valt me tegen van Marco van Basten dat hij daar niet de vinger aan de pols houdtquote:Chelsea-coach Mourinho: Robben niet inzetbaar bij Oranje
Uitgegeven: 4 oktober 2004 12:51
LONDEN - Chelsea-coach Jose Mourinho begrijpt niet waarom Arjen Robben is opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal voor het WK-kwalificatieduel zaterdag met Macedonië. Volgens de trainer is Robben wegens zijn knieblessure niet inzetbaar.
"Arjen Robben kan niet rennen, hij kan geen bal schieten en hij kan zeker niet trainen. Dus hoe kan hij dan naar het nationaal team gaan", vraagt Mourinho zich af. "Het enige dat hij kan doen is aanwezig zijn en klappen voor zijn medespelers. De komende vijftien dagen is hij niet fit, dat is onmogelijk."
Mourinho snapt niet waarom er geen contact is geweest over zijn selectie. "We spreken regelmatig met bijna alle landen, Engeland, Duitsland en IJsland. Maar we hebben geen contact met Nederland."
van Persie speelt niet dus maak je geen kans om geselecteerd te worden.quote:Op maandag 4 oktober 2004 19:17 schreef Spideyman het volgende:
Grote vraag is natuurlijk wie er op de linksvoorpositie gaat spelen nu Robben en V.d Bergh afgezegd hebben. Van Basten liet de vorige wedstrijd (tegen Tjechie) Romeo Castelen op die plek spelen, terwijl Castelen van nature een rechtsvoor is. Castelen speelde dan ook niet zijn beste wedstrijd ooit.
Dan wil ik hierbij de spreekwoordelijke (het is dierendag he) knuppel in het hoenderhok gooien door te beweren: Van Basten moet Robin van Persie alsnog selecteren voor Oranje en dan met name voor de linksvoorpositie. Iedereen eensch?
Ik begrijp wat je bedoeldtd, maar als Edje Zoetebier geselecteerd wordt (en die andere rits onbegrijpelijke oproepen) door Van Basten en cs is het niveau van de status van de international sowieso al tanende. En als laatste wil ik er aan toevoegen dat het slim is om nu jonge oranjetalenten te laten spelen, zodat ze in 2006 weten wat er van hun verwacht wordt en ze zich hebben aangepast aan het niveau van Oranje.quote:Op maandag 4 oktober 2004 19:31 schreef methodmich het volgende:
Van Persie heeft dat echter nog nooit langdurig aangetoond. Een selectie voor hem zou in mijn ogen een diskwalificatie van de status van international zijn.
Dat dit waar zou worden.quote:Op maandag 4 oktober 2004 17:40 schreef methodmich het volgende:
Zou kunnen, aangezien Marco Castelen ook op links neer heeft gezet. Maar het kan ook Collins John weer worden. Of Kevin Bobson.
nu weten we het dus zeker Marco leest mee op dit topic, wil je dus nooit meer dat soort dingen zeggenquote:Op dinsdag 5 oktober 2004 18:59 schreef methodmich het volgende:
[..]
Dat dit waar zou worden.
kluivert is hem volgens mij zelf al gestart door te zeggen dat hij geselecteerd had moeten wordenquote:Op woensdag 6 oktober 2004 08:35 schreef The_Hives het volgende:
wanneer wordt de Kluivert lobby gestart?
Vond het oproepen van Stekelenburg onbegrijpelijker dan het oproepen van Zoetebier..quote:Op maandag 4 oktober 2004 19:40 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Ik begrijp wat je bedoeldtd, maar als Edje Zoetebier geselecteerd wordt (en die andere rits onbegrijpelijke oproepen) door Van Basten en cs is het niveau van de status van de international sowieso al tanende. En als laatste wil ik er aan toevoegen dat het slim is om nu jonge oranjetalenten te laten spelen, zodat ze in 2006 weten wat er van hun verwacht wordt en ze zich hebben aangepast aan het niveau van Oranje.
Ik weet niet hoe oud die Zoetebier is maar volgens mij is hij al dik in de dertig. Had hij beter Gentenaar of zo op kunnen roepen, die heeft het wel een keer verdiend. Zelfs Kevin Bobson zit erbij dus waarom Gentenaar niet? Zeker nu we tegen Macedonie speen kun je dat soort jongens er een keer bij laten komen. Hebben ze ook meteen wat ervaring en dat is en dat is dan ook meteen weer handig als je ze een keer echt nodig hebt.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 11:32 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Vond het oproepen van Stekelenburg onbegrijpelijker dan het oproepen van Zoetebier..
Dat is dan wel weer heel pessimistisch. Vergeet niet dat we al van Tsjechie gewonnen hebben. Zonder onnodig puntverlies tegen de kleintjes moet het zeker kunnen lukken.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 11:36 schreef Tyler..Durden het volgende:
Op naar Duitsland? Zie ik onder van Basten niet gebeuren, als ik heel eerlijk ben.
Gentenaar had ik ook logisch gevonden, alleen de keuze voor Stekelenburg heb ik nooit begrepen.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 11:38 schreef Nyluzzz het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe oud die Zoetebier is maar volgens mij is hij al dik in de dertig. Had hij beter Gentenaar of zo op kunnen roepen, die heeft het wel een keer verdiend. Zelfs Kevin Bobson zit erbij dus waarom Gentenaar niet? Zeker nu we tegen Macedonie speen kun je dat soort jongens er een keer bij laten komen. Hebben ze ook meteen wat ervaring en dat is en dat is dan ook meteen weer handig als je ze een keer echt nodig hebt.
Die gozer is de toekomst. Vind hem een prima keeper maar er moet nog wel wat verbeterd worden. HIj is ook nog jong. Gelukkig is Sar er nog maar als die in 2006 stopt moet Stekelenburg het over nemen lijkt me (wie anders?).quote:Op woensdag 6 oktober 2004 11:42 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Gentenaar had ik ook logisch gevonden, alleen de keuze voor Stekelenburg heb ik nooit begrepen.
Trouwens wel de plek waar sowieso Seedorf moet spelen, zeker gezien zijn vorm !!!quote:Op woensdag 6 oktober 2004 12:20 schreef vanBoeschoten het volgende:
op vi.nl: v/d Vaart moet strijden met Davids om plaats linkermiddenvelder..
zal er dan niemand meer achter de spitsen komen ?
Ik denk eerder dat ie per wedstrijd bekijkt wat ie doet, en 3-4-3 zeker niet uitsluit, zoals ie dat ook al tegen de Tsjechen speelde (gedeeltelijk). En ik denk ook dat ie gezien vdV's vormcrisis hem niet op 10 wil handhaven omdat ie niet voldoet. Een 10 in topvorm, en hij zal wel 3-4-3 spelen. Helaas is na Bergkamp (nog) weinig te vinden. Misschien straatvechter van Galen proberen, de Bergkamp van Alkmaar. Of toch Seedorf als 10 testen.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 17:27 schreef methodmich het volgende:
In datzelfde bericht over Raffie. Anders moet Raffie zich niet op de linkshalf richten.
echt wel, als hij die coltruien nog had dan had ik hem persoonlijk van eindhoven terug naar de visafslag van Volendam gebrachtquote:Op woensdag 6 oktober 2004 19:13 schreef methodmich het volgende:
Zou niet mogen uitmaken.
1ste helft v. Persie op links, 2de helft v. Persie op 10quote:Op woensdag 6 oktober 2004 21:34 schreef -Vaduz- het volgende:
Van Persie zal zich gelijk weer beledigd gaan voelen als hij aan de linkerkant moet spelen. Maar waar moet hij anders spelen als Nederland niet met een nummer tien speelt?
Hij zal vast wel regelmatig zijn wedstrijden spelen in Arsenal 2.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 19:25 schreef Showtime het volgende:
Van Persie op linksbuiten lijkt me niet eens zo een gek idee. Als Kuyt als buitenspeler kan fungeren waarom van Persie niet. Die zal uberhaupt al blij zijn dat hij met het "grote" oranje mag meespelen. Wedstrijdritme?? Hij is anders altijd aanvoeder bij Jong Oranje.
Dan zal het dit wel worden :quote:Oranje in 4-3-3-opstelling tegen Macedoniërs
Marco van Basten benadrukte het donderdag nog maar eens in Noordwijk: hij wil Oranje met drie middenvelders en twee buitenspelers laten voetballen. Om te beginnen zaterdag tegen Macedonië. Met Roy Makaay als diepe spits.
Van Basten liet weliswaar van meet af aan weten dat hij Oranje herkenbaar en volgens de Hollandse school wilde laten voetballen, maar tegen Tsjechië begon de nieuwe bondscoach echter met slechts drie verdedigers. 'Dat was puur uit tactische overwegingen, een uitzondering', zegt Van Basten nu.
Een opstelling voor de clash met Macedonië gaf Van Basten nog niet prijs, maar een aantal zaken lijken duidelijk. Roy Makaay lijkt in de punt van de aanval te mogen beginnen, met Romeo Castelen en Dirk Kuijt op de flanken. Rafael van der Vaart zal waarschijnlijk niet spelen, omdat Oranje op het middenveld met de punt naar achter speelt en Edgar Davids de voorkeur krijgt op de linkerkant van het middenveld. Johnny Heitinga en Philip Cocu vormen wellicht het centrum van de defensie.
De basisplaats voor de in bloedvorm verkerende Roy Makaay is in die zin opvallend, omdat Van Basten zich eerder nog liet ontvallen dat de spits van Bayern München niet naar behoren trainde. 'Ik was niet teleurgesteld, maar dacht dat hij beter kon', aldus de bondscoach tegenover het ANP. 'Je kan donderdag op de training wel dertig keer scoren, maar volgens mij kun je dat beter in de wedstrijd doen.'
Makkelijk zal het in het City Stadion in Skopje niet worden, denkt Van Basten. 'Ik weet dat ze niet bij de eerste tachtig van de wereldranglijst horen, maar ze kunnen het goede ploegen wel heel moeilijk maken', weet de bondscoach.
Precies Spinnemans!quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 15:08 schreef Spideyman het volgende:
Als de strijdlust echter de boventoon voert zoals tegen Tjechie ben ik al lang blij.
quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 14:04 schreef Edenoniphobic het volgende:
[..]
Dan zal het dit wel worden :
Castelen - Makaay - Kuyt
Davids- Sneijder - Bommel
Bouma - Cocu -Heitinga - de Jong
Mutu heeft ruzie gehad met Mourinho omdat Mourinho gemeldt had aan de Roemeense Bond dat Mutu niet inzetbaar zou zijn vanwege een blessure. Vervolgens bleek Mutu nergens last van te hebben..quote:Op maandag 4 oktober 2004 18:43 schreef rubbereend het volgende:
en het eerste nieuws:
[..]
valt me tegen van Marco van Basten dat hij daar niet de vinger aan de pols houdt
quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 15:54 schreef PyTh het volgende:
Wordt de wedstrijd nou eigenlijk op Nickelodeon uitgezonden of niet?
Ik zeg af en toe wel eens iets wat misschien te pro-PSV overkomt, maar Bouma Ooijer lijkt me serieus een goed koppel. Denk je ook niet dat een koppel dat gewend is om samen te spelen het goed zou doen in de hart van de defensie?quote:Op zondag 10 oktober 2004 16:23 schreef methodmich het volgende:
Je defensie ben ik het absoluut niet mee eens.
Bouma en Ooijer spelen alleen al veel langer naast elkaar, De Jong en Heitinga pas sinds dit jaar af en toe. Ik vind De Jong een erg goede speler, maar geen idee wat eigenlijk zijn beste eigenschappen zijn... opbouwen?'quote:Op zondag 10 oktober 2004 16:38 schreef methodmich het volgende:
Maar dan kan je ook De Jong - Heitinga doen en Bouma en Ooijer als backs. Sowieso moet De Jong altijd spelen.
dat lijkt er al aardig op, maar op de plek van melchiot mag ook wel iemand andersquote:Op zondag 10 oktober 2004 16:20 schreef Spideyman het volgende:
Spidey zegt:
---------------------------------------Van Hooijdonk(RVN)--------------------------------------
--------------------------------------------------------------------Makaay(Kuijt)------------------
--------Robben(Van Persie)--------------------------------------------------------**------------
------------^-------------Davids(Cocu)------Van Bommel(Seedorf)-----Sneijder(Landzaat)
------------^-------------------------------------------------------------------------------------------
---------Gio(Bosschaart)----------------------------------------------------Melchiot(De Jong)
----------------------------------Bouma(Boula)---------Ooijer(Heitinga)----------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------Van der Sar(Stekelenburg)-------------------------
Lucius dus.quote:Op zondag 10 oktober 2004 19:09 schreef pascalheister het volgende:
binnen nu en een halfuur wordt bekend wie de vervanger wordt van boulahrouz
k hoorde geruchten dat de volgende mensen op het lijstje van Marco staan:quote:Op maandag 11 oktober 2004 00:33 schreef Nyluzzz het volgende:
Wie zullen de volgende zijn na Zonneveld, Boularhouz, Bobson en Lucius?
Mijn gegadigden:
Nicky Hofs
Dennis Gentenaar
Martijn Reuser
Theo Janssen
Dean Gorré
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |