had niet anders van je verwachtquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 13:05 schreef Yeahinho het volgende:
wat moet ik nou in helmond in die turkenstad blabla
jij komt jongequote:Op dinsdag 12 oktober 2004 13:11 schreef paultjuhhh het volgende:opzich wel grappig, ik zal er over nadenken
![]()
maakt me niet echt veel uit, uhmm ik zal in de openingspost zetten dat ik het 3 dagen voor aanvang zeker wil weten ofzo. Dan weten we in ieder geval zeker wie wel komen en wie niet. Kaarten zijn in ieder geval altijdl te koop en kan ze tot de 27e ook gewoon reserveren. Mja eigenlijk maakt het dus niet veel uit, mocht er daarna nog iemand meewillen, dan kan dat, alleen is reserveren dan niet meer mogelijkquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 13:17 schreef Bos81 het volgende:
Ik denk er nog even over na. Lijkt me wel gezellig eigenlijk.
Wanneer moet je het definitief weten?
Zet dan alvast in de OP erbij van welke club iedereen is, dan weet ik of je mij al weet of nietquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 13:25 schreef hellmondunited het volgende:
owja degene die zeggen dat ze misschien komen of zeker komen, ff cluppie er bijzetten, wil wel eens zien van welke clubs er allemaal komen (weet het niet van iedereen)
OK. Ik laat het je voor die tijd wel definitief weten.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 13:21 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
maakt me niet echt veel uit, uhmm ik zal in de openingspost zetten dat ik het 3 dagen voor aanvang zeker wil weten ofzo. Dan weten we in ieder geval zeker wie wel komen en wie niet. Kaarten zijn in ieder geval altijdl te koop en kan ze tot de 27e ook gewoon reserveren. Mja eigenlijk maakt het dus niet veel uit, mocht er daarna nog iemand meewillen, dan kan dat, alleen is reserveren dan niet meer mogelijk
Normaal gesproken ben ik PSV-supporter (als je dat nog niet wist), maar als ik kom ben ik wel voor HS natuurlijk.quote:owja degene die zeggen dat ze misschien komen of zeker komen, ff cluppie er bijzetten, wil wel eens zien van welke clubs er allemaal komen (weet het niet van iedereen)
Ik heb de knoop inmiddels doorgehakt. Ik kom dus definitief.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 14:43 schreef Mindlight het volgende:
Jaaa!!! Eindelijk een topic!!
Mensen die nog twijfelen, doe het anders voor mij!![]()
hoe meer hoe beterquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:23 schreef stame het volgende:
Op zich lijkt me ook wel leuk om mee te gaan, zal eens kijken.
* hellmondunited is Feyenoord-supporter
tot volgend jaar!quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:39 schreef DutchGooner het volgende:
GGD? Te min voor mij
bedoel je dit nu positief of negatief voor helmondquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:40 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
tot volgend jaar!
Nee neequote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:40 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
tot volgend jaar!
negatief voor FCDBquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:41 schreef Evertje het volgende:
[..]
bedoel je dit nu positief of negatief voor helmond
reserveer mij ook maar een kaartje
je zou nogsteeds een keer komen hequote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:52 schreef FrankyMcG het volgende:
GVD!
Leuk initiatief. Ware het niet dat ik die dag al verplicht personeelsfeest heb!
Hou me aanbevolen voor een vervolg meet!
I know! Mijn maat die Helliemond-based is, zou het regelen.....quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 16:52 schreef hellmondunited het volgende:
je zou nogsteeds een keer komen he
en?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:23 schreef meami het volgende:
Ik ben tot nu toe de enige vrouwelijke supporter die naar de meet gaat
Ik dacht deel het even medequote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:27 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
en?
En dus zal ze samen met Jaimie moeten strijden om de titel 'Miss Helmond Sport - TOP Oss'quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:27 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
en?
quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:36 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
En dus zal ze samen met Jaimie moeten strijden om de titel 'Miss Helmond Sport - TOP Oss'.
Ik heb nu al verlorenquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:36 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
En dus zal ze samen met Jaimie moeten strijden om de titel 'Miss Helmond Sport - TOP Oss'.
nee hoorquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:39 schreef meami het volgende:
[..]
Ik heb nu al verloren
is goed johquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 20:52 schreef SvG het volgende:
Ik kom ook he maar wel wawat later![]()
denk allenenalleen niet dat iemand mij ken kentop pieter na en missmisschien die excelsior fan
maarja kzie ik zie jullie de 30ste dan wel
Sorryquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 17:39 schreef meami het volgende:
[..]
Ik heb nu al verloren
Was je er ook tegen excelsior?quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 20:52 schreef SvG het volgende:
Ik kom ook he maar wel wa later![]()
denk allenen niet dat iemand mij kenop pieter na en miss die excelsior fan
maarja kzie jullie de 30ste dan wel
hij was dat kleine stront menneke bij onsquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 21:30 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Was je er ook tegen excelsior?
you're welcomequote:Op woensdag 13 oktober 2004 22:34 schreef stame het volgende:
Waarschijnlijk ga ik mee. Dit zei ik de vorige keer ook al, maar nu is de kans groter geworden. En aangezien er nu ook iemand van ongeveer mijn leeftijd meegaat (denk ik), wordt het alleen maar leuker
komen we zo nog de irish pub binnenquote:Op woensdag 13 oktober 2004 22:38 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
you're welcome![]()
![]()
quote:Op donderdag 14 oktober 2004 11:33 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
Officieus is De Graafschap ook al GGD he?
gaan we met zn alle toch naar de mac toequote:Op donderdag 14 oktober 2004 09:33 schreef Evertje het volgende:
[..]
komen we zo nog de irish pub binnen
gelukkig, voel ik me ook weer thuisquote:Op donderdag 14 oktober 2004 15:27 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
gaan we met zn alle toch naar de mac toe
Het wordt gewoon een gezellige dag.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 16:58 schreef Evertje het volgende:
[..]
gelukkig, voel ik me ook weer thuis
ach nee, was maar geintje, we zien wel wat het wordt, toch
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |