zie de smilie... Ik denk (hoop) dat het sarcastisch was...quote:Op donderdag 9 december 2004 14:07 schreef more het volgende:
[..]
Dus als je als man de kont van je vriendin likt, dan ben je volgens jouw "homoseksueel"??
![]()
![]()
![]()
edit: random foto weggehaalt, dit oogt me echt te jong...quote:
Ik kan echt niet meer wachten tot vanavond!!!quote:Op vrijdag 24 december 2004 17:05 schreef Murravia het volgende:
Kontlikken is geil!
Zo is dat.quote:Op dinsdag 30 november 2004 20:22 schreef Jay22 het volgende:
Heerlijk om te doen. Hebben het al op alle mogelijke manieren gedaan. Zij op dr knieen. zij liggend op buik of rug. zij boven op mn mond zittend. Zie ook niet in wat er raar aan zou moeten zijn of kinky. als je een kutje neukt en je likt het, en je neukt haar kontje, waarom dat dan niet likken?
Huh???????quote:
BAFFENquote:Op vrijdag 31 december 2004 17:15 schreef Notoire_Gek het volgende:
Beffen is voor homo's
TOTALLY AGREE !!quote:Op vrijdag 24 december 2004 17:05 schreef Murravia het volgende:
Kontlikken is geil!
Als jouw vriendin zo'n vieze kont heeft, dan zal het oorsmeer ook wel uit haar oren druipen, en zal haar kutje waarschijnlijk een visstick doen verbleken.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 16:52 schreef Shagster het volgende:
"Zal ik jou poepert eens lekker likken, schatje?"
Wie heeft nu weer gezegd dat m'n meisje een vieze poepert heeft?quote:Op dinsdag 4 januari 2005 19:43 schreef more het volgende:
[..]
Als jouw vriendin zo'n vieze kont heeft, dan zal het oorsmeer ook wel uit haar oren druipen, en zal haar kutje waarschijnlijk een visstick doen verbleken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |