Dat zie je fout. Zodra ik zeg dat ik de Islam een klote-geloof vind en dat ik vind dat het integratie-beleid te soft is, wordt ik juist door linkse mensen voor rechts uitgemaakt.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 16:51 schreef gelly het volgende:
Wat een rechts huilie topic, over de slachtofferrol gesproken.
Ik deel je mening trouwens niet, en ik vind 'rechts' ook niet slecht. Maar je noemt wel de typerende punten waar ik me zo aan erger, en die eigenlijk niks met 'rechts' te maken hebben maar met islamofobie en een anti-marokkanen stemming.
Mensen die deze punten aangrijpen om zichzelf rechts te noemen moeten eens bij zichzelf nagaan hoe rechts ze eigenlijk zijn.
Ik zou je niet rechts noemen hoor, eerder bekrompen.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 16:54 schreef RuudGullit het volgende:
[..]
Dat zie je fout. Zodra ik zeg dat ik de Islam een klote-geloof vind en dat ik vind dat het integratie-beleid te soft is, wordt ik juist door linkse mensen voor rechts uitgemaakt.
Bekrompen? Je kent me niet eens.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 16:56 schreef gelly het volgende:
[..]
Ik zou je niet rechts noemen hoor, eerder bekrompen.
Ehmm, ik kan bomen knuffelen zoveel ik wil, door mijn mening over allochtonen krijg ik altijd en overal een stickertje 'rechts' op mn voorhoofd geplakt, het liefst met het lieve woordje 'extreem' ervoor.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 16:51 schreef gelly het volgende:
Mensen die deze punten aangrijpen om zichzelf rechts te noemen moeten eens bij zichzelf nagaan hoe rechts ze eigenlijk zijn.
Is uitgekotst worden iets anders dan het vormen van een eigen mening?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 16:59 schreef RuudGullit het volgende:
Je snapt m'n punt niet. Iedereen moet meer z'n eigen mening kunnen vormen, zonder daardoor uitgekotst te worden.
quote:Op zaterdag 10 juli 2004 16:56 schreef tvlxd het volgende:
typisch de rechtse slachtofferrol.
Ik heb geen knuffel-allochtoontjes, het spijt me. Maar wat hunnie doen, moeten ze zelf weten, ik zie wel dat dit een erg dramatisch topic is vol met demagogische slachtofferretoriek.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 17:00 schreef RuudGullit het volgende:
[..]. Jullie knuffel-allochtoontjes doen dat nooit he?
.
Dat kan toch ook gewoon ? Jij wilt dat iedereen het ook met die mening eens zou moeten zijn. Wat mij betreft heeft rechts de politieke correctheid van links overgenomen. Ageren tegen islamofobie en het relativeren van problemen met allochtonen lijkt wel vloeken in de rechtse kerk tegenwoordig. Als je niet meegaat in de stroom van "allochtonen zijn kut en brengen alleen maar problemen" ben je als snel een linkse lul met oogkleppen die "de problemen niet wil zien".quote:Op zaterdag 10 juli 2004 16:59 schreef RuudGullit het volgende:
[..]
Bekrompen? Je kent me niet eens..
Je snapt m'n punt niet. Iedereen moet meer z'n eigen mening kunnen vormen, zonder daardoor uitgekotst te worden.
Normaal gesproken zou dit links zijn. Helaas is de maatschappij zo verkloot dat het heel moeilijk is voor veel mensen om nog maar alles te pikken.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 17:02 schreef Drugshond het volgende:
De juiste stroming is die stroming.. die mensen kan motiveren en de (meeste) neuzen in dezelfde richting kan laten wijzen. Waarvan we later de meeste vruchten kunnen plukken.
Of die stroming links of rechts is... maakt mij persoonlijk geen bal uit.
Zolang er maar ergens over te praten valt.....zonder te stigmatiseren.
Wat is daar links aanquote:Op zaterdag 10 juli 2004 17:05 schreef TC03 het volgende:
Kinderen worden wel links geïndroctineerd. Kijk eens naar het Jeugdjournaal bijvoorbeeld...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |