wel zoals mijn moeder het vraagtquote:Op vrijdag 17 september 2004 11:46 schreef GinaG het volgende:
[..]
Stofzuigen is niet verplicht toch![]()
En dat is wat leg die taktiek eens uitquote:Op vrijdag 17 september 2004 11:52 schreef Rahl het volgende:
[..]
wel zoals mijn moeder het vraagt
als ik het niet doe past ze de teleurstellings-taktiek toe
dan word ze niet boos, maar dan is ze "teleurgesteld"quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:02 schreef GinaG het volgende:
[..]
En dat is wat leg die taktiek eens uit![]()
het werkt iddquote:Op vrijdag 17 september 2004 12:03 schreef Rahl het volgende:
[..]
dan word ze niet boos, maar dan is ze "teleurgesteld"
en op de 1 of andere manier is dat veel erger
Ik heb het gemerktquote:Op vrijdag 17 september 2004 12:05 schreef pkwarts het volgende:
[..]
het werkt idd
nee ze gaan juist niet sip kijken. ze kijken gewoon normaal en zeggen op een hele normale manier dat ze teleurgesteld zijn...quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:04 schreef Ghostbuster het volgende:
Oh die techniek beheerst mn vrouw ook
De sip kijken truukmaar ken hem inmiddels trap er niet meer in
KUT! IK BEN ER NOG INGETRAPT OOK!!! ktgedhp@$h$@gkhfs:lj4200HJSRquote:Op vrijdag 17 september 2004 12:05 schreef GinaG het volgende:
[..]
Ik heb het gemerkt![]()
quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:06 schreef pkwarts het volgende:
[..]
KUT! IK BEN ER NOG INGETRAPT OOK!!! ktgedhp@$h$@gkhfs:lj4200HJSR
Teleurstellende reactie wel dit zegquote:Op vrijdag 17 september 2004 12:07 schreef GinaG het volgende:
Als tegen mij gezegd wordt, dit had ik niet van je verwacht, ik ben teleurgesteld in je...
Dan zeg ik: ''Jij bent niet de eerste die ik teleurstel maar zeker ook niet de laatste, dus ga maar lekker in de rij staan''![]()
ik ben eigenlijk achter mijn vrienden gegaan...ik was degene die de hele tijd riep dat we niet hoefde te gaan.....quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:07 schreef GinaG het volgende:
[..]
![]()
nee serieus, ik vind het echt netjes van je![]()
![]()
quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:08 schreef pkwarts het volgende:
[..]
ik ben eigenlijk achter mijn vrienden gegaan...ik was degene die de hele tijd riep dat we niet hoefde te gaan.....
maar toch, ik ben gegaan![]()
Vrouwen zijn altijd de baasquote:Op vrijdag 17 september 2004 12:03 schreef Rahl het volgende:
[..]
dan word ze niet boos, maar dan is ze "teleurgesteld"
en op de 1 of andere manier is dat veel erger
quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:37 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Vrouwen zijn altijd de baasZe passen dit ook al toe op hun 16e
Ze leren het gewoon van hun moeder hoor
Tis een complot!
Je ziet het verkeerd het is een aangeboren talentquote:Op vrijdag 17 september 2004 12:37 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Vrouwen zijn altijd de baasZe passen dit ook al toe op hun 16e
Ze leren het gewoon van hun moeder hoor
Tis een complot!
Yeah sure, we both know betterquote:Op vrijdag 17 september 2004 12:08 schreef pkwarts het volgende:
[..]
ik ben eigenlijk achter mijn vrienden gegaan...ik was degene die de hele tijd riep dat we niet hoefde te gaan.....
stomme postbodequote:Op vrijdag 17 september 2004 13:49 schreef capibar het volgende:
zo, ik ga vandaag maar eens de hele dag the sims 2 spelen
*tvp
Dien het in als aanvulling van de muurkrantquote:Op vrijdag 17 september 2004 13:59 schreef pkwarts het volgende:
http://personal.inet.fi/surf/iikka/golf/
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |