Even nieuwe drivers downloaden ? Wat moet downloaden en waar ?quote:Op vrijdag 23 juli 2004 20:12 schreef Roellio het volgende:
Even nieuwe drivers downloaden. De standaard drivers sturen openGL niet aan.
Waar zie ik hoe mn drivers heten ?quote:Op zaterdag 24 juli 2004 00:27 schreef De_Ananas het volgende:
ff googlen....''*naam videokaart* drivers download''
zuchtquote:Op zaterdag 24 juli 2004 01:11 schreef Nori het volgende:
[..]
Waar zie ik hoe mn drivers heten ?
Ahhh keej, zoquote:Op zaterdag 24 juli 2004 01:55 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
zucht![]()
Wat voor videokaart heb je?quote:Op zaterdag 24 juli 2004 01:57 schreef Nori het volgende:
[..]
Ahhh keej, zo![]()
Neem maar ff serieus ?
ik overdrijf inderdaad ook wel een beetje, maar het is maar om aan te geven dat skynet noob is hequote:Op donderdag 22 juli 2004 15:10 schreef De_Ananas het volgende:
hij overdrijfd...60/15 komt dichter in de buurt
Punkbuster aanzetten?quote:Op zondag 25 juli 2004 15:25 schreef Nori het volgende:
Oke, ik heb nu 1 gespeeld, alles ging goed. Ik wil een nieuwe game joinen, gaat goed, maar als ie net lijkt klaar te zijn met laden.... FOUTMELDING! Gebeurt nu al 2x achter elkaar, z'on leuk spel, maar wat een gedoe, iemand een idee hoe ik dit fixen kan ?
Ik heb gisteravond 1x gespeeld, dat lukte, nu al meer dan 20 games geprobeerd en hij blijft vastlopen. Mn computer hoort et makkelijk aan te kunnen, staat niet veel software op en de verbinding is redelijk snel....quote:Op maandag 26 juli 2004 00:23 schreef Bonobo11 het volgende:
Dat probleem heb ik ook gehad, check of je de laatste versie van punkbuster hebt, hoe dat staat uitgelegd in je manual die in je gamedir staat. Zoniet dan moet je punkbuster updaten. Als dat allemaal niet helpt is het waarschijnlijk een hardwarematig probleem.
Hoe dat op te lossen weet ik ook niet 1-2-3. Bij mij loopt de hele bende ook incidenteel vast, terwijl bij andere games (call of duty, Medalof honor, Red Alert), de boel gesmeerd loopt. Waarom is mij een mystery...
Shrub is een mod met vage shit. Je kunt je dood houden en meer van dat soort trucs, vaag springen etc.quote:Op woensdag 28 juli 2004 16:10 schreef OlieBbol het volgende:
speel vanaf oktober2003 af een toe een hele periode niet en dan weer wel.... ET speelt gewoon zo makkelijk weg...
gebruik ook ASE om servers te zoeken
ff een vraagje wat is precies het verschil tussen de verschillende server typen?:
shrubnet
etmain
etpro
ETpro is het gewone spel....Je hebt er hitsounds enzo bij en je kunt meestal niet voten. Dit is de mod voor de goede serversquote:Op woensdag 28 juli 2004 16:49 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Shrub is een mod met vage shit. Je kunt je dood houden en meer van dat soort trucs, vaag springen etc.
Etmain is het gewone spel,
ETpro is daar een verbeterde versie van...
Maar op een beetje ETpro server wordt geen rook gebruikt. En dat hitsounds is gewoon handig natuurlijk. Weet je tenminste of je iets raakt en ETpro aimt ook heel anders dan ETmain en PB enzo is beter geregeld en je hebt niet van die rare instellingen zoals 100 mijnenquote:Op woensdag 28 juli 2004 18:02 schreef T1andonly het volgende:
ETpro is niet het gewone spel
ETmain is het gewonespel (duh) Pro is gewoon een mod, die het beter zou moeten maken
hitsound is irritant, kun je gewoon beetje sprayen door rook en je hoort wel als je wat raakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |