FOK!forum / Ouder(s) / Zwangerschap en geboorte deel 92
Karinwoensdag 11 augustus 2004 @ 21:14
Vervolg van Zwangerschap en Geboorte: Deel 91

2004
15 augustus 2004: Tinkepink
18 augustus 2004: Sugar
21 augustus 2004: MiSs-TaKe
23 augustus 2004: phluphy
28 augustus 2004: Bar_en_ Mar
02 september 2004: Loena-tik-
16 september: Reanimatie.com (papa)
16 september 2004: piglet
8 oktober 2004: m@x
19 november 2004: Stiekemurd
7 december 2004: AnnieB
14 december 2004: Suzanna
***21 december 2004: texelonia en Micha***

2005
3 januari 2005: Sanne72
7 januari 2005: Bietjuh
8 januari 2005: Martineke
13 januari 2005: meneerdeman (papa)
16 januari 2005: lily
***20 januari 2005: Bixister en GHaven***
26 januari 2005: Ladybos
2 februari 2005: Lentemeisje en Dop
2 februari 2005: Gomorrah (papa)
12 februari 2005: Xanthe
13 februari 2005: Jdee
18 februari 2005: Githa
17 maart 2005: TearSong
begin maart 2005:Luisa
21 maart 2005: weirdmiss

***vermeldingen zijn (as) officiele fokbaby's

[ Bericht 1% gewijzigd door BE op 12-08-2004 16:40:16 ]
bixisterwoensdag 11 augustus 2004 @ 21:18
quote:
Op woensdag 11 augustus 2004 21:03 schreef texelonia het volgende:
Zou je daar geen bevestigingsmailtje van hebben gehad dan? of delete je die altijd?
ik delete ze zeker niet, maar m'n harde schijf is helaas niet meer sinds vorige week, dus ik ben al dat soort info kwijt. mijn geheugen is echt zeer belabberd dus ik moet nu maar afwachten.
Julius_Vanderdeckerwoensdag 11 augustus 2004 @ 21:20
geboorde?

Ok, geen kindjes voor mij, dus...
bixisterwoensdag 11 augustus 2004 @ 21:21
hihi die fout wordt hier regelmatig gemaakt. maar houd je niet van een potje stevig boren dan?
Anitrawoensdag 11 augustus 2004 @ 21:26
Thanks allemaal!!!
De zenuwen zijn nu echt toe geslagen hiero, ben al verschillende keren in janken uit gebarsten en ineens zag ik voor me dat ik naar boven kwam met mijn bed en opa en oma's al met die kleine in de armen stonden terwijl ik hem 5 minuutjes gezien had. Gelijk door gebeld aan de ouders en iedereen snapt dat kleine blijft liggen en ik degene ben die hem aan hun geef voor kennismaking. Ook houd ik voet bij stuk over visite schema, was even moeilijk, maar ik bleef wel op mijn streepjes staan, dus eigenlijk ook weer een beetje trots op mezelf.
De bijna-papa is nu de heg aan het kortwieken en ineens is de tuin een stuk groter

Eh sugar heb jij egels in de tuin? Zo ja dan zal ik maar opletten op het bad, wij hebben hetzelfde bad en buuv verteld net dat de egels het bad hier dus lek gemaakt hebben. Was even een off-topic -tip

Tink succes!!!!
clauwheeewoensdag 11 augustus 2004 @ 21:27
Anitra Succes morgen!
ThunderChildwoensdag 11 augustus 2004 @ 21:29
quote:
Op woensdag 11 augustus 2004 21:26 schreef Anitra het volgende:
De zenuwen zijn nu echt toe geslagen hiero, ben al verschillende keren in janken uit gebarsten en ineens zag ik voor me dat ik naar boven kwam met mijn bed en opa en oma's al met die kleine in de armen stonden terwijl ik hem 5 minuutjes gezien had. Gelijk door gebeld aan de ouders en iedereen snapt dat kleine blijft liggen en ik degene ben die hem aan hun geef voor kennismaking. Ook houd ik voet bij stuk over visite schema, was even moeilijk, maar ik bleef wel op mijn streepjes staan, dus eigenlijk ook weer een beetje trots op mezelf.
Doe je goed. Succes morgen!
Jambowoensdag 11 augustus 2004 @ 21:31
Tinkepink, ik hoop dat het doorzet en dat de ontsluiting een beetje vordert. Succes en


Anitra, heel veel succes morgen. Gelijk heb je dat je voet bij stuk houdt. Het is jouw kraamtijd en die kan je niet meer overdoen. Gewoon doen wat je gevoel je ingeeft.
phluphywoensdag 11 augustus 2004 @ 21:32
quote:
Op woensdag 11 augustus 2004 21:26 schreef Anitra het volgende:
De bijna-papa is nu de heg aan het kortwieken en ineens is de tuin een stuk groter
Hoezo zenuwachtig?
Sterkte morgen hoor !!
Rewimowoensdag 11 augustus 2004 @ 21:33
Goed zo Anitra, regel het allemaal maar precies zoals jij het wilt. 't Is jouw feestje Sterkte hoor, morgen!
phluphywoensdag 11 augustus 2004 @ 21:33
Ik wilde dat Sugar ook nog even een update gaf
bixisterwoensdag 11 augustus 2004 @ 21:39
misschien ligt ze nog even lekker in haar zwembad?

groot gelijk Anitra, en goed geregeld! hopelijk slaap je vannacht goed, heel veel succes morgen!

tinkepink, ben heel benieuwd hoe 't daar gaat! hopelijk kunnen ze 't in het ziekenhuis allemaal een beetje bespoedigen. zet 'm op he!

en little-angel zou toch ook misschien ingeleid gaan worden las ik ergens? wanneer ook weer precies -als 't niet vanzelf zou beginnen-?
beefcakewoensdag 11 augustus 2004 @ 21:45
Anitra heel veel succes morgen!
En Tinkepink ook succes met je weeën
Sugarwoensdag 11 augustus 2004 @ 21:48
Tink , spannend! Ben te laat met reageren om het je nog écht mee te geven, maar dan maar van een wat grotere afstand: veel succes, hopelijk gaat alles snel en makkelijk en goed! Zet 'm op en ik ben héél benieuwd!!!!

Hier is het wat rustiger geworden. Ik had geen bloed bij "slijm" en sowieso ook geen bergen of proppen ofzo! Dus ik denk er maar niks van. Het gerommel is wel nog aanwezig, maar tussendoor wat minder geweest. Voorwerk dus, maar daarmee ben ik al blij! Wie weet ten slotte hoe snel het doorzet?!
Fluf, voelt gewoon als menstruatiepijn nog steeds, maar dan vaker, langduriger en wat meer over de hele buik... Snappie? Maar geen regelmaat of erge krampen, dus zeker nog geen echt signaal, hoor!
Hoe is het met jou, Fluf?

Anitra, logisch dat je zenuwachtig wordt! Ik kan het me helemaal (niet) voorstellen! Veel sterkte, geluk, succes en gezondheid voor nu en voor morgen en de rest van een nieuw mensenleventje!

Piggie Alles goed met je beeb, hoera!!!! En gelukkig ligt ie goed-om én beweegt ie toch meer dan jij denkt! Jippie!!!!!

Knor, hou vol. Klinkt lullig, maar bedoel er veel goeds mee!
pluisjewoensdag 11 augustus 2004 @ 21:48
Anitra, morgen krijg je een kindje! Succes en ik denk aan je!

Tink, spannend!!
beefcakewoensdag 11 augustus 2004 @ 21:53
Wel spannend hoor Sugar dat gerommel Jij ook succes
livelinkwoensdag 11 augustus 2004 @ 22:10
Anitra, veel succes morgen. Fijn dat je zo vroeg al aan de beurt bent. Probeer nog even een goede nacht te maken

Tinkepink, ook heel spannend. Hopelijk zit je inmiddels aan heel wat meer centimeters. Spannend, hoor.

Sugar, ik hoop dat jij vannacht ook een goede nachtrust hebt zodat je hopelijk snel goed uitgerust aan het echte werk kunt beginnen.
Luchtbelwoensdag 11 augustus 2004 @ 22:20
Sugar, wat kan je je allemaal gaan afvragen he, bij de dingen die je voelt

Anitra, succes morgen! En geniet er van straks

En gewoon een voor Phluphy!
Loena-tik-woensdag 11 augustus 2004 @ 22:58
quote:
Op woensdag 11 augustus 2004 21:26 schreef Anitra het volgende:
Thanks allemaal!!!
De zenuwen zijn nu echt toe geslagen hiero, ben al verschillende keren in janken uit gebarsten en ineens zag ik voor me dat ik naar boven kwam met mijn bed en opa en oma's al met die kleine in de armen stonden terwijl ik hem 5 minuutjes gezien had. Gelijk door gebeld aan de ouders en iedereen snapt dat kleine blijft liggen en ik degene ben die hem aan hun geef voor kennismaking.
Dat is nou eens een goeie, dat je daaraan gedacht hebt. Had ik altijd zo`n hekel aan op de kraamafdeling, dat die opa`s en oma`s al compleet met die kleine aan de leur waren voor moeders haar eigen kind had gezien. Begreep sowieso niet hoe ze dat in hun hoofd haalden , maar goed laten we het maar houden op enthousiasme ofzo...
Echt goed van je dat je dat van tevoren besproken heb, tis toch een heel bijzonder moment, je kind laten zien aan je familie
LadySwoensdag 11 augustus 2004 @ 23:19
quote:
Op woensdag 11 augustus 2004 21:39 schreef bixister het volgende:

en little-angel zou toch ook misschien ingeleid gaan worden las ik ergens? wanneer ook weer precies -als 't niet vanzelf zou beginnen-?
dinsdag zou ze gestript worden en de 19e ingeleid

edit:
als ik me het goed herinner heb het smsje al gewist
Xanthewoensdag 11 augustus 2004 @ 23:34
Ik mis Nananaatje nog in de lijst die is uitgerekend op 7 februari.
De voordringster
ThunderChilddonderdag 12 augustus 2004 @ 06:07
Nog geen vers babietje ??
Anitradonderdag 12 augustus 2004 @ 06:42
Goeie morgen
Ook de laatste dag voldoe ik aan mijn meldplicht
Ik heb vannacht nog redelijk geslapen en had erg veel moeite met wakker worden. Ben nu gedouched en aan gekleed en over half uurtje gaan we weg. Ik heb het gevoel of ik uit logeren ga.
Iedereen die ondertussen gaat bevallen als ik nog in het ziekenhuis lig lig wens ik veel sterkte en tot gauw!!!!
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 07:31
Anitra en Tinkepink ik denk aan jullie !! En mijn F5 knopje ook

Sugar Heb je lekker geslapen? Is er nog iets "gebeurd" ?
Die krampen die je omschreef, die had ik gisteren opeens ook. Ik wandelde rustig naar de supermarkt en werd opeens duizelig, moest blijven staan, en kreeg een krampgevoel over de hele buik en rug. Dat gevoel heeft ruim een uur geduurd (ononderbroken). 's Avonds ook nog een paar keer wat "rare dingen" gevoeld, maar opeens was het over.
Beebje blijft overigens gewoon "druk". Bij jou ook ?
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 07:34
Goedemorgen, vannacht prima geslapen en geen echt rare dingen meer gevoeld.
Maar nu. Ik voel apie nog helemaal niet deze ochtend en ben een beetje bang...
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 07:42
Ga even in bad of onder de douche, of neem een houding aan waarbij je Apie normaal het vaakst voelt. Als je dan nog twijfelt bel je even naar het ziekenhuis of je even langs mag komen. Echt doen hoor, en niet mee blijven lopen.
Ik denk overigens dat Apie zich ook aan 't voorbereiden is en even wat rust neemt
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 07:56
Sugar dat is heel normaal zo op het laatst hoor maar snap dat je je zorgen maakt!

Anitra nogmaals succes en geniet ervan!

Ben erg benieuwd naar alle nieuwe babietjes binnenkort! Ook heel erg naar die van jullie Sugar en Phluphy!
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 08:11
Fluf en Luchtbel, heb apie net weer gevoeld. Inderdaad in een houding waarin ie "altijd" beweegt! Gelukkig!

Anitra is bijna aan de beurt!
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 08:19
Ik had het ook hoor Sugar, dan s morgens voelde ik d'r ineens niet meer....en s middags wou ik dat het s morgens was omdat ze me soms heel erg pijn deed, maar goed, als je nu die benen ziet die ze ingeklapt had al die tijd

Jah spannend Anitra!
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 08:23
Goed zo spartel-apie !

Anitra en Tinkepink ik denk echt nog steeeeeeeeeeeds aan jullie
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 08:24
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 08:19 schreef Luchtbel het volgende:
..... maar goed, als je nu die benen ziet die ze ingeklapt had al die tijd
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 08:27
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 08:24 schreef phluphy het volgende:

[..]

Zeg dat wel al zeg ik het zelf

zet maar es een leuk jochie op dewereld
LadySdonderdag 12 augustus 2004 @ 09:29
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 06:07 schreef ThunderChild het volgende:
Nog geen vers babietje ??
ja hier!!!!
Kreeg net een smsje van Little-Angel!
quote:
Hoi Suzanne. Gisteren is om 18.08 uur Morgaine Chevanity (meisje) geboren. Ze weegt 3760 gram en is 50 cm groot.
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 09:31
Little Angel Gefeliciteerd met jullie dochter !!
Xanthedonderdag 12 augustus 2004 @ 09:34
Gefeliciteerd Littel Angel!!!!
phileinedonderdag 12 augustus 2004 @ 09:38
Jaaaahaaa een mini-angel, die is stiekem ook nog even gaan bevallen.

Gefeliciteerd!!!!
MiSs-TaKedonderdag 12 augustus 2004 @ 09:52
Gefeliciteerd Little-Angel en wat een moooooooooie naam!!!!! Echt apart !!!!
BEdonderdag 12 augustus 2004 @ 09:55
Little-Angel, gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter!
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 09:59
Joepie, nog een beeeeeeeebie Van harte Little-Angel!!! En wat nou groeiachterstand, 3760 gram, goed gedaan meid
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 09:59
Little-Angel gefeliciteerd!!!!! Geweldig, je hebt je meissie!
We willen natuurlijk dolgraag foto's zien van dat mooie halfbloedje, maar we zullen geduldig moeten zijn, denk ik...
Geniet van haar!!!!!
Zabbdonderdag 12 augustus 2004 @ 09:59
Gefeliciteerd Little-Angel!
Joenedonderdag 12 augustus 2004 @ 10:02
Lekker sim-pel uit te spreken voor kinderen waar dat kindje later mee moet spelen
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 10:02
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 09:29 schreef LadyS het volgende:

[..]

ja hier!!!!

[..]
Alweer
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 10:03
Little Angel gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Geniet ervan!
Bar_en_Mardonderdag 12 augustus 2004 @ 10:19
goede morgen, vanmorgen naar de verloskundige geweest, kruimel is mooi ingedaald en ligt mooi met hoofdje in het bekken, bloeddruk was ook nog steeds goed en kruimel lag lekker te spartelen toen de verloskindige aan het voelen was.
en vandaag ga ik lekker eens helemaal niets doen, kinderkamertje is dank zij mijn pa en stiefma bijna zo goed als klaar, dus van het weekend met gerust hart de meubeltjes ophalen, kinderwagen ophalen en de boel eindelijk inrichten
Anitra ik ben te laat om je succes te wensen,maar ik wens je alle geluk toe, en geniet maar lekker met je beebje.
Little Angel gefeliciteerd en geniet maar lekker
Stiekemurddonderdag 12 augustus 2004 @ 10:19
Gefeliciteerd met je dochter Little Angel!!!!
miss_dynastiedonderdag 12 augustus 2004 @ 10:26
Jaaaaaaaa, wat goed
Gefeliciteerd Little-Angel en hub
En inderdaad de naam die je ruim een jaar geleden al in gedachten had
mallemeiddonderdag 12 augustus 2004 @ 10:29
Gefeliciteerd little-angel!
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 10:33
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 10:26 schreef miss_dynastie het volgende:
En inderdaad de naam die je ruim een jaar geleden al in gedachten had
Heb je haar weer met haar olifantengeheugen !!
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 10:34
Bar Fijn dat alles goed was bij de vlos en veel plezier dit weekend met inrichten !!
Rewimodonderdag 12 augustus 2004 @ 10:37
Hoera, Morgaine is geboren, wat een prachtige naam (uit de koning Arthur-verhalen). Van harte gefeliciteerd, Little-Angel en meneer Little-Angel
AnnieBdonderdag 12 augustus 2004 @ 10:43
Gefeliciteerd Little-angel met de geboorte van je dochter.
Spindizzydonderdag 12 augustus 2004 @ 10:47
Als die ooit AD&D gaat spelen hoeft ze in ieder geval geen naam voor haar character te verzinnen...

Gefeliciteerd
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 10:50
* Sugar heeft het weer even lastig met zichzelf!

Na dat gerommel nu dus niks meer en dat stelt me teleur, geloof ik. Ik heb nog geen invulling voor vandaag en ook dat maakt me niet vrolijker. Ik weet het even niet. Ben gewoon een zeurende hormonendoos, denk ik.
Rewimodonderdag 12 augustus 2004 @ 10:53
Zeur maar hoor Sugar, wij hebben een brede rug met zijn allen
pluisjedonderdag 12 augustus 2004 @ 10:56
Leuk, een vers babietje! Little Angel, van harte! Ik hoop dat we snel weer iets van je horen, en vooral zien natuurlijk. Een foto bijvoorbeeld
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 10:56
Lief, Rewimo.

Fluf, dacht net nog: hee, ik heb helemaal niet gereageerd op jouw gedoe van gisteravond! Een uur lang kramp, dat had ik ook een keer, weet je nog? In het ziekenhuis bij de controle zeiden ze dat het waarschijnlijk toch "gewoon" een harde buik was die lang aanhield. Denk je dat het dat bij jou ook was? Hoe voel je je nu? Hoop voor jou ook dat het doorzet, eigenlijk!!!!!
pigletdonderdag 12 augustus 2004 @ 11:07
Goeiemorgen

Wat lees ik nu: de dochter van Little-Angel is geboren wat geweldig
En als het goed is, is de baby van Anitra er ook al
En ik ben heel benieuwd hoet het met Tinkepink gaat. Ik hoop echt dat het deze keer meevalt....

Tjonge jonge wat een mini-baby-boom ineens zeg
En dan natuurlijk nog het gerommel bij Sugar en Phluphy, spannend!!!!

Zal ik ook even meedoen
Gisteravond al naar bed gegaan met krampen (leek op combinatie van darm- en menstruatiekrampen), vannacht wakker geworden en toen begonnen de krampen bovenin m'n buik en trokken door naar onderen (ook richting rug). En ze kwamen een uur lang ongeveer elke 5 a 10 minuten. Ik ga er vanuit dat het niks is hoor (het is nog veel te vroeg toch? En het hield ook vanzelf op gelukkig). Of misschien waren het wel wat indalingsweeën want ik voel m'n schaambot ook ineens weer wat meer...
En misschien is het wel gewoon helemaal niks en heb ik een buikgriepje onder de leden
(o, ja nog even leuk: gisteren zei ik tegen m'n vader: tot vrijdag. Zegt ie: ja, behalve als je baby in de tussentijd geboren wordt )
pigletdonderdag 12 augustus 2004 @ 11:11
Sugar natuurlijk is het steeds teleurstellend als het toch weer ophoud met rommelen. Zeker als er ineens allemaal babies geboren worden hier
Baal er maar even stevig van en probeer voor vanmiddag wat afleiding te zoeken. Misschien helpt het juist als je wat plannen gaat maken, dan heb je misschien minder het gevoel dat je maar zit te wachten? Ik weet het ook niet hoor, want ik zit nog steeds in de fase dat ik me niet kan voorstellen dat ik zou willen bevallen. Het gaat mij allemaal nog een beetje te snel

Maar intussen blijven wij natuurlijk gewoon duimen dat apie zich heel snel laat zien
texeloniadonderdag 12 augustus 2004 @ 11:17
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 10:47 schreef Spindizzy het volgende:
Als die ooit AD&D gaat spelen hoeft ze in ieder geval geen naam voor haar character te verzinnen...

Gefeliciteerd
Tuurlijk wel, dat wordt dan gewoon Truus ofzow

Little-Angel gefeliciteerd!!!
bixisterdonderdag 12 augustus 2004 @ 11:28
little angel & man, heel hartelijk gefeliciteerd met Morgaine!

piglet, oei dat was wel even schrikken lijkt me!

sugar, lijkt me logisch hoor dat je een beetje teleurgesteld bent dat 't gerommel weer afgenomen is. maar neem nog maar alle rust die je kunt krijgen want ik denk dat 't vast snel echt van start gaat!
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 11:39
Jee, Piggie, echt spannend! Zou het wel cool vinden als ie nu komt! Maar ja, beetje later is misschien net iets beter? Hoewel? De carpacciodate is dan weer sneller!

Bix, lief wat je zegt! Ik geloof je bijna!
TearSongdonderdag 12 augustus 2004 @ 11:44
jeetje je mist wel heel wat als je even op mini-vakantie gaat

Little-Angel en man Gefeliciteerd met de geboorte van Morgaine! Prachtige naam hoor!

Iemand enig idee hoe het met Anitra gaat?

Sugar Phluphy en Piglet: spannend hoor!

Ik ga even verder bijlezen en bijkomen van m'n vakantie Heb weer veel te veel gedaan en gezien maar wilde me niet laten kennen alleen maar omdat ik wat moe ben vanwege de zwangerschap.
Kwam thuis en er lagen enveloppen op de mat van de verzekering en de kraamzorg. Of ik een formulier in wilde vullen en terugsturen, zo snel mogelijk, zodat ze de kraamzorg kunnen gaan regelen. Allemaal vragen waar ik nog niet zo mee bezig was, thuis of in het ziekenhuis bevallen, 5 of 8 uur kraamzorg....Dus daar moeten we nog eens goed over nadenken
Tandonderdag 12 augustus 2004 @ 11:53
Little Angel, wat een geweldige naam Gefeliciteerd!!!
En waaahhaa nog meer baby's op komst, wat spannend!!!!! Echt een babyboom hier. En *streng kijkt* jullie gaan niet mee nadoen hoor Zo lang rommelen van te voren!
Belanadonderdag 12 augustus 2004 @ 11:58
Little Angel! Gefeliciteerd met Morgaine! Wat een prachtige naam!!!! Ik heb deze ook altijd ingedachte nog voor een meisje! Ik hoop dat alles goed gegaan is en dat jullie heerlijk genieten van elkaar!!!
pigletdonderdag 12 augustus 2004 @ 12:01
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 11:28 schreef bixister het volgende:
piglet, oei dat was wel even schrikken lijkt me!
Mwah, ik ben niet echt geschrokken. Als ik de verhalen hier zo hoor kan dit nog weken aanhouden
En op zwangerschapsgym hadden een aantal ook al enorme krampen gehad en dat bleek ook allemaal loos alarm (blaasontsteking en indalingsweeën) en dan redeneer ik meteen: waarom zou het dan bij mij wel echt wat zijn!
Ik was wel blij dat het ophield, maar dat was vooral omdat ik me er beroerd bij voelde (was een beetje misselijk en zo, dacht ook eerst dat ik misschien gewoon te veel of iets verkeerds had gegeten en wie weet is dat het wel gewoon geweest ).

Sugar ik heb liever dat jij en phluphy eerst gaan hoor! Ik heb nog 1001 dingen te doen en ik ben er ook echt nog niet aan toe om te bevallen En het is ook nog een beetje vroeg (35 weken).
Al zul je m'n vader niet horen klagen waarschijnlijk als het nu komt, die vindt het allemaal veel te lang duren

TearSong welkom terug van je mini-vakantie! Doe je wel een beetje rustig aan met jezelf?
O, ja een tip voor de kraamzorg: vraag het maximum aantal uren aan! Je kunt altijd uren laten vervallen als je ze tegen die tijd niet nodig vindt. Uren er bij krijgen op een later moment is helaas een ander verhaal...
miss_dynastiedonderdag 12 augustus 2004 @ 12:02
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 10:33 schreef phluphy het volgende:

[..]

Heb je haar weer met haar olifantengeheugen !!
Jambodonderdag 12 augustus 2004 @ 12:15
Little-Angel, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter
Je zal dit vast voorlopig nog niet lezen, maar ik weet zeker dat LadyS de felicitaties doorgeeft.
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 12:44
Sugartje, dat is ook echt heel vervelend hoor dat afwachten, zeker als je allerlei dingetjes voelt, je gaat ook zo twijvelen....

Misschien dat dit cadeautje dat Jolie gister heeft gekregen je een beetje kan opvrolijken



Het is er echt 1
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 12:45
Oooow, Luchtbel!!!! Wat geweldig!!!!
Is Jolie er ook bang voor?


Jij bent lief!
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 12:49
Ze heeft hem nog niet gezien, ze ligt alleen maar met Knuffie ook d'r enige speelgoedje dat aandacht krijgt, hiehie.

En echt hoor, zo op het laatst, alles wat je voelt doet je denken, zal het nu gebeuren, gaat het nu gebeuren en bij alles wat je niet voelt, waarom heb ik dat niet? Is dat wel goed zo? Is heel normaal hoor en het is ook niet gek dat je daar een beetje verdrietig van wordt
Jdeedonderdag 12 augustus 2004 @ 13:13
Welkom Morgaine! een kusje op je neusje, en een kusje voor je mama en papa die je nu vast aan het bewonderen zijn.

Little Angel en meneer LA wens ik een hele relaxte kraamtijd toe en heel veel geluk en plezier!



oh en trouwens....

dat wipneusje
miss_dynastiedonderdag 12 augustus 2004 @ 13:15
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 12:44 schreef Luchtbel het volgende:
Het is er echt 1
Heb jij een...... pinguin gehad ????
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 13:15
Wow Jdee mooie echo!!!
Jdeedonderdag 12 augustus 2004 @ 13:24
wij waren ook een beetje verbaasd dat het al zo scherp enzo was... volgens een van de aanstaande ooms is het n jongetje want "hij frummelt ergens aan"

wordt er nog steeds een beetje verlegen van, dat zoiets moois, nu bij mij... waw...
Bar_en_Mardonderdag 12 augustus 2004 @ 13:25
zeker een mooie echo Jdee
miss_dynastiedonderdag 12 augustus 2004 @ 13:25
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 13:24 schreef Jdee het volgende:
wordt er nog steeds een beetje verlegen van, dat zoiets moois, nu bij mij... waw...
Jdeedonderdag 12 augustus 2004 @ 13:25
:')
hmmm, misschien toch hormonaal

oh jongens, nou zit ik bijna te...

even een glasje melk drinken...
en aandacht afleiden:
hoe is het trouwens op het bevallingsfront, Anitra!! Tinkepink! (en ik vergeet nu iemand, sorry)

[ Bericht 38% gewijzigd door Jdee op 12-08-2004 13:28:20 (zucht. smilies. mis. moet. even. iets anders doen.) ]
Tandonderdag 12 augustus 2004 @ 13:30
Jdee wat een prachtig duidelijke echo!!
Stiekemurddonderdag 12 augustus 2004 @ 13:31
Hele mooie echo Jdee. Lekker zwijmelen he
p_igletdonderdag 12 augustus 2004 @ 13:40
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 13:25 schreef Jdee het volgende:

en aandacht afleiden:
hoe is het trouwens op het bevallingsfront, Anitra!! Tinkepink! (en ik vergeet nu iemand, sorry)
Op het bevallingsfront van Anitra geen nieuws, ik wacht in spanning op een smsje.....
gnoompjedonderdag 12 augustus 2004 @ 13:43
he Bar is terug.

Is alles goed gegaan met de verhuizing?? ben niet zo'n nalezer als ik een paar daagjes gemist heb, ik kan niet goed tegen dat scrollen, raak ik gedesorienteerd

groetjes uit Boskoop
m@xdonderdag 12 augustus 2004 @ 13:47
Jdee, ik heb even voor je zitten zoeken en ik heb de titel en de schrijver gevonden van dat boekje waar we het in het vorige topic over hadden. Het is "Pim, Frits en Ida, diep onder de aarde" van Godfried Bomans. Voor zover ik me kan herinneren heb ik destijds gewoon een witte kaars geproefd en was die ook niet lekker . Grappig trouwens dat dat boekje op jouw en op Heaven7 ook zo'n indruk heeft gemaakt. Mooie echo met inderdaad een schattig wipneusje!

Anitra, ik hoop dat je inmiddels van je beebje aan het genieten bent en dat je niet teveel last van de operatie hebt gehad

Tink, voor jou geldt natuurlijk hetzelfde, maar mocht je nog aan het puffen zijn dan puf ik vrolijk even mee

Piggie en Bar, mooi dat jullie weer door de APK heen zijn, nog eventjes en dan is het voor jullie ook zover!

Nananaatje, gefeliciteerd met je zwangerschap. Ik sluit me aan bij de rest, trek je niks aan van wat anderen ervan zeggen en geniet ervan!

Fluf, doe je het wel een beetje rustig aan meisje! Ik vind die verhalen over krampen en rare dingen voelen altijd een beetje eng.

Little-Angel en meneer Little-Angel, gefeliciteerd met jullie Morgaine (stiekemerds... )

Kom op Sjoegie, nog eventjes (hopelijk nog maar heeeeeeeeeeel eventjes) en dan kan je je apie eindelijk knuffelen. Sla je er nog even doorheen

Knor, sterkte . Ik hoop dat je geduld niet meer al te lang op de proef wordt gesteld.

Luchtbel, wat een prachtige pinguin

Hier heeft vanmorgen ook weer de APK plaatsgevonden en Snotje heeft kennelijk dezelfde plannen als het beebje van Piggie. Hij ligt netjes met zijn hoofdje naar beneden en is al een stukje ingedaald. De bekkenpijn waar ik nu last van heb heeft volgens de vlos dan ook daarmee te maken. Meneer is op dit moment overigens vrolijk met zijn billen aan het draaien (vergelijkbaar met het achtbaangevoel als je heel hard naar beneden gaat). Bloeddruk was ook goed en alles groeit keurig op schema. Over 3 weekjes mag ik weer terug!
Ik heb trouwens nog steeds de hele tijd zin om krijtjes te eten enzo . Volgens de vlos is het lichtelijk maf maar niet zorgwekkend (zolang ik het ook maar niet daadwerkelijk ga doen). Volgens meneerm@x ben ik gewoon een hypochonder die weer wat op internet heeft gelezen
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 13:48
Jdee da's inderdaad een schattig neusje

Sugar Naar is dat hé, dat omschakelen de hele tijd met je emoties Ik was net op kraamvisite bij de overbuurvrouw, babytje van 5 weken , en heb nu ook weer nieuwe indrukken te verwerken ....

En of het een harde buik was gisteren Eerlijk gezegd denk ik, nu Piglet het ook al had, dat het carpaccio-krampjes zijn Een heftig verlangen naar .....

Het rommelt vandaag trouwens weer behoorlijk, bij jou/jullie ook nog steeds?
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 13:49
Max Fijn dat alles goed was en succes met het krijtjes syndroom
BEdonderdag 12 augustus 2004 @ 13:51
Jdee, wat een prachtige echo!
Jambodonderdag 12 augustus 2004 @ 13:57
Wow Jdee, wat een schitterende echo zeg. Echt heel mooi.
pigletdonderdag 12 augustus 2004 @ 13:59
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 13:48 schreef phluphy het volgende:
En of het een harde buik was gisteren Eerlijk gezegd denk ik, nu Piglet het ook al had, dat het carpaccio-krampjes zijn Een heftig verlangen naar .....

Dat is het gewoon

P_iglet oei wat houden ze jou (en ons) in spanning zeg! Ik hoop maar dat het is omdat ze ontzettend aan het genieten zijn. En niet omdat de operatie verschoven is naar later op de dagen

m@x hé onze kindjes lopen gelijk op Die van jou is lekker vlot dus, leuk hoor! Hopelijk betekent dat ook dat hij straks niet vreselijk lang op zich laat wachten
m@xdonderdag 12 augustus 2004 @ 14:05
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 13:59 schreef piglet het volgende:
m@x hé onze kindjes lopen gelijk op Die van jou is lekker vlot dus, leuk hoor! Hopelijk betekent dat ook dat hij straks niet vreselijk lang op zich laat wachten
Ik vond het ook al zo grappig om te lezen dat ze gelijk oplopen. Ik hoop inderdaad dat Snotje netjes op tijd komt en ik heb zelfs zo'n voorgevoel dat meneer zich wat eerder gaat aankondigen. Vraag me niet waarom maar ik loop al een tijdje met dat gevoel rond. Voorlopig moet hij van zijn mama nog minimaal 5 weekjes wachten want ik wil wel heel graag thuis bevallen.
p_igletdonderdag 12 augustus 2004 @ 14:10
Smsje van Anitra
quote:
Hedenmorgen 11.51 geboren is Djulian, gewicht is 3160 gram en lengte is 51cm. Mama en kind zijn oke.
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 14:11
Waaat? Ik klik dit open en zie dit nieuws meteen! Gefeliciteerd, Anitra, man en Djen!!!
Wauw, een ventje erbij! Geniet van hem!!!!!

Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 14:11
Djen en Djulian!
gnoompjedonderdag 12 augustus 2004 @ 14:12
Djulian

Gefeliciteerd Anitra met je ventje!!!

En natuurlijk ook je partner en Djen.
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 14:12
Yesss een knulletje voor Anitra, geweldig!!! Gefeliciteerd hoor !!!
Stiekemurddonderdag 12 augustus 2004 @ 14:15
Anitra, Gefeliciteerd met je zoon!!!!!!!! Geniet er van.
Jdeedonderdag 12 augustus 2004 @ 14:16
m@x> thanks! godfried Bomans. check. ja, misschien maakte het zo'n indruk omdat het echt overleven was. net als later kruistocht in spijkerbroek. ik kon uren bedenken wat ik dan het liefste mee zou nemen en aan zou hebben en of ik dan wel zou kunnen overleven...

en ik kan iedereen de echofotodame van het diakonessen aanbevelen voor mooie kiekjes dus ...


Een zoon! Anitra gefeliciteerd! welkom jochie!

wahee!
Spindizzydonderdag 12 augustus 2004 @ 14:16
Dgefeliciteerd
m@xdonderdag 12 augustus 2004 @ 14:17

Djen, gefeliciteerd met je nieuwe broertje!


Anitra en meneerAnitra, gefeliciteerd met jullie zoon! Ik ben heel benieuwd naar de eerste foto's! Wat leuk, die namen van broer en zus bij elkaar. Djulian en Djen
miss_dynastiedonderdag 12 augustus 2004 @ 14:18
Djulian, welkom op deze wereld
miss_dynastiedonderdag 12 augustus 2004 @ 14:19
p_iglet is jouw borduurwerkje eigenlijk af ????
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 14:19
Spindizzy!

Nu Tink nog!!!!!!!
.
.
.
en dan sta ik bovenaan!
Dan moeten wij, Fluf!

Jdee, prachtige echo trouwens! Gefeliciteerd!
En verder word ik wel blij van alle goeie berichten hier! Bar_en_Mar die het rustig aan doet, M@x met een keurig net snotje...! Gaat goed hier!!!!!
Jambodonderdag 12 augustus 2004 @ 14:21
Anitra en gezin, van harte gefeliciteerd met de geboorte van Djulian. Ik hoop de de ks mee is gevallen en dat je snel weer op de voetjes bent. Lekker genieten de komende tijd en laat je niet gek maken door opdringerig kraambezoek
p_igletdonderdag 12 augustus 2004 @ 14:22
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 14:19 schreef miss_dynastie het volgende:
p_iglet is jouw borduurwerkje eigenlijk af ????
hahahha uhm "geen commentaar"
Die krijgt djulian wel voor zijn 1e of 2e verjaardag hihi

Nee wat kadootjes betreft zijn we prima geslaagd. wil je weten wat allemaal dan moet je maar mailen of wachten tot na zondag en over een paar weekjes
Bar_en_Mardonderdag 12 augustus 2004 @ 14:25
Anitra man en djen gefeliciteerd met jullie zoonje en broertje, rust maar lekker uit na de keizersnede en dat je maar snel weer de oude bent.
Zabbdonderdag 12 augustus 2004 @ 14:30
Anitra gefeliciteerd!!
pigletdonderdag 12 augustus 2004 @ 14:41
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 14:05 schreef m@x het volgende:
Ik vond het ook al zo grappig om te lezen dat ze gelijk oplopen. Ik hoop inderdaad dat Snotje netjes op tijd komt en ik heb zelfs zo'n voorgevoel dat meneer zich wat eerder gaat aankondigen. Vraag me niet waarom maar ik loop al een tijdje met dat gevoel rond. Voorlopig moet hij van zijn mama nog minimaal 5 weekjes wachten want ik wil wel heel graag thuis bevallen.
Nou inderdaad, Snotje moet nog wel even een paar weekjes wachten hoor! Nu is het echt nog te vroeg (en dat geldt dus ook voor die van mij vind ik ).
Als die van jou nou eens lekker vroeg komt en die van mij gewoon op tijd, kunnen we voor een datumtweeling gaan

Anitra gefeliciteerd
Een broertje voor Djen :')
Ik hoop dat de ks is meegevallen en dat je nu heerlijk aan het genieten bent.
Rewimodonderdag 12 augustus 2004 @ 14:49
Anitra, meneerAnitra en Djen, van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broertje Djulian!

Klinkt erg goed bij elkaar, Djen en Djulian!

Ik hoop dat Tink haar babytje inmiddels ook in haar armen heeft...
babyfeetdonderdag 12 augustus 2004 @ 15:07
Anitra en fam gefeliciteerd met Djulian
en littel-angel en fam ook van harte gefeliciteerd met jullie dochter
wat gaat dat toch hard ineens
hopelijk gaat alles goed met tink en dat ze ook al lekker aan het genieten is
AnnieBdonderdag 12 augustus 2004 @ 15:25
Anitra, gefelciteerd met de geboorte van jullie zoon. Hoop dat de keizersnee een beetje meegevallen is en dat je nu vooral aan het genieten bent.
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 16:20
Gefeliciteerd Anitra & vriend, met jullie zoon Djulian
En Djen met je broertje
Tegen foto's geen bezwaar !!!

Bij het volgende topic ben jij onze lijsttrekker Sugar, áls je dat redt
pluisjedonderdag 12 augustus 2004 @ 16:28
Jaaaaaa, nog een baby!
Van harte, Anitra!
ThunderChilddonderdag 12 augustus 2004 @ 16:37
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 09:29 schreef LadyS het volgende:

[..]

ja hier!!!!
Kreeg net een smsje van Little-Angel!
[..]
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 14:10 schreef p_iglet het volgende:
Smsje van Anitra
[..]
Kijk dat zijn de berichten Gefeliciteerd met de kleintjes (foto's svp )

En hoe is het met Tink ??
texeloniadonderdag 12 augustus 2004 @ 16:39
Verse babietjes

Anitra gefeliciteerd, geniet er maar lekekr van!
BEdonderdag 12 augustus 2004 @ 16:41
Gefeliciteerd Anitra en hubbie en Djen natuurlijk!
beefcakedonderdag 12 augustus 2004 @ 17:00
Little-Angel gefeliciteerd met je dochter Morgaine

Anitra gefeliciteerd met Djulian

bixisterdonderdag 12 augustus 2004 @ 17:03
Anitra & fam, gefeliciteerd met Djulian!
Belanadonderdag 12 augustus 2004 @ 17:09
Anitra, mannie en Djen, van harte met de geboorte van jullie zoon en broertje Djulian! Heel veel geluk samen!!!
mallemeiddonderdag 12 augustus 2004 @ 17:14
Gefeliciteerd Anitra, man en Djen
Tandonderdag 12 augustus 2004 @ 17:30
Djen heeft een broertje

Gefeliciteerd Anitra & co!!!
Ladybosdonderdag 12 augustus 2004 @ 18:15
JDEE - schitterende echo zeg !! Echt heeeeeel erg scherp !

ANITRA - Gefeliciteerd !!! Wat grappig zo die namen van broer en zus
snoopydonderdag 12 augustus 2004 @ 18:26
Jeeeeee, ben ik even een paar dagen bezig met andere belangrijke zaken zijn er 2 babietjes bij
Anitra en Little-Angel gefeliciteerd

En Pluph en Ttinkepink en Sugar hoe gaat het nu. Jullie zijn wel spannend bezig zeg
m@xdonderdag 12 augustus 2004 @ 18:45
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 14:41 schreef piglet het volgende:

[..]

Nou inderdaad, Snotje moet nog wel even een paar weekjes wachten hoor! Nu is het echt nog te vroeg (en dat geldt dus ook voor die van mij vind ik ).
Als die van jou nou eens lekker vroeg komt en die van mij gewoon op tijd, kunnen we voor een datumtweeling gaan
Poeh, dat is wel snel hoor. Dan kan ik maar drie weekjes van mijn verlof genieten i.p.v. zes... En bovendien moeten de dames (en TC natuurlijk) hier dan ruim 2 maanden wachten op het volgende beebje. Weet niet of ze dat wel kunnen hoor..... Volgens mij is mijn lijf wel alvast aan het oefenen met slijm verliezen. Sinds een dag of twee kom ik regelmatig slijm tegen. Het is nog mooi helder dus geen bloederige kwalletjes, propjes of bergjes om me druk over te maken.
Jdeedonderdag 12 augustus 2004 @ 18:45
Ladybos> net zo scherp en stoer als die van jou. wij hadden trouwens ook een alienfoto erbij zitten, eentje met zwaaiend handje erop zelfs, en incl een soort van hoorntjes (iek! 2 geloven op een kussen, daar slaapt de duivel tussen?!) bijna, maar die is niet gescand. expres. hij is eng.
m@xdonderdag 12 augustus 2004 @ 18:46
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 18:45 schreef Jdee het volgende:
Ladybos> net zo scherp en stoer als die van jou. wij hadden trouwens ook een alienfoto erbij zitten, eentje met zwaaiend handje erop zelfs, en incl een soort van hoorntjes (iek! 2 geloven op een kussen, daar slaapt de duivel tussen?!) bijna, maar die is niet gescand. expres. hij is eng.
Ja, nu wil ik hem natuurlijk zien
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 19:02
Ik wil 'm ook zien!

Vraag: is het gek om morgen in het ziekenhuis te vragen of ze willen voelen of er al wat gaande is vanbinnen? Want ik heb zoveel gezeur en gereutel in de onderbuik, dat ik er wat van denk! Zou dat heel gek zijn?
Loena, weet jij dat misschien?
pigletdonderdag 12 augustus 2004 @ 19:32
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 18:45 schreef m@x het volgende:
Poeh, dat is wel snel hoor. Dan kan ik maar drie weekjes van mijn verlof genieten i.p.v. zes... En bovendien moeten de dames (en TC natuurlijk) hier dan ruim 2 maanden wachten op het volgende beebje. Weet niet of ze dat wel kunnen hoor..... Volgens mij is mijn lijf wel alvast aan het oefenen met slijm verliezen. Sinds een dag of twee kom ik regelmatig slijm tegen. Het is nog mooi helder dus geen bloederige kwalletjes, propjes of bergjes om me druk over te maken.
Ok, dan ga ik wel eerst Is inderdaad wel een beetje zonde van je verlof anders
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 19:33
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 19:02 schreef Sugar het volgende: Vraag: is het gek om morgen in het ziekenhuis te vragen of ze willen voelen of er al wat gaande is vanbinnen? Want ik heb zoveel gezeur en gereutel in de onderbuik, dat ik er wat van denk! Zou dat heel gek zijn?
Is niet gek, ik was het ook van plan. Gewoon vragen of ze kunnen kijken of er al ontsluiting is, omdat je nogal veel "voorwerk" hebt gehad. Hoe laat moet je er morgen zijn?
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 19:36
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 19:02 schreef Sugar het volgende:
Ik wil 'm ook zien!

Vraag: is het gek om morgen in het ziekenhuis te vragen of ze willen voelen of er al wat gaande is vanbinnen? Want ik heb zoveel gezeur en gereutel in de onderbuik, dat ik er wat van denk! Zou dat heel gek zijn?
Loena, weet jij dat misschien?
Sugar, begrijp ik het goed dat je overgedragen bent aan de gyn? Je hebt dus in weze niets meer van doen met je vk? Bij een vk is het altijd wat makkelijker aankloppen vind ik zelf...
Maar Sugartje, er bestaan gewoon geen domme vragen, alleen domme antwoorden!!! Zou gewoon even bellen en overleggen met zo`n assistente, maar je hebt best kans dat ze je proberen af te poeieren( ws met de mededeling wanneer is je volgende afspraak bij de gyn, dan kijkt ie dan maar ff, in die trant) Maar goed ik weet natuurlijk niet hoe ze bij jou in het ziekenhuis zijn, gewoon de stoute schoenen aan hoor Lekker lak aan wat anderen zouden kunnen denken!!!

edit: Oh ik begrijp dat je al een afspraak had staan morgen, dan moet je het helemaal doen hoor Sugar, is echt niet raar !!!
Sugardonderdag 12 augustus 2004 @ 20:01
Ja, klopt, ben in het ziekenhuis nu, vanwege stuitligging.
Maar gewoon doen dus? Mooi! Goed dat jij dat ook gaat doen, Fluf! Ik mag er morgen om 11.30 u. weer heen. Ben benieuwd of ze iets voor me kunnen en willen doen!
Loisdonderdag 12 augustus 2004 @ 20:31
Morgaine en Djulian van harte welkom in de wereld.

Ouders gefeliciteerd en geniet met volle teugen
phileinedonderdag 12 augustus 2004 @ 20:32
gewoon vragen sugar. Nee heb je, ja kun je krijgen. Waarschijnlijk murmelt men iets van dat het allemaal niks zegt, maar het is voor jezelf gewoon lekker om te weten.
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 20:34
Anitra!!!!!!!!!!!! Gefeliciteerd Doe rustig aan en geniet ervan!

Sugar, ik vind dat bij zwangerschappen en ook daarna, altijd alles vragen wat je vragen wilt. Je weet zelf niet wat er gebeurd en alles is nieuw en er kan van alles gebeuren waarvan je niet weet hoe het gaat enzovoorts. Gewoon doen dus! Schaam je nooit en voel je geen zeur!
Joenedonderdag 12 augustus 2004 @ 20:35
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:31 schreef Lois het volgende:
Morgaine en Djulian van harte welkom in de wereld.
Waarom zijn hollandse namen tegenwoordig zo moeilijk
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 20:36
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:34 schreef Luchtbel het volgende: Schaam je nooit en voel je geen zeur!
Sprak zij, die haar eigen vragen altijd als "lomp" aankondigde
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 20:37
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:36 schreef phluphy het volgende:

[..]

Sprak zij, die haar eigen vragen altijd als "lomp" aankondigde
Ga jij je ff ergens anders mee bemoeien
Spindizzydonderdag 12 augustus 2004 @ 20:38
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:35 schreef Joene het volgende:

[..]

Waarom zijn hollandse namen tegenwoordig zo moeilijk
Ik snap niet waar die extra D voor is
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 20:40
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:37 schreef Luchtbel het volgende:
Ga jij je ff ergens anders mee bemoeien
Love u 2 !
ThunderChilddonderdag 12 augustus 2004 @ 20:40
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:38 schreef Spindizzy het volgende:
Ik snap niet waar die extra D voor is
Hier ook ééntje . . .
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 20:42
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:40 schreef phluphy het volgende:

[..]

Love u 2 !

Ik hoop nog steeds dat je een mooie zoon krijgt voor Jolietje
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 20:43
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:42 schreef Luchtbel het volgende:
Ik hoop nog steeds dat je een mooie zoon krijgt voor Jolietje
Heb je de concurrentie (Morris) gezien? Wordt een zware dobber !
Joenedonderdag 12 augustus 2004 @ 20:43
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:40 schreef ThunderChild het volgende:

[..]

Hier ook ééntje . . .
ik snap uberhaupt niet waarom er niet gewoon namen als : Joost , Piet , Kees , Anna enz enz
namen zijn.
Spindizzydonderdag 12 augustus 2004 @ 20:44
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:43 schreef Joene het volgende:

[..]

ik snap uberhaupt niet waarom er niet gewoon namen als : Joost , Piet , Kees , Anna enz enz
namen zijn.
Er is wel een Piet!
ThunderChilddonderdag 12 augustus 2004 @ 20:45
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:43 schreef Joene het volgende:
ik snap uberhaupt niet waarom er niet gewoon namen als : Joost , Piet , Kees , Anna enz enz
namen zijn.
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 20:47
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:43 schreef phluphy het volgende:

[..]

Heb je de concurrentie (Morris) gezien? Wordt een zware dobber !
Ik wist niet eens dat hij concurrentie was

En laat iedereen ff lekker een naam kiezen die ze leuk vinden, er is een babietje geboren!
Joenedonderdag 12 augustus 2004 @ 20:47
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:44 schreef Spindizzy het volgende:

[..]

Er is wel een Piet!
Weet ik , vind ik ook een mooie naam
Rewimodonderdag 12 augustus 2004 @ 20:47
Ik ga ervan uit dat ze Djulian hebben gekozen omdat het past bij Djen. Klinkt mij althans plausibel in de oren
Joenedonderdag 12 augustus 2004 @ 20:48
Djen ook al zon lekkere hollandse naam
Spindizzydonderdag 12 augustus 2004 @ 20:49
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:47 schreef Joene het volgende:

Weet ik , vind ik ook een mooie naam
Moest er wel even aan wennen maar ik ben nu helemaal om! Net als Janneke, die vind ik ook erg leuk.

Oh en: Kindernamen deel 3
ThunderChilddonderdag 12 augustus 2004 @ 20:52
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:47 schreef Rewimo het volgende:
Ik ga ervan uit dat ze Djulian hebben gekozen omdat het past bij Djen. Klinkt mij althans plausibel in de oren
Djen is nog wel leuk, maar Djulian ?? Nee, ik zou er niet voor gekozen hebben . . .
Joenedonderdag 12 augustus 2004 @ 20:53
Djen ik kan aan de naam niet ontleden of het een meisje of jongensnaam is ,

Djen , doet me denken aan jennifer dus zeg ik meisje..
Jdeedonderdag 12 augustus 2004 @ 20:57
ze heet toch ook Jennifer? dus Djulian is gewoon Julian, maar je spreekt het uit als...
Spindizzydonderdag 12 augustus 2004 @ 20:59
Maar waarom dan die D?
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 21:01
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:01 schreef Sugar het volgende:
Ja, klopt, ben in het ziekenhuis nu, vanwege stuitligging.
Maar gewoon doen dus? Mooi! Goed dat jij dat ook gaat doen, Fluf! Ik mag er morgen om 11.30 u. weer heen. Ben benieuwd of ze iets voor me kunnen en willen doen!
Ik vroeg dat ook ivm het kraambed, vinnik altijd zo jammer voor de mensen als ze zeg maar van de gyn worden dat ze dan gelijk geen verloskundige meer hebben. Is zo onhandig in het kraambed( bij huis/tuin en keukenvragen zeg maar en de dagelijkse controles). Misschien is daar wel een regeling voor in het ziekenhuis bij jou( bij ons vergaten die gasten dat vaak ) Zou het eens vragen hoe dat daar gaat.
Loisdonderdag 12 augustus 2004 @ 21:01
Kunnen we de namen discussie misschien voortzetten in het namentopic wat al eerder is genoemd? Lijkt me iets leuker voor de rest van de zwangeren.
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 21:03
Lijkt me ook wel zo leuk voor Anitra, over smaak valt toch niet te twisten toch?
En Loena sluit zich bij deze aan bij Luchtbel, er is een gezond babyknulletje geboren
snoopydonderdag 12 augustus 2004 @ 21:16
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:47 schreef Luchtbel het volgende:

[..]

Ik wist niet eens dat hij concurrentie was
Hallo zeg Heb jij z'n meest recente foto al gezien in zijn eigen topic????
Dan snap je het wel hoor
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 21:19
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 21:16 schreef snoopy het volgende:

[..]

Hallo zeg Heb jij z'n meest recente foto al gezien in zijn eigen topic????
Dan snap je het wel hoor
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 21:20
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 21:16 schreef snoopy het volgende:

[..]

Hallo zeg Heb jij z'n meest recente foto al gezien in zijn eigen topic????
Dan snap je het wel hoor
Ik wist niet of ie wel wou....dat ie mooi is had ik heus wel door!
ikikkedonderdag 12 augustus 2004 @ 21:23
Xanthe heeft destijds een gedichtje gebruikt om aan haar (schoon)ouder(s) te laten weten dat ze zwanger was. Wie kan dat gedichtje weer terugvinden ?
Ik zoek het namelijk voor iemand anders maar kan het helaas helemaal niet meer terugvinden.
snoopydonderdag 12 augustus 2004 @ 21:30
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 21:20 schreef Luchtbel het volgende:

[..]

Ik wist niet of ie wel wou....dat ie mooi is had ik heus wel door!
Jolie is een bloedmooie meid, dus hij zou wel gek zijn als hij niet met haar op stap zou willen
clauwheeedonderdag 12 augustus 2004 @ 21:37
Anitra en Little-Angel gefeliciteerd!!!
mallemeiddonderdag 12 augustus 2004 @ 21:38
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 21:23 schreef ikikke het volgende:
Xanthe heeft destijds een gedichtje gebruikt om aan haar (schoon)ouder(s) te laten weten dat ze zwanger was. Wie kan dat gedichtje weer terugvinden ?
Ik zoek het namelijk voor iemand anders maar kan het helaas helemaal niet meer terugvinden.
Je kan me nog niet horen,
je kan me nog niet zien,
want ik word pas in februari 2005 geboren
mag dan mijn foto in dit lijstje misschien???


(had m al ff ergens neergeplakt, zodat ik m zelf ook kon gebruiken )
ikikkedonderdag 12 augustus 2004 @ 21:39
Little-Angel gefeliciteerd met je dochter !
Anitra gefeliciteerd met je zoon !
ikikkedonderdag 12 augustus 2004 @ 21:40
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 21:38 schreef mallemeid het volgende:

[..]

Je kan me nog niet horen,
je kan me nog niet zien,
want ik word pas in februari 2005 geboren
mag dan mijn foto in dit lijstje misschien???


(had m al ff ergens neergeplakt, zodat ik m zelf ook kon gebruiken )
Thx !
phileinedonderdag 12 augustus 2004 @ 21:43
Ik ben wegens zwangerschapvergiftiging in het ziekenhuis bij de gyn bevallen, maar de nacontrole thuis werd toch gewoon door mijn eigen vk gedaan. En die kon ik ook nog steeds tussendoor bellen voor vragen. Dat was wel lekker. In het ziekenhuis had ik de dag na de bevalling ook een vk aan mijn bed. Wel eentje die ik nog niet kende, maar ik kon wel lekker bij haar uithuilen van alle emoties en ze nam echt de tijd voor mij en mijn vragen. Was echt perfect geregeld.
Jessicaadonderdag 12 augustus 2004 @ 21:44
Little Angel gefeliciteerd met Morgaine
En Anitra van harte met jullie zoon Djulian
phileinedonderdag 12 augustus 2004 @ 21:48
Ja ik vergeet helemaal Anitra te feliciteren. Ben benieuwd naar je zoon! En hopelijk knap je snel op van de ks.
Ladybosdonderdag 12 augustus 2004 @ 21:48
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 20:48 schreef Joene het volgende:
Djen ook al zon lekkere hollandse naam
Sinds wanneer mogen er alleen nog maar namen worden gegeven die JIJ leuk vindt ? Volgens mij is het veeeeeeeeel belangrijker dat de ouders de naam leuk vinden. Als je zelf kinderen krijgt noem je ze toch fijn Kees of Bep, net wat jij mooi vindt (en ik dus weer afschuwelijk). Ieder zijn meug hoor, live and let live !
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 21:51
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 21:43 schreef phileine het volgende:
Ik ben wegens zwangerschapvergiftiging in het ziekenhuis bij de gyn bevallen, maar de nacontrole thuis werd toch gewoon door mijn eigen vk gedaan. En die kon ik ook nog steeds tussendoor bellen voor vragen. Dat was wel lekker. In het ziekenhuis had ik de dag na de bevalling ook een vk aan mijn bed. Wel eentje die ik nog niet kende, maar ik kon wel lekker bij haar uithuilen van alle emoties en ze nam echt de tijd voor mij en mijn vragen. Was echt perfect geregeld.
Gelukkig maar Phileine, is idd heel erg belangrijk dat je bij iemand je ei kwijt kunt. Mijn ervaring in het ziekenhuis waar ik gewerkt heb is helaas anders, vooral bij mensen die vanaf het begin bij de gyn liepen, 9 van de 10 keer vergaten die mannen een vk in te schakelen voor het kraambed, is toch heel erg jammer voor de kraamvrouw!!!!
Anitradonderdag 12 augustus 2004 @ 22:03
Namens Anitra de trotse pappa van Djulian.

Anitra maakt het prima, de keizersnee is d`r allezins meegevallen en is eigenlijk als een verlossing van de pijn gekomen.
Ook Djulian maakt het prima, alleen blijkt ie heel moe te zijn, want alle trappen die Anitra voelde bleken te gaan om het afzetten van Djulian bij zijn vruchteloze pogingen om te draaien.
En ook pappa is moe, het is een lange dag geweest voor iedereen, maar toch een 2 tal foto`s

Een van de allereerste foto`s

En eentje van een paar uur later
Belanadonderdag 12 augustus 2004 @ 22:04
Och wat een poepie!!!
miss_dynastiedonderdag 12 augustus 2004 @ 22:05
Wow, hij is prachtig
Hoe vindt Djen haar broertje?? Misschien een fotootje van Djen en Djulian samen
Dikke voor Anitra!!
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 22:05
Wat een heerlijk ventje!!!

Fijn voor Anitra dat het haar is meegevallen en dat een keizersnede een verlossing van de pijn is hoor je niet vaak(als de wond nog zo vers is ), gelukkig maar!!!
Loisdonderdag 12 augustus 2004 @ 22:07
Ach wat een lief kleintje
snoopydonderdag 12 augustus 2004 @ 22:08
Die is lief
dutchiedonderdag 12 augustus 2004 @ 22:10
Djulian, wat ben je lief en klein!

Morgaine, jij ook welkom

Lieve kleintjes, veel plezier met jullie leven en jullie ouders.
Jessicaadonderdag 12 augustus 2004 @ 22:11
O wat een poepieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Anitradonderdag 12 augustus 2004 @ 22:15
Loena,zo erg is de pijn in d`r bekken nou al die tijd geweest
En bij deze Djen en Djulian
ibodonderdag 12 augustus 2004 @ 22:16
Gefeliciteerd Anitra, ik vind het een schatje.
bixisterdonderdag 12 augustus 2004 @ 22:16
ooh Djulian, wat zielig dat je zo moe bent ventje. rust nu maar lekker uit! draaien hoef je voorlopig nog niet hoor!

aah en wat een lieve foto van grote zus & kleine broer!
pigletdonderdag 12 augustus 2004 @ 22:17
O Anitra en trotse-pappa-van-Djulian, wat een prachtig mannetje is het
Loena-tik-donderdag 12 augustus 2004 @ 22:19
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 22:15 schreef Anitra het volgende:
Nee Loena, maar zo erg is de pijn geweest in d`r bekken.
En bij deze Djen en Djulian
[afbeelding]
Ik snap het, gelukkig is het nu achter de rug en hopelijk hersteld ze snel
Prachtige foto van die twee samen
mallemeiddonderdag 12 augustus 2004 @ 22:20
Wat een mooie foto's!
phluphydonderdag 12 augustus 2004 @ 22:20
Ach gut... wat sneu voor dat ventje, die strijd. En nu maar lekker uitrusten !
Fijn dat het Anitra is meegevallen.
Leuke foto met Djen ook !
pigletdonderdag 12 augustus 2004 @ 22:21
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 22:15 schreef Anitra het volgende:
En bij deze Djen en Djulian
[afbeelding]
Wat ziet ze er trots uit
livelinkdonderdag 12 augustus 2004 @ 22:25
Little-Angel, gefeliciteerd met Morgaine!! Ik hoop dat het je binnenkort eens lukt om haar hier te showen en je verhaal te doen van je laatste maanden van je zwangerschap en je bevalling. Ik ben benieuwd

Anitra, Djen en trotse Pappa; heel erg gefeliciteerd met Djulian. Ik ben niet de eerste die het zegt, maar wat is het een aandoenlijk mannetje . Rusten jullie maar allemaal lekker uit.
texeloniadonderdag 12 augustus 2004 @ 22:30
Djulian is echt een Frummel!
texeloniadonderdag 12 augustus 2004 @ 22:32
Ik heb al de hele avond enorm last van harde buiken! De verloskundige had gezegd dat dat niet erg was, zolang het maar geen pijn deed. En het doet ook niet echt pijn, maar voelt wel erg oncomfortabel... Beetje wennen dit.
miss_dynastiedonderdag 12 augustus 2004 @ 22:34
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 22:15 schreef Anitra het volgende:
Loena,zo erg is de pijn in d`r bekken nou al die tijd geweest
En bij deze Djen en Djulian
[afbeelding]
Wow, wat een service
En wat een prachtkoppel
Jambodonderdag 12 augustus 2004 @ 22:41
Ah wat een lieve frummel. En wat staat Djen trots op de foto met haar broertje
beefcakedonderdag 12 augustus 2004 @ 22:43
Aggos wat zijn dat lieve foto's van de kleine Djulian. Vooral die met Djen samen
babyfeetdonderdag 12 augustus 2004 @ 22:46
wat een geweldige mooie foto's
nogmaals gefeliciteerd
Luchtbeldonderdag 12 augustus 2004 @ 23:08
Oooh wat mooi!
En zus met broertje
Rewimodonderdag 12 augustus 2004 @ 23:11
Wat een prachtig mannetje, en een heel trotse grote zus Lief
Syrenadonderdag 12 augustus 2004 @ 23:14
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 23:08 schreef Luchtbel het volgende:
Oooh wat mooi!
En zus met broertje
Jaaa zo lief he !! *smelt*

Ik heb ook zo'n foto van mij en mijn zus, alleen had ik 39 graden koorts en zij brulde keihard.
Dus ik kijk gelukkig maar nogal ziekig en duf en zij staat er op met een héle grote opengesperde mond en rooie kop. Ik 3,5 jaar en zij O

En twee dagen later poepte ze vanaf de commonde op m'n nachtpon Dag later stond ik aan het andere eind van de kamer voor de zekerheid.....raakte ze me nog....
Dreamgirldonderdag 12 augustus 2004 @ 23:17
Wat een schattig mannetje zeg.
En zus natuurlijk helemaal trots.
Proficiat.
pigletdonderdag 12 augustus 2004 @ 23:19
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 22:32 schreef texelonia het volgende:
Ik heb al de hele avond enorm last van harde buiken! De verloskundige had gezegd dat dat niet erg was, zolang het maar geen pijn deed. En het doet ook niet echt pijn, maar voelt wel erg oncomfortabel... Beetje wennen dit.
He texelonia, vervelend hè? Ik heb het ook een paar keer gehad en het is inderdaad niet comfortabel en ook een beetje verontrustend
De verloskundige had tegen mij gezegd dat ik moest bellen zodra er regelmaat in zat of zodra het pijnlijk werd. Je zei al dat het niet echt pijn doet, maar heb je het idee dat er regelmaat in zit? Zo ja, dan moet je misschien toch even bellen...

Maar als dat ook niet zo is, probeer je een dan maar beetje te ontspannen (weg achter de computer dus en even lekker op de bank of op bed gaan liggen. Diep ademhalen en rustig proberen te worden. Soms kan een warm bad of een lekkere douche ook helpen ).
Heb je toevallig een drukke/stressvolle dag achter de rug? Dat kan de oorzaak zijn.
Maar ook een groeispurt kan hiervoor zorgen. Allemaal redelijk onschuldig, maar toch...

O, ja ik ben inmiddels wel ontzettend nieuwsgierig naar hoe het met Tinkepink is. Ik hoop zo dat ze inmiddels al heerlijk aan het genieten is van haar mini...
Dreamgirldonderdag 12 augustus 2004 @ 23:19
quote]Op donderdag 12 augustus 2004 23:14 schreef Syrena het volgende:

[..]

En twee dagen later poepte ze vanaf de commonde op m'n nachtpon Dag later stond ik aan het andere eind van de kamer voor de zekerheid.....raakte ze me nog....
[/quote]

kissadonderdag 12 augustus 2004 @ 23:24
Anitra en Little-Angel, van harte gefeliciteerd met jullie beepjes
Slaapmeisjedonderdag 12 augustus 2004 @ 23:34
Anitra, wat heeft Djulian lieve oortjes Gefeliciteerd trouwens

Little-Angel, jij ook van harte met je meisje Morgaine (ook zo´n fan van De Nevelen van Avalon?)
poemojndonderdag 12 augustus 2004 @ 23:39
Gefeliciteerd Anitra en vriend!
Wat een mooie foto van die twee samen..
Xanthedonderdag 12 augustus 2004 @ 23:40
Anitra gefeliciteerd met je zoon!
moussydonderdag 12 augustus 2004 @ 23:54
Little Angel en Anitra, gefeliciteerd met jullie pukkies
Rottdogvrijdag 13 augustus 2004 @ 00:50
Anitra, anitra-mannie en Djen wauwie gefeli met je zoon Djulian

Little Angel en mannie gefeliciteerd met Morgaine
ThunderChildvrijdag 13 augustus 2004 @ 06:23
Nog geen nieuws van Tink ??
phluphyvrijdag 13 augustus 2004 @ 07:06
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 06:23 schreef ThunderChild het volgende:
Nog geen nieuws van Tink ??


Morguh ! Ik ga nog even terug naar bedje, het was een korte nacht
Rewimovrijdag 13 augustus 2004 @ 07:26
Tink? Geen nieuws? Ja, ze had al gezegd dat meneer Tink mogelijk zou vergeten om ons op de hoogte te brengen. Hopelijk schiet het hem alsnog te binnen
pigletvrijdag 13 augustus 2004 @ 07:46
wat een rotnacht
Ik werd om 2 uur wakker en heb tot ongeveer 4.30u wakker gelegen Ik voelde me niet lekker (misselijk, maagzuur, raar) en was gewoon heel lang klaarwakker. En natuurlijk heb je dit soort dingen altijd op dagen dat je niet uit kunt slapen
Ik ben vandaag weer bij m'n vader, dus ik meld me waarschijnlijk pas vanavond weer. Ik hoop dat er dan nieuws is van Tink
Of natuurlijk dat Sugar meldt dat ze is begonnen, dat vind ik ook goed
pigletvrijdag 13 augustus 2004 @ 07:48
O ja, tex hoe ben je de nacht doorgekomen? Zijn je harde buiken weer afgenomen?
Bar_en_Marvrijdag 13 augustus 2004 @ 07:52
Goede morgen...
Gister kreeg ik hier nog een leuke verassing mijn pa en zijn vrouw kwamen onverwachts langs om de kamer van de kleine verder af te maken, zodat we van het weekend alleen maar in moeten richten, zodoende heb ik gister al een groot gedeelte van de kleertjes gewassen.
Hier voor het eerst ook niet lekker geslapen, telkens last van mijn buik (krampen, kleine die trapte, plassen) en sinds een goed uurtje is het nu over.
Strakjes zijn mijn schoonouders hier en dan gaan we vandaag lekker winkelen, de allerlaatste spulletjes aanschaffen, en nog wat spullen voor in het huis.
en vanavond met ze lekker uit eten.
Anitra wat een schattig mannetje heb je daar gekregen, en leuke foto van zus & broer

voor de rest wens ik alle zwangeren en alle hoogzwangeren een leuke dag toe
pigletvrijdag 13 augustus 2004 @ 07:55
Hé Bar_en_Mar wat fijn dat je nu al zo opschiet. Nog even de laatste dingen in huis halen en dan ben je er klaar voor? Of nog niet helemaal?

Jammer dat je ook zo slecht geslapen hebt, zou het te maken hebben met dat het vrijdag de 13e is
Bar_en_Marvrijdag 13 augustus 2004 @ 08:11
Het lijkt er wel op Piglet
Maar idd zodra ik het laatste in huis heb vanmiddag, mag kruimel zich van mij ook gaan aankondigen, even het weekend nog lekker doorkomen, en daarna heeft hij van mij alle vrijheid om zichzelf aan de rest van de wereld te laten zien
Ow ja vandaag nog maar even bellen naar de drukker, wel zo handig.
Sugarvrijdag 13 augustus 2004 @ 08:19
Goodmorning!
Hier is de nacht rustig gegaan, maar steeds als ik wakker werd waren de zeurende pijntjes er nog. Nu, nu het echt ochtend is, is alles weer een beetje weg en voel ik me normaal. Aaaaargh!

Dan Tink maar snel met nieuws, hoor!

En wat kl*te dat er zoveel mensen niet goed geslapen hebben!
Xanthevrijdag 13 augustus 2004 @ 08:50
Ben dus niet de enige met een rot nacht.
Ik werd om 3.10 wakker omdat ik moest plassen en heb daarna ook een behoorlijke tijd wakker gelegen (tot een uurtje of 5) , zal dus vanmiddag wel weer dood op zijn.
MiSs-TaKevrijdag 13 augustus 2004 @ 09:39
Gefeliciteerd met de beepjes !!
MiSs-TaKevrijdag 13 augustus 2004 @ 09:41
Hier ook : vaak wakker geweest en mezelf verplicht om me om te draaien en dus verder te slapen. Veel kleine krampjes gepaard met "braakneigingen" .......... smakelijk trouwens.

Nu heb ik ff in huis gerommeld en wat gegeten en gaat het een stuk beter.
Spuuglokjevrijdag 13 augustus 2004 @ 09:58
Heeee ik zie dat er 2 babietjes geboren zijn!!!! Morgaine en Djulian, welkom! Gefeliciteerd papa's en mama's
Merissevrijdag 13 augustus 2004 @ 10:13
Little Angel, gefeliciteerd met de geboorte van Morgaine. Wat een sprookjesachtige naam
Hopelijk heb je snel weer internettoegang en kunnen we Morgaine op de foto bewonderen.

Anitra, Manitra en Djen gefeliciteerd met Djulian! Wat een schattig kaboutertje is het! Helemaal goed hoor

Sugie, ik denk aan je en vind het reuzespannend!

Fluf, you've got mail
texeloniavrijdag 13 augustus 2004 @ 10:27
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 23:19 schreef piglet het volgende:
He texelonia, vervelend hè? Ik heb het ook een paar keer gehad en het is inderdaad niet comfortabel en ook een beetje verontrustend
De verloskundige had tegen mij gezegd dat ik moest bellen zodra er regelmaat in zat of zodra het pijnlijk werd. Je zei al dat het niet echt pijn doet, maar heb je het idee dat er regelmaat in zit? Zo ja, dan moet je misschien toch even bellen...

Maar als dat ook niet zo is, probeer je een dan maar beetje te ontspannen (weg achter de computer dus en even lekker op de bank of op bed gaan liggen. Diep ademhalen en rustig proberen te worden. Soms kan een warm bad of een lekkere douche ook helpen ).
Heb je toevallig een drukke/stressvolle dag achter de rug? Dat kan de oorzaak zijn.
Maar ook een groeispurt kan hiervoor zorgen. Allemaal redelijk onschuldig, maar toch...

O, ja ik ben inmiddels wel ontzettend nieuwsgierig naar hoe het met Tinkepink is. Ik hoop zo dat ze inmiddels al heerlijk aan het genieten is van haar mini...
Het idee dat er regelmaat in zat had ik op een gegeven moment wel een beetje heb er niet heel erg op zitten letten alleen. En steeds vlak achter elkaar. Moest meteen aan weeën denken "zou het dan net zo gaan, alleen dan iets pijnlijker?"

Geen drukke stressvolle dag gehad, zat wel iets minder lekker in m'n vel. Dus misschien kwam het daardoor. En heb de hele avond op de bank gezeten eigenlijk, filmpje gekeken...

Naja het is nu weer over, dus waarschijnlijk was het niks ernstigs
texeloniavrijdag 13 augustus 2004 @ 10:29
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 07:48 schreef piglet het volgende:
O ja, tex hoe ben je de nacht doorgekomen? Zijn je harde buiken weer afgenomen?
Ik ben de enige hier die wel goed geslapen heeft geloof ik! De nacht ervoor had ik juist slecht geslapen, dus was best moe en op tijd naar bed gegaan. Even wakker geworden toen m'n vriend vanochtend vroeg naar zn werk moest en toen weer heerlijk verder geslapen.
Op een rare droom over m'n ex na, heb ik een heerlijke nacht gehad
phluphyvrijdag 13 augustus 2004 @ 10:49
Bah, echt naar dat we met zovelen zo slecht hebben geslapen ! Laten we hopen dat het vannacht beter gaat ! Ik moet wel zeggen dat die uurtjes bijslapen overdag wel helpen, al word je soms met zo'n duf gevoel wakker en duurt het lang voor je weer "helder" bent.

Piglet Heb je deze week een beetje gedaan wat je van plan was?

Bar Je gaat toch wel foto's plaatsen in het kinderkamertopic ?!

Sugar Ben je al weg naar de gyn? Veel succes ! Hopelijk word je wijzer.

Merisse da's toevallig, you've got mail too

EDIT
Tex Ik heb ook altijd best veel last gehad van harde buiken. Op een gegeven moment ontdekte ik dat te lang in een bepaalde houding zitten het erger maakte. Misschien iets om op te letten, want het is geen prettig gevoel. Sterkte!
Sugarvrijdag 13 augustus 2004 @ 10:53
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 10:49 schreef phluphy het volgende:
Bah, echt naar dat we met zovelen zo slecht hebben geslapen ! Laten we hopen dat het vannacht beter gaat ! Ik moet wel zeggen dat die uurtjes bijslapen overdag wel helpen, al word je soms met zo'n duf gevoel wakker en duurt het lang voor je weer "helder" bent.

Sugar Ben je al weg naar de gyn? Veel succes ! Hopelijk word je wijzer.
Dat duffe gevoel heb ik dus ook vaak als ik weer wakker word! Een dubbellikker is het antwoord!

Ik ga zo met vriendje samen naar het ziekenhuis. Heb wat dingen te vragen (ook over eventuele keizersnee, eng!) en hoop idd dat ik er wijzer van word! Thanks, meis!!!!
AnnieBvrijdag 13 augustus 2004 @ 10:53
hmm, ik heb vannacht juist lekker geslapen. Werd wel een paar keer wakker maar sliep daarna weer zo lekker in. Maar ik ben nog steeds moe! Zit te geeuwen op mijn werk.
Ik werd vannacht wakker van een harde buik en soms heb ik het als ik een onverwachte beweging maak, maar verder heb ik er nog geen last van.
Heb wel een bloeduitstorting op een van mijn borsten. Ook een beetje vreemd, maar ik heb er geen last van en het zal er wel bijhoren.

Voor de niet-slapers van vannacht: rust lekker uit vandaag!
TearSongvrijdag 13 augustus 2004 @ 10:54
Anitra, man en Djen: gefeliciteerd met Djulian!

*wacht vol spanning op nieuws van Tink*
minoes1967vrijdag 13 augustus 2004 @ 11:03
LITTLE-ANGEL....van harte gefeliciteerd met jullie dochter Morgaine.

ANITRA....van harte gefeliciteerd met jullie zoon Djulian.

Groetjes,Minoes
Slaapmeisjevrijdag 13 augustus 2004 @ 11:15
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 10:53 schreef Sugar het volgende:

[..]

Dat duffe gevoel heb ik dus ook vaak als ik weer wakker word! Een dubbellikker is het antwoord!

Ik ga zo met vriendje samen naar het ziekenhuis. Heb wat dingen te vragen (ook over eventuele keizersnee, eng!) en hoop idd dat ik er wijzer van word! Thanks, meis!!!!
Een dubbellikker is bij jou tegenwoordig het standaard antwoord

Veel succes bij de gyn vandaag Sugar en gewoon vragen of ze even checken of er al iets is veranderd daar binnen hoor. Niet gevraagd is geen antwoord.
phluphyvrijdag 13 augustus 2004 @ 11:56
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 10:53 schreef Sugar het volgende:
Dat duffe gevoel heb ik dus ook vaak als ik weer wakker word! Een dubbellikker is het antwoord!
verder verwijs ik naar Slaapmeisje's reactie
quote:
Ik ga zo met vriendje samen naar het ziekenhuis. Heb wat dingen te vragen (ook over eventuele keizersnee, eng!) en hoop idd dat ik er wijzer van word! Thanks, meis!!!!

* phluphy duimt voor goede berichten
phluphyvrijdag 13 augustus 2004 @ 11:57
[telepathiemodus] T I N K E P I N K Joehoeeeeeeee !!! Wij willen nieuws ! [/telepathiemodus]
Tanvrijdag 13 augustus 2004 @ 12:11
Wat een mooie foto's van Djulian!
Sugarvrijdag 13 augustus 2004 @ 12:43
Weer terug en alles oké.
Moest wel echt praten als Brugman voordat de vlos in het ziekenhuis "bereid" was te voelen; het zou immers niks zeggen over de termijn waarop het echt begint. Nee, dat begrijp ik wel, maar voor mijn gevoel is het wel fijn te weten of die dagen met gerommel "zin" hebben gehad, of dat ik volgende keer niets hoef te verwachten daarvan, maar op erger werk moet hopen. Dus uiteindelijk heeft ze gevoeld. Er bleek nog geen ontsluiting te zijn, wel is de boel goed zacht
Oké, good to know!

Bloeddruk was aan hoge kant (90 onderdruk), maar zonder klachten is het niet zorgwekkend. En verder alles dus goed. Volgende week weer. Hoop van niet!

Hoe is het hier?
phluphyvrijdag 13 augustus 2004 @ 12:53
Fijn dat alles o.k. was Sugar Pas wel op met die hoge bloeddruk ! *streng kijkt*
Dat "zacht worden" is ook belangrijk hoor (de baarmoedermond). Soms heb je al wel weeën/ontsluiting, maar kan de boel niet doorzetten omdat de baarmoedermond nog niet zacht is.
Dus dat is toch al wat

"Hier" is het rustig en "daar" (Duitsland) ook... ik wil nieuws !!
Loena-tik-vrijdag 13 augustus 2004 @ 12:55
Sugar, goed zacht is hoor!!! Door dat rommelen gaat de boel lekker verweken daar beneden blijkbaar. Bij een eerste kind zie je haast nooit dat er al ontsluiting is voordat de bevalling "echt" doorzet. Toen ik overtijd liep van de eerste en de eerste keer gestript werd was mijn baarmoedermond nog heel stug( zelfs zo stug dat ik haast niet te strippen was). Zacht is dus goed Klinkt lekker achterlijk he, achterlijk vinnik ook goed
sorry, beetje melig
phluphyvrijdag 13 augustus 2004 @ 12:59
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 12:55 schreef Loena-tik- het volgende:
sorry, beetje melig
Neem een dubbellikker
MiSs-TaKevrijdag 13 augustus 2004 @ 13:00
Sugar,
gelukkig was alles goed. Jammer dat je nog geen ontsluiting hebt !!
1 lullig centimetertje was al goed geweest denk ik voor je gevoel...maar nee...ze laten je nog ff zweten!
Achja, gister weer een positief verhaal gelezen op een forum waar ik schrijf, die vrouw is eergister bevallen : 9 centimeter onsluiting in 3 kwartier !!!!

Dus kop op !
Sugarvrijdag 13 augustus 2004 @ 13:00
Jah, dat helpt, zo'n dubbellikker, bedoel ik!
Loena-tik-vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:01
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 12:59 schreef phluphy het volgende:

[..]

Neem een dubbellikker
Helpt een raketje ook, heb geen dubbellikkers( durf het hier bijna niet te zeggen maar vind ze eik ook niet zo bijzonder ook )
Sugarvrijdag 13 augustus 2004 @ 13:02
Niet bijzonder???? Nee, jij weet de wereld en haar materie te waarderen, zeg!
Loena-tik-vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:03
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 13:00 schreef MiSs-TaKe het volgende:
Sugar,
gelukkig was alles goed. Jammer dat je nog geen ontsluiting hebt !!
1 lullig centimetertje was al goed geweest denk ik voor je gevoel...maar nee...ze laten je nog ff zweten!
Achja, gister weer een positief verhaal gelezen op een forum waar ik schrijf, die vrouw is eergister bevallen : 9 centimeter onsluiting in 3 kwartier !!!!

Dus kop op !
Lijkt me eerlijk gezegd ook niks hoor. Ik ben er echt van overtuigd dat iedereen zijn portie pijn krijgt, uitgesmeerd over 15 uur of binnen drie kwartier, geef mij die 15 uur dan maar!!!
Loena-tik-vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:03
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 13:02 schreef Sugar het volgende:
Niet bijzonder???? Nee, jij weet de wereld en haar materie te waarderen, zeg!
Sorry
Loena-tik-vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:07
Over olifantenpoten gesproken

Hebben jullie nog last van klotsende voeten? Ben aan de bleekselderij gegaan en ben me toch gaan zeiken als een reiger!!! Heb echt mijn pootjes leeggepiest zeg maar Of zou het psychisch zijn( en komt het gewoon omdat het nu niet meer zo warm is?)
dutchievrijdag 13 augustus 2004 @ 13:37
Speciaal voor Tinkepink haar hubbie (want dat Nederlandse geneuzel van ons verstaat hij ws niet ):
Hallo Ehemann von Tinkepink (of so etwas ), kunnen Sie noch etwas erzählen über die Kleine oder gibt es noch keiner?
Loena-tik-vrijdag 13 augustus 2004 @ 14:01
Jawohl Dutch!!!
Joenevrijdag 13 augustus 2004 @ 14:08
Toll
m@xvrijdag 13 augustus 2004 @ 14:25
Ik ken die dubbellikkers helemaal niet!!!!!!!!

Net de intake van de kraamzorg achter de rug. Viel 100% mee. Ik heb meneerm@x het hele huis schoon laten maken omdat ik dacht dat ze de boel kwam controleren en ze is niet verder geweest dan de keuken . Meneerm@x vond de intake wel vreselijk maar dat kwam vooral door het luchtje wat mevrouw op had. Meneerm@x herkende het direct als zijnde het standaard luchtje wat de Keileweghoertjes altijd ophebben en wat hij altijd zo vies vind (voordat jullie rare dingen gaan denken, meneerm@x heeft voor zijn werk veel met de Keilewegdames te maken).
Sugarvrijdag 13 augustus 2004 @ 14:28
Hihihi! M@x! Of eigenlijk: meneerm@x!

Tinkie??? Dutch, aan jou heeft 't in elk geval niet gelegen!
phluphyvrijdag 13 augustus 2004 @ 14:33
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 13:07 schreef Loena-tik- het volgende:
Hebben jullie nog last van klotsende voeten?
Nee, wel een klotsende buik
quote:
Ben aan de bleekselderij gegaan en ben me toch gaan zeiken als een reiger!!! Heb echt mijn pootjes leeggepiest zeg maar Of zou het psychisch zijn( en komt het gewoon omdat het nu niet meer zo warm is?)
Wat kan het jou schelen, als het maar helpt, toch?
snoopyvrijdag 13 augustus 2004 @ 14:34
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 13:03 schreef Loena-tik- het volgende:
Lijkt me eerlijk gezegd ook niks hoor. Ik ben er echt van overtuigd dat iedereen zijn portie pijn krijgt, uitgesmeerd over 15 uur of binnen drie kwartier, geef mij die 15 uur dan maar!!!
ik had dus volledige ontsluiting binnen een uur Achteraf helemaaaaal niet erg hoor
phluphyvrijdag 13 augustus 2004 @ 14:34
Dutchie

M@x, ik vind het wel een beetje zielig voor mijnheerm@x hoor
phluphyvrijdag 13 augustus 2004 @ 14:34
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 14:34 schreef snoopy het volgende:
ik had dus volledige ontsluiting binnen een uur Achteraf helemaaaaal niet erg hoor
Opschepper
dutchievrijdag 13 augustus 2004 @ 14:37
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 14:08 schreef Joene het volgende:
Toll
Oder meinen Sie Supergeil?
(tis vrijdagmiddag en we zijn weer wat melig)

M@x, elke keer als jij het hebt over Meneerm@x, denk ik telkens dat er staat Meeneemm@x.
Misschien best handig zo'n Meeneemm@x, je zou maar zonder zitten zeg.
snoopyvrijdag 13 augustus 2004 @ 14:37
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 14:34 schreef phluphy het volgende:

Opschepper
ik dacht: ik geef jullie aanstaande moeders een beetje hoop. Is het weer niet goed
miss_dynastievrijdag 13 augustus 2004 @ 14:38
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 14:25 schreef m@x het volgende:
Ik ken die dubbellikkers helemaal niet!!!!!!!!
Tuurlijk wel!!!
quote:
Net de intake van de kraamzorg achter de rug. Viel 100% mee. Ik heb meneerm@x het hele huis schoon laten maken omdat ik dacht dat ze de boel kwam controleren en ze is niet verder geweest dan de keuken . Meneerm@x vond de intake wel vreselijk maar dat kwam vooral door het luchtje wat mevrouw op had. Meneerm@x herkende het direct als zijnde het standaard luchtje wat de Keileweghoertjes altijd ophebben en wat hij altijd zo vies vind (voordat jullie rare dingen gaan denken, meneerm@x heeft voor zijn werk veel met de Keilewegdames te maken).
Githavrijdag 13 augustus 2004 @ 14:40
anitra gefeliciteerd met je zoontje leuke naam hoor

Ik ben weer terug van weg geweest ...vakantie zit erop en hopelijk is mijn pc zo aardig voor me dat ik ook nog even mag blijven
De vakantie zit er weer op en mijn ventje heeft deze week besteed aan het in orde maken van de pc niet veel succes maaruh ik kan i.i.g. zo nu en dan op I-net ik heb al een beetje gelurkt en heb luchtbels mooie meid al gezien luchtbel als nog gefeliciteerd al is het wat laat

Hier gaat ie toppie de pc heeft mijn misselijkheid overgenomen ben in de vakantie bij de VK geweest en die vertelde me dat ik 9 dagen verder ben als dat ik dacht .... de kleine zou dus 8 februari moeten komen i.p.v. 17 februari als iemand dat voor me wil veranderen in het lijstje

Ik heb een foto van een foto moeten maken om de echo aan jullie te kunnen showen dus ik hoop dat het nog een beetje te zien is :')



als de pc het een beetje toe laat laat ik me weer horen.....
m@xvrijdag 13 augustus 2004 @ 14:52
Dutchie, ik ben mijn eigen ultiem handige meeneemm@x Het enige wat niet zo handig aan mij is op dit moment is dat mijn blaas een eigen leven lijkt te leiden dankzij de grote kontendraaier in mijn buik

Bedankt voor de info Miss-D. Ik ken ze dus wel (blijkt nu) en vind ze helemaal niet lekker (vooral niet als alle kleur- en smaakstoffen er al uit gezogen zijn. Geef mij maar perenijsjes
m@xvrijdag 13 augustus 2004 @ 14:53
Welkom terug Githa! Ik ben blij dat je je wat beter voelt en wat een schattig boontje heb jij in je buik!
pluisjevrijdag 13 augustus 2004 @ 15:21
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 14:34 schreef snoopy het volgende:

[..]

ik had dus volledige ontsluiting binnen een uur Achteraf helemaaaaal niet erg hoor
En om te compenseren: ik heb ruim 7 uur op 4/5 cm gehangen

Ik hoop zo dat Tink inmiddels met haar babietje zit te tutten
Rewimovrijdag 13 augustus 2004 @ 15:31
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 15:21 schreef pluisje het volgende:

[..]

En om te compenseren: ik heb ruim 7 uur op 4/5 cm gehangen
Ik 8 uur op 6 Verder wilde de deur niet open. Nooduitgang genomen.
quote:
Ik hoop zo dat Tink inmiddels met haar babietje zit te tutten
Daar gaan we wel vanuit hoor
Jeliefvrijdag 13 augustus 2004 @ 15:37
tjonge jonge ik heb ff lekker hardop in mijn eentje zitten lachen de laatste 25 posts ofzo...
Little Angel & co gefeli met Morgaine ( wat een ontzettend aparte en mooie naam!)
Anitra & co gefeli met Djulian (ook al zo'n aparte naam, ff wennen maar wel mooi!)
ennuh alle andere dikbuikigen of beetje-buikigen succes.
Xanthevrijdag 13 augustus 2004 @ 15:37
Welkom terug Githa , maar is het nou nodig om ook nog even snel voor te dringen?

Nog last van kwaaltjes?
Githavrijdag 13 augustus 2004 @ 15:41
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 15:37 schreef Xanthe het volgende:
Welkom terug Githa , maar is het nou nodig om ook nog even snel voor te dringen?

Nog last van kwaaltjes?
thnx Xanthe ...sorry ik heb jou en jdee ingehaald
maar je kan me altijd nog inhalen door in februari eerder te bevallen

met mij gaat het prima heel soms nog misselijk maar daar hoor je mij niet over klagen verder weinig tot niks....ik voel me super fit .... en jij dan ? groeit je buik al goed? ....klachten ? ....ik ben reuze nieuwsgierig
Xanthevrijdag 13 augustus 2004 @ 16:21
In kilo's nog niets aangekomen , mijn buik is al behoorlijk gegroeid en ik ben nog steeds erg moe.
Verder voel ik me best goed
bixistervrijdag 13 augustus 2004 @ 16:34
aha Xanthe, hoog tijd voor een foto in 't grote buiken topic!
Loena-tik-vrijdag 13 augustus 2004 @ 18:21
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 15:37 schreef Xanthe het volgende:
Welkom terug Githa , maar is het nou nodig om ook nog even snel voor te dringen?

Nog last van kwaaltjes?
HAHAHA, wilde ik gelijk gaan zeggen tegen Githa, zal Xanthe niet leuk vinden
ThunderChildvrijdag 13 augustus 2004 @ 18:24
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 15:31 schreef Rewimo het volgende:
Daar gaan we wel vanuit hoor
Dat dachten we ook met Luchtbel, we weten allemaal hoe die thriller is afgelopen . . .
Loena-tik-vrijdag 13 augustus 2004 @ 18:44
Githa, welkom terug trouwens en een mooi echootje hoor!!!
pigletvrijdag 13 augustus 2004 @ 21:35
was ik weer

Sugar zacht is goed je bent echt op weg en apie gaat vast heel snel bedenken dat ie er nu toch wel echt uit wil

Githa welcome back! Fijn dat je je weer beter voelt. En zo maar 9 dagen kado en een prachtige echo (Xanthe , jij gaat straks gewoon lekker bijtijds bevallen joh!)

Loena ik heb ook geen klotsende voeten meer. Ze zijn gelukkig weer redelijk terug naar de normale proporties nu het niet meer zo warm is...

phluphy ik ben aan de helft van m'n plannen niet toegekomen Een oom van mij was onverwacht overleden (ik kende hem niet echt goed hoor) dus vandaag is m'n moeder naar de crematie geweest. Daarom was ik de hele dag bij m'n vader, en dus ging het shoppen met hubbie even niet door (nu gaan we morgen). En verder ben ik ook een beetje lui geweest deze week
O, ja we hebben wel net (via internet) de geboortekaartjes besteld

tex het kan heel goed dat je harde buiken krijgt van het niet goed in je vel zitten hoor Ik kreeg ze ook regelmatig als ik erg emotioneel was. Maar let er wel op hoor. Zodra het nog een keer gebeurt en er regelmaat in komt, even bellen met je vlos!
Sjeenvrijdag 13 augustus 2004 @ 22:03
Sjeen kruipt uit lurkstand

Pigletje, hoe gaat het nu met jou? En met je paps?

Ow ja, ik ben vandaag al één hele maand weg uit dit topic (verhuisd naar het grote kleine babietjes topic) de tijd vliegt!

Sjeen kruipt weer terug in lurkstand
pigletvrijdag 13 augustus 2004 @ 22:13
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 22:03 schreef Sjeen het volgende:
Sjeen kruipt uit lurkstand

Pigletje, hoe gaat het nu met jou? En met je paps?

Ow ja, ik ben vandaag al één hele maand weg uit dit topic (verhuisd naar het grote kleine babietjes topic) de tijd vliegt!

Sjeen kruipt weer terug in lurkstand
Hi Sjeen
Alweer een maand weg uit dit topic, jeetje wat vliegt de tijd
Maar met mij gaat het prima hoor Vannacht een beetje slecht geslapen en voel me af en toe een beetje raar, maar eigenlijk ben ik vooral ontzettend aan het genieten van m'n zwangerschapsverlof. En dat lukt best (behalve dan dat ik een beetje onrustig wordt, ik wil nu alles in orde hebben voor de baby Maar dat komt wel goed hoor!)

Met m'n vader gaat het steeds wat minder. Maar hij is er nog en vraagt af en toe hoe lang het ook alweer duurt voor m'n baby komt. Het lijkt er dus op dat hij probeert door te vechten tot hij z'n eerste kleinkind heeft gezien

Hoe is het met jou en je prachtige dochter? Gaat het allemaal lekker? Ik volg jou en de andere pasbevallenen trouwens ook wel een beetje in de andere topics hoor! En nog een paar weekjes en dan kom ik daar ook meekletsen
Sugarvrijdag 13 augustus 2004 @ 22:22
* Sugar heeft groot nieuws!
* Sugar wordt tante!!!!!!

Ik ben heel blij en helemaal opgetogen! Vergeet bijna dat ik zelf eerst nog moet bevallen! Maar rond 17 maart word ik dus weer tante! Van het kindje van mijn andere zus, de zus zonder kindjes! Ze wordt mama! :')

Oh, en Fluf, wat ben jij stil?
beefcakevrijdag 13 augustus 2004 @ 22:24
Gefeliciteerd Sugar!!
Nog even samen zwanger, leuk hoor!!
pigletvrijdag 13 augustus 2004 @ 22:34
Sugar van harte gefeliciteerd wat een leuk nieuws
ik dacht dus echt dat op z'n minst je vliezen waren gebroken maar dat is ook erg leuk
clauwheeevrijdag 13 augustus 2004 @ 22:36
Wouwie Sugar gefeliciteerd!!! Leuk is dat hè, tante worden!!!!
dutchievrijdag 13 augustus 2004 @ 22:40
Sjoegie , jouw levensloop tijdens je zwangerschap begint nu wel heeeeeeeeeel erg verdacht veel op die van mij te lijken. Ik hoorde ook in de laatste weken van mijn zwangerschap dat mijn zus ook zwanger was.
Kijkt u even mee:
- Hoge ronde buik
- Stuitje
- Zussen ook zwanger.
Frappant hoor.
*verward over het koppie krabt*
Anitravrijdag 13 augustus 2004 @ 22:41
En foto`s van dag 2
Familieportret

En een van Djulian solo
beefcakevrijdag 13 augustus 2004 @ 22:42
Djulian is een moppie
Jessicaavrijdag 13 augustus 2004 @ 22:43
Wat een poepie en wat kijkt hij gelukkig!!!!!!!
clauwheeevrijdag 13 augustus 2004 @ 22:46
Heeel mooi Anitra!!!
p_igletvrijdag 13 augustus 2004 @ 22:56
Hij is lief
Zondag komen we hem in het echt bewonderen!!
bixistervrijdag 13 augustus 2004 @ 23:01
stom zeg ik zie nu pas dat er een p_iglet is en een piglet. twee verschillende personen, neem ik aan?

jullie zien er gelukkig uit met z'n allen, Anitra!
p_igletvrijdag 13 augustus 2004 @ 23:05
hahaha jup Piglet en ik zijn 2 verschillende personen. Ik ben een vriendin van Anitra en Rick en de oppas van Djen. Ik lurk hier vrij vaak omdat ik de verhalen erg leuk vind en de sfeer hier meestal erg gezellig. Verder ben ik niet zwanger en dat voorlopig ook niet van plan
Xanthevrijdag 13 augustus 2004 @ 23:20
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 18:21 schreef Loena-tik- het volgende:

[..]

HAHAHA, wilde ik gelijk gaan zeggen tegen Githa, zal Xanthe niet leuk vinden
Lach je me nog uit ook!



Vind dat het erg rustig blijft met nieuwe zwangeren.....
pigletvrijdag 13 augustus 2004 @ 23:20

Ja en ik ben piglet en wél zwanger

Gelukkig hebben we wel allebei een ander plaatje gekozen p_iglet
Xanthevrijdag 13 augustus 2004 @ 23:21
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 16:34 schreef bixister het volgende:
aha Xanthe, hoog tijd voor een foto in 't grote buiken topic!
Neej hoor , want als ik het tegen mijn vriendje zeg dat ie een buikfoto moet maken , verwacht ie dat dat naakt gebeurd , dat hoeft voor mij dus niet en zal al helemaal niet online komen te staan
Xanthevrijdag 13 augustus 2004 @ 23:24
Ik heb eindelijk het oude wiegje waar ik ook nog in heb gelegen gekregen.
Moet nog heel wat aan gebeuren (logisch met een wieg van 40 jaar oud) en hoop dat de ideeën snel gaan komen en ik de juiste stof kan vinden voor de bekleding , super spannend allemaal of het lukken gaat , maar ook erg leuk.
danosavrijdag 13 augustus 2004 @ 23:39
Och wat een poepie Anitra! Nog van harte gefeliciteerd met Djulian!!!! De foto met Djen is prachtig, haar trots straalt eraf!

Littel Angel ook jij nog van harte, je bent vast heerlijk aan het genieten, maar je hebt vast wel even tijd voor een foto van Morgaine

[sentimentele Tinus-modus aan]Gaat het hard he Sjeen, voordat je het weet zwaai je ook het babietjestopic uit [sentimentele Tinus-modus uit]
minoes1967vrijdag 13 augustus 2004 @ 23:40
XANTHE..........ik zou zo graag in dit topic komen en de lijst weer aanvullen......*zucht*

Wat vind je van die witte broderiestof voor de wieg?Is met van die bloempjes met gaatjes.Je hebt het in helemaal wit,maar ook met roze,blauw en gele bloemetjes.En dan hele fijne bloemetjes,glanzend geborduurd,zeg maar.(Geen grote palmbladeren ofzow,als je dat dacht,hihi )

Groetjes,Minoes
Rottdogvrijdag 13 augustus 2004 @ 23:43
Wat een lekker droppie Anitra (Djulian dan he )
Xanthevrijdag 13 augustus 2004 @ 23:45
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 23:40 schreef minoes1967 het volgende:
XANTHE..........ik zou zo graag in dit topic komen en de lijst weer aanvullen......*zucht*

Wat vind je van die witte broderiestof voor de wieg?Is met van die bloempjes met gaatjes.Je hebt het in helemaal wit,maar ook met roze,blauw en gele bloemetjes.En dan hele fijne bloemetjes,glanzend geborduurd,zeg maar.(Geen grote palmbladeren ofzow,als je dat dacht,hihi )

Groetjes,Minoes
Ik hoop dat je alsnog snel mag volgen deze kant op Minoes!

En die stof klinkt wel leuk , zal ik ongetwijfeld weer voor naar de stad moeten , maar daar schijnt op dinsdag stofjesmarkt te zijn.
Althans dat was vroeger zo toen mijn oma nog naaide , zal in elk geval eens op zoek gaan en eens rustig gaan kijken naar stofjes en hulp vragen aan iemand die goed is met naaimachines
bixisterzaterdag 14 augustus 2004 @ 00:04
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 23:21 schreef Xanthe het volgende:
Neej hoor , want als ik het tegen mijn vriendje zeg dat ie een buikfoto moet maken , verwacht ie dat dat naakt gebeurd , dat hoeft voor mij dus niet en zal al helemaal niet online komen te staan
hmmm, heb je geen zelfontspanner of afstandsbediening? kun je 't helemaal op je eigen manier doen.

leuk zo'n oud familiewiegje. hebben wij helaas niet, maar ik heb via marktplaats wel een heel schattig wiegje aangeschaft. en vanmiddag ook een leuk ledikantje (voor zeer weinig geld) op de kop getikt, nu nog een commode en we zijn er al zowat!
Xanthezaterdag 14 augustus 2004 @ 00:24
Nee ik kan niet eens met zijn cam overweg.

Ik vond het ook onwijs leuk dat er een familie wiegje was , heb het mijn ouders nog niet eens
verteld dat ik die nu zou krijgen , aangezien de relaties binnen de familie helemaal niet in orde is.

Ik heb de wieg en de wandelwagen een de maxi cosi en daar oud het op dit moment nog mee op
texeloniazaterdag 14 augustus 2004 @ 06:01
Goeiemorgen!
Ik ben al ruim een uur klaarwakker, kan niet meer slapen. Ben ook helemaal niet moe meer, alsof ik uitgeslapen ben ofzow. Echt vreemd.
Heb ook alweer de hele tijd harde buiken, gepaard met beetje buikkrampjes/steekjes. Maar volgens mij stribbelen m'n darmen gewoon een beetje tegen, en komen daar die krampjes van. En wellicht ook de harde buiken. Baby wel gewoon gevoeld, dus daar maak ik me niet druk over.

Net in bed bedacht ik me dat áls er iets mis zou zijn en ik de VK zou willen bellen, ik niet eens weet welk nummer ik zou moeten bellen... De praktijk waar ik heen ga zijn alleen op maandag verloskundigen (buitenpraktijk van het UMC), en heb verder alleen spoed nummer. Maar om nou voor elk dingetje dat spoed nummer te bellen..
Loiszaterdag 14 augustus 2004 @ 07:45
Goedemorgen allemaal.

Ik heb nog geen nieuws van Tinkepink.

*boodschappen gaat doen*
phluphyzaterdag 14 augustus 2004 @ 08:40
Ik heb redelijk goed geslapen vannacht Ik voel me fit genoeg om lekker te gaan tuttelen, beetje poetsen en zo . Verder geen voortekenen (meer) gehad


Githa Welkom terug, fijn dat die misselijkheid eindelijk over is !

Piglet Veel plezier met shoppen vandaag. Ik hoop dat je het lekker lang volhoudt (shoppen is toch al vermoeiend, en al helemaal met een Big Belly).
er gaat hier af en toe een schietgebedje de lucht in voor je vader

Suikertje Ik was "zo stil" omdat ik me zat te ergeren.. hubby heeft 5 uur moeten overwerken .... ik vind dat dat verboden moet worden als je een hoogzwangere vrouw thuis hebt zitten . Maar hij heeft wel een paar bad guys achter de tralies gezet .
En je wordt weer Suikertante Gefeliciteerd !!

Wat een mooie foto's van de Anitra-family ! Heerlijk koppie heeft Djulian

Texelonia Als ik jou was zou ik dat maandag even navragen en het nummer klaarleggen. Kun je gelijk even vragen wat zij vinden van je harde buiken.

Ik denk dat mijnheer Tinkepink ons vergeten is te mailen
ThunderChildzaterdag 14 augustus 2004 @ 09:05
quote:
Op zaterdag 14 augustus 2004 07:45 schreef Lois het volgende:
Ik heb nog geen nieuws van Tinkepink.

*boodschappen gaat doen*
quote:
Op zaterdag 14 augustus 2004 08:40 schreef phluphy het volgende:
Ik denk dat mijnheer Tinkepink ons vergeten is te mailen
Gloeiende, gloeiende . . .

En boodschappen hoef ik niet meer te doen, heb alles voor tot en met dinsdag. Hoop dan wel dat ik voor die tijd wel wat gehoord heb . . .
texeloniazaterdag 14 augustus 2004 @ 09:19
Ondertussen ben ik oververmoeid en strontchagrijnig!

Half 9 weer in bed gekropen (daarvoor ook al een keer maar toen kreeg ik juist weer last van harde buiken ), ben ik nét weer lekker in slaap gevallen, begint Micha te snurken!

Heb het nu maar opgegeven, moet straks ook werken, en doe daarna wel een middagdutje ofzow. Al zouden we eigenlijk met m'n moeder een kinderwagen uitzoeken, maar dat ga ik maar afzeggen denk ik... Moesten toch al haasten, omdat ik eerst moet werken, maar m'n moeder op tijd weer weg moet.

Bleh, heb nu al geen zin meer in vandaag
Martinekezaterdag 14 augustus 2004 @ 09:20
pfieuw ik heb wat gemist zie ik al wel

Anitra gefeliciteerd met je mooie zoon Djulian, erg aparte naam ook maar past goed bij Djen
erg mooie fotoos ook!

Little-Angel gefeliciteerd met je dochter Morgaine, ook al zon aparte naam.

fijn dat alles wel goed gaat.

hier gaat het prima, heb gisteren 3 uur in de zon gezeten met heel me lijf behalve me gezicht en buik, met als gevolg dat ik nu verbrand ben vandaag hier 30 graden, en we zijn nu alleen, zijn ouders zijn vanmorgen in alle vroegte vertrokken lekker in ons nakie zwemmen dus
ik moet weer gaan afsluiten, heb inbelverbinding helaas, supertraag, en we gaan chroissantjes halen.

alle bijna bevallenen zet em op he!!

groetjes van mij martineke
Loena-tik-zaterdag 14 augustus 2004 @ 09:20
Wat een gelukkig gezin Anitra!!! Mooi om te zien

Sugar weer tante, wat een leuk nieuws, gefeliciteerd meid!!!
Sugarzaterdag 14 augustus 2004 @ 09:21
Hmm, ik wil nieuws van Tink!

Hier wel een goeie nacht gehad, maar wel weer even teleurstelling nu. Vriendje heeft het ook een beetje; we willen zo graag!

Fluf, ben het met je eens, hoor! Aanstaande vaders moeten op tijd thuis zijn en lief en braaf blijven zitten! Boeven vangen is voor mietjes!

Anitra, prachtige foto's!!!!!

Tex, spoednummer kun je dus wel gewoon voor dit soort dingen gebruiken, hoor! Midden in de nacht is misschien een beetje overdreven, maar op een gewoon tijdstip kun je altijd je bezorgdheid kwijt over dit soort dingen. Ook op dat nummer! Ik hoop dat je vannacht weer beter kunt slapen!!!

En Dutsj, ja, ik ben een kloon van jou!
Loena-tik-zaterdag 14 augustus 2004 @ 09:21
Martineke, veel plezier nog( heerlijk in je nakie zwemmen )
Loena-tik-zaterdag 14 augustus 2004 @ 09:25
Oh ja, ik heb nog twee jongetjes in de aanbieding

edit: Misschien iets voor Jou Sugar, ze zijn heel lief!!!
m@xzaterdag 14 augustus 2004 @ 09:27
Mogguh. Ik heb een redelijk goede nacht gehad, alleen meneerm@x is vandaag op bezoek bij zijn moeder (en ik hoefde lekker niet mee), dus ik zit heel de dag alleen

Gisteren zijn we op babybezoek geweest bij een kennis en ik heb alvast wat kunnen oefenen met flesje geven enzo. Echt leuk! Snotje heeft er ook weer een hoop nieuwe kleren bijgekregen aangezien de baby bij wie we op bezoek waren al uit een hoop kleertjes is gegroeid. Het verwende mormel heeft nu al meer kleren dan dat meneerm@x en ik samen hebben....