abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 14 oktober 2004 @ 08:24:57 #159
93264 Spideyman
"With great power.....
pi_22614393
Weer een laten-we-ons-hoofd-vooral-niet-op-hol-brengen-jongens-nieuwsberichtje:


13/10/2004 - Na Tevez opnieuw geruchten over Robinho
PSV.netwerk.to


Nu PSV lijkt te zijn afgehaakt in de strijd om Tevez komen direct de geruchten over Robinho weer op. Volgens het Braziliaanse Gazeta Esportiva zou het gerucht woensdagmiddag rondom Santos de ronde doen dat PSV en bod van 20 miljoen euro's zou uitbrengen op Robinho. De aanvaller van Brazilie werd vorig jaar gezien als het grootste talent ter wereld, maar werd na een inzinking eigenlijk overvleugeld door Tevez. De zaakwaarnemer van Robinho ontkende dat PSV een bod zou hebben uitgebracht. Robinho bevestigde dat hij de geruchten had gehoord van derden maar dat hem op officiele manier niets ter ore was gekomen. Hij wilde er verder niet op ingaan, wil zich voorlopig concentreren op zijn club.

Voor de interesse voor Tevez was PSV al eerder geruime tijd in verband gebracht met Robinho. Volgens de Braziliaanse krant had PSV toen een bod van 9 miljoen euro uitgebracht. PSV zou Robinho nu in de winterstop willen halen. De aanvaller heeft nog een contract tot 2007. Santos zou 60% van de transferrechten hebben. De overige 40% zou in handen zijn van de vader van de speler (30%) en de zaakwaarnemer (10%).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Year Team matches played - goals scored

Leagues Curriculum

2004 Santos 6 - 0
2003 Santos 13 - 9
2002 Santos 30 - 10

International cup Curriculum

Libertadores Cup 2004 Santos 5 - 0
Libertadores Cup 2003 Santos 14 - 3

http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=312441&cc=5739 >> ander recent artikel over Robinho



Current Club: Santos
(Brazil)

Birth Date: Jan 25 1984
Birth Place: São Vicente
Birth Nation: Brazil
Height: 173cm
Weight: 61Kg
Nationality: Brazilian
Position: Forward

Full Name: Robson de Souza Robinho

Robinho is a striker with electrifying dribbling skills and has already been compared to the likes of Garrincha and Pele and Pele has even said that Robinho might well overshadow him one day.

Robinho himself puts his ball skills down to "A gift from God"


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Persoonlijk vind ik 20 miljoen euro teveel geld. Robinho is namelijk geen goalgetter maar meer een nummer 10. Dan zeg ik, laat Leandro wat vaker spelen en besteed je geld op andere wijze manieren.

[ Bericht 12% gewijzigd door Spideyman op 14-10-2004 09:11:04 ]
..... comes great responsibility"
--==Forza PSV==-- --==Forza Nilis==--
I Shot Her Above The Kneecap, She Can Still Walk - Jack Bauer
  donderdag 14 oktober 2004 @ 13:00:30 #160
10197 Zapper
Zapperdeflap
pi_22618616
Geruchten, geruchten, geruchten, geruchten...
Damn dude that sucks goat balls. I wonder if you'll ever be able to look at your mom in the face again, lol
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')