als jij hoofdhuurder bent heb jij ok recht op de woningquote:Op maandag 23 augustus 2004 12:39 schreef Tukker_Roy het volgende:
Het huurcontract staat op beide namen, maar volgens mij ben ik de hoofdhuurder
Mee eens.quote:Op maandag 23 augustus 2004 12:37 schreef Frenkie het volgende:
Maar goed, zij is bij jou ingetrokken. Zij moet ook weer weg..
Bovendien heeft ze voor die ander gekozen.. dus moet ze de consequenties van die keuze ook dragen.
Ik vind het maar een kutwijf...
Zo is het wel gegaan ja.quote:Op maandag 23 augustus 2004 12:48 schreef Angeles het volgende:
Ik vind het ook wel een beetje erg bot, ja.
'Sorry, het is uit want ik heb een ander, en kun je ook meteen even vertrekken? Dank je.'
quote:Mukie schreef
Jij bent de hoofdhuurder.
Sim-pel.
LEZEN; ook sim-pel.quote:Er is geen sprake van een hoofdhuurder of medehuurder. Het staat gewoon op beide namen
Ik heb ook samengewoond.quote:Op maandag 23 augustus 2004 15:42 schreef hollander76 het volgende:
[..]
[..]
LEZEN; ook sim-pel.
Het zo toch vreemd zijn, sry ik heb een ander maar zou je alsnog uit je huis willen gaan, ik ben er toch bijgekomen.... (sim-pel). Wat een muts is het zeg, kom ff het is goddomme jou huis, en ik zou nu naar de Gamma gaan en al haar teringzooi voor de deur zetten en er nieuwe sloten opzetten.
Inderdaad een bullshit-argument van mevrouw. Pfff ... 60 % van de kosten gedurende 3 jaar. Jullie woonden samen uit liefde en achteraf wordt er zo zakelijk naar gekeken. Bah, wat haat ik dat soort dingenquote:Op maandag 23 augustus 2004 12:39 schreef Brighteyes het volgende:
Zij moet weg, het was jouw huis, zij is erbij gekomen.
Jij woont er al 5 jaar en hebt de eerste 3 jaar dus 100% van de kosten opgebracht, en haar argument is dat zij de laatste 2 jaar 60% van de kosten heeft opgebracht. Maar dan loop jij nog altijd voor.
Wie is hoofdhuurder? Is zij uberhaupt wel medehuurder?
Volgens mij staat er in de openingspost: wat is jullie mening hierover.quote:Op maandag 23 augustus 2004 16:28 schreef Tranceptor het volgende:
Luister niet naar al die mensen hier, ga naar zo'n wetswinkel en ga het daar voorleggen.
Nou TS, je hoort het, wie o wie staat er als eerste op het contract??? Ik neem aan dat jij dat bent aangezien jij er het langst woont (iets in de zin van "die tweede naam is er later bijgezet")quote:Op maandag 23 augustus 2004 15:50 schreef Mukie het volgende:
[..]
Ik heb ook samengewoond.
Er is ALTIJD een hoofdhuurder. (persoon die als eerste op het contract staat)
Ik kon het toen niet betalen, was hoofdhuurder en hebben we de flat moeten omzetten naar zijn naam.
Niet per definitie, mijn neef was ook hoofdbewoner, maar toch kreeg zijn ex het voor elkaar dat ZIJ er kon blijven wonen (met inpikken van alle meubels enzo... en dan kreeg ze het ook nog voor elkaar dat hij een halfjaar lang verantwoordelijk bleef voor de huur.. terwijl zij toen allang samenwoonde met een of andere pooier.... lekkere leefsituatie voor hun kind van 4quote:Op maandag 23 augustus 2004 12:40 schreef Nadientje het volgende:
[..]
als jij hoofdhuurder bent heb jij ok recht op de woning
Ik vind onze mening nogal niet relevant. Ik vind dat die vent recht heeft op een woning net als dat wijf, maar de regels kunnen daar anders over oordelen. Ik vind dat de TS zijn huis mag houden en zijn vriendin een noodoplossing aangeboden moet krijgen.quote:Op maandag 23 augustus 2004 16:29 schreef Angeles het volgende:
[..]
Volgens mij staat er in de openingspost: wat is jullie mening hierover.
De vraag is dus niet of wij weten wie welk recht heeft of zo.
quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 11:55 schreef Defcon2 het volgende:
huur een container - dump al haar shit erin - doe er een slot op - geef haar de sleutel >> heeft zij ook een plekje.![]()
Wat Moonah zegt.quote:Op maandag 23 augustus 2004 12:35 schreef Tukker_Roy het volgende:
Hallo,
Ik zit met een probleem. Mijn vriendin heeft het onlangs uit gemaakt omdat ze een ander heeft. We hadden 10 jaar een relatie waarvan de laatste drie jaar samenwonen. Ik voel me echt klote.
Nu is het probleem je woont samen en wie gaat het huurhuis uit. Ik woon al 5 jaar in dit huis en zij is er bij in komen wonen. Dus ik vind dat zij weg moet. Maar zij denkt daar anders over. Zij vindt dat zij recht heeft op de woning omdat zei de afgelopen twee jaar voor 60% van het inkomen zorgde.
Wat is jullie mening hier over?
Zou betekenen dat ik de hoofdhuurder ben.quote:Op maandag 23 augustus 2004 15:50 schreef Mukie het volgende:
[..]
Ik heb ook samengewoond.
Er is ALTIJD een hoofdhuurder. (persoon die als eerste op het contract staat)
Ik kon het toen niet betalen, was hoofdhuurder en hebben we de flat moeten omzetten naar zijn naam.
Nee geen samenlevingscontractquote:Op maandag 23 augustus 2004 15:23 schreef Ole het volgende:
Hadden jullie een samenlevingsconract?
zo niet is de kans groot dat zij er niet eens mag blijven wonen!
en succes ermee! zit zelf ook met verbroken relatie na 6 jaar, maar 'gelukkig' dit probleem niet (heb eigen huis..)
Yup.quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 16:05 schreef Tukker_Roy het volgende:
Bij mij is er in der tijd een naamswijziging geweest op het huurcontract. Wijziging <mijn naam> in <mijn naam + haar naam>.
[..]
Zou betekenen dat ik de hoofdhuurder ben.
Zij moet natuurlijk het huis uit gekkie, je kan natuurlijk niet beide even veel verdienen, verschil moet er wezen. Maar jullie hebben natuurlijk keurig beiden evenveel huur betaald, dus zij moet het huis uit. Eerlijk = Eerlijk.quote:Op maandag 23 augustus 2004 12:35 schreef Tukker_Roy het volgende:
Hallo,
Ik zit met een probleem. Mijn vriendin heeft het onlangs uit gemaakt omdat ze een ander heeft. We hadden 10 jaar een relatie waarvan de laatste drie jaar samenwonen. Ik voel me echt klote.
Nu is het probleem je woont samen en wie gaat het huurhuis uit. Ik woon al 5 jaar in dit huis en zij is er bij in komen wonen. Dus ik vind dat zij weg moet. Maar zij denkt daar anders over. Zij vindt dat zij recht heeft op de woning omdat zei de afgelopen twee jaar voor 60% van het inkomen zorgde.
Wat is jullie mening hier over?
Mooi forum dit hè kale?quote:Op woensdag 25 augustus 2004 01:18 schreef Kaalhei het volgende:
Je kan haar natuurlijk ook altijd het huis uit slaan, dat zou de optie zijn waarvoor ik zou kiezen.
Alhoewel mijn naam refereert aan de wijk waarin het oude stadion van mijn clubbie stond en niet aan mijn haardracht, heb ik wel mijn haren onlangs laten millimeteren.quote:Op woensdag 25 augustus 2004 01:23 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Mooi forum dit hè kale?
Daarom zei ik ook kalequote:Op woensdag 25 augustus 2004 01:28 schreef Kaalhei het volgende:
heb ik wel mijn haren onlangs laten millimeteren.
Maak daar even heren m/v van. De man krijgt de kinderen ook wel eens toegewezen, dus de dames moeten zich ook maar inschrijven.quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 17:40 schreef Tarak het volgende:
Het wordt anders als jullie ook kinderen zouden hebben. Degene die de kinderen toegewezen krijgt, krijgt namelijk meestal ook het huis toegewezen. Dus heren, zorg dat je altijd bij een woningcorporatie ingeschreven staat, al is het maar "just in case".
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |