En dan weet je nog niet hoe het ruikt.quote:Op dinsdag 21 september 2004 15:18 schreef Just.an.Illusion het volgende:
Ik geloof er niets van. De antibiotica sloeg niet aan dus het was zeker geen normaal geval. Maar goed iedereen die een beetje verstand heeft van medische zaken weet dat het lichaam zelf de bacterieen te lijf gaat, en dat gaat gepaard met koorts tot wel 40 graden. Daar helpt geen rolstoel bij.quote:Op dinsdag 21 september 2004 15:25 schreef LadyXochi het volgende:
Ja, dit is wel een extreem geval... zo ziet die poot van Balkenende er echt niet uit hoor... Eerder zoiets: [afbeelding]
quote:Op dinsdag 21 september 2004 15:23 schreef Steijn het volgende:
Volgens mijn ma zetten ze speciaal gekweekte maden in om het rottende vlees weg te vreten. Dat werkt opzich erg goed, maar het schijnt wel dat je ze voelt knagen!
Nou ja... echt rondlopen doet ze niet.quote:Op dinsdag 21 september 2004 15:31 schreef Biancavia het volgende:
[..]De moeder van een vriend van mij loopt nu ook met maden op haar been rond.
![]()
De maden lopen eerder in haar been rond.quote:Op dinsdag 21 september 2004 15:31 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Nou ja... echt rondlopen doet ze niet.
Ook leuk als wallpaper.quote:Op dinsdag 21 september 2004 15:35 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Gatver, die foto's
Ik ben niet blauw ofzo.quote:Op dinsdag 21 september 2004 15:40 schreef paarse_paashaas het volgende:
Dude
doe anders ff een [RANZIG] tag in de TT
Ahjoh lul niet, 3 zware operaties met narcose. Ja als het zo'n mietje is dat het niet met een ruggeprik kan ja dan moet je wel met narcose.quote:Op dinsdag 21 september 2004 15:46 schreef Avani het volgende:
Ben je verliefd op Balkenende dat je hem niet op tv hebt gezien.Waar maak je je druk om zeg
En hij moet in totaal iets van 3 zware operaties ondergaan met narcose, maar goed dat maakt je natuurlijk een mietje
![]()
Jammer dat je nu terugkrabbelt.quote:Op dinsdag 21 september 2004 16:15 schreef LadyXochi het volgende:
LOL!
Trouwens altijd leuk als mensen hier gaan roepen "waar maak je je druk om"... Moeten ze zichzelf maar eens af gaan vragen
Ik vermaak me zo wel hoor, lekker een beetje spauwen en mensen uit de tent lokken... Wat zijn jullie makkelijk zeg!
Narcose, ruggeprik het komt allemaal op het zelfde neer. Balkenende moet een paar operaties ondergaan die niet misselijk zijn. Doe maar weer alsof het allemaal niks is, je doet maar.quote:Op dinsdag 21 september 2004 16:13 schreef Aequitas het volgende:
[..]
Ahjoh lul niet, 3 zware operaties met narcose. Ja als het zo'n mietje is dat het niet met een ruggeprik kan ja dan moet je wel met narcose.
pffff.........
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |