Heb je nooit goede tijden slechte tijden gekekenquote:Op donderdag 28 juli 2005 22:10 schreef tong80 het volgende:
Waarom presenteert zij dit programma, ik ken haar niet. Is het als tegenhanger van de lelijke wijven die we in de Docu zien ?
Zij was laatst ook in Atletico Ananas, ze moest toen die gasten aankledenquote:Op donderdag 28 juli 2005 22:10 schreef tong80 het volgende:
Waarom presenteert zij dit programma, ik ken haar niet. Is het als tegenhanger van de lelijke wijven die we in de Docu zien ?
Tot nu toe vind ik er niet zo gek veel aan, alleen maar over persoonlijke ervaringen. Heb nog niet eens 1 deskundige aan het woord gezien die even wat uitleg gaf.quote:
Nee, ken alleen Katjaquote:Op donderdag 28 juli 2005 22:12 schreef T1andonly het volgende:
[..]
Heb je nooit goede tijden slechte tijden gekeken
Nee, masturberen. Ze wil niet dat haar man haar aanraakt!quote:Op donderdag 28 juli 2005 22:31 schreef tong80 het volgende:
Hij slaapt bij z'n zoontje in bed omdat z'n vrouw continue wil neuken
*schatert*quote:Op donderdag 28 juli 2005 22:05 schreef tong80 het volgende:
'Neemt u dit wasmachine tot uw wettige echtgenoot ?'
quote:
En is er ondertussen ook een behandeling voor gevonden?quote:Op maandag 4 september 2006 11:16 schreef johannavante het volgende:
PSAS is "living hell"!Who wants to live there!? Lees hier mijn verhaal >>http://www.psas.nl
Omdat er nog geen oorzaak is gevonden wordt er wereldwijd gruwelijk geëxperimenteerd met de meest vreemdsoortige behandelingen!! Ikzelf doe mee aan een wetenschappelijk onderzoek naar PSAS en krijg medicijnen die mijn klachten (gelukkig) voor minstens de helft hebben doen afnemen.quote:Op maandag 4 september 2006 12:49 schreef Biancavia het volgende:
[..]
En is er ondertussen ook een behandeling voor gevonden?
Ik heb je verhaal gelezen, en moet zeggen dat de natuur nogal cru is voor mensen die hun hele leven sexualiteit onderdrukken.quote:Op maandag 4 september 2006 13:03 schreef johannavante het volgende:
[..]
Omdat er nog geen oorzaak is gevonden wordt er wereldwijd gruwelijk geëxperimenteerd met de meest vreemdsoortige behandelingen!! Ikzelf doe mee aan een wetenschappelijk onderzoek naar PSAS en krijg medicijnen die mijn klachten (gelukkig) voor minstens de helft hebben doen afnemen.
Geloof niet dat PSAS het gevolg is van onderdrukte seksualiteit.quote:Op maandag 4 september 2006 13:43 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Ik heb je verhaal gelezen, en moet zeggen dat de natuur nogal cru is voor mensen die hun hele leven sexualiteit onderdrukken.
Je was niet a-sexueel zoals je zelf al schreef, maar dat sex je nooit heeft kunnen boeien heeft je lichaam niet voor lief genomen.
En zie de resultaten.
Over resultaten gesproken, ik ben wel benieuwd hoe je verhaal verder zal verlopen als de dokter zijn werk openbaar gaat maken.
Ik voorzie weer een grote uitdagen voor de medische wetenschap.
Al alternatieve therapie geprobeerd?
Wie weet bied dat een uitkomst?
Die westerse wereld van ons qua medische wetenschap weten ook niet alles hoor!
Niet eentje, zelfs niet de behoefte. Denk niet dat je er iets van begrijpt. Het is ook haast onmogelijk om het te begrijpen. Men gaat over het algemeen uit van de eigen seksuele gedachten en zo benadert men PSAS dan ook. PSAS heeft niets met seks te maken, hoe raar dat ook moge klinken. Maar troost je met de gedachten: You're not alone, niemand begrijpt het!!quote:Op maandag 4 september 2006 15:12 schreef Darkwolf het volgende:
Een huisarts is een onderdeel en volgeling van de westerse medische wetenschap, en dus niet alternatief.
Dat het niet tussen je oren zit snap ik, want daar doelde ik ook niet op.
Maar je hebt je sexualiteit onderdrukt, en nu komt het er in een keer allemaal uit.
Een counter reactie van je lichaam zeg maar.
Kroketten zijn dan ook geen levens behoefte, sexueele ontlading (zeker in deze gestreste samenleving) destemeer.
Misschien een flauwe vraag maar gewoon even ter nieuwschierigheid: hoeveel orgasme's of aan leiding tot heb je gehad tijdens het schrijven van de post boven die van mij die ik nu tik?
Of kun je dit soort dingen wel met genoeg concentratie in een keer afmaken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |