quote:Als ik em houtnerf maak dan komt denk ik geen plaat op... Ik monteer gewoon weer de oude hardware, die was goed, zet alleen f een ander element erin en misschien iets betere potmeters.
Deel 10 alweer!!!!!! Zie je hoe verslavend gitaren en het lullen erove zijn/isquote:Op vrijdag 24 september 2004 14:03 schreef Kuupke het volgende:
Ik heb die standaard zilveren hardware en die vind ik niet echt mooi op een donkerblauwe gitaar.
Het nadeel van strats is dat de elementen op de slagplaat zitten gemondteerd. Daarom heb ik de slagplaat bewerkt zodat ik deze ook kan spuiten en lijkt het net of er geen slagplaat op zit.
Niks speciaals meer gebeurt. Ik heb de achterkant zuiver en de slagplaat glad en spuitklaar gemaakt.quote:Op vrijdag 24 september 2004 14:04 schreef Prep2Fight het volgende:
Kuupke, alweer nieuwe foto's van je gitaar?
Ik heb zitten denken over dat traanplaat, maar volgens mij heb ik dan binnen de kortste keren mijn handen open liggen bij heftig rock werkquote:Op vrijdag 24 september 2004 14:18 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Deel 10 alweer!!!!!! Zie je hoe verslavend gitaren en het lullen erove zijn/is
Jammer idd, anders had je je slagplaat gewoon weg kunnen laten. Waarom spuit je niet gewoon een traanplaat slagplaat (lekker voor een sinterklaasgedicht) blauw? Is misschien ook vet? Je zal je plannen wel al uitgewerkt hebben he?
Ja vet man!!!!quote:Op vrijdag 24 september 2004 14:55 schreef Prep2Fight het volgende:
Ziet er netjes uit ja!
THanksquote:Op vrijdag 24 september 2004 15:03 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Ja vet man!!!!
Altijd leuk, ben benieuwdquote:Op vrijdag 24 september 2004 16:04 schreef Cynic het volgende:
Hey!
Ik lees hier dat er mensen zijn die zelf gitaren aan het maken/opknappen zijn?
Ik heb afgelopen zomer eindelijk de oude (1978) gitaar die bij mij in de schuur lag te verstoffen helemaal gerenoveerd. Beetje jammer dat ik niet weet wat voor merk het is. Ik zal eens een foto maken binnenkort, maar ik krijg hem er nog niet mooi op.
Cool!!! Ben je nog dingen tegen gekomen die jij zo 1-2-3 niet had verwacht.quote:Op vrijdag 24 september 2004 16:04 schreef Cynic het volgende:
Hey!
Ik lees hier dat er mensen zijn die zelf gitaren aan het maken/opknappen zijn?
Ik heb afgelopen zomer eindelijk de oude (1978) gitaar die bij mij in de schuur lag te verstoffen helemaal gerenoveerd. Beetje jammer dat ik niet weet wat voor merk het is. Ik zal eens een foto maken binnenkort, maar ik krijg hem er nog niet mooi op.
Je kunt in de gitaarshop speciale lak krijgen voor gitaren volgens mij... Eens navragen. Ik heb de body nu blank.quote:Op vrijdag 24 september 2004 16:11 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Cool!!! Ben je nog dingen tegen gekomen die jij zo 1-2-3 niet had verwacht.
Of heb je nog tips? Ik vraag me namelijk af wat voor grondlak ik moet gebruiken. Autolak en hout werkt niet zo heel prettig volgens mij.
Gewoon met de kwast aanbrengen?????quote:Op vrijdag 24 september 2004 16:23 schreef Cynic het volgende:
Ik heb hem dus eerst helemaal geschuurd en gepolijst, dat was een pokkewerk want ik had jaren geleden in een domme bui met een spuitbus erop zitten knoeien.
Maar ik heb 3 lagen interieurlak (eiken, transparant) en 2 lagen parketlak gebruikt. Beide van Rambo. Tussentijds steeds schuren en heel dunne laagjes lak gebruiken!
yep, is nogal een rotwerkje, maar het is goed te doenquote:Op vrijdag 24 september 2004 16:24 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Gewoon met de kwast aanbrengen?????
aaaah gelukkig, geen spuitwerk! En het geluid blijft dan goed clean???quote:Op vrijdag 24 september 2004 16:29 schreef Cynic het volgende:
[..]
yep, is nogal een rotwerkje, maar het is goed te doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |