Ik zat echt met mijn mond open vol ongeloof net dit verhaal te lezen, en ik vraag me af ofquote:Vrouw dwingt tram te stoppen met eigen kind op de rails
Drie vrouwen van respectievelijk 16, 19 en 21 jaar zijn dinsdagavond aangehouden omdat zij in Amsterdam de trambaan hadden geblokkeerd door een kinderwagen inclusief baby voor de tram de baan op te duwen. Hiermee hoopten zij te bereiken dat de tram, die op 't punt stond zonder de drie te vertrekken, hen alsnog zou meenemen.
Na een dagje in de stad arriveerden de dames bij de tramhalte, toen ze de tram die zij moesten hebben juist zagen vertrekken. Doordat één van hen de kinderwagen met de zes maanden oude baby erin voor de tram de rails opduwde, dwongen zij de tram tot een noodstop. Vervolgens kon de trambestuurder rekenen op een flinke scheldpartij en kreeg hij bovendien de nodige dreigementen naar het hoofd geslingerd, nadat bleek dat hij de politie had gewaarschuwd. Toen de politie arriveerde en tot aanhouding van de drie vrouwen over wilde gaan, verzetten zij zich allen hevig. Daarbij probeerde de moeder van de baby een agent te bijten.
Later die avond meldden zich een groepje van tien getuigen op het politiebureau, die claimden het voorval te hebben gezien. Omdat zij niet direct geholpen konden worden begonnen ook enkele van hen amok te maken op het bureau. Uiteindelijk werden twee van hen, mannen van 36 en 37 jaar, gearresteerd en werd de rest uit het bureau gezet. Ook de drie vrouwen zijn nog steeds niet op vrije voeten gesteld. De baby is zolang bij de vader ondergebracht.
quote:Op donderdag 7 oktober 2004 17:03 schreef milagro het volgende:
Opsluiten en niet meer loslaten.
Daar dacht ik ook net aan...quote:Op donderdag 7 oktober 2004 17:10 schreef mother-mother het volgende:
gewoon te bizar voor woorden!
dat je op het idee komt?
ik hoop voor het kindje dat papa wel een beetje een helder denkend persoon is
En dan is dat nog zacht uitgedrukt.quote:Op donderdag 7 oktober 2004 17:11 schreef Bupatih het volgende:
Wat een doos zeg
Dan was het uiteraard de schuld van de trambestuurder aldus die vrouwen.quote:Op donderdag 7 oktober 2004 17:23 schreef Falco het volgende:
Ik had die vrouwen wel willen horen als die trambestuurder niet meer die noodstop kon maken voor die kinderwagen. Echt waar, in sommige gevallen is een voortplantingsverbod helemaal zo gek nog niet. Maar het erge is dat die vrouwen alsnog wel van die 'ongelukjes' krijgen.
quote:Op donderdag 7 oktober 2004 17:34 schreef heavenswoman het volgende:
echt heel erg als je dit je kindje aandoet.
Ook ik riep eerder dat je een vergunning moet krijgen voor je aan kinderen mag beginnen.
Ik had woensdag toevallig een opa voor mijn auto die dacht dat hij het oversteken wel kon afdwingen omdat hij de kinderwagen waar hij achter liep de weg op duwdequote:Op vrijdag 8 oktober 2004 21:51 schreef Swetsenegger het volgende:
Gelukkig heb ik een auto.
Wie zegt dat de getuigen tegen die vrouwen wilden getuigen? Misschien waren het wel vrienden van hen die tegen de trambestuurder wilden getuigen.quote:Op donderdag 7 oktober 2004 17:09 schreef MeneerGiraffe het volgende:
Dus getuigen die tegen de daders wilden getuigen zijn zelf opgepakt?
Waarom worden zij dan ook niet direct geholpen bij zo'n belangrijk voorval? Echt achterlijk.
Heb ik ook 2 weken geleden gehad, maar dan was het de moeder & niet de opa die door rood besloot te lopen. Kinderwagen ervoor & zonder enige gene...quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 22:48 schreef coolbabe het volgende:
[..]
Ik had woensdag toevallig een opa voor mijn auto die dacht dat hij het oversteken wel kon afdwingen omdat hij de kinderwagen waar hij achter liep de weg op duwde
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |