Idd.quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 12:58 schreef Snakey het volgende:
Dat is onhygienisch![]()
L_A, het was fijn gisteren, bedanktquote:Op vrijdag 6 augustus 2004 12:58 schreef Little_Angel het volgende:
[..]
Idd.
quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:00 schreef Snakey het volgende:
[..]
L_A, het was fijn gisteren, bedankt![]()
quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:00 schreef Little_Angel het volgende:
[..]graag gedaan.
Ik hoop dat ze goed zijn gelukt.quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:01 schreef Snakey het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Jogy, foto's volgen![]()
Daar ik ze zelf moet maken ben ik bang dat ze een beetje bewogen zijnquote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:04 schreef Little_Angel het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze goed zijn gelukt.
Had ie ook een bivakmuts op en riep hij: "handen omhoog, dit is een overval. Geef me al jullie geld en sieraden" ?quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:12 schreef Lucille het volgende:
Toen ik woensdag uit eten ging met een paar collega's en die dag de mussen van het dak vielen liep er wel een vent in een lange (winter)regenjas het restaurant binnen. Ik vond het nogal vreemd en mijn collega's ook.
Nee, reuzel met spek.quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:11 schreef Dirkh het volgende:
Je moet dan wel een beetje een stevige tred houden, anders koel je af. Dus lekker doorlopen.
Vanavond eet je snert?
quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:16 schreef Matamoros het volgende:
[..]
Eskimo
niemand kan jullie voor de gek houdenquote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:17 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ja dat is het zeker. Hoeveel denktijd krijgen we? Een maand of 9?
Nee, hij zag er uit als het prototype podloodventerquote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:13 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Had ie ook een bivakmuts op en riep hij: "handen omhoog, dit is een overval. Geef me al jullie geld en sieraden" ?
En? Heeft ie nog wat verkocht? Had ie verschillende kleuren en hardheid? Kreeg je er ook een mooi etui bij?quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:29 schreef Lucille het volgende:
[..]
Nee, hij zag er uit als het prototype podloodventer
Neh, hij had geen goede slijper.quote:Op vrijdag 6 augustus 2004 13:34 schreef Dirkh het volgende:
[..]
En? Heeft ie nog wat verkocht? Had ie verschillende kleuren en hardheid? Kreeg je er ook een mooi etui bij?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |