Sorry dit topic vroeg er gewoon om. Als je de oproep voor een onafhankelijk Friesland in het nederlands zet hecht je niet echt veel waar de aan je eigen, al dan niet achterlijke, taal.quote:Op donderdag 7 oktober 2004 21:59 schreef du_ke het volgende:
Waarna wolfje weer een van de meest onnozele posts in tijden der tegenaan gooit.
quote:Op donderdag 7 oktober 2004 22:12 schreef Kaalhei het volgende:
Wordt maar lekker onafhankelijk hoor. Dan vallen we twee dagen na jullie afscheiding binnen en maken we er een wingewest van. De lekkere wijven kunnen linea recta de wallen op, de kinderen worden doorverkocht aan zweterige Duitse kinderporno-handelaars, de mannen die werken worden als dwangarbeiders ingezet om de HSL te bouwen en de restanten (bejaarden enzo) worden verwerkt in de Whiskas en de Bonzo.
Op de dommigeheden in deze post ga ik niet in, dus blijven er nog maar 2 dingen over:quote:Op donderdag 7 oktober 2004 21:57 schreef DrWolffenstein het volgende:
Dan krijg je inderdaad een 'land' vol met niet allochtone, maar autochtone achterstandskinderen die bovendien nog eens verreweg van economisch levendsvatbaar is. In F:riesland komen nu niet echt veel toeristen hè.
Als dat nog niet genoeg is, het enige wat echt 'anders' is aan F:riesland, is die 'taal'. Wat in feite gewoon een dom omhooggevallen accent is. Nee, F:riesland mag niet onafhankelijk worden. Dan is de volgende Drenthe. Wat ik overigens niet erg zou vinden.
F:riesland is ook het gedeelte van het land waar, zoals eerder gezegt niet alleen de meeste autochtone achtergestelde kinderen wonen, maar waar ook een van de hoogste percentage van werkloze mensen wonen. Dit strookt met het beeld van sommige Friezen die ik ontmoet heb. Erg snugger waren de meeste niet.
Voor de rest is het gebaseerd op een dom gevoel van "wij zijn anders" of "wij zijn links dus moreel superieur". Allemaal pure bagger dus.
Denk dat alleen de arische fries nog welkom is. Wellicht dat de overige mensen op een of andere manier herkenbaar kunnen worden gemaakt indien zij door Friesland reizen.quote:Op donderdag 7 oktober 2004 22:13 schreef HarigeKerel het volgende:
En hoe wil je dat dan doen met immigratie? is iemand met Friese voorouders welkom? moet je inburgeren?
Ja, ik ook. Net als Autumn en Piter Wilkens. Maar ik heb me beperkt qua culturele BFfers... Sorry.quote:Op donderdag 7 oktober 2004 22:12 schreef Yodium het volgende:
Ik mis Luie Hond bij het rijtje prominente Frieschen
Inburgeren lijkt me wel handig.. de meeste AZCers hier kennen beter Fries dan Nederlands BTWquote:Op donderdag 7 oktober 2004 22:13 schreef HarigeKerel het volgende:
En hoe wil je dat dan doen met immigratie? is iemand met Friese voorouders welkom? moet je inburgeren?
quote:Op donderdag 7 oktober 2004 22:20 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Sorry dit topic vroeg er gewoon om. Als je de oproep voor een onafhankelijk Friesland in het nederlands zet hecht je niet echt veel waar de aan je eigen, al dan niet achterlijke, taal.
quote:Op donderdag 7 oktober 2004 22:12 schreef Kaalhei het volgende:
en de restanten (bejaarden enzo) worden verwerkt in de Whiskas en de Bonzo.
Ook goedquote:Op donderdag 7 oktober 2004 22:31 schreef Hyperdude het volgende:
Voor
Maar dan niet in de EU![]()
Gewoon op z'n Zwitsers; alleen dan zonder bergen.
quote:Op donderdag 7 oktober 2004 21:36 schreef Alexxxxx het volgende:
Philips Drachten, en al die andere bedrijven die de Friese economie groot hebben gemaakt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |