das juist wel beterquote:Op zondag 3 oktober 2004 11:11 schreef Dizzee het volgende:
Bier is vies.
En dames die bier drinken
vind je het gek als je moeder ook je zus isquote:Op zaterdag 2 oktober 2004 19:36 schreef tuut84 het volgende:
bier is mijn leven
Er is maar één oplossing: mee gaan drinken! Liefst bier, natuurlijk.quote:Op zondag 3 oktober 2004 01:45 schreef LintuxCx het volgende:
[..]
Opgescheept zitten met mensen die zichzelf door de alcohol iets te grappig vinden is gewoon zo suf, daar word je wel ongezellig van.
quote:Op zaterdag 2 oktober 2004 19:37 schreef Aurelium het volgende:
[..]
Jou email
Neh, ik moet eerlijk zeggen dat ik in de meeste gevallen zonder alcohol genoeg lol heb, ook als de rest dronken is. Mits die mensen ook als ze niet dronken zijn enigszins boeiend zijn...quote:Op maandag 4 oktober 2004 13:31 schreef Svyatagor het volgende:
Er is maar één oplossing: mee gaan drinken! Liefst bier, natuurlijk.
Ik heb het hier wel eens over gehad met wat vrienden.quote:Op maandag 4 oktober 2004 15:50 schreef Kontiki het volgende:
Ik denk dat veel mensen alcohol -onbewust- als drug gebruiken. Drinken om aangeschoten te worden, omdat dat gevoel de zogenaamde 'gezelligheid' brengt. Niet voor niets zijn termen als 'indrinken' zo gewoon geworden. Wat is nou het idee van indrinken? Zoveel mogelijk alcohol ophebben voor je de deur uitgaat.
Yup, same here. Ik drink ook bijna geen bier meer omdat het vaak helemaal niet smaakt. Maar tijdens grote feesten e.d. gaat het dan wel weer goed naar binnen. Vreemd....quote:Op maandag 4 oktober 2004 16:37 schreef Dizzee het volgende:
Ik heb het hier wel eens over gehad met wat vrienden.
Vroeger(wat klinkt dat oud), maar 4/5 jaar geleden begon ik met drinken.15/16 jaar ong. Toen deed ik het echt om niet achter te blijven, dus dronk heel wat. Eigenlijk alleen om dronken te worden, omdat iedereen dronken was. Daarna hoefde dat niet meer zo, en begon ik steeds minder te drinken. Dus niet meer om het dronken worden. Paar drankjes, puur voor de smaak en om wat 'losser' te zijn.![]()
Je hebt het toch ook niet de hele tijd over cola?quote:Op maandag 4 oktober 2004 19:03 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Bier is lekker, daarom drinken we het en daarom praten we erover.
quote:Op zondag 3 oktober 2004 11:11 schreef Dizzee het volgende:
Bier is vies lekker
En dames die bier drinken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |