quote:Erg zeg, krijgen die katholieke fundamentalistische terroristen toch hun zin!
LONDEN - Een meerderheid van de Britten is voor hereniging van Noord-Ierland met de Ierse Republiek. Dit blijkt uit een opiniepeiling die dinsdag wordt gepubliceerd in de krant The Guardian.
Van de ondervraagden spreekt zich 41 procent zich uit voor aansluiting van Noord-Ierland bij de Ierse Republiek, terwijl 26 procent vindt dat Noord-Ierland een deel van het Verenigd Koninkrijk moet blijven. De rest van de ondervraagden had geen mening. Bij eerdere enquêtes in de jaren '80 en '90 waren beide kampen nog bijna even sterk.
Met name de protestantse unionisten in Noord-Ierland vinden dat hun eilanddeel de unie met Groot-Brittannië in stand moet houden. De katholieken in Ierland willen een eenheid. In de Ierse Republiek sprak bij een opiniepeiling twee jaar geleden 86 procent van de ondervraagden zich uit voor hereniging.
Britse functionarissen hadden al eerder gewaarschuwd dat het publiek het geduld dreigt te verliezen met het al decennia voortslepende Noord-Ierse probleem.
quote:Ja en ?? Is eens een keer wat anders dan die protestantse ultrarechtse fascistenclub die hun al een paar hoderd jaar heeft onderdrukt.
Op dinsdag 21 augustus 2001 12:58 schreef links234 het volgende:
www.en.nl
[..]Erg zeg, krijgen die katholieke fundamentalistische terroristen toch hun zin!
quote:Hej! Het waren wel Nederlanders die Ierland hebben bevrijd van de paaps-keltische barbaren!
Op dinsdag 21 augustus 2001 13:02 schreef Topic het volgende:[..]
Ja en ?? Is eens een keer wat anders dan die protestantse ultrarechtse fascistenclub die hun al een paar hoderd jaar heeft onderdrukt.
quote:Brabant heeft toch heel wat invloed in de wereldpolitiek
Op dinsdag 21 augustus 2001 12:58 schreef links234 het volgende:
Erg zeg, krijgen die katholieke fundamentalistische terroristen toch hun zin!
quote:En terecht, hun eigen stukje land mogen ze wel eens een keer terug krijgen. Helemaal mee eens. Ierland voor de Ieren. Het is toch belachelijk, zo'n Britse "kolonie" daar?
Op dinsdag 21 augustus 2001 12:58 schreef links234 het volgende:
www.en.nl
[..]Erg zeg, krijgen die katholieke fundamentalistische terroristen toch hun zin!
quote:Ik ben katholiek geboren :-)) Dus ik zie dat wat anders .
Op dinsdag 21 augustus 2001 13:04 schreef links234 het volgende:[..]
Hej! Het waren wel Nederlanders die Ierland hebben bevrijd van de paaps-keltische barbaren!
[Dit bericht is gewijzigd door Topic op 21-08-2001 13:10]
quote:Jullie begonnen met die bloedraden!
Op dinsdag 21 augustus 2001 13:09 schreef Topic het volgende:[..]
Ik ben katholiek geboren :-)) Dus ik zie dat wat anders .
Gaan die protestanten ons eerst hier in de nederlandsche geweten onderdrukken, onderdrukken ze daarna ook nog eens onze geloofsbroeders in Ierland.
quote:En terecht ! Onze Paus in namelijk de plaatsvervanger van Jesus hier op aard ! Als jullie afvalligen dat nou ook eindelijk eens inzagen was er heel wat meer vrede op de wereld.
Op dinsdag 21 augustus 2001 13:10 schreef links234 het volgende:[..]
Jullie begonnen met die bloedraden!
quote:Ja, en waren we nog een spaanse kolonie geweest!
Op dinsdag 21 augustus 2001 13:12 schreef Topic het volgende:[..]
En terecht ! Onze Paus in namelijk de plaatsvervanger van Jesus hier op aard ! Als jullie afvalligen dat nou ook eindelijk eens inzagen was er heel wat meer vrede op de wereld.
Staat er ergens in de bijbel : En jezus pakte zijn broodtrommel en toog ter arbeid ?? Nee dus.
quote:IzquierdaDosTresCuatro? Klinkt best grappig!
Op dinsdag 21 augustus 2001 13:13 schreef links234 het volgende:
Ja, en waren we nog een spaanse kolonie geweest!
Gezeik van die eikels ook altijd
Religions: Roman Catholic 76.9%, Church of England 6.9%, Muslim 6.9%, Jewish 2.3%, none or other 7% (1991)
Hoe doen ze dat toch?
Ben alleen wel bang dat ALS het ooit tot een hereniging komt, we nog wel een tijdlang aanslagen kunnen verwachten van protestanten die "hun" Ulster weer afgescheiden willen zien van de rest van Ierland.
Heb je nog steeds hetzelfde gezeik, maar dan andersom.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |