zekerquote:Op vrijdag 1 juli 2005 14:42 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
en Jennifer Beals maakt het helemaal een reden om te volgen
Ik heb beide seizoenen al helemaal gezienquote:Op dinsdag 28 juni 2005 13:36 schreef Pokkehontas het volgende:
[..]
Ja, die wordt echt elke aflevering leuker. Ik ben heel benieuwd welke kant het opgaat met de dames. Ik moet me bedwingen om niet in één keer de hele serie onderzetters te voorschijn te halen![]()
Gokje: Bette en Tina gaan uit elkaar en willen allebei het kind (nu loop ik wel erg vooruit op de zaken denk ik). Kit ontfermt zich over Tina en Bette stort in. Alice valt weer voor De Slechte Vrouw, Tim verzuipt Marina als hij met hem over Jenny komt praten op zijn werk, Subaru vindt het maar niets dat een lesbo hun autootjes promoot en dan moet Dana echt gaan kiezen wat ze wil, Shane vindt de ware liefde maar heeft dan nog steeds die stalker achter zich aan.
In de serie:Lara Perkinsquote:Op maandag 11 juli 2005 14:11 schreef SlimShady het volgende:
*kick*
hoe heet dat meisje met de rode haren?
ze komt me echt bekend voor.
ik weet het alweer. ze speelde in Mutant X.quote:Op maandag 11 juli 2005 14:17 schreef Faithz het volgende:
[..]
In de serie:Lara Perkins
Echte naam: Lauren Lee Smith
Misschien ken je haar van Get Carter of The Wedding dress
quote:"Mutant X" (2001) TV Series .... Emma DeLauro (2001-2003)
Is dat nou Tina in jouw avatar?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 14:34 schreef Viking84 het volgende:
En Dana speelde in One Hour Photo de meid waar die vent meer vreemdgaat
kan ook! dan lijkt ze erop!quote:
Nee, dat is zeker weten Laurel Holloman in die avatar!!quote:Op woensdag 13 juli 2005 09:27 schreef PM-girl het volgende:
[..]
kan ook! dan lijkt ze erop!
Er is 1 iemand die uitsluitsel kan geven!
ik heb 'm opgenomenquote:Op woensdag 13 juli 2005 11:31 schreef la.femme.nikita het volgende:
waarom is er nou vrdmme geen herhaling?
helemaal tot maandag wachten..
haha, je bent niet de enige. Sinds ik Tina als avatar heb, is het aantal toevoegingen op MSN hard gestegenquote:
goed ?? GE-WEL-DIGquote:Op woensdag 13 juli 2005 17:26 schreef dewd het volgende:
Een serie over lesbiennes, die kan alleen maar goed zijn
quote:Op woensdag 13 juli 2005 17:26 schreef dewd het volgende:
Een serie over lesbiennes, die kan alleen maar goed zijn
owja ik ga ook brad pitt in mn avatar zettenquote:Op woensdag 13 juli 2005 13:15 schreef Viking84 het volgende:
[..]
haha, je bent niet de enige. Sinds ik Tina als avatar heb, is het aantal toevoegingen op MSN hard gestegen
Nee ik lijk er niet echt op (zie m'n fotoboek)
echt een mooie meid. die zie je niet veel op straat.quote:Op zondag 17 juli 2005 12:48 schreef Rhanna het volgende:
Geef mij de chick van Dana maar
Lara
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op zondag 17 juli 2005 13:11 schreef Faithz het volgende:
Halloooo vergeet shane niet![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Kate Moennig![]()
Nog niet gezien, ben nu bijna klaar met seizoen 2.quote:Op zondag 17 juli 2005 19:43 schreef Faithz het volgende:
[..]
Met jou kan ik praten
Seizoen 2 al gezien?
Carmen? (Sarah Shahi)
quote:Op zondag 17 juli 2005 20:13 schreef Faithz het volgende:
Jij met je Tinaze is leuk maar niet zo leuk
Volgens mij één, maar ik ben vergeten wiequote:Op maandag 18 juli 2005 18:03 schreef Rhanna het volgende:
Zijn sommige actrices ook echt lesbisch ofzo?
Kate Moennig... Shane dus.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:13 schreef martinuhhh het volgende:
[..]
Volgens mij één, maar ik ben vergeten wie.
wat? maar eentje is echt lesbisch?quote:Op maandag 18 juli 2005 18:13 schreef martinuhhh het volgende:
[..]
Volgens mij één, maar ik ben vergeten wie.
Het shockerendste vond ik dak erachter kwam dat Bette hetero is irl, en 41 !!! my gawd je zal er nog zo lekker uitzien op je 41e !quote:Op maandag 18 juli 2005 20:36 schreef SlimShady het volgende:
[..]
wat? maar eentje is echt lesbisch?
wat heb ik gemist van de wondere wereld dat heet vrouw-zijn ?
quote:Op maandag 18 juli 2005 20:48 schreef Nonneke het volgende:
[..]
Het shockerendste vond ik dak erachter kwam dat Bette hetero is irl, en 41 !!! my gawd je zal er nog zo lekker uitzien op je 41e !
same here. freaky thoughts. ik wil er niet aan denken.quote:Maar tis dan wel weer jammer dat ik een vrouw lekker vind, die like 5 jaar scheelt met mn moeder
quote:oeoeoeoe bijna half 11 !!![]()
![]()
Echt???quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |