En wat een speling had ze nog.quote:Op vrijdag 3 september 2004 21:49 schreef Leatherface het volgende:
Toe maar Isinbayeva.
Hard op weg naar een record meeste aantal achtereenvolgende wereldrecords
En dat mét borsten! Dat is toch een factor waar Bubka geen rekening mee moest houdenquote:Op zaterdag 4 september 2004 14:47 schreef zjroentje het volgende:
[..]
En wat een speling had ze nog.
die had wel een bobbel in zijn broekquote:Op zaterdag 4 september 2004 16:19 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
En dat mét borsten! Dat is toch een factor waar Bubka geen rekening mee moest houden![]()
Ze wil anders welquote:Op vrijdag 3 september 2004 16:01 schreef zjroentje het volgende:
[..]
![]()
Onmogelijk.
quote:Ik wil net als Sergei Bubka een levende legende worden. Ik wil dat de mensen me blijven herinneren als het showbeest van de polsstok", klonk het vrijdagavond in een zinderend Koning Boudewijnstadion triomfantelijk bij Elena Isinbaeva. Even tevoren had ze met een sprong van 4,92 meter nog maar eens haar wereldrecord met één centimeter verbeterd.
Aan dat ritme heeft de Russische nog acht topmeetings nodig om de grens van de vijf meter te bereiken. ,,Dat is ook zo", knikte ze. ,,Die hoogte heb ik trouwens op training al overschreden. Maar ik wil niet alleen records, ik wil ook iedere keer winnen. En in hier op de Memorial kon ik de steun van het publiek best gebruiken. Een prachtorganisatie trouwens. Het was de eerste keer dat ik in Brussel was, maar de aanmoedigingen van de toeschouwers waren gewoon geweldig. Zo geweldig dat ik me in de show helemaal kon geven. Die adrenalinestoot hielp me zeer zeker over de recordhoogte."
quote:
**De IAAF heeft de Ethiopiër Kenenisa
Bekele en de Russin Jelena Isinbajeva
uitgeroepen tot Atleten van het Jaar.
Bekele realiseerde begin dit jaar voor
de derde keer op rij de 'dubbel' op het
WK cross.Voorts scherpte de 22-jarige
Ethiopier de wereldrecords op de 5.000
en de 10.000 meter aan.Ook zette hij
zijn naam achter het wereldrecord op
de 5.000 meter indoor.Bij de Olympische
Spelen veroverde hij goud op de 10.000
meter en zilver op de 5.000 meter.
Isinbajeva is wereldrecordhoudster bij
het polsstokhoogspringen (4,92 meter).
Dit jaar scherpte zij het wereldrecord
liefst acht keer aan.Bij de Spelen won
ze de gouden plak in deze discipline.
quote:Op maandag 20 september 2004 19:39 schreef mitt het volgende:
Anders doe je het even tegelijkertijd
Het is dan ook bijna het enige waarmee ze zich bezighield afgelopen jaarquote:Op dinsdag 22 februari 2005 01:17 schreef komrad het volgende:
dat is niet gek van haar, ken haar eigenlijk alleen van de wereldrecords
Ik weet bijna zeker dat ze dat nu al in zich heeft, alleen is het verbeteren van het wereldrecord met steeds maar 1 centimeter natuurlijk veel lucratiever.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 12:48 schreef placebeau het volgende:
Ooit springt ze vijf meter ...
Ze heeft het zeker in zich, op de training is ze al verschillende keren over 5 meter gegaan. Dat zal dit jaar nog wel een keer in een wedstrijd gebeuren.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 12:52 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ik weet bijna zeker dat ze dat nu al in zich heeft, alleen is het verbeteren van het wereldrecord met steeds maar 1 centimeter natuurlijk veel lucratiever.
Dat zou idd erg jammer zijn.quote:Op donderdag 17 maart 2005 14:13 schreef mitt het volgende:
Straks raakt ze geblesseerd en heeft ze veel minder hoog gesprongen dan dat ze kon.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |