Jaja ik kreeg het goeie nieuws ook de tweede keer te horen in het polman stadionquote:Op donderdag 9 december 2004 16:49 schreef Zapper het volgende:
Ai, maar alleen de échte goeie rijders slagen de 2e keer, dat weet je toch?
sorry hoor ... ik ben nog (bijna) nooit eerder bij een wedstrijd weggegaan, maar ik vind het zeker gerechtvaardigd bij deze wedstrijd ... t leek gewoon nergens opquote:Op zaterdag 11 december 2004 18:39 schreef Zapper het volgende:
Hmm, supporters...
Ik ook niet, maar deze was het wel waard.quote:Op zaterdag 11 december 2004 18:59 schreef Apoc2003 het volgende:
[..]
sorry hoor ... ik ben nog (bijna) nooit eerder bij een wedstrijd weggegaan, maar ik vind het zeker gerechtvaardigd bij deze wedstrijd ... t leek gewoon nergens op![]()
Dat eerste heb ik wel gezien, dat met die aansteker heb ik gemist.quote:Op zaterdag 11 december 2004 19:08 schreef Zapper het volgende:
Maar dan nog ben je supporter, toch?
Ach ja, het leverde wel aardige schouwspellen op, bij 0-2 een corner van Sparta dat ff te lang duurde, hup, beker bier richting speler
Die aansteker naar die donkere kerel na de 0-3 was wel erg trouwens
Op dit moment en met dit team heb je zeker gelijk, maar je moet toegeven dat een club als heracles het in de afgelopen jaren zeker verdiend heeft om te promoveren en bewezen heeft dat ze het beter zouden kunnen volhouden op het hoogste niveau dan menig ander clubje in de eerste divisie. Heracles heeft een zeer goede en stabiele organisatorische en finaciele positie binnen het betaalde voetbal en dat is ook belangrijk bij een eventuele promotie. Eigenlijk zijn er maar 2 clubs in de eerste divisie die recht hebben op promotie, namelijk Sparta (dat kampioen wordt) en Heracles (nacomtetitie). Persoonlijk denk ik dat een club als heracles meer thuis hoort in de eredivisie dan bv de graafschap, fc den bosch en zelfs rbc.quote:Op zaterdag 29 januari 2005 12:53 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik denk dat Heracles qua voetbal gewoon niet in de Eredivisie hoort. Sparta is al veel verder. (Dat zag je ook al in de onderlinge confrontatie in Almelo)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |