Ik pak de doos er eventjes bij:
Ik probeer alleen een leuke opdracht vinden, maar van de 70 stuks is er eigenlijk geen eentje echt leuk. Misschien is dat ook de reden dat we het nog gebruikt hebben..
Maar dit is het verhaaltje voor de man:Als amateurfotograaf neem je regelmatig deel aan fotowedstrijden. Ditmaal luidt het thema: " Naakt in de kijker". Je vindt dit een uitstekende gelegenheid om de charmes van je partner te vereeuwigen en vraagt haar als model te figureren.
Je geeft aan welke poses zij dienst aan te nemen en je experimienteert met enkele ongebruikerlijke kledingcombinaties om zo als een volleerd regisseur de juiste sfeer en stemming op te roepen.
Uiteraard denk je aan de achtergrond, het kader en de lichtinval maar je je zorgt er voora voor dat haar vrouwelijk charmes optimaal tot hun recht komen.
Indien je haar fotografisch talenbten van je partner gelooft, kan je haar misschien vragen een naaktserie van jezelf te maken. Zo heb je meteen een dubbele kans om binnen de prijzen te vallen..
vrouw:Je partner is een ambitieus amateurfotograaf die regelmatig deelneemt aan fotowedstrijden. Ditmaal luidt het thema "Naakt in de kijker". Meteen denkt hij aan jouw fotogenieke kwaliteiten en vraagt jou als model te figureren.
Minitieus volg je zijn richtlijnen op en tracht je de gewenste expressie weer te geven. Hierbij laat je je uiteraard van je beste zijde zien.
Indien je zelf ook enige aspiraties hebt op fotografisch vlak, mag je na de eerste sessie de rollen omdraaien om op jouw beurt een serie naaktopnames te maken.
Nou dat was het. Als man zijnde weet je dus niet wat een vrouw moet doen en vice versa. Maar ik zou je de moeite besparen van het kopen, het geld absoluut niet waard. Het ligt bij ons eigenlijk na 1 uur na aankoop in de kast.