waar schrijf ik me in?quote:Op zondag 12 september 2004 20:43 schreef The_Langolier het volgende:
Wie wordt het
in deze 3 maanden lopende show strijden 11 jongens van de leeftijd 18-28 voor de hoofdprijs: Het ontmaagden van een 12-jarig meisje. De kijkers kunnen stemmen en elke week wordt er een ander thema belicht (langste penis, tederste voorspel, hardste ragwerk) De uiteindelijke winnaar mag op live televisie zijn prijs in ontvangst nemen en uitvoeren.
das de tiener versie he ik pleit ook voor een kinderversie waar het meisje 8 is en de jongens 14 tot 18quote:Op zondag 12 september 2004 20:43 schreef The_Langolier het volgende:
Wie wordt het
[i] in deze 3 maanden lopende show strijden 11 jongens van de leeftijd 18-28 voor de hoofdprijs: Het ontmaagden van een 12-jarig meisje. De kijkers kunnen stemmen en elke week wordt er een ander thema belicht (langste penis, tederste voorspel, hardste ragwerk) De uiteindelijke winnaar mag op live televisie zijn prijs in ontvangst nemen en uitvoeren.
En voor de meisjes is er "Vinger je suf"quote:Op woensdag 15 september 2004 12:51 schreef BlackDraco het volgende:
Ruk je suf
Programma voor kinderen tussen 14 t/m 17 jaar die een wedstrijdje rukken doen waarbij natuurlijk de kinderen thuis mee mogen doen!
Komt iemand de term "kringwieksen" toevallig bekend voor?quote:Op woensdag 15 september 2004 12:51 schreef BlackDraco het volgende:
[...]
Ruk je suf
Programma voor kinderen tussen 14 t/m 17 jaar die een wedstrijdje rukken doen waarbij natuurlijk de kinderen thuis mee mogen doen!
Dora, Dora, neuk met Dora, Swieber niet pijpenquote:Op donderdag 16 september 2004 19:13 schreef funmaster het volgende:
Dora The Sexplorer
[afbeelding]
Leer samen met Dora en haar vriendjes vieze Engelse woordjes. Dit alles gebeurt in een kleurrijke tekenfilm.
Dat deden wij vroeger ook altijdquote:Op zaterdag 18 september 2004 16:54 schreef cappp het volgende:
SPORTEN MET KIDS
Deze aflevering: de onbekende sporten discushappen, speervangen en kogelkoppen.
Het volgende programma wordt mede mogelijk gemaakt door Smith&Wesson.quote:Op zondag 19 september 2004 19:44 schreef Dabenzo het volgende:
quote:Het Glockhuis.
Kinderen t/m 8 jaar worden losgelaten in een groot grasveld met een groot arsenaal aan wapens en gifgas. Degene die wint krijgt een wapen naar keuze mee naar huis.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |