ja dat ben ik ook de laatste tijdquote:Op maandag 11 oktober 2004 23:05 schreef snoopy het volgende:
Ik dacht al dat je in de war was LadyS![]()
Gelukkig maar, dan lag het niet helemaal aan mijquote:Op maandag 11 oktober 2004 23:08 schreef Anitra het volgende:
Ik volgde hem wel hoor LadyS, maar ik ben ondertussen wezen badderen met Djulian
Zal Beefcake leuk vinden . . .quote:Op maandag 11 oktober 2004 22:53 schreef Rewimo het volgende:
Voor de Zeewoldenaren onder ons... Tokkies krijgen dak boven hun hoofd![]()
Als dat zo is ben ik stiekem een klein beetje blij dat ik niet konquote:Op maandag 11 oktober 2004 23:10 schreef bixister het volgende:
hebben al die zieken elkaar bij Ballorig aangestoken of lijkt dat maar zo?
zijn er meerderen ziek dan?quote:Op maandag 11 oktober 2004 23:10 schreef bixister het volgende:
hebben al die zieken elkaar bij Ballorig aangestoken of lijkt dat maar zo?
quote:Op maandag 11 oktober 2004 23:15 schreef Anitra het volgende:
[..]
Als dat zo is ben ik stiekem een klein beetje blij dat ik niet kon
LadyS een reserve dekbed helpt hier perfect
Ja wel gegaan. Goed hè. Had halverwege de les wel ineens de rillingen, en kreeg toen ook al hoofdpijn, dus heb wel rustig aan gedaan.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 08:45 schreef miss_dynastie het volgende:
Succes clauwheee
Ben je gisteravond nou wel of niet gegaan?
Yoganettics is een samensmelting van yoga en callanetics. We doen eerst allemaal inspannende (spier)oefeningen en daarna ontspannende oefeningen. Ik vin het heerlijk!quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 08:53 schreef Zabb het volgende:
Ja bah, ik ben ook al verkouden!
Trouwens Clauwheee, wat is dat eigenlijk, dat yoganetticsen??Domme vraag misschien maar ik heb er nog nooit eerder van gehoord.
Goed zoquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 08:47 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Ja wel gegaan. Goed hè. Had halverwege de les wel ineens de rillingen, en kreeg toen ook al hoofdpijn, dus heb wel rustig aan gedaan.
Whahaha dat wist ik helemaal niet! Nou zal mij benieuwenquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 08:56 schreef Rewimo het volgende:
Deze is ook leuk voor jou, Clauwheee
Dieven die wat willen stelen bij de Etos gaan vanaf vandaag behoorlijk de mist in, letterlijk. De drogisterij heeft namelijk een mistmachine opgehangen die in werking treedt wanneer het alarm afgaat. De dieven moeten zo verward raken, dat ze de buit achterlaten en ingerekend kunnen worden. Als het personeel ze kan vinden in ieder geval.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |