Maar ik vind vakantie wel leuk ja. En je hoeft echt niet zo veel te regelen hoor.quote:Op donderdag 8 juli 2004 00:24 schreef Insomaniac het volgende:
Laat me raden, jullie hebben allemaal papa's, mama's, partner's, PA's die al dat regelgezeik doen?.
Jullie vinden vakantie zeker wel leuk allemaal?!
Je hebt zo gelijk.quote:Op donderdag 8 juli 2004 00:25 schreef krakkemieke het volgende:
Vakantie is alleen beroerd als je voelt dat je verplicht MOET genieten. Mijn vakantie begint zodra ik de voordeur achter me dichttrek. Het boeit niet wat ik ben vergeten, als het belangrijk is koop ik het wel. (Behalve die ene keer dat ik de cheques was vergeten)
Zodra ik de deur uitloop, geef ik me over aan het avontuur. Als er iets fout gaat, is het gewoon een ander avontuur als ik gepland had...
Vakantie is ook ontspannen.
Mooi leef je uit. Over een half uur wil ik een geschikte accomodatie van je hebben.quote:Op donderdag 8 juli 2004 00:27 schreef detulp050 het volgende:
Vakantie regelen is zzzoooooo makkelijk, ik vind het nog leuk ook..
Ik kan hier ook feesten en mooie dingen bekijken hoor. Dus wat voor non-post is dat nu weer?quote:Op donderdag 8 juli 2004 00:26 schreef Johnson_Lopez het volgende:
Ja, wij vinden dat leuk. Succes met in je 1tje in je hangmat te liggen, terwijl iedereen aan het feesten is en mooie dingen aan het bekijken is enz.
Tot na de vakantie
Ja je moet wel niet moeilijk doen. Tent + grasveld = een accomodatie.quote:Op donderdag 8 juli 2004 00:28 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Mooi leef je uit. Over een half uur wil ik een geschikte accomodatie van je hebben.
Datumquote:Op donderdag 8 juli 2004 00:28 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Mooi leef je uit. Over een half uur wil ik een geschikte accomodatie van je hebben.
Het Grote Wens INSO een ontspannen vakantie toequote:Op donderdag 8 juli 2004 00:30 schreef Lucille het volgende:
Misschien moet je gewoon een andere lokatie overwegen. Buiten Europa dus. Ik meen dit dus serieus Inso. Ik ga nu naar bed, maar misschien moeten we morgen een topicje voor je openen in TRV.
Nee.quote:Op donderdag 8 juli 2004 00:29 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Pas je wensen dan aan!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |