Dat is ook de bedoelingquote:Op maandag 13 september 2004 19:24 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
sjezus wat moeilijk....
quote:Op dinsdag 14 september 2004 10:23 schreef teigan het volgende:
[
1Klein Orkest - Over de muur - Ramses Shaffy - Zing, vecht, huil, bid, lach, werk en bewonder
2Doe Maar - 32 jaar (Sinds 1 dag of 2) - Boudewijn de Groot - Testament
3George Baker Selection - Little green bag - Het Goede Doel - Vriendschap
4Golden Earring - Radar Love - Drs. P. - De Dodenrit
5Het Goede Doel - België - Van Dik Hout - Laat het los (live)
6De Dijk - Als ze er niet is[/b] - Acda & de Munnik - Het regent zonnestralen
7[De Poema's - Mijn houten hart - Doe Maar - Is Dit Alles
8Doe Maar - De Bom - Stef Bos - Papa
Op zich niks mis mee, alleen weet je in de kwartfinale hoe de top 4 eruit ziet, en dus eigenlijk ook wie er in de finale komt en wie die dan wint. Dus daarom ben ik niet voor zo'n ranking. Het moet wel de battle-vorm blijven houden, dat houdt het spannend en verassend.quote:Op maandag 13 september 2004 23:04 schreef Marsepein het volgende:
Waarom zouden de punten van iemand die eerder al heeft gestemd zwaarder tellen? Je legt daarmee toch onterecht extra gewicht bij een bepaald nummer, terwijl bij een gelijke puntentelling dat niet zo zou zijn.
Hiermee bevoordeel je niet het winnende nummer maar diegene die al vaak stemt.
Mijn voorstel is om per stemmer het volgende te doen:
Plaats 1: 10 punten
Plaats 2: 8 punten
Plaats 3: 6 punten
Plaats 4: 5 punten
Plaats 5: 4 punten
Plaats 6: 3 punten
Plaats 7: 2 punten
Plaats 8: 1 punt
De beste 4 gaan door, vervolgens:
Plaats 1: 5 punten
Plaats 2: 3 punten
Plaats 3: 2 punten
Plaats 4: 1 punt
Daarmee heb je de winnaar bepaald.
Is het iets?
In dat geval kan je beter de stemmen van mensen die al vaker hebben gestemd niet zwaarder laten wegen. Ook dat beinvloedt de kwartfinale en verder dusdanig dat je ook weet wie eruit komen als winnaar.quote:Op dinsdag 14 september 2004 12:10 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Op zich niks mis mee, alleen weet je in de kwartfinale hoe de top 4 eruit ziet, en dus eigenlijk ook wie er in de finale komt en wie die dan wint. Dus daarom ben ik niet voor zo'n ranking. Het moet wel de battle-vorm blijven houden, dat houdt het spannend en verassend.
Dit gedeelte snap ik niet. Als ik weet wat andere mensen gestemd hebben ga ik opeens op een nummer stemmen dat ik niet leuk vind? Volgens mij is het altijd de bedoeling om het leukste nummer uit een battle door te krijgen. Dat kan ik alleen maar beinvloeden door daarop te stemmen.quote:Op dinsdag 14 september 2004 12:22 schreef Marsepein het volgende:
Je kan er ook nog een blinde pool van maken, dus niet hier posten, maar laten mailen. Andere kunnen dan niet 'afkijken' om nummers te kicken of er juist in te krijgen.
En daar heb je helemaal gelijk in, kleine denkfout.quote:Op dinsdag 14 september 2004 12:51 schreef middagdutje het volgende:
[..]
Volgens mij is het altijd de bedoeling om het leukste nummer uit een battle door te krijgen. Dat kan ik alleen maar beinvloeden door daarop te stemmen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |