waarop wij zeggenquote:Op vrijdag 17 september 2004 08:00 schreef Cart_man het volgende:
Heeet wijf van van der vaart, van der vaart, van der vaart, het wijf van van der vaart verdient haar centen op de straat. Daar neukt zij, daar neukt zij, daar neukt zij, voor wat poen, zodat zij de boodschappen kan doen!
Het wordt trouwens ook op Canal + uitgezondenquote:Op vrijdag 17 september 2004 08:35 schreef HoRny_HaRRy het volgende:
Morguh he heb er zin an vandaag zo ff kaartje halen voor Vitesse en ff mijn keeltje smeren voor de nodige spreekkoren
en dan zit er zo'n high teck figuur met een richt-microfoon zich te focussen op NOORD........."nee meneer kessler,het bleef onder de 200 DB,dus dat was niet genoeg om de wedstrijd stil te leggen"quote:Op vrijdag 17 september 2004 09:29 schreef ray_nl het volgende:
[..]
Het wordt trouwens ook op Canal + uitgezonden
en laten we er nu maar over op houdenquote:Hoer van Amsterdam (16-09-2004)
Vreemdgaan
Er doen zich verschillende geruchten en roddels de ronde. Zo zou Sylvie Meis voordat ze met ajacied Rafael van der Vaart ging, een relatie hebben gehad met ajacied Nourdin Boukhari. Boukhari speelde toen nog bij een iets minder grote club. Ook zou er iets zijn voorgevallen tussen ex-ajacied Zlatan Ibrahimovic en Sylvie Meis. Sylvie zou met Zlatan zijn vreemdgegaan. Deze roddels zouden de reden zijn voor de leus: “Sylvie is de hoer van Amsterdam”. Bij Ajax zeggen ze echter dat ze nog nooit van deze roddels hebben gehoord.
Afgelopen weekeinde gingen de ADO Den Haag supporters nog een stapje verder. Wat nou ongesteld, Sylvie is de hoer van Amsterdam. Niet echt positief voor Sylvies imago. Iedereen heeft momenteel ontzettend te doen met TMF-babe Sylvie Meis. Den Haag-supporters vonden het nodig om haar, even netjes gesproken, DE vrouw van lichte zeden van Amsterdam te noemen. Ajax-coach Ronald Koeman vertelde gisteren in Voetbal Insite dat hij daar helemaal klaar mee is…
Niet door één deur
Maar het rommelt dus in het Ajax-kamp dat is een ding dat duidelijk is. Ook is bij ons bekend dat Ronald Koeman in de winterstop op het trainingskamp Rafael en Zlatan op één kamer zette. Zij zijn inmiddels weer uit elkaar gehaald, omdat de beide heren niet door één hoteldeur konden. En vergeet daarbij vooral de trap, en de ophef erna, niet die Zlatan tijdens Zweden-Nederland in augustus uitdeelde aan Van der Vaart.
Niets gepland
De supportersclub van ADO Den Haag laat weten dat er niets gepland was qua spreekkoren richting Van der Vaart. Er was met de politie afgesproken dat de wedstrijd stil gelegd zou worden wanneer er spreekkoren zouden ontstaan gericht op Joden, veelal tegen Ajax gebruikt. Dat gebeurde niet, maar nadat Ajax-supporters begonnen te zingen: 'Steek een mes in het vlees van een kanker Hagenees' en Van der Vaart zich na hun zeggen onsportief gedroeg na een gele kaart, zijn de spreekkoren tegen Sylvie begonnen.
Hot item
Maar er is ook goed nieuws voor Sylvie: Voetbalclub FC Den Bosch heeft de eigen supporters opgeroepen zich zondag tijdens de wedstrijd tegen Ajax te gedragen. De club wil voorkomen dat er problemen ontstaan met kwetsende spreekkoren door de eigen aanhang, zeker nu dat een 'hot item' is. Woensdag voert de clubleiding overleg met gemeente, politie en supporters over de wedstrijd van zondag.
Bron: http://www.rtlboulevard.nl/
quote:ADO Den Haag zal vanavond voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Vitesse aandacht vragen voor spreekkoren. In samenwerking met de supportersvereniging zullen supporters opgeroepen worden de ploeg op een positieve manier te ondersteunen. ‘Spreekkoren? Come on The Hague willen we horen’ is het thema van de avond.
Algemeen directeur Robert Langenbach: “Met deze slogan willen we supporters duidelijk maken dat de club alleen gebaat is bij positieve aanmoedigingen. ‘Come on The Hague’ is een door onze aanhang veel gebruikte kreet die wat ons betreft model staat voor de wijze waarop het Haagse elftal hartstochtelijk aangemoedigd kan worden. Uiteraard is dit niet de enige manier om de club positief te ondersteunen. Wat dat betreft hebben onze supporters zich vaak op positieve wijze van hun creatieve kant laten zien. Helaas waren er afgelopen zondag ook andere geluiden te horen, die wij absoluut afkeuren. Wij doen een oproep aan alle bezoekers om af te zien van kwetsende spreekkoren.
Met de landelijke discussie die is losgebarsten zullen alle ogen gericht zijn op het Zuiderparkstadion. De scheidsrechters van de KNVB hebben bovendien de opdracht meegekregen bij constatering van spreekkoren direct het spel stil te leggen.
Om onze boodschap kracht bij te zetten zal aan iedere bezoeker voorafgaand aan het duel een flyer uitgereikt worden waarin door de clubleiding, de technische staf, spelersgroep en supporterscoördinator wordt opgeroepen het ‘Come on The Hague’ in het stadion te laten klinken. Samen met de vice-voorzitter van de RvC John van Ringelenstein, supporterscoördinator Koos Roeg en de voorzitter van de supportersvereniging Ike Simoncini zal ik hoogstpersoonlijk t-shirts verspreiden met de al eerder genoemde slogan.
Gezamenlijk met onze supporters hebben we de afgelopen jaren bereikt dat ADO Den Haag op alle fronten de nodige vooruitgang heeft geboekt. Het zou voor alle betrokkenen zeer spijtig zijn als deze stijgende lijn door spreekkoren een halt wordt toegeroepen.”
Dat heb ik al zo vaak gehoopt dat het is een keer zou gebeuren, maar aangezien wij een van de slechtste PR machine van het betaalde voetbal hebben zou ik er niet op rekenen.quote:Op vrijdag 17 september 2004 13:11 schreef Reddiablo het volgende:
blegh, ik wil dat het ADO Bestuur z'n muil opentrekt.... ok, sommige dingen gaan (te) ver - maar kuthufters van de KNVB - kap eens met ons naaien.
"jan van diehee" ofzo dacht ik, dat dat een hele goeie speler van vroegâh wasquote:Op vrijdag 17 september 2004 13:19 schreef err het volgende:
Come On The Hague, vroegâh dacht ik altijd dat het "Kom dan hierheen" was..![]()
is die muffe lul uberhaupt wel s geweest dan? Daar heeft ie het lef volgens mij niet eens voor.quote:Op vrijdag 17 september 2004 13:21 schreef HoRny_HaRRy het volgende:
Het zelfde met wat die kanker snor zei bij voetbal inside over Den haag, als ik bestuur was geweest had ik gezegd jij komt niet meer in het stadion en je kankerblad ook niet, maar daar zijn ze te laf voor.
Kruit duidelijk afgelopen zondag verschoten.quote:Op vrijdag 17 september 2004 22:14 schreef err het volgende:
ik ga zwolle maar overslaan
Wat een amateurvoetbal zeg, niet te geloven. Polak, Smith, Den Ouden, allemaal dramatisch.
quote:Op donderdag 16 september 2004 13:11 schreef DIGGER het volgende:
Ik hoop iig niet op een sof goal tegen in de laatste minuut
beetje een rare smiley voor iemand die een titelkandidaat support die punten verspeelt bij Den Haagquote:Op vrijdag 17 september 2004 22:20 schreef golfer het volgende:
[..]
Kruit duidelijk afgelopen zondag verschoten.
Ik kon een glimlach ook niet onderdrukken toen ik de uitslag las.quote:Op vrijdag 17 september 2004 23:58 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
beetje een rare smiley voor iemand die een titelkandidaat support die punten verspeelt bij Den Haag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |