Tuurlijk tuurlijk...quote:Op donderdag 14 juli 2005 19:09 schreef IPdaily het volgende:
[..]
Op lekkere site's kom jij...
Trieste sukkel...
[..]
quote:Op vrijdag 15 juli 2005 05:26 schreef Tiesemans het volgende:
Grote mond en nederlandse vlag misbruiken ook nog.
Doen de palestijnse politiediensten eens iets tegen extremisten binnen de "eigen" gelederen, iets waar jij ook altijd om roept, krijg je weer zo'n sneer.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 13:34 schreef HarigeKerel het volgende:
De pallestijnen zijn elkaar nu weer aan het afmaken, twee kleine kindjes zijn al gevallen
en laat de terugtrekking uit Gaza ook maar zitten wat mij betreftquote:22:01 PM Sharon: The response to terror acts will be strong and harsh (Channel 2)
Nou nou, ik zie het niet zozeer als politiediensten hoor.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 16:32 schreef IPdaily het volgende:
Doen de palestijnse politiediensten eens iets tegen extremisten binnen de "eigen" gelederen, iets waar jij ook altijd om roept, krijg je weer zo'n sneer.
Erg typisch weer...![]()
Tja als je met een RPG op een BRDM-2 schiet zal ie snel branden ja...quote:Op zaterdag 16 juli 2005 05:45 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Wel zonde trouwens van die Russische pantsers die ze geschonken hebben aan de PA, die dingen fikten behoorlijk![]()
[afbeelding]
Exact mijn gedachte. De Palestijnen willen toch geen vrede, ze doen er ook geen enkele moeite voor en tonen geen initiatief. Het enige wat ze doen is voortdurend elk initiatief verkrachten en er een teringbende van maken.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 21:21 schreef Caesu het volgende:
[..]
en laat de terugtrekking uit Gaza ook maar zitten wat mij betreft [afbeelding]
Kewl, Eilat is wel aardigquote:Op maandag 18 juli 2005 14:26 schreef Frances het volgende:
Weet je wat mij bijna een orgasme geeft; ik ga over 8 maanden op Aliya (wet op terugkeer) en mag me overal in Israel vestigen als Nederlandse jodin en I LOVE IT![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja, klopt, Eilat is waanzinnig mooi maar ook waanzinnig warm. Ik ga wonen in Ramat Aviv, vlak bij Tel Aviv.quote:Kewl, Eilat is wel aardig![]()
quote:Op maandag 18 juli 2005 10:17 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
De Palestijnen willen toch geen vrede,
quote:Op zondag 10 juli 2005 16:21 schreef IPdaily het volgende:
Eens te meer wordt pijnlijk duidelijk dat Israel niet zit te wachten op vrede. Vrede is te kostbaar voor de joodse staat. Voor vrede moeten immers grote delen beloofd land worden opgegeven, en daar zijn veel Joden niet toe bereid. De huidige "disengagement" is puur voor strategische en PR doeleinden. Wat is er beter dan Palestijnse extremisten die doorgaan met de strijd nadat ze al dat land hebben "gekregen" hoe ondankbaar![]()
Jouw reacties zijn inderdaad niet erg zinvol en normaal inderdaad.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:14 schreef IPdaily het volgende:
[..]
Dit is toch ook het humor/onzin topic, kom iig zelden een normale reactie tegen![]()
![]()
![]()
Feli, sterke come backquote:Op maandag 18 juli 2005 18:16 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Jouw reacties zijn inderdaad niet erg zinvol en normaal inderdaad.
Gefeliciteerd dat je er bewust voor kiest mee te werken aan een kolonie en onderdukking en dat er van jouw belasting shekels maar veel sniperkogels gekocht mogen worden. en dat het bloed en tranen van de palestijnen je orgasmes naar ongekende hoogtes mogen brengen.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:26 schreef Frances het volgende:
Weet je wat mij bijna een orgasme geeft; ik ga over 8 maanden op Aliya (wet op terugkeer) en mag me overal in Israel vestigen als Nederlandse jodin en I LOVE IT![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Na het lezen van zoiets van notoire ontkenner van de holocaust en anti-semiet FM ben ik het wel met je eens.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:14 schreef IPdaily het volgende:
Dit is toch ook het humor/onzin topic, kom iig zelden een normale reactie tegen![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 18 juli 2005 18:23 schreef Fonkmeistah het volgende:
[..]
Gefeliciteerd dat je er bewust voor kiest mee te werken aan een kolonie en onderdukking en dat er van jouw belasting shekels maar veel sniperkogels gekocht mogen worden. en dat het bloed en tranen van de palestijnen je orgasmes naar ongekende hoogtes mogen brengen.
Klopt. ik kies er heel bewust voor. Alleen die hitte he, daar zijn die geitenhoeders toch beter tegen bestand maar ik krijg airco dus dat scheelt.![]()
Had wel vage plannen in die richting voor een jublieum meet, maar tis er niet van gekomen, moet zeggen dat ik er niet heel rouwig om ben met de huidige spanningen... Het is te hopen dat het niet verder uit de klauwen escaleert.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:32 schreef HarigeKerel het volgende:
Ga je nog weleens naar Libanon/Beiroet eigenlijk? ik moet mijn kerst nog plannen maar vraag me af of het er weer veilig is sinds het vertrekken van de Syriers etc
Schandaligquote:Joodse kolonisten hebben woensdag op de Westelijke Jordaanoever bij Nablus een 12-jarig Palestijns kind doodgestoken. Het kind werd elf keer gestoken met messen, niet ver van zijn huis in het dorpje Qaryout. Dit berichtten ooggetuigen en medische hulpverleners.
Volgens een zegsman onderzoekt de Israëlische politie de moord.
Bron : Planet
zie jij een Palestijn een joodse kind 12 keer stekenquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:06 schreef marcb1974 het volgende:
De hele situatie is daar schandalig, van beide kanten af, dit is helaas de zoveelste escalatie die daar plaats vind.
Nee, die blaast gewoon een bus vol Joodse kinderen op.quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:07 schreef Meki het volgende:
zie jij een Palestijn een joodse kind 12 keer steken
Ja, dat gaat helaas beide kanten opquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:07 schreef Meki het volgende:
[..]
zie jij een Palestijn een joodse kind 12 keer steken
wel een hele bus met kinderen opblazen...quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:07 schreef Meki het volgende:
[..]
zie jij een Palestijn een joodse kind 12 keer steken
Godver, je bent me net voor!quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Nee, die blaast gewoon een bus vol Joodse kinderen op..
dat zijn terroristen en geen palestijnen dat doen ze als wraak wat Israel in palestina aanrichtquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:08 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Nee, die blaast gewoon een bus vol Joodse kinderen op..
ga je echt in elk topic deze discussie aan?quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:09 schreef Meki het volgende:
[..]
dat zijn terroristen en geen palestijnen dat doen ze als wraak wat Israel in palestina aanricht
Alsof een Palestijn geen terrorist kan zijn.quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:09 schreef Meki het volgende:
dat zijn terroristen en geen palestijnen dat doen ze als wraak wat Israel in palestina aanricht
oh dan is het goedquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:09 schreef Meki het volgende:
[..]
dat zijn terroristen en geen palestijnen dat doen ze als wraak wat Israel in palestina aanricht
Flikker toch op Meki, wordt toch eens wakkerquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:09 schreef Meki het volgende:
[..]
dat zijn terroristen en geen palestijnen dat doen ze als wraak wat Israel in palestina aanricht
staat er niet bijquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:09 schreef Steijn het volgende:
Hoe oud zijn de daders?
Al waren ze 80, dat maakt toch geen drol uit?quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:09 schreef Steijn het volgende:
Hoe oud zijn de daders?
Doe niet zo blind, de pallestijenen hebben al tientallen kinderen aan stukjes geblazen voor hun zaak. Wat ben jij toch een eenzijdig figuur.quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:07 schreef Meki het volgende:
[..]
zie jij een Palestijn een joodse kind 12 keer steken
ik ben al goed wakker - niet dat ik die terroristen steun maar ik kijk naar hun allebeiquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:10 schreef yvonne het volgende:
[..]
Flikker toch op Meki, wordt toch eens wakker
Ach, Israel heeft ook al tientallen kinderen "opgeblazen". Met een tank weliswaar, maar evenzeer een eenzijdig standpunt.quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:11 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Doe niet zo blind, de pallestijenen hebben al tientallen kinderen aan stukjes geblazen voor hun zaak. Wat ben jij toch een eenzijdig figuur.
Volwassenen die op kinderen in steken zijn toch net wat gestoorder dan kinderen die op kinderen in steken.quote:Op donderdag 21 juli 2005 11:11 schreef yvonne het volgende:
Al waren ze 80, dat maakt toch geen drol uit?
Dat zeggen we toch ookquote:Op donderdag 21 juli 2005 11:12 schreef Meki het volgende:
[..]
ik ben al goed wakker - niet dat ik die terroristen steun maar ik kijk naar hun allebei
en ze zijn allebei niet goed bezig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |