Ik snap al niet waarom je twee usernames moet hebben . . .quote:Op woensdag 29 september 2004 23:44 schreef daniman het volgende:
en zo kwam ik er dus achter dat als je onder een andere naam wil posten, dat "klik hier om onder een andere naam te posten" NIET werkt, maar uitloggen en inloggen wel (lekker omslachtig)
Plek zat op het bankje, misschien wordt het wel een bestsellerquote:Op woensdag 29 september 2004 23:45 schreef Neva het volgende:
is niet mijn verjaardag tc.. lastig ingewikkeld enzo... als ik dat hier uit moet leggen bennen we zo weer een bankje of 2 verder![]()
Uh, oohhhhh . . . Je spreekt toch niet uit ervaring hoop ik ??quote:Op woensdag 29 september 2004 23:48 schreef Neva het volgende:
nou als je meerdere persoonlijkhedne hebt is dat best handig![]()
ooit wel eens van het begrip kloon gehoord?quote:Op woensdag 29 september 2004 23:47 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Ik snap al niet waarom je twee usernames moet hebben . . .![]()
Alex: Heh, werd ik geroepen ??quote:Op woensdag 29 september 2004 23:49 schreef Neva het volgende:
carla: nee hoor![]()
blazen ik maakte weer eens een typoquote:Op woensdag 29 september 2004 23:53 schreef Grijs het volgende:
Wat zijn balzen?
quote:Op woensdag 29 september 2004 23:49 schreef jessie het volgende:
Nee clauwhee gaat helemaal niet naar bed. Sorry Clauwhee!!!! Ik ben ook een beetje wazig geloof ik
Dan snap ik de titel nog niet...tis al laat...quote:Op woensdag 29 september 2004 23:54 schreef Neva het volgende:
[..]
blazen ik maakte weer eens een typo
ik open ooit weer een topic![]()
O, natuurlijk!quote:Op woensdag 29 september 2004 23:54 schreef Neva het volgende:
[..]
blazen ik maakte weer eens een typo
ik open ooit weer een topic![]()
Slaapdronken.quote:Op woensdag 29 september 2004 23:58 schreef clauwheee het volgende:
Pff alsof we hartstikke dronken zijn met zn allen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |