince of persie op 8%, 9%, 10%,11%,12%,13%
bij BMH is het vooral : duik een xbox topic in ...zeg dat je het spel vind zuigen...gebruik vooral veel M$ posts...en vraag je af wat mensen tegen je hebben
Oké dat over die tosties had ik niet moeten doen, ik geef het toe. één keer is leuk maar ik ging er te ver over in. Ik zal dit soort dingen niet meer doen. Maar dan hoeven jullie het nu niet constant weer naar boven te halen, oké?quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 12:27 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
1 bagger post kan nog...maar hoe je loopt te posten over hoe je koffie op is en dat verspreiden over meerdere berichten is gewoon irritant...
net als dat irritante gezeik over je tosties...dat waren er mischien wel 10
En over Donkey Konga, in het gamecube topic post iedereen wat over dat spel, ook hoe ver je bent. Ik snap daarom neit waarom daar zo moeilijk over gedaan word door één van de slowchatters.Die voorbeelden slaan ook nergens op, ik was blij ja, dat ik dat spel kon krijgen, en blijkbaar maakte de anderen uit get gamecube topic dat niks uit.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 13:23 schreef HomerJ het volgende:
[..]
Enkele voorbeelden
quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:03 schreef GinaG het volgende:
Wat een lap tekst zo vroeg in de ochtend![]()
Nee nog niet, eerst maar eens koffie op oorlogssterkte achteroverslaanquote:Op zondag 24 oktober 2004 11:04 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Dat gaan we dus echt niet lezen nog he`
![]()
Hetgeen wat jij post is natuurlijk van nationaal belangquote:Op zondag 24 oktober 2004 11:06 schreef HomerJ het volgende:
Precies, liever lui dan moe en als RaymanNL iets typt is het meestal niet belangrijk
O god vergeef me. Ik heb het gelezen.quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:04 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Dat gaan we dus echt niet lezen nog he`
![]()
Geef is samenvatting van 2 zinnenquote:Op zondag 24 oktober 2004 11:08 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
O god vergeef me. Ik heb het gelezen.![]()
Heel hoop geblaat dat Rayman best mag typen hoe ver 'ie is in een game omdat het ook in de Gamecube topics gebeurd.quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:09 schreef HomerJ het volgende:
[..]
Geef is samenvatting van 2 zinnen
Ja ben aan mn 3e senseo bezig maar kan me er niet toe zetten nog.quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:06 schreef GinaG het volgende:
[..]
Nee nog niet, eerst maar eens koffie op oorlogssterkte achteroverslaan![]()
als je nu altijd op deze manier blijft posten, dan is dat helemaal prima en dan bedoel ik niet dat je elke keer een laptekst moet posten, maar meer zonder het irritante wat je af en toe hebt. Maarquote:Op zondag 24 oktober 2004 11:01 schreef RaymanNL het volgende:
--laptekst--
Op zich zal Rayman wel een punt hebben hoor, hoe er gister tegen hem tekeer werd gegaan vond ik ook niet kunnen.quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:10 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ja ben aan mn 3e senseo bezig maar kan me er niet toe zetten nog.
Laat die Rayman toch gewoon,pubers zijn nou eenmaal zo![]()
quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:12 schreef GinaG het volgende:
[..]
Op zich zal Rayman wel een punt hebben hoor, hoe er gister tegen hem tekeer werd gegaan vond ik ook niet kunnen.
Zeg hoe drink jij je senseo? Ik heb altijd 2 pads dark roast, en dan gebruik ik de hoeveelheid water erbij voor 1 kopje![]()
Nee hoor ik drink al jaren koffie supersterk (en dan 3 a 4 bakjes op een dag). Mijn moeder drinkt zo een grote pot Nescafe oplos koffie in haar eentje op in een week. (Deed ze ook toen ze zwanger was van mij ) Misschien verklaard dat het e.e.a.quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:13 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ook dark roasted maar met normaal water,dat is vragen om een maagzweer hoor
![]()
Kijk dat bedoel ik nou, al doe ik m'n best om normaal te doen, jij blijft altijd nog wel weer zeiken!quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:06 schreef HomerJ het volgende:
Precies, liever lui dan moe en als RaymanNL iets typt is het meestal niet belangrijk
quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:17 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Kijk dat bedoel ik nou, al doe ik m'n best om normaal te doen, jij blijft altijd nog wel weer zeiken!
quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:17 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Kijk dat bedoel ik nou, al doe ik m'n best om normaal te doen, jij blijft altijd nog wel weer zeiken!
Wat is die uitdrukking ook al weer, jongens plagen zoentjes vragen .....quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:10 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ja ben aan mn 3e senseo bezig maar kan me er niet toe zetten nog.
Laat die HomerJ toch gewoon,pubers zijn nou eenmaal zo![]()
Bahquote:Op zondag 24 oktober 2004 11:19 schreef GinaG het volgende:
[..]
[..]
Wat is die uitdrukking ook al weer, jongens plagen zoentjes vragen .....
![]()
quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:24 schreef HomerJ het volgende:
[..]
Bahga jij maar Master Chief neuken ofzo
eens isquote:Op zondag 24 oktober 2004 11:11 schreef Tain het volgende:
[..]
als je nu altijd op deze manier blijft posten, dan is dat helemaal prima en dan bedoel ik niet dat je elke keer een laptekst moet posten, maar meer zonder het irritante wat je af en toe hebt. Maar
Ik hou ook van jou hoorquote:Op zondag 24 oktober 2004 11:35 schreef Fliepke het volgende:
[..]
eens is
En daarnaast vond ik het niet echt irritant
Die foto's in deze topic reeks, dat was pas irritant.
Wat zijn jullie toch lelijke nerds![]()
Dat was het vorige-vorige topic! het Showhier je kapsel topicquote:Op zondag 24 oktober 2004 11:35 schreef Fliepke het volgende:
[..]
eens is
En daarnaast vond ik het niet echt irritant
Die foto's in deze topic reeks, dat was pas irritant.
Wat zijn jullie toch lelijke nerds![]()
ik zie over een paar uur wel wat voor lelijke nerd jij bentquote:Op zondag 24 oktober 2004 11:35 schreef Fliepke het volgende:
[..]
eens is
En daarnaast vond ik het niet echt irritant
Die foto's in deze topic reeks, dat was pas irritant.
Wat zijn jullie toch lelijke nerds![]()
Jaquote:Op zondag 24 oktober 2004 12:02 schreef GinaG het volgende:
[..]
Goedemorgen, buikpijn?![]()
Damn, binnen hoeveel uur had je dit allemaal op danquote:Op zondag 24 oktober 2004 12:05 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ja
Begonnen met oliebollen, toen eitjes (we hadden er 50), daarna weer oliebollen, daarna spareribs (3 kilo), daarna weer oliebollen, toen ijs (4 pakken van 1 liter) en toen nog de laatste oliebollen (hadden 5 pakken).
Damn, ik zat vol![]()
we waren met z'n 7'enen.
We begonnen om 4 uur 's middags en rond 10 uur was alles zo'n beetje opquote:Op zondag 24 oktober 2004 12:06 schreef GinaG het volgende:
[..]
Damn, binnen hoeveel uur had je dit allemaal op dan![]()
hoeveel kilo ben je aangekomen?quote:Op zondag 24 oktober 2004 12:08 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
We begonnen om 4 uur 's middags en rond 10 uur was alles zo'n beetje op.
Ik weeg nu zo'n 81/82 kilo, normaliter hangt hij naar de 79/80.quote:Op zondag 24 oktober 2004 12:15 schreef Tain het volgende:
[..]
hoeveel kilo ben je aangekomen?
En dan een uurje hardlopen komt het allemaal weer goedquote:Op zondag 24 oktober 2004 12:20 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik weeg nu zo'n 81/82 kilo, normaliter hangt hij naar de 79/80.
Maar ik ga zo eventjes een bezoekje aan de wc brengen.
Overgeven is voor MIETJES!quote:Op zondag 24 oktober 2004 12:23 schreef GinaG het volgende:
[..]
En dan een uurje hardlopen komt het allemaal weer goed![]()
Heeft er niemand overgegeven?
ja.quote:Op zondag 24 oktober 2004 12:42 schreef Tain het volgende:
tot vanavond ik ga nerds ontmoeten
Ik geloof dat ze dat heel handig op 12 13 en 14 november hebben gepland. Zo zijn ze er zeker van dat ze een heel groot xbox publiek kunnen trekken.quote:Op zondag 24 oktober 2004 13:04 schreef capibar het volgende:
wanneer is die hcc beurs (game expo) eigenlijk, ik ben er net achtergekomen dat ik hcc lid ben, dus dat ik gratis kaarten heb
![]()
wat is er dan aan de hand rond de xbox op die dagen?quote:Op zondag 24 oktober 2004 13:09 schreef pkwarts het volgende:
[..]
Ik geloof dat ze dat heel handig op 12 13 en 14 november hebben gepland. Zo zijn ze er zeker van dat ze een heel groot xbox publiek kunnen trekken.
geen flaaaaaaauuuuwww idee *kuch halo 2 kuch*quote:Op zondag 24 oktober 2004 13:10 schreef capibar het volgende:
[..]
wat is er dan aan de hand rond de xbox op die dagen?
oooh, dan hoeven ze zich geen zorgen te maken, niemand koopt halo 2 tochquote:Op zondag 24 oktober 2004 13:11 schreef pkwarts het volgende:
[..]
geen flaaaaaaauuuuwww idee *kuch halo 2 kuch*
nee idd. baggerspelquote:Op zondag 24 oktober 2004 13:13 schreef capibar het volgende:
[..]
oooh, dan hoeven ze zich geen zorgen te maken, niemand koopt halo 2 toch![]()
Jij hebt echt een zware Deathwish, niet?quote:Op zondag 24 oktober 2004 13:13 schreef capibar het volgende:
[..]
oooh, dan hoeven ze zich geen zorgen te maken, niemand koopt halo 2 toch![]()
een sig waardige opmerkingquote:Op zondag 24 oktober 2004 13:14 schreef pkwarts het volgende:
[..]
nee idd. baggerspel
en weer kill je het topic...quote:Op zondag 24 oktober 2004 13:13 schreef capibar het volgende:
[..]
oooh, dan hoeven ze zich geen zorgen te maken, niemand koopt halo 2 toch![]()
Goedemiddag meneerquote:Op zondag 24 oktober 2004 16:22 schreef Mr.Noodle het volgende:
Goeiemiddag loeders
Bij mij regent het niet...quote:Op zondag 24 oktober 2004 16:24 schreef GinaG het volgende:
[..]
Goedemiddag meneerMag ik u welkom heten op deze regenachtige zondagmiddag
![]()
Dan heb je het beter getroffen dan ikquote:Op zondag 24 oktober 2004 16:26 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Bij mij regent het niet...
Wie zegt dan ook, dat je bij zoveel water moet gaan wonenquote:Op zondag 24 oktober 2004 16:28 schreef GinaG het volgende:
[..]
Dan heb je het beter getroffen dan ik![]()
Je kunt je dagen natuurlijk ook vullen door HALO te spelen hequote:Op zondag 24 oktober 2004 16:58 schreef capibar het volgende:
nu maar hopen dat ik langer als 10 minuten per dag online kan blijven![]()
ik ben al voor een xbox aan het sparenquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:01 schreef GinaG het volgende:
[..]
Je kunt je dagen natuurlijk ook vullen door HALO te spelen he![]()
Aaah mag je niet van je broer op de XBOXquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:04 schreef capibar het volgende:
[..]
ik ben al voor een xbox aan het sparen![]()
me broer en ik hebben ook allebei een xbox...als ik wil kan ik halo system link spelenquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:05 schreef GinaG het volgende:
[..]
Aaah mag je niet van je broer op de XBOX![]()
net wel 1 lap burnout 3 mulitplayerenquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:05 schreef GinaG het volgende:
[..]
Aaah mag je niet van je broer op de XBOX![]()
M'n broertje is 12, ik heb vorig jaar tevergeefs een intensief trainingsprogramma voor hem opgezet. Iedere dag een half uur met mij Halo spelen.quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:10 schreef capibar het volgende:
[..]
net wel 1 lap burnout 3 mulitplayeren![]()
Je mag alleen Xboxen als HIJ multiplayer wilt doen, zielig hoorquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:10 schreef capibar het volgende:
[..]
net wel 1 lap burnout 3 mulitplayeren![]()
Op zich moet ik zeggen dat ik de Elits geen melee attack durf te verkopen, omdat ze langer zijn dan ikquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:12 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
M'n broertje is 12, ik heb vorig jaar tevergeefs een intensief trainingsprogramma voor hem opgezet. Iedere dag een half uur met mij Halo spelen.
Probleem was: Hij was bang voor de covies, wilde mij altijd voorlaten en tegen me spelen vond hij niet leuk.
Het is jammer, maar ik zal denk ik nog een jaartje of wat moeten wachten.
3 minuten multiplayeren!quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:13 schreef GinaG het volgende:
[..]
Je mag alleen Xboxen als HIJ multiplayer wilt doen, zielig hoor![]()
quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:16 schreef capibar het volgende:
[..]
3 minuten multiplayeren!
yeah!![]()
niet te vrijgevig hoor!
hij is 19quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:17 schreef GinaG het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Ik zou hem voor z'n bek rossen, serieus
Hij is serieus bang om een gevecht met alles aan te gaan. Ik denk dat hij bang is om dood te gaan omdat hij het 'doodgaan' in een game nog niet op de juist plaats weet te zetten.quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:16 schreef GinaG het volgende:
[..]
Op zich moet ik zeggen dat ik de Elits geen melee attack durf te verkopen, omdat ze langer zijn dan ikDie Grunts enzo geen probleem om ze dood te meppen
![]()
Dusquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:21 schreef capibar het volgende:
[..]
hij is 19![]()
Ik zou tegen hem zeggen dat hij een kansloze nerd is dat hij nu nog aan het Xboxen is, dat hij vrienden en een vriendin moet gaan zoeken en uit huis moet.quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:21 schreef capibar het volgende:
[..]
hij is 19![]()
Heeft Dr. Phil over een dergelijk onderwerp al een boek volgeblaatquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:24 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Hij is serieus bang om een gevecht met alles aan te gaan. Ik denk dat hij bang is om dood te gaan omdat hij het 'doodgaan' in een game nog niet op de juist plaats weet te zetten.
Nee dat is technisch niet mogelijk en zou ook wel een beetje jammer voor jullie worden.quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:26 schreef Gamedemon het volgende:
mzraki online halo doe je niet aan he?
Makkelijk he offline stoere praatjes verkopenquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:28 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Nee dat is technisch niet mogelijk en zou ook wel een beetje jammer voor jullie worden..
ooit gehoord van xlink of xbconnect?quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:28 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Nee dat is technisch niet mogelijk en zou ook wel een beetje jammer voor jullie worden..
idd, des te makkelijker aangezien ik weet dat ik ze waar kan maken ook.quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:29 schreef GinaG het volgende:
[..]
Makkelijk he offline stoere praatjes verkopen![]()
Tuurlijk jongen, ik geloof je helemaalquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:31 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
idd, des te makkelijker aangezien ik weet dat ik ze waar kan maken ook..
You wouldn't believe.quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:32 schreef GinaG het volgende:
[..]
Tuurlijk jongen, ik geloof je helemaal*kuch, kuch
Heb hier opzich nog halo voor mijn Laptop liggen, hmmmm die ligt hier te verstoffen. Heb het sinds november vorig jaar niet meer aangeraakt...quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:33 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
You wouldn't believe.
Heb hier trouwens Halo PC ook liggen, daar own ik ook in. En daar kan ik wel zonder problemen online mee.
kheb toevallig sinds gister een serienummer waar ik mee online kan...aleen de pc versie speelt een tikkie anders...en ik heb vaak lag...tzijn allemaal kut servers...maargoed ik pwn je desondanksquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:33 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
You wouldn't believe.
Heb hier trouwens Halo PC ook liggen, daar own ik ook in. En daar kan ik wel zonder problemen online mee.
november vorig jaar, dat zou te makkelijk wordenquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:35 schreef GinaG het volgende:
[..]
Heb hier opzich nog halo voor mijn Laptop liggen, hmmmm die ligt hier te verstoffen. Heb het sinds november vorig jaar niet meer aangeraakt...![]()
server?quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:36 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
kheb toevallig sinds gister een serienummer waar ik mee online kan...aleen de pc versie speelt een tikkie anders...en ik heb vaak lag...tzijn allemaal kut servers...maargoed ik pwn je desondanks
Heb ook een controller voor mijn laptop, zou toch niet al te veel uit moeten maken (het is wel een draadloze controller, wie weet dat daar wat traagheid inzit) Maar XBC hoor ik doorgaans op IGN niet al te positieve verhalen over..quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:37 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
november vorig jaar, dat zou te makkelijk worden.
ahum...FPSen op je pc met een controller? ben je wel helemaal lekker?quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:38 schreef GinaG het volgende:
[..]
Heb ook een controller voor mijn laptop, zou toch niet al te veel uit moeten maken (het is wel een draadloze controller, wie weet dat daar wat traagheid inzit) Maar XBC hoor ik doorgaans op IGN niet al te positieve verhalen over..
bring it n00bquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:39 schreef -Mzraki- het volgende:
GD: X3Mservers.net - |15ms|82.192.80.135:2430
Klaar?
Dat heten principes en daaraan trouw blijven is blijk van een sterk karakter.quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:40 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ahum...FPSen op je pc met een controller? ben je wel helemaal lekker?
dat is het jezelf moeilijk maken
Vorig jaar November was er niemand in mijn omgeving die dat wist te vertellen, aangezien ik de enige ben die gamedquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:40 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ahum...FPSen op je pc met een controller? ben je wel helemaal lekker?
dat is het jezelf moeilijk maken
Was dat maar waarquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:41 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Dat heten principes en daaraan trouw blijven is blijk van een sterk karakter.
Kom je nog?quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:42 schreef Gamedemon het volgende:
wtf? mijn client is ouder dan die van jou? :S ik draai 1.5
Als je gewoon via de ingame multiplayer menu connect voert hij eerst een auto-update uit.quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:45 schreef Gamedemon het volgende:
Connection rejected : your client is older then the server
mijn halo is al 1.5 en ik ben vanmiddag nog in een public server geweestquote:Op zondag 24 oktober 2004 17:46 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Als je gewoon via de ingame multiplayer menu connect voert hij eerst een auto-update uit.
doed...ik zeg toch ik kom er niet in..mijn halo is 1.5, en andere servers kom ik wel inquote:Op zondag 24 oktober 2004 18:00 schreef -Mzraki- het volgende:
Waar was je?
Zwak excuus, ik heb nog eventjes 4v4 gespeeld.quote:Op zondag 24 oktober 2004 18:02 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
doed...ik zeg toch ik kom er niet in..mijn halo is 1.5, en andere servers kom ik wel in
Ik zeg toch, het is mijn godvergeten server niet.quote:Op zondag 24 oktober 2004 18:04 schreef Gamedemon het volgende:
mijn computer zuigt niet..jou server zuigt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
Die ping!quote:Op zondag 24 oktober 2004 18:16 schreef Gamedemon het volgende:
[afbeelding]
doed dat waren niet al me killsquote:Op zondag 24 oktober 2004 18:17 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Die ping!
Trouwens, slayer en dan de tank pakken op fackin Blood Gulch is niet echt skill, ofzo, dat is gewoon spawnkillen, ik zie het aan de fackin screen man.
en die ping ligt niet aan mij...al die klote halo servers draaien voor geen meterquote:Op zondag 24 oktober 2004 18:17 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Die ping!
Trouwens, slayer en dan de tank pakken op fackin Blood Gulch is niet echt skill, ofzo, dat is gewoon spawnkillen, ik zie het aan de fackin screen man.
Pistol is de bom, ik heb liever een pistol dan een tankquote:Op zondag 24 oktober 2004 18:21 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
doed dat waren niet al me kills
ik moest eerst die gozert uit zen tank werken met me friggin pistol,daarvoor heb ik nog mensen gesniped...kheb hooguit 4 kills met die tank gemaakt
quote:Op zondag 24 oktober 2004 18:22 schreef peristilius het volgende:
[..]
Pistol is de bom, ik heb liever een pistol dan een tank
Eerste levels alleen pistol en assault rifle, laatste levels shotgun en assault rifle, voor pistol is (helaas) te weinig ammo.quote:Op zondag 24 oktober 2004 18:24 schreef GinaG het volgende:
[..]
![]()
Ook pistol fan is in HALO, ben nu HALO op Heroic aan het spelen, en ik gebruik in principe alleen maar het pistool![]()
pistol is het best...in 3 schoten heb je iemand liggen...met een assault rifle 2 clips...en op lange afstand is pistol ook het best samen met de sniper gunquote:Op zondag 24 oktober 2004 18:24 schreef GinaG het volgende:
[..]
![]()
Ook pistol fan is in HALO, ben nu HALO op Heroic aan het spelen, en ik gebruik in principe alleen maar het pistool![]()
Gebrek aan ammo probeer ik dus te compenseren met melee attacks.....quote:Op zondag 24 oktober 2004 18:26 schreef peristilius het volgende:
[..]
Eerste levels alleen pistol en assault rifle, laatste levels shotgun en assault rifle, voor pistol is (helaas) te weinig ammo.
Tegen flood gebruik ik toch liever een shotgunquote:Op zondag 24 oktober 2004 18:34 schreef GinaG het volgende:
[..]
Gebrek aan ammo probeer ik dus te compenseren met melee attacks.....![]()
Gast, je friggin pistol is een fakcin fraggin pistol.quote:Op zondag 24 oktober 2004 18:21 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
doed dat waren niet al me kills
ik moest eerst die gozert uit zen tank werken met me friggin pistol,daarvoor heb ik nog mensen gesniped...kheb hooguit 4 kills met die tank gemaakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |