ja je moet toch ergens een afval putje hebbenquote:Op dinsdag 1 november 2005 22:00 schreef Duderinnetje het volgende:
Lekker omhoog blijven schoppen inderdaad, als jullie het zo interessant vinden!!
Zeg stel je niet zo vreselijk aan, dramaqueenquote:Op dinsdag 1 november 2005 22:49 schreef Re het volgende:
[..]
ja je moet toch ergens een afval putje hebben
staat toch in haar MyAT ?quote:Op woensdag 2 november 2005 10:19 schreef Subhuman het volgende:
Aangezien het topic meer dan een jaar oud is, denk ik niet dat TS nog gaat verschijnen. Helemaal nu het niet meer in het forum staat waar ze het oorspronkelijk heeft gepost.
ja ergens op pagina 8 van haar MyATquote:
en als ze op de myat klikt staan alle levende/active topics vanzelf weer bovenaan toch?quote:Op woensdag 2 november 2005 10:48 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
ja ergens op pagina 8 van haar MyAT![]()
quote:Op woensdag 2 november 2005 10:51 schreef petre86 het volgende:
[..]
en als ze op de myat klikt staan alle levende/active topics vanzelf weer bovenaan toch?
jemig ik las nu pas dat het idd 2004 is en niet 2005 , gaat idd nergens meer overquote:Op woensdag 2 november 2005 10:19 schreef Subhuman het volgende:
Aangezien het topic meer dan een jaar oud is, denk ik niet dat TS nog gaat verschijnen. Helemaal nu het niet meer in het forum staat waar ze het oorspronkelijk heeft gepost.
Aangezien diverse mensen al in het fotoboek van TS hebben gereageerd, wacht ik even af of ze nog terugkomt.quote:Op woensdag 2 november 2005 11:08 schreef yonielo het volgende:
[..]
jemig ik las nu pas dat het idd 2004 is en niet 2005 , gaat idd nergens meer over
slotje lijkt me
naja dat geeft helemaal niet...quote:Op woensdag 2 november 2005 11:17 schreef RedRoses het volgende:
Haha oeps.. Had niet op de datums gelet toen ik een berichtje tikte..
Sorry!
die tafel is gaaaaf!quote:Op woensdag 2 november 2005 11:20 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
naja dat geeft helemaal niet...
ik heb de bewerkte foto gevonden:
[afbeelding]
mooi kraakpand he?
quote:Op woensdag 2 november 2005 11:10 schreef Subhuman het volgende:
Aangezien diverse mensen al in het fotoboek van TS hebben gereageerd, wacht ik even af of ze nog terugkomt.
quote:
Huur = Gas Licht Water enzo...quote:trouwens kraakpand en huur?
Wordt aan gewerktquote:verkapte "ik wil ook foto's zien post"
quote:Op woensdag 2 november 2005 13:12 schreef la-nina het volgende:
[..]
[afbeelding]
[..]
Huur = Gas Licht Water enzo...
[..]
Wordt aan gewerkt![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |