Een leuke persmap van een uitgever die een bestseller wil creeeren doet wonderen.quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 14:44 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Wanneer is het verhaal van Jan Sloot voor het eerst in het nieuws gekomen? Ik kan me toen die radiodocumentaire herinneren en een item in Netwerk als ik me niet vergis.
Laten we dan eens kijken wat we hebben, reeel..quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 14:53 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Dat is me te makkelijk. Want als dat waar zou zijn, zou dat ook nieuws zijn.
Jaren geleden al.quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 14:44 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Wanneer is het verhaal van Jan Sloot voor het eerst in het nieuws gekomen?
Volgens mij heeft Quote er in 1999 voor het eerst over gepubliceerd.quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 15:40 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Nou ja, ik bedoel eigenlijk het precieze moment. De radiodoc die ik hoorde werd toen voor de tweede keer uitgezonden geloof ik (een derde keer volgde als ik me niet vergis vorig jaar okt.) in 2001. Ik zou wel eens willen weten wat kranten erover schreven.
Het boek is gewoon een beschijving van feitelijke gebeurtenissen. Of het ook 100% waar gebeurd is, weet ik natuurlijk niet. In ieder geval wil Pieper niets meer met de schrijver te maken hebben. Daar kunnen we voorzichtig uit opmaken dat ie niet blij is met wat er geschreven is over hem. Waarschijnlijk is er meer naar buiten gekomen dan de bedoeling was. Verder denk ik dat Pieper veel meer weet dan ie tot nu toe heeft losgelaten.quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 15:02 schreef Pietverdriet het volgende:
Laten we dan eens kijken wat we hebben, reeel..
Een spannend boek, dat (eerlijk is eerlijk) goed in de markt is gezet.
1, 2 of 3? Ren je rot!quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 17:30 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Het boek is gewoon een beschijving van feitelijke gebeurtenissen. Of het ook 100% waar gebeurd is, weet ik natuurlijk niet. In ieder geval wil Pieper niets meer met de schrijver te maken hebben. Daar kunnen we voorzichtig uit opmaken dat ie niet blij is met wat er geschreven is over hem. Waarschijnlijk is er meer naar buiten gekomen dan de bedoeling was. Verder denk ik dat Pieper veel meer weet dan ie tot nu toe heeft losgelaten.
1quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 17:39 schreef Pietverdriet het volgende:
1, 2 of 3? Ren je rot!
Of heb je een vierde mogelijkheid.
Persoonlijk dacht ik eerst 3, hoewel, 2 is eigenlijk iets waarschijnlijker.quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 18:14 schreef NewOrder het volgende:
[..]
1![]()
Zelfs als, wat dan? waarom zou je hem willen versturen als je hem al hebt.quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 18:22 schreef Cynix ® het volgende:
Eeh, misschien bevatte de database wél de mogelijkheid om alle mogelijke films te 'decompileren' maar kon Sloot die (nog) niet via een netwerk versturen omdat het geen digitale data betrof? Zou dit een optie kunnen zijn?
Er is weinig discussieruimte met jou, niet?quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 18:33 schreef Pietverdriet het volgende:
Zelfs als, wat dan? waarom zou je hem willen versturen als je hem al hebt.
ALs je een apparaat hebt met een wonderdatabase die alle films kan genereren, waarom heb je dan nog een netwerk nodig?
#quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 19:55 schreef Redux het volgende:
[..]
Er is weinig discussieruimte met jou, niet?
Dat is geen antwoord op mijn vraag, en om deze te beantwoorden, lees het topic nog eens door dan zie je waar ik al over twijfel...quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 20:46 schreef Redux het volgende:
Hoeveel kans dat het antwoord jouw mening over dit onderwerp zal gaan veranderen?
Nu zit je hier al weken te verkondigen dat de vinding niets is, waarom neem je dan steeds weer de moeite, stiekem geloof je het wel he......quote:Op vrijdag 1 oktober 2004 20:51 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op mijn vraag, en om deze te beantwoorden, lees het topic nog eens door dan zie je waar ik al over twijfel...
Lees dit topic nog eens door, dan begrijp je het... of ook niet.,quote:Op zaterdag 2 oktober 2004 18:48 schreef awesomedude het volgende:
[..]
Nu zit je hier al weken te verkondigen dat de vinding niets is, waarom neem je dan steeds weer de moeite, stiekem geloof je het wel he......
Digibeten zijn lastig te overtuigen Pietverdriet. Ze weten hoe ze een PC op te kunnen starten, en zijn daarmee ineens zogenaamd expert en doorzien alle mogelijkheden en randvoorwaarden van het apparaat. En dan wordt discussie voeren erg lastig. Zelfs de helpdesk van een willekeurige provider wordt ertoe tot wanhoop gedreven.quote:Op zaterdag 2 oktober 2004 18:53 schreef Pietverdriet het volgende:
Lees dit topic nog eens door, dan begrijp je het... of ook niet.,
Al zouden we hier een demonstratie geven van het kastje, dan nog zal Pietverdriet volhouden dat het niet kan werken. Ik denk dat er met de posts van Redux en awesomedude dus weldegelijk een punt gemaakt wordt.quote:Op zaterdag 2 oktober 2004 19:50 schreef Drugshond het volgende:
Digibeten zijn lastig te overtuigen Pietverdriet. Ze weten hoe ze een PC op te kunnen starten, en zijn daarmee ineens zogenaamd expert en doorzien alle mogelijkheden en randvoorwaarden van het apparaat. En dan wordt discussie voeren erg lastig. Zelfs de helpdesk van een willekeurige provider wordt ertoe tot wanhoop gedreven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |