Hahaha, hoppaaaa.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:25 schreef So_Addictive het volgende:
volgende keer ook niet meer vragen of ze je wil pijpen, gewoon als ze gaapt er stiekum indouwe
20 % maar, das ook de moeite niet.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:01 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Nee ik scheer me niet (hetgeen ook meteen de stelling van Drinkemaatje ontkent) maar weet je hoelang die van mij is? Ze krijgt heus niet meer dan 20% van mijn penis in haar mond hoor. En bovendien heb ik op mijn pik en mijn ballen geen haar.
Zou je haar trouwens gebeft hebben? Als ze het je vroeg en ze jou wel gepijpt had?quote:Op dinsdag 13 juli 2004 10:56 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Nee ik heb haar nog voor de actie het huis uitgegooid natuurlijk, ik heb gezegd dat we toch niet bij elkaar passen en dat ze maar beter naar huis kon gaan. Ze keek wel verdrietig moet ik zeggen, maar goed.
@minkuukel: ja ik zou ook geen seks met een man willen, maar het lijkt me niet smerig en een penis ís best een geil object.
Sukkel, scheren en likkenquote:Op dinsdag 13 juli 2004 10:26 schreef JohnDDD het volgende:
Gisteren plaatste ik dit topic: Haar favoriete film
OK, zo gezegd, zo gedaan, ik zat er goed voor klaar gisteravond, zij kwam bij mij en na een paar lekkere drankjes (voor mij wat met alcohol, voor haar water, want ze drinkt niet) begonnen we te zoenen en kleedde ze me langzaam uit. Ik kleedde haar uit.
Op een gegeven moment had ik mijn broek en daaronder mijn boxer nog aan. Zij had alleen haar slipje nog aan, ik was supergeil, dus ik ontdeed haar van haar slipje. Wat zag ik tot mijn grote schrik; ze had enorm veel schaamhaar. Niet een beetje haar, maar BOSSEN, zegmaar. Niet normaal meer. Dikke, pikzwarte haren die een beetje hingen al zelfs, en tot bijna bij haar navel kwamen.Zegmaar het streepje dat sommige mannen hebben van hun schaamhaar naar hun navel maar dan drie keer zo erg.
Nou goed, ik denk, dat kan er in de toekomst nog af he, ik vond het wel smerig, maar ik denk ik ga haar dat een keer subtiel zeggen dan komt het wel goed. Zij streek met haar hand over mijn broek, mijn paal stond al hoog, zij deed mijn lange broek aan, enorme bobbel in mijn onderbroek, dus ik vraag: Wil je me pijpen?
Komt de tweede schok: Ze zei NEE. Ze wilde me niet pijpen, want daar doet ze niet aan. Ze vindt dat niet goed. Haar achterliggende Christelijkheid denk ik. Ik zei hij is schoon, hij is stijf, wil je hem niet in je mond voelen? NEE. Ze wilde niet.
Man wat werd ik kwaad. Ik heb haar meteen het huis uitgegooid. Wat een onverzorgd en onbeschaafd wijf. BAH.
oei lastige situatiequote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:33 schreef Shir het volgende:
[..]
Zou je haar trouwens gebeft hebben? Als ze het je vroeg en ze jou wel gepijpt had?
Eensch!!!! Haar roeleert!!!!!!quote:Op dinsdag 13 juli 2004 10:43 schreef minkuukel het volgende:
Hoe meer haar hoe beter.![]()
![]()
Ja precies, nou, ik zei dat dus omdat de poster boven mij suggereerde dat ze mij zou pijpen als ik haar zou beffen. Ik zou dan wel even doorbijten om een zuigje te krijgen van die geile mond van haar...quote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:42 schreef KonnieKipke het volgende:
Sorry, maar mijn libido gaat echt naar 0 als ik zoiets zou zien
Juist met zo'n geilbekkie wil je een zuigje aan je lul.
Hoe is het met jou oerwoud gesteld dan?quote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:42 schreef KonnieKipke het volgende:
Sorry, maar mijn libido gaat echt naar 0 als ik zoiets zou zien
GAD-VER-DAMME.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:43 schreef lone_wolf het volgende:
[..]
Eensch!!!! Haar roeleert!!!!!!![]()
quote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:52 schreef Shir het volgende:
Vies? Ligt eraan hoe vaak jij je boeltje wast....![]()
En ik denk als je zo doorgaat met je spelfouten dat het ook gauw over is.quote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:57 schreef speedfreakssj het volgende:
Ik denk toch dat je een beetje te snel bent gegaan voor haar TS.
Ik hoop dat je het nog ged kan maken, wat ik wel weet is dat wanneer ik zo doe bij mijn vriendin ik haa niet meer te zien krijg.
quote:Op dinsdag 13 juli 2004 12:01 schreef JohnDDD het volgende:
ik heb haar net via MSN gesproken
ze had nogal moeten huilen zei ze
ik heb haar gezegd dat ik er ook verdrietig over ben en dat het me spijt maar dat ik zo schrok van al dat haar dat ik heel boos werd
ze werd even weggeroepen maar ze komt zo weer verder praten
er zijn echt mensen die een stuk ongerept stuk natuur behouden in hun broek . .quote:Op dinsdag 13 juli 2004 10:30 schreef _bigmac_ het volgende:
meesterlijk stukje
![]()
Jammer dat het niet echt is![]()
ja nouja, ik zou het denk ik gewoon er bij latenquote:Op dinsdag 13 juli 2004 12:04 schreef Shir het volgende:
Zei je dat je schrok van haar haar? Dat meen je toch niet? Jij moet heel wat goedmaken, jij hebt voorlopig nog geen blowjob van haar verdiend! Hahaha...
Maar goed, be nice to her! En succes!
Maar haar een dikke zeug noemen kom je wel mee weg?quote:Op dinsdag 13 juli 2004 11:57 schreef speedfreakssj het volgende:
Ik denk toch dat je een beetje te snel bent gegaan voor haar TS.
Ik hoop dat je het nog ged kan maken, wat ik wel weet is dat wanneer ik zo doe bij mijn vriendin ik haa niet meer te zien krijg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |