Op Discovery en National Geographic kan je veel meer interessante documentaires en zo vinden, dus no sweat. Dan kijk je toch gewoon wat anders.quote:Op zondag 12 september 2004 16:18 schreef Klonk het volgende:
Jammer, hebben ze een keer een leuke serie naar Europa gehaald (zondagavond op Discovery) gaan ze van alles aan het programma liggen veranderen.
Gelukkig heb ik ze in het "Amerikaans" gezien, lekker sensationeel commentaar in plaats de zeikerige damesstem die ze er nu onder hebben gezet als commentaar.
Maar dat maakt het programma niet minder leuk, in het programma zijn 2 mafkezen elke aflevering druk bezig om z.g.n. urban myths (broodje aap verhalen) te controleren of het verhaal klopt of niet, het kijken waard ,veel explosies, dooie varkens en een crash test dummy genaamd buster die van gebouwen of hijskranen word gegooid op word geblazen enz.
nee???quote:Op dinsdag 9 november 2004 18:20 schreef Klonk het volgende:
het gaat niet om het wel of niet interesant, vind het engelse commentaar gewoon niet zo leuk als het amerikaanse.
Klopt ja. Was een beetje jammer idd.quote:Op dinsdag 9 november 2004 13:03 schreef Klonk het volgende:
alleen de vertaling op discovery zijn soms tranentrekkend, gisteren werd Myth Busters als volgt vertaalt, de mythe ontkrachters
ze zijn allebei stoer, ze vormen echt een perfect team voor een programma zoals ditquote:Op dinsdag 9 november 2004 20:18 schreef julekes het volgende:
Jamie is echt stoer![]()
Jeremy Clarksonquote:Op dinsdag 9 november 2004 18:30 schreef Blessed het volgende:
[..]
nee???
hahahahaa ik vind Brits juist fantastisch. die humor is echt droog.
oh hoe heet die vent van Top Gear ook alweer (nee geen Discovery programma maar toch)... Jeremy... dinges? of zit ik er helemaal naast? Hoe dan ook, ik quote:
"BMW, made by Germans, driven by tossers". geheheh das echt grappig.
Dat had ik dus ook bij dezelfde aflevering. Ik was al op zoek naar het mailadres van Discovery om er over te zeiken.quote:Op woensdag 10 november 2004 20:37 schreef Eddie__ het volgende:
Zit ik net Myth Busters te kijken, gaat het over een stunt met een op afstand bestuurbare politie auto die vast is gemaakt aan een elektriciteitsmast. Komt bijna de ontknoping......nee hoor reclame. En na de reclame gaat het verder bij een hele andere myth. Namelijk kikkers schieten :S
Zo weet ik natuurlijk nooit of iets wel of niet echt is...
Nou het kwam dus aan het eind pas...... was weer te voorbarig met m'n conclusie.
Kikkers schieten? Ik heb alleen de politieauto gezien, ook na de reclame..quote:Op woensdag 10 november 2004 20:37 schreef Eddie__ het volgende:
Zit ik net Myth Busters te kijken, gaat het over een stunt met een op afstand bestuurbare politie auto die vast is gemaakt aan een elektriciteitsmast. Komt bijna de ontknoping......nee hoor reclame. En na de reclame gaat het verder bij een hele andere myth. Namelijk kikkers schieten :S
Zo weet ik natuurlijk nooit of iets wel of niet echt is...
Nou het kwam dus aan het eind pas...... was weer te voorbarig met m'n conclusie.
Gister werd hij vermoord door het triplex dat hem moest redden.quote:
Dat gevoel kreeg ik ook bij het drijfzand. Op een middagje heel veel zand met heel veel water mengen en dan denken dat je drijfzand hebt.quote:Op zondag 16 januari 2005 10:35 schreef Toeps het volgende:
Ze denken er vaak niet over na dat hun opstelling misschien wel niet goed is.
Idd het is het blijf een geweldig programma!!quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:15 schreef Tackleberry het volgende:
Blijft een geweldig programma...Ook al heb je een bepaalde uitzending al een keer gezien...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |