Lijkt me niet... Het lijkt mij gewoon de ideale manier om aan gratis dingen te komen...quote:Op woensdag 22 september 2004 20:05 schreef Quara het volgende:
Het is meer een kick denk ik. Een kick om iets te doen wat eigenlijk niet mag maar wat je toch makkelijk kunt doen met een kleine pakkans.
De kick?quote:Op woensdag 22 september 2004 20:05 schreef Quara het volgende:
Het is meer een kick denk ik. Een kick om iets te doen wat eigenlijk niet mag maar wat je toch makkelijk kunt doen met een kleine pakkans.
Juist niet, profesionals minimaliseren de pakkans dan wel de kans veroordeeld te worden, of denk je dat maffiosi er prat op gaan hoe vaak ze veroordeeld zijn? Nee, juist op het niet veroordeeld zijn, dat gangsta's jailtime nu zo interessant vinden klinken heden ten dage.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:07 schreef peristilius het volgende:
Hahahaha oftewel criminaliteit voor pussy's
Dat heb ik echt nog nooit een serieuze downloader horen zeggen.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Jajaja, zodra ik een fatsoenlijke baan heb zal ik voor de spullen die ik echt gebruik netjes gaan betalen, gezeik altijd...
Nopes... maarja het is gewoon geworden. Maar eigenlijk doelde ik ook op de mensen die ervoor zorgen dat warez te downloaden valt.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:07 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
De kick?
Nee, de makkelijkheid denk ik, goedkoop/gratis aan de beste programma's komen.
Of denk je dat alle fotosjoppers daadwerkelijk zo'n duur pakket kopen?
Het was altijd makkelijk, nu heb je breedband nodig om iets te sharen, vroeger wisselde ik diskettes uit. Toen dachtik er niet eens bij na dat het illegaal was, en mijn ouders ook niet want die hadden daar ook geen idee van natuurlijk.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:09 schreef Tain het volgende:
Het is tegenwoordig gewoon te makkelijk en hoeveel tijd kost het nu met de breedband verbindingen van tegenwoordig
De mensen die het verspreiden doen het meestal wel voor de kick, maar niet eens voor het illegale, maar meer om het "onmogelijke" mogelijk te maken. En het respect van vele internetters natuurlijk, hoewel dat ook erg vergankelijk is.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:10 schreef Quara het volgende:
[..]
Nopes... maarja het is gewoon geworden. Maar eigenlijk doelde ik ook op de mensen die ervoor zorgen dat warez te downloaden valt.
Wie gaat er 270 euro neerleggen voor winxp home?? Ikke niet... En toch heb ik het (pro zelfs). Weliswaar legaal :p
staat er porno op?quote:Op woensdag 22 september 2004 20:18 schreef -Xerxes- het volgende:
Wie wil er toegang tot mijn 300 GB FTP server?
bij de opkomst van de cd-rom spellen werd er nog niks gedownload of uitgewisseld, het was gewoon te groot en een brander te duurquote:Op woensdag 22 september 2004 20:11 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Het was altijd makkelijk, nu heb je breedband nodig om iets te sharen, vroeger wisselde ik diskettes uit. Toen dachtik er niet eens bij na dat het illegaal was, en mijn ouders ook niet want die hadden daar ook geen idee van natuurlijk.
Twilight anyone?quote:Op woensdag 22 september 2004 20:24 schreef Tain het volgende:
[..]
bij de opkomst van de cd-rom spellen werd er nog niks gedownload of uitgewisseld, het was gewoon te groot en een brander te duur
maar daar betaalde je dan voor de cd's, pas later werden die twilights ook weer gecopieerdquote:Op woensdag 22 september 2004 20:25 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Twilight anyone?
http://www.planet.nl/plan(...)tid=486645/sc=128f93quote:Op woensdag 22 september 2004 20:25 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Ja, maar toch nog altijd veel goedkoper dan al die spellen en programma's origineel. Overigens werd er toen ook al gedownload, maar dat waren een paar zieke geesten die je op een hand kon tellen.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:27 schreef Tain het volgende:
[..]
maar daar betaalde je dan voor de cd's, pas later werden die twilights ook weer gecopieerd
idd, maar nu is het zo gemeengoed, de grootste digibeten hebben al p2p programma's op hun pc staan om dingen te downloadenquote:Op woensdag 22 september 2004 20:28 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Ja, maar toch nog altijd veel goedkoper dan al die spellen en programma's origineel. Overigens werd er toen ook al gedownload, maar dat waren een paar zieke geesten die je op een hand kon tellen.
Nouja, vroeger wist ik ook niet of nauwlijks waar ik mee bezig was. Maar ik geef toe dat de commando's die ik toen alleen kende nu al abacadabra lijkt voor de huidige generatie gebruikers.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:31 schreef Tain het volgende:
[..]
idd, maar nu is het zo gemeengoed, de grootste digibeten hebben al p2p programma's op hun pc staan om dingen te downloaden
Gek, hele diskettebakken vol met nieuwe spellen werden er detijds uitgewissled!quote:Op woensdag 22 september 2004 20:24 schreef Tain het volgende:
[..]
bij de opkomst van de cd-rom spellen werd er nog niks gedownload of uitgewisseld, het was gewoon te groot en een brander te duur
Ook dat, ik weet nog wel dat ik 20 diskettes op mijn geduld aan het uitpakken was ofzo. En dan deed ik nog niet eens echt mee.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:36 schreef -Xerxes- het volgende:
[..]
Gek, hele diskettebakken vol met nieuwe spellen werden er detijds uitgewissled!
ik heb een spel als phantasmagoria nooit als warez gezien toendertijdquote:Op woensdag 22 september 2004 20:36 schreef -Xerxes- het volgende:
[..]
Gek, hele diskettebakken vol met nieuwe spellen werden er detijds uitgewissled!
Sam & Max - Hit the Road wel?quote:Op woensdag 22 september 2004 20:46 schreef Tain het volgende:
[..]
ik heb een spel als phantasmagoria nooit als warez gezien toendertijd
Kul argument. Ook programma's die vele malen goedkoper zijn worden gedownload. Paint Shop Pro, voor de meeste mensen een uitstekend alternatief voor Photoshop kost nog geen 100 dollar en dat download ook bijna iedereen. De reden dat men download is simpel: het is redelijk simpel en het is gratis.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:33 schreef Baris het volgende:
Warrz wordt gewoon gedownload omdat software tegenwoordig gewoon te duur is.
Ik bedoel: een student kan niet rond de ¤1000,- betalen voor Photoshop.
Van de andere kant; als je dat zou laten heb je een mindere computer om je programma's te draaien. Of toch in ieder geval minder ruimte om zoveel programma's op te zetten, of , of ..quote:Op woensdag 22 september 2004 20:53 schreef Lucille het volgende:
[..]
Kul argument. Ook programma's die vele malen goedkoper zijn worden gedownload. Paint Shop Pro, voor de meeste mensen een uitstekend alternatief voor Photoshop kost nog geen 100 dollar en dat download ook bijna iedereen. De reden dat men download is simpel: het is redelijk simpel en het is gratis.
Wat overigens wel vreemd is (en ik maak me er ook schuldig aan) dat mensen die zeggen dat software duur is dan wel geld hebben om een dure PC te kopen van bijvoorbeeld 2000-3000 euro. Daar is dan ineens wel geld voor.
Waar denk je dat het geld heen gaatquote:Op woensdag 22 september 2004 20:53 schreef Lucille het volgende:
[..]
Kul argument. Ook programma's die vele malen goedkoper zijn worden gedownload. Paint Shop Pro, voor de meeste mensen een uitstekend alternatief voor Photoshop kost nog geen 100 dollar en dat download ook bijna iedereen. De reden dat men download is simpel: het is redelijk simpel en het is gratis.
Wat overigens wel vreemd is (en ik maak me er ook schuldig aan) dat mensen die zeggen dat software duur is dan wel geld hebben om een dure PC te kopen van bijvoorbeeld 2000-3000 euro. Daar is dan ineens wel geld voor.
die heb ik hier ook liggen, samen met Full Throttle en The Digquote:Op woensdag 22 september 2004 20:49 schreef -Xerxes- het volgende:
[..]
Sam & Max - Hit the Road wel?
Die heb ik nog origineel op cd liggen hier, da's dus MET speech
probeer een studentenlicentie te krijgen via school, dat scheelt pas een hoop geld en is nog legaal ookquote:Op woensdag 22 september 2004 20:33 schreef Baris het volgende:
Warrz wordt gewoon gedownload omdat software tegenwoordig gewoon te duur is.
Ik bedoel: een student kan niet rond de ¤1000,- betalen voor Photoshop.
maar dat geld verdien je dus gewoon weer terug door geen dure software te kopen, maar gratis en simpel downloaden.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:53 schreef Lucille het volgende:
Wat overigens wel vreemd is (en ik maak me er ook schuldig aan) dat mensen die zeggen dat software duur is dan wel geld hebben om een dure PC te kopen van bijvoorbeeld 2000-3000 euro. Daar is dan ineens wel geld voor.
ja, en als ik iedere keer gewoon een auto jat ipv er een te kopen, bespaar ik ook veel geldquote:Op woensdag 22 september 2004 21:33 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
maar dat geld verdien je dus gewoon weer terug door geen dure software te kopen, maar gratis en simpel downloaden.
Als je voor iedere programma die je op je pc hebt staan $ 100 dollar betaald, of zelfs meer (uiteraard soms minder), dan kan dat toch aardig oplopen.
kloptquote:Op woensdag 22 september 2004 22:11 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
ja, en als ik iedere keer gewoon een auto jat ipv er een te kopen, bespaar ik ook veel geld
Dan is het misschien verstandig de vraagprijs flink te verlagen..... (minstens 600 euro voor een Office XP pakket (bij release)..... ammehoela ..quote:de mensen die die software ontwikkelen doen dat echt niet als hobby, dat is hun broodwinning, dus als vervolgens bijna niemand de software koopt, maar gewoon download, lopen ze gewoon inkomsten mis...
Tis niet echt jatten...quote:Op woensdag 22 september 2004 22:11 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
ja, en als ik iedere keer gewoon een auto jat ipv er een te kopen, bespaar ik ook veel geld
leuk werk hè, proberen digitale criminaliteit goed te praten met het feit dat je niets steelt, slechts kopieerd..quote:Op woensdag 22 september 2004 22:44 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Tis niet echt jatten...
tis een foto schieten van een auto en em dan vervolgens nabouwen...
quote:Op woensdag 22 september 2004 22:44 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Tis niet echt jatten...
tis een foto schieten van een auto en em dan vervolgens nabouwen...
Tuurlijk mag het niet, maar kom niet met metaforen die nergens op slaan.quote:Op woensdag 22 september 2004 22:52 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
leuk werk hè, proberen digitale criminaliteit goed te praten met het feit dat je niets steelt, slechts kopieerd..
als je een auto steelt dan dupeer je de consument en de verzekering...quote:Op woensdag 22 september 2004 22:52 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
leuk werk hè, proberen digitale criminaliteit goed te praten met het feit dat je niets steelt, slechts kopieerd..
Nouja, de software maker, indirect.quote:Op woensdag 22 september 2004 22:59 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
als je iets kopieert wat je normaal gesproken toch niet gekocht had dupeer je niemand
daarom zeg ik ook : wat je normaal gesproken nooit gekocht hadquote:Op woensdag 22 september 2004 23:01 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Nouja, de software maker, indirect.
Hoewel het de vraag blijft of hij echt omzet misloopt.
Onzin argument. De 'arme' studenten kunnen op school voor hooguit zo'n 20 euro een campuslicentie kopen van alle grote bekende software die helemaal legaal is zolang je studeert.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:33 schreef Baris het volgende:
Warrz wordt gewoon gedownload omdat software tegenwoordig gewoon te duur is.
Ik bedoel: een student kan niet rond de ¤1000,- betalen voor Photoshop.
prachtig, alsof je ook maar enig recht van spreken zou hebben als gestolen software niet correct functioneert..quote:Op woensdag 22 september 2004 23:01 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Daarnaast accepteer ik het als iets wat ik gedownload heb niet werkt omdat ik er toch niet voor betaald heb,
Je zegt het zelf al, downloaden is niet 1 op 1 te vergelijken met de producent duperen.quote:Op woensdag 22 september 2004 23:08 schreef paarse_paashaas het volgende:
vooral de twijfelende klanten, omdat downloaden tegenwoordig zo gemakkelijk gaat, kiezen steeds meer mensen hiervoor, als deze optie niet bestond zou een gedeelte van de mensen die het nu simpelweg downloaden het gewoonweg kopen, een ander gedeelte niet, maar toch loopt de producent zeker klanten mis
Tuurlijk heb je dat, je moet er alleen niet bij de producent mee aankomen, of mensne die het netjes kopen er mee lastig vallen. Communiceren met andere partners in crime vind ik heel goed kunnen. Je moet alleen niet boos worden als het voor jou persoonlijk dan nog niet werkt; dan had je het maar moeten kopen.quote:Op woensdag 22 september 2004 23:12 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
prachtig, alsof je ook maar enig recht van spreken zou hebben als gestolen software niet correct functioneert..
nee klopt, maar durf ook niet te beweren dat door t grootschalige downloaden wat tegenwoordig veel voorkomt de producent wel degelijk inkomsten misloopt...quote:Op woensdag 22 september 2004 23:12 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Je zegt het zelf al, downloaden is niet 1 op 1 te vergelijken met de producent duperen.
Dat zou ikzelf ook niet durven beweren.quote:Op woensdag 22 september 2004 23:14 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
nee klopt, maar durf ook niet te beweren dat door t grootschalige downloaden wat tegenwoordig veel voorkomt de producent wel degelijk inkomsten misloopt...
moeten ze vooral de prijzen gaan verhogen...ik koop bijna alles orgineel...maar als het duurder gaat worden dan word downloaden toch echt intresantquote:Op woensdag 22 september 2004 23:08 schreef paarse_paashaas het volgende:
vooral de twijfelende klanten, omdat downloaden tegenwoordig zo gemakkelijk gaat, kiezen steeds meer mensen hiervoor, als deze optie niet bestond zou een gedeelte van de mensen die het nu simpelweg downloaden het gewoonweg kopen, een ander gedeelte niet, maar toch loopt de producent zeker klanten mis
Inderdaad niet erg goedkoop, zeker niet voor bepaalde doelgroepen. Van de andere kant krijg je steeds vaker gratis extra's en is er wel enige daling zichtbaar. En nieuwe CD's sowieso niet bij de FRS kopen maar bijvoorbeeld bij de mediamarkt. Je collectie aanvullen met oudere CD's is ook een relatief goedkope optie in krappere tijden, voor oudere CD's betaal je vaak niet eens een tientje, of anders blijft het vaak toch onder de 15 Euro, toch een stukkie minder als de 18+ Euro's die je voor een nieuwe CD neer moet leggen.quote:Op woensdag 22 september 2004 23:16 schreef Gamedemon het volgende:
ik vind muziek cd's veels te duur...
en vind het een beetje raar dat mp3's downloaden illegaal is...muziek opnemen van de radio op een bandje is toch ook legaal?
t is en blijft goedpraten naar jezelf toe..quote:Op woensdag 22 september 2004 23:18 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
moeten ze vooral de prijzen gaan verhogen...ik koop bijna alles orgineel...maar als het duurder gaat worden dan word downloaden toch echt intresant
ik ben niet te beroerd om er geld aan uit te geven..maar die prijsverhogingen worden gewoon te gek voor woorden...als je ziet wat ze in amerika betalen voor software voel je je echt genaaitquote:Op woensdag 22 september 2004 23:25 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
t is en blijft goedpraten naar jezelf toe..
t is aan de producent om te bepalen wat hij voor zijn product wil hebben, ben je het met die prijs niet eens, dan koop je het gewoon niet.. klaar
Het aanlokkende bij software is dan natuurlijk dat je het in dat geval toch kunt kopieeren zonder direct iemand te benadelen.quote:Op woensdag 22 september 2004 23:25 schreef paarse_paashaas het volgende:
ben je het met die prijs niet eens, dan koop je het gewoon niet.. klaar
idd, vooral onder de jeugd tegenwoordig is kopieren zo normaal geworden..quote:Op woensdag 22 september 2004 23:30 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Het aanlokkende bij software is dan natuurlijk dat je het in dat geval toch kunt kopieeren zonder direct iemand te benadelen.
Er is nu wel ondertussen zo'n sfeer ontstaan van öh dat kopieer ik wel"dat ik me afvraag of drastische prijsverlagingen ook echt invloed zouden hebben.
Knap als jij van een foto een auto kunt nabouwen, Demonquote:Op woensdag 22 september 2004 22:44 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Tis niet echt jatten...
tis een foto schieten van een auto en em dan vervolgens nabouwen...
je snapt best wat ik bedoel schatquote:Op woensdag 22 september 2004 23:35 schreef twi het volgende:
[..]
Knap als jij van een foto een auto kunt nabouwen, DemonJe bent een aardige gast, maar ik wil jou wel eens van een foto van een CD de code van een game zelf zien te schrijven
In de tijd van de C64 bestonden al warez. Er was toen een levendige handel in gecopieerde cassetes en 5.25inch disks. Toen het internet er net was waren er al BBS's waar illigale software versprijd werdquote:Op woensdag 22 september 2004 20:24 schreef Tain het volgende:
[..]
bij de opkomst van de cd-rom spellen werd er nog niks gedownload of uitgewisseld, het was gewoon te groot en een brander te duur
Voor persoonlijk gebruik is het gedoogd maar als je het daarna gaat uitzenden is het alsnog illigaal het radiostation heeft royalties gekocht om het te verspreiden. En er zit nog steeds copyright opquote:Op woensdag 22 september 2004 23:16 schreef Gamedemon het volgende:
muziek opnemen van de radio op een bandje is toch ook legaal?
je bent volgens je profiel 19 jaar oud, dat je de tijd van de BBS's meegemaakt hebt wil ik nog geloven, maar voor de c64 tijd ben je toch echt te jongquote:Op woensdag 22 september 2004 23:59 schreef Ra-z het volgende:
[..]
In de tijd van de C64 bestonden al warez. Er was toen een levendige handel in gecopieerde cassetes en 5.25inch disks. Toen het internet er net was waren er al BBS's waar illigale software versprijd werd
[..]
Voor persoonlijk gebruik is het gedoogd maar als je het daarna gaat uitzenden is het alsnog illigaal het radiostation heeft royalties gekocht om het te verspreiden. En er zit nog steeds copyright op
Press play on tapequote:Op donderdag 23 september 2004 00:08 schreef paarse_paashaas het volgende:
je bent volgens je profiel 19 jaar oud, dat je de tijd van de BBS's meegemaakt hebt wil ik nog geloven, maar voor de c64 tijd ben je toch echt te jong
Mijn oom heeft jaren lang een C64 gehad (die staat er nu nog wel) en daar heb ik als jochie van 7/8 jarenlang nog paperboy op gespeeld ( en last ninjaquote:Op donderdag 23 september 2004 00:08 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
je bent volgens je profiel 19 jaar oud, dat je de tijd van de BBS's meegemaakt hebt wil ik nog geloven, maar voor de c64 tijd ben je toch echt te jong
Dus als je 19 bent kun je niet op bijv. je 8ste van iemand een C64 gekregen hebbenquote:Op donderdag 23 september 2004 00:08 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
je bent volgens je profiel 19 jaar oud, dat je de tijd van de BBS's meegemaakt hebt wil ik nog geloven, maar voor de c64 tijd ben je toch echt te jong
er zijn zat mensen die wel spellen spelen en nog nooit een spel gekocht hebben, dus dan zijn het wel gemiste inkomstenquote:Op woensdag 22 september 2004 23:03 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
daarom zeg ik ook : wat je normaal gesproken nooit gekocht had
Ik heb het er ook over dat er een tijdje bijna geen warez te krijgen was van nieuwe spellen, omdat de cd-rom zijn intrede deed, een stukje later kreeg je de crazy bytes en de twilight cd'tjes met veelal rips van spellen, maar een rip speelt nooit zo lekker als het complete spel zoals die bedoeld isquote:Op woensdag 22 september 2004 23:59 schreef Ra-z het volgende:
[..]
In de tijd van de C64 bestonden al warez. Er was toen een levendige handel in gecopieerde cassetes en 5.25inch disks. Toen het internet er net was waren er al BBS's waar illigale software versprijd werd
cool, Ik heb hem in een box zitten samen met Day of the Tentacle en Indiana Jones & The Fate of Atlantis.quote:Op woensdag 22 september 2004 21:19 schreef Tain het volgende:
[..]
die heb ik hier ook liggen, samen met Full Throttle en The Dig
No way. Er zijn mensen die Photoshop MOETEN hebben vanwege een aantal exclusieve features in het programma, maar die het onmogelijk kunnen betalen. Ik zie het zo: ik verzamel graag zoveel mogelijk software zonder ervoor te betalen. Ik betaal niet voor niks bijna ¤ 50,- voor mijn breedbandverbinding. En als je zeurt tegen mensen die warez downen, moet je ook zeuren tegen mensen die hetzelfde doen met MP3's en films e.d.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:53 schreef Lucille het volgende:
[..]Kul argument.
als je het MOET hebben dan moet je het of via een studentenlicentie proberen of via je werkquote:Op donderdag 23 september 2004 10:03 schreef PolarMonk het volgende:
[..]
No way. Er zijn mensen die Photoshop MOETEN hebben vanwege een aantal exclusieve features in het programma, maar die het onmogelijk kunnen betalen. Ik zie het zo: ik verzamel graag zoveel mogelijk software zonder ervoor te betalen. Ik betaal niet voor niks bijna ¤ 50,- voor mijn breedbandverbinding. En als je zeurt tegen mensen die warez downen, moet je ook zeuren tegen mensen die hetzelfde doen met MP3's en films e.d.
Nee ik vindt het best zo. Als ik als mijn software had moeten kopen had ik nu in een kartonnen doos geslapenVoor mijn is kopen not done. Period.
Noem eens een voorbeeld? Want ik geloof hier dus niet zo in. Als ze het echt echt echt MOETEN hebben, is het meestal voor hun werk en dan is het dus aan de werkgever om het pakket aan te schaffen. Echt iets moeten doe je niet zo snel.quote:Op donderdag 23 september 2004 10:03 schreef PolarMonk het volgende:
No way. Er zijn mensen die Photoshop MOETEN hebben vanwege een aantal exclusieve features in het programma, maar die het onmogelijk kunnen betalen.
t proberen goed te praten omdat 'iedereen t doet" is ook alweer zo'n non-argument die alleen overeind blijft in je eigen hoofdquote:Op donderdag 23 september 2004 12:55 schreef Herr.Flick het volgende:
En iedereen zeurt hier over warez en de meeste draaien zelf ook een kopie van XP,hebben een gemodde PS,PS2 of X-doos,ze hebben staaaapels cdr's/dvdr's om alleen hun systeem te backuppen,en hebben een MP3 speler in de auto om eerst alle orginele cd's te rippen,om ze daarna op CD te branden naar MP3.....
lees jij die info files wel eens die bij ELKE rip, crack e.d verspreid worden?quote:Tuurlijk
![]()
Warez roeleren,anders was er immers geen vraag naar warez
Ik vind ¤129,- voor een cd'tje ook niet echt goedkoop. Ik ga echt niet voor een cd ¤129,- neerdokken.quote:Op woensdag 22 september 2004 20:53 schreef Lucille het volgende:
[..]
Kul argument. Ook programma's die vele malen goedkoper zijn worden gedownload. Paint Shop Pro, voor de meeste mensen een uitstekend alternatief voor Photoshop kost nog geen 100 dollar en dat download ook bijna iedereen. De reden dat men download is simpel: het is redelijk simpel en het is gratis.
Wat overigens wel vreemd is (en ik maak me er ook schuldig aan) dat mensen die zeggen dat software duur is dan wel geld hebben om een dure PC te kopen van bijvoorbeeld 2000-3000 euro. Daar is dan ineens wel geld voor.
nee, die betaal je maandelijks om op internet te kunnen, en die betaal je niet om illegale software te downloaden, of dacht je dat je provider een deel afdraagt aan brein oid?quote:Op donderdag 23 september 2004 10:03 schreef PolarMonk het volgende:
[..]
Ik betaal niet voor niks bijna ¤ 50,- voor mijn breedbandverbinding.
hoe kom er bij dat je voor de cd 129 euro betaalt, je betaalt voor hetgene wat er op staat. Vind jij het normaal dat als je een maand gewerkt hebt en dat dan je baas zegt dat ie je niet gaat betalen omdat ie je te duur vindtquote:Op donderdag 23 september 2004 13:24 schreef Baris het volgende:
[..]
Ik vind ¤129,- voor een cd'tje ook niet echt goedkoop. Ik ga echt niet voor een cd ¤129,- neerdokken.
ALLES is te kraken. Als er personen zijn die een beveiliging kunnen ontwikkelen zijn er ook personen die 'm kunnen kraken. Simple as 1,2,3.quote:Op donderdag 23 september 2004 13:31 schreef bluebit het volgende:
[..]......onmogelijk om te kraken......
nou, als jij t geld niet over hebt voor de software, dan gebruik je t gewoon niet, klaar..quote:Op donderdag 23 september 2004 13:24 schreef Baris het volgende:
[..]
Ik vind ¤129,- voor een cd'tje ook niet echt goedkoop. Ik ga echt niet voor een cd ¤129,- neerdokken.
Doe jij dat zelf wel eens? Ik eigenlijk nooit... Maar nou moet ik ook zeggen dat ik 99 % van de spellen die ik download hoogstens 2 uur speel.quote:Op donderdag 23 september 2004 13:07 schreef paarse_paashaas het volgende:
daar zeggen die verspreiders ook gewoon dat als de software je bevalt, je t gewoon moet kopen!
Ik maak zelf wel uit of ik het gebruik. Ik vind het gewoon te duur. Daarom download ik het ook.quote:Op donderdag 23 september 2004 15:40 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
nou, als jij t geld niet over hebt voor de software, dan gebruik je t gewoon niet, klaar..
Ik zeg ook niet dat het gratis moet zijn. ¤50,- is een goede prijs. Maar ¤129,-?. Nee.quote:hoe kom er bij dat je voor de cd 129 euro betaalt, je betaalt voor hetgene wat er op staat. Vind jij het normaal dat als je een maand gewerkt hebt en dat dan je baas zegt dat ie je niet gaat betalen omdat ie je te duur vindt
ligt er natuurlijk ook aan voor wat je moet betalen hoe duur het mag/kan zijn. Maar bijv een photoshop daar zijn best wel veel manuren in gestoken om dat programma te maken, dan is het logisch dat je er meer voor moet betalen dan een spelquote:Op donderdag 23 september 2004 16:31 schreef Baris het volgende:
[..]
Ik maak zelf wel uit of ik het gebruik. Ik vind het gewoon te duur. Daarom download ik het ook.
[..]
Ik zeg ook niet dat het gratis moet zijn. ¤50,- is een goede prijs. Maar ¤129,-?. Nee.
Maar ¤1000,- is ook een beettje te.quote:Op donderdag 23 september 2004 16:42 schreef Tain het volgende:
[..]
ligt er natuurlijk ook aan voor wat je moet betalen hoe duur het mag/kan zijn. Maar bijv een photoshop daar zijn best wel veel manuren in gestoken om dat programma te maken, dan is het logisch dat je er meer voor moet betalen dan een spel
dat bepaal je idd zelf, maar dat is dus wel een illegale en daarmee criminele actie, want diefstal is in nederland nog steeds een misdrijfquote:Op donderdag 23 september 2004 16:31 schreef Baris het volgende:
[..]
Ik maak zelf wel uit of ik het gebruik. Ik vind het gewoon te duur. Daarom download ik het ook.
[..]
maar het is niet aan jou om te bepalen wat de fabrikant voor ziin artikel vraagt, het is alleen aan jou om te bepalen wat je er voor over hebt..quote:Ik zeg ook niet dat het gratis moet zijn. ¤50,- is een goede prijs. Maar ¤129,-?. Nee.
hoezo, t is bedoeld voor bedrijven, en de personen die ermee moeten werken kosten het bedrijf veel meer dan die paar licenties voor een programma...quote:Op donderdag 23 september 2004 17:06 schreef Baris het volgende:
[..]
Maar ¤1000,- is ook een beettje te.
ik download eig alleen films/software die ik echt wil zien/hebben, maar gewoon eerder via internet kan krijgen dan legaal in de winkel, en als t me bevalt koop ik t gewoon...quote:Op donderdag 23 september 2004 15:43 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Doe jij dat zelf wel eens? Ik eigenlijk nooit... Maar nou moet ik ook zeggen dat ik 99 % van de spellen die ik download hoogstens 2 uur speel.
Bij mij is het echt een soort van verzamelobsessie... Mijn hd staat vol met films en software die ik nog nooit gekeken of gebruikt heb. En dan heb ik het nog niet eens over mijn koffer vol gebrande shit....quote:Op donderdag 23 september 2004 17:11 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
ik download eig alleen films/software die ik echt wil zien/hebben,
DAt is dus een beetje het probleem, de prijzen gaan niet omlaag. Bewijs? Kijk maar eens hoe duur spellen voor de consoles zijn, veel duurder dan die van de pc, terwijl er bakken vol geld mee wordt verdiend.quote:Op donderdag 23 september 2004 17:20 schreef peristilius het volgende:
ik verzeker je dat als de prijzen een stuk omlaag gaan de afzet ook veeeeeel groter wordt
Ik heb het niet over om het te kopen. Dus ik download het gewoon.quote:maar het is niet aan jou om te bepalen wat de fabrikant voor ziin artikel vraagt, het is alleen aan jou om te bepalen wat je er voor over hebt..
De prijzen van console games zijn al omlaag gegaan......quote:Op donderdag 23 september 2004 17:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
DAt is dus een beetje het probleem, de prijzen gaan niet omlaag. Bewijs? Kijk maar eens hoe duur spellen voor de consoles zijn, veel duurder dan die van de pc, terwijl er bakken vol geld mee wordt verdiend.
Het argument dat de games-industrie dus zo graag gebruikt "Als er meer verkocht wordt gaan de prijzen omlaag" kan hiermee wel in de vuilnisbak. Ze weten dat het op consoles moeilijker is om aan illegale spellen te komen en profiteren daar van door de prijzen hoog te houden.
Deze jongen gaat dan ook lekker door met downloaden en geeft slechts bij hoge uitzondering nog geld uit aan een spel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |