Had niet verwacht dat er nog een nieuw topic eraan zou komenquote:Op zondag 25 juli 2004 19:35 schreef MadGuy het volgende:
Haargroeiers verzamel u hier!!
Deze centrale topic is er voor een ieder die heeft besloten of nog twijfelt om zijn [of haar] haar lang, al dan niet halflang te laten groeien. We zijn alweer aanbeland bij deel XIII [dertien, eikels!] en nog steeds zijn er enkele diehards voor wie het niet lang genoeg kan zijn.
DJ-Maurits heeft een leuk plaatje voor de OP verzorgd:
[afbeelding]
Nog niet iedereen staat erin. Niet gevreesd, ook aan U wordt in de toekomst gedacht! Niet teveel zeuren, het is tenslotte vakantie!
Daar ik zelf lui ben en daar het ook vakantie is, heb ik besloten ook enkele links te geven naar wat zaken die van belang kunnen zijn voor de topic onder het mom van ‘zoek het zelf maar lekker uit’.![]()
Haartrends Zomer 2004
Langer Haar Trend voor Mannen
Haarwas Tips
Stylingtips voor Langer Haar
Belangrijke stylingproducten die gebruikt kunnen worden: Wax, gel, Zwitsal Babyshampoo [jaja!].
Thanxquote:Op zondag 25 juli 2004 20:18 schreef MadGuy het volgende:
Darcmarc, jij hebt fokking Mark C. Collier haar. Geweldig man!
Ik moet wel zeggen dat het bij mij ook steeds meer naar mijn zin gaat zitten. Ik hoef er ook steeds minder aan te doen. Of dit komt omdat het beter valt of omdat ik me er gewoon minder aan erger weet ik niet. In beide gevallen ben ik blij.
Ik heb gisteren wederom gewassen met Zwitsal, en nu zit er niets in haar behalve puur natuur, En het zit gewoon goed en nonchalant!
1:,Waarom laat je het niet zwart vervenquote:Op zondag 25 juli 2004 20:32 schreef MadGuy het volgende: Ik zou de kleur wel op prijs stellen eigenlijk. Donker haar ziet er veel leuker en vooral ook voller uit op een of andere manier...
Ja dat begrijp ik wel maar je kan het toch een keer proberen voor de geinquote:Op zondag 25 juli 2004 20:52 schreef MadGuy het volgende:
En tsja verven. Ik vind dat een beetje... tsja, niet echt iets voor een man zeg maar
ik heb ooit wel ns een kleur in mn haar gehad, jaaaren terug vond de kapper dat wel een leuk plan, maar ik was er toch niet echt blij mee, als het echt een heel andere kleur is dan je eigen kleur, dan is het juist wel cool, maar toen was het gewoon ook net een andere tint dan mn eigen haar en dan vragen mensen je constant van, heeej, heb je je haar geverfd? En helaas vinden veel mensen dat dan nog steeds best raar. Daar moet je natuurlijk schijt aan hebben, maar das makkelijker gezegd dan gedaan. Terwijl ik ook wel eens blonde plukjes gehad heb, en dat vinden mensen toch veel normaler dan je hele haar geverfd, eigenlijk best mafquote:Op zondag 25 juli 2004 21:04 schreef DarcMarc het volgende:
[..]
Ja dat begrijp ik wel maar je kan het toch een keer proberen voor de gein![]()
hmmm... mischien binnenkort mn haar maar weer is zwart verfenquote:Op zondag 25 juli 2004 20:52 schreef MadGuy het volgende:
Goed idee, ik zal het gelijk editten.
En tsja verven. Ik vind dat een beetje... tsja, niet echt iets voor een man zeg maar. En ik vraag me ook af of dat mijn gezicht niet enorm hard maakt...
Beckham heeft het tegenwoordig weer kort geloof ik!quote:Op zondag 25 juli 2004 22:40 schreef Roellie80 het volgende:
en nu ga ik eerst maar eens als Roellie Beckham door het leven![]()
Das ongeveer de lengte dat ik wil hebben, nog 6 maandjes denk ik....quote:Op zondag 25 juli 2004 22:40 schreef Roellie80 het volgende:
Om af te trappen eerst maar eens m'n laatste bijdrage aan het deeltje 13
[afbeelding]
Nu ben ik vrijdag toch maar de kapper binnengestapt omdat ik echt een hekel aan m'n haar begon te krijgen.. en nu konden ze mij vertellen dat het lang genoeg was voor een staartje
Toen ik begon met "het laten groeien" had ik ook in m'n hoofd dat ik door zou gaan tot dat ik een staartje zou kunnen dragendus dat was wel ff een cool moment om te horen van de kapsters dat het goed kon
en nu ga ik eerst maar eens als Roellie Beckham door het leven![]()
[afbeelding]
quote:Op maandag 26 juli 2004 17:35 schreef nozem het volgende:
Het is er af, het was een cm of 20, krullend haar, nu is het slechts enkele cm's, het zag er niet meer uit, nu groeten oude vrouwtjes met ineens weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |