Waar heb jij gezeten dan? Onder een steen of zo?quote:Op vrijdag 23 juli 2004 13:17 schreef Prep2Fight het volgende:
ik ken ze (nog) niet
Ik luister geen dance en die shit en kijk al helemaal geen tmf :xquote:Op vrijdag 23 juli 2004 13:22 schreef Redmer het volgende:
[..]
Waar heb jij gezeten dan? Onder een steen of zo?![]()
Volgens mij staan er zelfs nummers van hun op verzamelalbums als mega dance of zoiets! Dat moet zelfs ieder TMF slet nog kennen!
Stella werd ook regelmatig uitgezonden op MTV/TMF, mooie clip BTW!
OK! geen TMF...quote:Op vrijdag 23 juli 2004 13:28 schreef Prep2Fight het volgende:
[..]
Ik luister geen dance en die shit en kijk al helemaal geen tmf :x![]()
Zal het eventjes eehm jeweetwellequote:Op vrijdag 23 juli 2004 13:34 schreef Redmer het volgende:
[..]
OK! geen TMF...![]()
Maar je schreef (nog) niet! Dus je wilt meer weten!
De tracks "I pull my gun once" en "I pull my gun twice" zijn wel met een ranzig gitaargeluid er doorheen. Zou misschien wel iets voor jou wezen!
Bedankt voor je reactie (geldt ook voor de andere reacties tot dusver).quote:Op vrijdag 23 juli 2004 13:37 schreef pfaf het volgende:
Niet mijn muziek, maar een erg leuke OP dVTB.
quote:Op vrijdag 23 juli 2004 13:13 schreef Redmer het volgende:
I pull my gun once, I pull my gun twice, I pull the trigger to your head 'cause it is nice. Oh my, wat een tekst! De rillingen lopen gewoon over m'n rug als ik dat plaatje weer eens op zet! Lekker man.Goed dat je dit topic hebt geopend, ga hem vanavond weer es even lekker hard draaien!
![]()
Dat wist ik helemaal nietquote:Op vrijdag 23 juli 2004 11:08 schreef dVTB het volgende:
"Ladadi O-Heyo" ... klinkt lekker diepgravend....![]()
Dat bewezen Jam & Spoon met de novelty act Tokyo Ghetto Pussy, waarmee ze medio jaren '90 opnieuw een handvol hits scoorden. De bekendste daarvan is I Kiss Your Lips.
Eindelijk weer eens wat vernieuwends of is het oude stijl in een nieuw jasje?quote:Op vrijdag 23 juli 2004 14:29 schreef dVTB het volgende:
[..]
Bedankt voor je reactie (geldt ook voor de andere reacties tot dusver).![]()
Ik zal een review van Tripomatic Fairytales 3003 maken en ik raad je aan om die te lezen, want.. het is een heel ander album dan je van Jam & Spoon zou verwachten. Misschien zelfs wel jouw smaakIedereen die dance verwacht, komt bedrogen uit...
[..]
Ken je de DJ Quicksilver remix van dat nummer ook?
Een behoorlijk andere richting... - Recensie hoop ik vanavond te schrijven.quote:Op maandag 26 juli 2004 11:52 schreef Redmer het volgende:
Eindelijk weer eens wat vernieuwends of is het oude stijl in een nieuw jasje?
Die betreffende remix staat op een remix cd-single van "Kaleidoscope Skies". Ik kan je er wel aan helpen eventueel. Aan ehhh... adressen waar ehhh... je die cd-single kunt kopen enzoquote:Op maandag 26 juli 2004 11:52 schreef Redmer het volgende:
DJ Quiksilver remix? Die heb ik geloof ik gemist dan, kan ook niet checken aangezien al mijn CD's op 1 bult liggen momenteel, maar zal es tussen m'n LP's gaan snuffelen!
Heb wel de single LP van dat nummer, zo even uit m'n hoofd geloof ik! Maar da's dus net die zonder DJ Quicksilver Remix!quote:Op maandag 26 juli 2004 12:08 schreef dVTB het volgende:
Die betreffende remix staat op een remix cd-single van "Kaleidoscope Skies". Ik kan je er wel aan helpen eventueel. Aan ehhh... adressen waar ehhh... je die cd-single kunt kopen enzo![]()
Idem!quote:Op vrijdag 23 juli 2004 20:38 schreef dynast het volgende:
Ik vind die Giorgio Moroder remix van The Chase een van de beste dance/trance producties ooit. Super vetjes..
Hopelijk vanavond (ik kwam er gisteren niet aan toe).quote:Op dinsdag 27 juli 2004 13:51 schreef Henk-Wim het volgende:
Idem! Draai ik steevast als eerste zodra ik mijn vakantie-appartement/hotelkamer heb betrokken![]()
Ben benieuwd naar je review!
Ben je nou boos, of...quote:Op maandag 26 juli 2004 12:11 schreef Frollo het volgende:
Hè bedankt, nou zit ik dus al een paar uur met 'Ladadi o-heyo' in mijn hoofd!![]()
Wat je zegt, klopt inderdaad. Ze hebben ook remixes gemaakt van Frankie Goes To Hollywood (Relax), Simple Minds, Yello, Dune en nog veel meer. De Jam & Spoon remix van "Young Offender" (Pet Shop Boys) is de beste remix van een PSB nummer ooit, vind ik. Staat niet voor niets als één van de weinige niet-single tracks op de 3CD van "PopArt 1985-2003"quote:Op maandag 26 juli 2004 12:23 schreef ModernTalking het volgende:
Die gasten hebben nog remixen gemaakt van o.a. Pet SHop Boys en Enigma.
Nooit wat aangevonden...![]()
Ik hoop het voor je.quote:Op dinsdag 27 juli 2004 13:46 schreef Redmer het volgende:
... Heb wel de single LP van dat nummer, zo even uit m'n hoofd geloof ik! Maar da's dus net die zonder DJ Quicksilver Remix! Maar die CD-single, dat wordt een hel om die te zoeken, heb nog steeds geen databaseen zoals ik al zei het ligt momenteel allemaal op een bult
en op die site die ik al had vermeldt in een post staan geen CD singles (nog niet gevonden in ieder geval)
![]()
Maar ik vindt hem wel een keer op een beurs of zo!![]()
Hehe, kijk eens naar de smiley's die ik erbij gezet hadquote:Op dinsdag 27 juli 2004 14:05 schreef dVTB het volgende:
Ben je nou boos, of...Zo ja, zal ik dan maar ehhh wat anders zingen?
OKquote:Op dinsdag 27 juli 2004 14:06 schreef Frollo het volgende:
Hehe, kijk eens naar de smiley's die ik erbij gezet had
Wat betreft remixen hebben ze wel meer dingen gemaakt waarvan je je afvraagt: 'moet dat nu?'quote:Op maandag 26 juli 2004 12:23 schreef ModernTalking het volgende:
Die gasten hebben nog remixen gemaakt van o.a. Pet SHop Boys en Enigma.
Nooit wat aangevonden...![]()
quote:
Van mij mogen de dancetracks anders best overheersen. Die vind ik namelijk super, het psychedelische gefriemel op 2002 ook, maar zodra ze met gitaren in de weer gaan wordt het clichématig en ongeïnspireerd. Vind ik dan.quote:Op maandag 8 mei 2006 10:28 schreef dVTB het volgende:
Thanks Frollo. 3003 klinkt heel anders dan Kaleidoscope hoor. Het enige wat het gemeen heeft, is dat dancetracks niet meer overheersen.
Kut.quote:Op maandag 8 mei 2006 09:37 schreef dVTB het volgende:
Lang geleden dat er in een Jam & Spoon topic is gepost. En natuurlijk ook om (helaas) duidelijke redenen: Mark Spoon (Jam & Spoon) overleden
Ik durf het niet te zeggen. DJ Dag schijnt nog wel actief te zijn (www.djdag.de), al horen we weinig meer van hem.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:24 schreef Captain_Redbeard het volgende:
Is er een kans dat dat Jam el Mar verder met Dj Dag gaat werken? Ik vond Dance II Trance bij vlagen namelijk ook best geslaagd.
Misschien dat ze nog wel eens een remix-je willen maken samen. Alleen dat al zou mooi zijn.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 13:58 schreef dVTB het volgende:
[..]
Ik durf het niet te zeggen. DJ Dag schijnt nog wel actief te zijn (www.djdag.de), al horen we weinig meer van hem.
Mooi manquote:Op woensdag 7 juni 2006 10:06 schreef dVTB het volgende:
Afgelopen weekend ben ik, samen met een Belgische collega-fan, naar een klein benefietfestival net boven Karlsruhe geweest, waar Jam El Mar samen met Plavka optrad. Het was maar een kort optreden, dat muzikaal niet zo veel om het lijf had, maar ik heb wel uitgebreid met zowel Jam als Plavka kunnen spreken
Ik heb de indruk dat er hierna nog een 'echte' Best Of-cd komt, waar alle singles op staan. Hier staat namelijk geen één single op.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 22:33 schreef Captain_Redbeard het volgende:
Raar dat die onwijs mooie lange versie van Find Me er niet opstaat (hoe commercieel die ook wel niet is), terwijl My First Fantastic F. F. er wel opstaat, hoewel die muzikaal toch wel erg veel op Stella lijkt. Misschien hebben ze deze verzameling zoveel mogelijk dansvloer-georienteerd willen houden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |