Deze doet het ook altijd goed ......quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 10:42 schreef Apekoek het volgende:
[..]
owja ik noem haar ook wel eens:
- sperma slinkende kut snol
- vieze gore stinkende hoeren mossel
heb je op je lazer gehad?quote:Op donderdag 12 augustus 2004 20:00 schreef JoZzephus het volgende:
Godverju.
Foute reactie hierboven van me en ik kan er nix meer tegen doen, godverdegodver.
sorry (ja jij) he he he he
ik noem dus niemand een stinkhoer bla bla nixxxx
quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 02:14 schreef Apekoek het volgende:
- kankerhoer
- vieze pijp slet
- staaf mixer opberg doosje van me
- geile krappe kut hool van me!
van al die voorbeelden zou ik "kutnicht" het slechtst trekken trouwens, denk dat de wip dan wel voorbij isquote:Op dinsdag 3 augustus 2004 09:40 schreef Merette het volgende:
Hoe zouden mannen het vinden als hun vriendin ineens gore taal uitbegint te slaan.:
-Holbewoner
-kutnicht
-befslet
-Kleinduimpje...(afgang....)
noem maar wat.. sommige dingen kunnen, maar soms.....
ik noem haar zoals jouw vriendin heetquote:Op vrijdag 23 juli 2004 21:30 schreef Notoire_Gek het volgende:
.... ik roep vaak "lekkere kuthoer" of "geile neuksnol". Misschien zijn er ook mensen die "liefje" of "schatje" zeggen, maar ik ben op dat moment te geil om zulke dingen te zeggen.
Hoe noemen jullie je vriendin/vriend during the game![]()
Fijn dat wij weten dat jouw es een hele lekkere vlezige mooie volwassen kut heeft!quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 01:35 schreef zoalshetis het volgende:
erodome. dirtytalk is iets anders dan een bijnaam voor je vriendin hebben. ik heb een hele lekkere ex en die heeft een geweldig mooie vlezige volwassen kut. dus dan zeg ik dat wel eens tegen haar. maar ik geef haar geen namen.
Corrigerende tik.quote:Op dinsdag 3 augustus 2004 14:50 schreef doemaardrie het volgende:
[..]
Deze doet het ook altijd goed ......
Niet praten slikken hoer
En als ze dan tegenstribbelen gewoon slaan![]()
doet me denken aan die vent die ooit in het programma van Menno Buch zat..quote:Op vrijdag 23 juli 2004 22:07 schreef tong80 het volgende:
Lekkere opblaaspop van me.
Hij had toch ook zo'n opmerking dat hij wilde laten zien aan de wereld dat hij geen vrouwen nodig had?quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 10:10 schreef milagro het volgende:
[..]
doet me denken aan die vent die ooit in het programma van Menno Buch zat..
die zei dat dus echt, hè...tegen zijn opblaaspop
Hij had een vriendin, die niets afwist van zijn affaire met 'model Rachel'quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 11:38 schreef FoeiJongHaai het volgende:
[..]
Hij had toch ook zo'n opmerking dat hij wilde laten zien aan de wereld dat hij geen vrouwen nodig had?
Nou, ik denk dat ie echte vrouwen sinds die aflevering wel kan vergeten.
Wat hij precies zij was: "JIjhijhijhijhij geile neukpop van me!"quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 10:10 schreef milagro het volgende:
[..]
doet me denken aan die vent die ooit in het programma van Menno Buch zat..
die zei dat dus echt, hè...tegen zijn opblaaspop
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |