helemaal mee eensquote:Op maandag 16 augustus 2004 10:40 schreef Cart_man het volgende:
Slecht was Paauwe, dat was ook wel te verwachten. Moet snel een vervanger worden gehaald voor hem.
het voordeel van een concurrent dat ze moeten strijden om basispositie waardoor ze alleen maar beter worden. Als je een veel betere speler haalt en Pauwe belandt op de bank is de kans groot dat je een erg grote terugslag als de man geblesseerd raakt en Pauwe er weer in komt.quote:Op maandag 16 augustus 2004 10:51 schreef jojomen4 het volgende:
Ook een beetje "vreemd" is dat ze een concurrent willen halen voor Paauwe... Lijkt me dat ze gewoon een betere moeten halen anders schiet het nog niks op.. dan zou het de zwakste schakel blijven.
Omdat ie al 4 jaar aftakeltquote:Op maandag 16 augustus 2004 10:57 schreef RedGuy het volgende:
Paauwe is 29, waarom zou hij in godsnaam moeten stoppen?
En dan mist Salomon weer zijn basisplaats. Keuzes, Keuzes, Keuzes.quote:Op maandag 16 augustus 2004 11:22 schreef RedGuy het volgende:
Wie moet er opgeofferd worden als Ono (Uitgeschakeld op de OS) terug is? Bosschaart en Ghaly op het middenveld lijkt prima te gaan, Goor speelt uitstekend, Mtiliga doet het goed op de linksback en Castelen straalt het zelfvertrouwen uit.
De enige die ik kan bedenken is Buffel, die uit vorm lijkt.
Ja, normaal gesproken zou ik dat ook zeggen, maar ik las dat Gullit heeft gezegd dat Bosschaart op het middenveld blijft.quote:Op maandag 16 augustus 2004 11:49 schreef Cart_man het volgende:
Simpel.
Mtiliga eruit. Bosschaart komt op die positie en Ono/Ghaly op het middenveld. Buffel moet je niet afschrijven na een wat mindere wedstrijd.
Mtiliga liet gisteren ook wat gaten vallen achterin.
Dat kwam omdat Goor niet linksbuiten stond. Feyenoord speelt met 2 spitsen namenlijk Kuijt en Buffel. En dan staat rechts op het middenveld Castelen die aanvallent ingesteld is en aan de linkerkant Goor die wat meer terughoudend is. Dat was namenlijk wat er vorig jaar fout ging. Toen speelde we 4-2-4 en domineerde we nooit het middenveld. Nu spelen we 4-4-2 met een aanvallend ingestelde rechter middenvelder die figureerd als een buitenspeler en een linkermiddenvelder die terughoudend is waardoor er bij een counteraanval niet meteen een heel gat op het middenveld valt. Wat er vorig jaar zo vaak fout ging.quote:Op maandag 16 augustus 2004 01:52 schreef LePenseur het volgende:
Ghehe, jah er is weer hoop eindelijk![]()
Alleen wat Goor op die linksbuitenpositie deed was me echt een '?'. Waarschijnlijk tijdelijk gebrek aan beter, maar dat is toch niet iemand die met gevaarlijke solo's de achterlijn bereikt enzo... 99% van alle gevaar kwam over rechts
Koemand lulde zich gister een studio voetbal helemaal vast. Umberto Tan vroeg of ze niet aan castelen hadden gedacht die transfer vrij was en omdat ze nog een rechtsbuiten zochten. Koeman zei dat ze hem niet hadden genomen omdat hij dan de doostroom van de Mul en de Ridder zou blokkeren. En toen vroeg Tan waarom hij er dan toch een bij wil hebben. Toen zei Koeman, dat ligt andersquote:Op maandag 16 augustus 2004 09:24 schreef mr_anonimous het volgende:
Wotte heeft met het aantrekken van Castelen aangetoond dat Ajax zat te slapen. Een van de beste rechtsbuitens kwam gratis en voor niets naar Feyenoord en Ajax wil er nog steeds een hebben.
Koeman demonstreerde gister weer dat hij een lul de behanger is.quote:Op maandag 16 augustus 2004 12:28 schreef Aeroxie het volgende:
[..]
Koemand lulde zich gister een studio voetbal helemaal vast. Umberto Tan vroeg of ze niet aan castelen hadden gedacht die transfer vrij was en omdat ze nog een rechtsbuiten zochten. Koeman zei dat ze hem niet hadden genomen omdat hij dan de doostroom van de Mul en de Ridder zou blokkeren. En toen vroeg Tan waarom hij er dan toch een bij wil hebben. Toen zei Koeman, dat ligt anders![]()
Wat een lachertje![]()
Hij heeft bijna geen een bal goed geraakt. Elke veroverde bal verspeelde hij weer door een mislukt hakballetje of te sloom/nonchalant reageren.quote:Op maandag 16 augustus 2004 10:40 schreef Cart_man het volgende:
Ghaly de slechtste man van het veld?
Hij was juist, met Kuyt, de beste man van het veld.
Slecht was Paauwe, dat was ook wel te verwachten. Moet snel een vervanger worden gehaald voor hem.
quote:Feyenoord 'plukt' Santi Kolk weg bij Heerenveen
Feyenoord heeft zich voor twee seizoenen versterkt met Santi Kolk(22). De aanvaller komt transfervrij over van Heerenveen. Echter zal Kolk niet direct voor Feyenoord spelen. Hij wordt verhuurd aan satelietclub Exelsior.
Het contract van Kolk bij Heerenveen liep nog tot de zomer van volgend jaar. Kolk begon z'n carriere bij ADO Den Haag. In de zomer van 2000 werd hij overgenomen door Heerenveen, maar wist tot nu toe slechts 26 keer in actie te komen voor de club. Tussentijds werd hij verhuurd aan RKC, ADO en Den Bosch (afgelopen seizoen).
Kolk die tevens jeugdinternational is zal bij Exelsior beginnen, mocht Feyenoord-coach Ruud Gullit hem nodig hebben dan vertrekt hij direct naar de Kuip.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |