Ja, dat heb ik ook nooit onder stoelen of banken gestoken. Ik hoop nog steeds op MEER dan alleen gewone vriendschap. Maar ik moet misschien kiezen tussen: (a) een serieuze relatie, (b) een gewone vriendschap, (c) nooit meer contact. Mijn voorkeur heeft (a). Maar als mijn acties alleen maar op (a) gericht zijn loop ik meer risico op (c). Daarom ben ik nu van mening dat ik me misschien beter op (b) kan richten met een eventuele mogelijkheid op (a).quote:Op vrijdag 27 augustus 2004 19:18 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Volgens mij hou je jezelf hier voor de gek. Want als het je alleen om vriendschap met haar te doen was, was de keuze voor jou een stuk makkelijker geweest en was je gewoon helemaal niet ingegaan op haar flirt-toespelingen. En liep je hier niet te posten. Dus ik geloof wel degelijk dat het je om meer dan alleen vriendschap te doen is.
Ja dat zou heel goed kunnen. En dat lijkt me echt klote. Want ik ben er wel vrij erg van overtuigd dat ik haar zelfs als "gewone vriendin" erg leuk vind en dat we ook zonder een echte relatie nog best veel lol met elkaar kunnen hebben. Dus dat (b) verhaal van hierboven...quote:Kan het zijn dat je bang bent om het te verknallen bij haar, en dat je haar als gevolg daarvan bang bent haar nooit meer te zien? Dus met andere woorden, dat je met lege handen komt te staan, en geen vriendschap, en geen relatie?
En stel dat je in (b) blijft hangen, wanneer denk je dan dat het moment is aangebroken dat je genoeg zekerheid hebt om naar een relatie over te gaan? Als zij jouw vraagt?quote:Op vrijdag 27 augustus 2004 19:22 schreef Sjorz het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik ook nooit onder stoelen of banken gestoken. Ik hoop nog steeds op MEER dan alleen gewone vriendschap. Maar ik moet misschien kiezen tussen: (a) een serieuze relatie, (b) een gewone vriendschap, (c) nooit meer contact. Mijn voorkeur heeft (a). Maar als mijn acties alleen maar op (a) gericht zijn loop ik meer risico op (c). Daarom ben ik nu van mening dat ik me misschien beter op (b) kan richten met een eventuele mogelijkheid op (a).
Ok, dus je houdt nu de boot af, niet omdat je haar niet als relatiekandidate ziet maar omdat je bang bent het te verknallen. Drie dingen:quote:[..]
Ja dat zou heel goed kunnen. En dat lijkt me echt klote. Want ik ben er wel vrij erg van overtuigd dat ik haar zelfs als "gewone vriendin" erg leuk vind en dat we ook zonder een echte relatie nog best veel lol met elkaar kunnen hebben. Dus dat (b) verhaal van hierboven...
Nou, dat ik bang ben het te verknallen is van zwaar ondergeschikt belang aan het feit dat ik het haar op dit moment in haar leven niet moeilijker wil maken. Zij zit nu in een hele moeilijke situatie, zij heeft alles (groot huis, jarenlange relatie die nog "gewoon" aan is, inclusief mutual friends, etc) en ik weet dat zij momenteel geen leuk leven heeft, vooral dankzij haar minder goede relatie. Zij twijfelt (niet door mij, dat was al eerder zo) gewoon erg of ze dat allemaal op wil geven. Haar relatie sucks, dat vindt zij, is niet alleen mijn mening, maar er komt dus echt wel meer bij kijken dan dat.quote:Op vrijdag 27 augustus 2004 19:39 schreef HenryHill het volgende:
En stel dat je in (b) blijft hangen, wanneer denk je dan dat het moment is aangebroken dat je genoeg zekerheid hebt om naar een relatie over te gaan? Als zij jouw vraagt?
Je moet niet vergeten dat jij tot nu toe ook behoorlijke mixed signals uitzendt, en bewust kansen laat liggen. Dat maakt het voor haar ook eng om de sprong te wagen naar jou toe. De situatie waarin zij het eerst uitmaakt met haar vriend om vervolgens aan jou te vragen om een relatie aan te gaan is daarom niet waarschijnlijk, lijkt me. Zij zal denk ik eerder van jou verwachten dat je de sprong neemt; in haar ogen heb jij iig niks te verliezen, en zij wel.
[..]
Ok, dus je houdt nu de boot af, niet omdat je haar niet als relatiekandidate ziet maar omdat je bang bent het te verknallen.
...ach gut, wat errug ...quote:Op vrijdag 27 augustus 2004 22:28 schreef Sjorz het volgende:
... dat ik het haar op dit moment in haar leven niet moeilijker wil maken. Zij zit nu in een hele moeilijke situatie, zij heeft alles (groot huis, jarenlange relatie die nog "gewoon" aan is, inclusief mutual friends, etc)
Je snapt het niet: zolang jij excusen blijft maken voor haar, en je niet realiseert dat jij de leiding hebt en waar dit verhaal eindigd, zul je nergens komen met dit verhaal. Jij moet toch ook, op een bepaald niveau, weten dat zij graag bij jou wil zijn, en misschien nog wel liever dan bij haar vriend.quote:Op vrijdag 27 augustus 2004 22:28 schreef Sjorz het volgende:
Nou, dat ik bang ben het te verknallen is van zwaar ondergeschikt belang aan het feit dat ik het haar op dit moment in haar leven niet moeilijker wil maken. Zij zit nu in een hele moeilijke situatie, zij heeft alles (groot huis, jarenlange relatie die nog "gewoon" aan is, inclusief mutual friends, etc) en ik weet dat zij momenteel geen leuk leven heeft, vooral dankzij haar minder goede relatie. Zij twijfelt (niet door mij, dat was al eerder zo) gewoon erg of ze dat allemaal op wil geven. Haar relatie sucks, dat vindt zij, is niet alleen mijn mening, maar er komt dus echt wel meer bij kijken dan dat.
Great. Gefeliciteerdquote:Op zondag 5 september 2004 22:09 schreef Sjorz het volgende:
Ook heeft ze tegen haar vriend verteld dat ze iemand anders is tegengekomen die ze leuk vindt. (that's me)
Tuurlijk moet je daar blij mee zijn, sterker nog, ik weet dat je er blij mee bent. Niet omdat zij nu door zoveel ellende gaan, maar omdat ze toch voor jou heeft gekozen ipv haar 'veilige' relatie. Die ellendige situatie had je maar op een manier kunnen voorkomen: als helemaal niet was ingegaan op jullie band. En dan had je zelf met het klotegevoel gezeten.quote:Of ik hier echt blij mee moet zijn op dit moment weet ik niet, het voelt wel heel bijzonder (tot nu toe had ik m'n vraagtekens bij haar gevoelens voor mij, maar ik merk aan alles dat ze 't best wel serieus neemt, om eerlijk te zijn nog steeds 'n stuk serieuzer dan ik...)maar het blijft voorlopig best wel 'n tricky situatie, al die ellende die er bij komt kijken enzo (qua verhuizen, inboedel, etc).
Twee dingen.quote:Ook vraag ik me af of het nu gepast is als ik "intiem" zou willen doen. We hebben dus al wel in elkaars armen gelegen en dat gaat binnenkort vast wel weer gebeuren, maar ik hoop dat ik niet te snel ben als ik haar nu ga zoenen of verder probeer te gaan.
My man, you are in lurrvveeee...quote:Het klinkt bijna te mooi om waar te zijn, maar hoe meer ik haar leer kennen hoe leuker ik 'r vind...![]()
Ja is inderdaad wel leuk nieuws, nu komt het wel heel "dichtbij" allemaal, ja ik weet 't, ik ben een chicken op dit gebied en inderdaad niet de snelste helaas.quote:Op maandag 6 september 2004 13:17 schreef Jeb het volgende:
Sjorz!!!
Dit is goed nieuws toch!?
Nu kun je echt op je gevoel afgaan en hoef je je niet meer druk te maken om 'die andere'. Niet meteen erop duiken maar dat is jouw 'stijl' toch niet geloof ikMaar mocht je weer in haar armen terecht komen en dat gevoel van 'nu is een geschikt moment' weer hebben, dan hoef je je iig niet meer in te houden...
Als je zoiets netjes doet en het zou voor haar iets te snel gaan dan geeft ze dat vast wel aan en is er niets verloren lijkt me.. Als je kijkt naar hoe alles gelopen is dan denk ik dat jij weinig fout kunt doen.
Ik vroeg me nog wel iets af, je zei eerder dat je hem ook een paar keer hebt ontmoet, weet hij dat jij diegene bent of niet?
Okay dan Sjorz. Ik zat al te twijfelen of ik dit topic omhoog moest kicken. Was wel benieuwd of er enige progressie in je situatie zat. Maar top man! Echt beter voor jullie. Ben blij dat ze eindelijk de stap heeft genomen, ze kan er immers alleen maar gelukkiger op worden, niet?quote:Op zondag 5 september 2004 22:09 schreef Sjorz het volgende:
Oke, tijd om 't topic weer wat omhoog te kicken. Cancel, hoe gaat 't bij jou? Verder nog mensen met "progressie"?
....
Heheh... wilde inderdaad nog wel even reageren. Jouw story gaat VEEL, VEEL sneller dan die van mij hoor. Zo spannend heb ik 't nog niet. Vandaag ben ik wel weer de hele dag bij haar geweest, was weer ouderwets gezellig, maar op de een of andere manier is ze (helaas) nog wel heel erg bezig met haar ex-vriend. Scheelt natuurlijk ook dat ze nog "gewoon" bij elkaar wonen en echt binnen een paar dagen zie ik daar geen verandering in. Maar goed, het was weer een geweldige dag. En da's het vage, ik kom er gewoon echt elke keer achter dat ze nog leuker is dan ik dacht. Blijkt gewoon met de tijd dat we over een heleboel dingen (echt absurd veel, haast geen toeval meer lijkt het vaak) precies hetzelfde denken enzo. Mijn eerste doelstelling is ook nog steeds niet haar zo snel mogelijk een beurt te geven ofzo (maar ik geef toe: ik ben jaloers op jouw verhaal, Cancel)quote:Op zaterdag 11 september 2004 20:43 schreef Cancel het volgende:
Sjorz! Laat die vriendin van je eventjes met rust en post het laatste nieuws man!!!![]()
Ja, maar ook niet meer dan dat. En het was vrij kort. Het initiatief lag WEER bij haar trouwens, ik heb hier op 't forum misschien wel 'n grote bek, maar als ik haar handen vastheb en tegenover haar zit en ik voel gewoon heel erg dat zij nog niet echt klaar is met het verwerken van haar breaking-up ofzo, kweenie, had niet echt de neiging om haar gelijk op haar rug te drukken m'n tong naar binnen te duwen.quote:Op maandag 13 september 2004 08:45 schreef BeF_Aviko het volgende:
Maar Sjorz, heb je haar na het in-elkaars-armen-op-de-bank-gedeelte bij het afscheid nemen nu gekust?
Ik denk dat ik jouw gevoel wel herken... aan de ene kant ben je heel blij dat je iemand leuk vind, en zij jou ook... van dat gevoel alleen al kan je genieten. Aan de andere kant is het ook een beetje de angst voor het onbekende, dat je liever op dit punt wil blijven hangen, want het gevoel is heerlijk...quote:Op maandag 13 september 2004 17:18 schreef Sjorz het volgende:
...vind onze band veel te bijzonder om nu door iets teveel te rushen iets stuk te maken ofzo. Jaja, het is het makkelijkst, ik ben een mietje, maar we weten allebei wel wat we voor elkaar voelen. [...] ja, I know, ik zou 't ook liever wat sneller zien, maar goed
Nee. Dit klopt niet een beetje.quote:Op maandag 13 september 2004 19:23 schreef HenryHill het volgende:
Ik denk dat ik jouw gevoel wel herken... aan de ene kant ben je heel blij dat je iemand leuk vind, en zij jou ook... van dat gevoel alleen al kan je genieten. Aan de andere kant is het ook een beetje de angst voor het onbekende, dat je liever op dit punt wil blijven hangen, want het gevoel is heerlijk...
Aan de andere kant weet je wel dat je niet eeuwig in deze impasse kunt blijven hangen.
Klopt 't een beetje?
Goeie tip inderdaad. Wij zjin ook heel open wat dat betreft. Het is echt niet gegaan dat ze hier kwam uithuilen en dat ik haar meteen in m'n bed heb gegooid en we de hele nacht bezig zijn geweest... haha. Nee, het zat er wel aan te komen, omdat we natuurlijk al iets verder waren gegaan van te voren dan jullie Sjorz. Maar het ging heel geleidelijk en natuurlijk. We voelden ons er allebij goed bij. Ja, ze denkt natuurlijk nog steeds aan haar ex, maar is daarentegen heeeeel blij dat ze mij nu heeft. En we voelen elkaar goed aan vind ik.quote:Op dinsdag 14 september 2004 08:54 schreef BeF_Aviko het volgende:
Onmogelijke opdracht nummer zoveel:
Vraag het haar. Vraag haar simpelweg hoe zij het tempo vindt. Ze mag best weten dat je hierin een beetje hulp nodig hebt wat betreft relaties, en ze zal het -als ik jullie relatie tenminste niet overschat- ook helemaal begrijpen.
Ik had me voorgenomen om dit topic maar te laten rusten. Maar goed, dat doe ik toch maar niet. Mijn relatie met de collega is, laten we zeggen, geimplodeerd. Het is allemaal veels te snel gegaan. Het ging goed, totdat zij besefte dat ze nog van haar ex hield... Bij hem in huis wonen helpt dan ook niet echt.quote:Op maandag 11 oktober 2004 19:15 schreef xgirlxlindax het volgende:
Ik heb laatste tijd dit topic gevolgd.. ik vroeg me er af of er inmiddels een update is?
Ben benieuwd wat er bij jullie gebeurd is
quote:Op zondag 15 augustus 2004 20:36 schreef Brandend_avontuur het volgende:
Goedenavond allemaal,
Hier een soortgelijk verhaal.
Ik mail al een hele tijd met een goede vriend. We zijn allebei gebonden maar kunnen niet ontkennen dat er wederzijdse gevoelens zijn. 9 maanden lang hebben we ons kunnen gedragen maar afgelopen woensdag hebben we de grens overschreden en hebben gevreeën. Erg spannend en vooral ook erg lekker en voor herhaling vatbaar.
We willen er geen gewoonte van maken maar wel de kansen die er zijn benutten. (Wat niet altijd even makkelijk is ivm partners en kinderen aan beide kanten.)
Ik wens jullie allemaal veel succes in jullie "relaties". Wie weet kan er bij een van jullie nog een goede "normale" relatie uit voortvloeien. Ik weet zeker dat dat bij ons nooit het geval zal kunnen zijn maar neem genoegen met wat er nu is.
Groetjes Summer
Ik heb geen enkel recht om jou te vertellen hoe je je leven moet leiden.. was dan ook niet de bedoeling... maar ik heb helaas aan de andere kant gestaan.. ik weet wat de respectievelijke partners gaan doormaken als dit uitkomt... en ik kan je verzekeren dat naast het gevoel verraden te zijn, het waanzinnig hard aankomt als je partner je bewust voorliegt.. vandaar mijn frustratie..quote:Op zondag 24 oktober 2004 16:32 schreef Brandend_avontuur het volgende:
Bedankt meneer de moraalridder, ik vroeg me al af wanneer de eerste me zou vertellen hoe fout ik nou eigenlijk was. En ja, ik ben ook fout maar er was even geen andere uitweg voor alle frustraties.
I.v.m. herkenning kan ik hier niet het hele verhaal posten maar ik kan je vertellen dat voor elkaar kiezen een veel groter drama met zich mee zou brengen. Voorlopig gaat er zoals het er nu naar uit ziet toch niks meer gebeuren tussen ons. Misschien dat dat een geruststelling is voor je... (Vast niet want je hebt je oordeel toch al klaar.)
He hoi. Heeft een hele tijd geduurd, zat effe wat tussen. Balen om te horen hoe het bij jou is afgelopen, Cancel! Het klonk allemaal zo leuk. Bij mij is het ook niet optimaal trouwens. Er gebeurt gewoon niets. En of dat aan haar ligt of aan mijn ongeduld (ik heb ondertussen al maanden geduld) laat ik in het midden. In mijn geval is ze ook een stuk afstandelijker maar ze heeft wel als "geldig excuus" dat ze heel druk bezig is met woning zoeken. Maar ja, daar koop ik niet zoveel voor en het duurt mij allemaal wel erg lang. We hebben het er wel over gehad hoe zij "onze toekomst" ziet en dat is samengevat "In elk geval hele goede vrienden en als de situatie een beetje tot rust is gekomen -want ja, ze wonen nog steeeds samen, en de situatie is nogal stresserig voor zover ik de informatie nog krijg- dan 'komt de rest vanzelf, of misschien niet'...". Oftewel: het schiet voor geen ruk op, ik ben nog steeds gek op haar, al denk ik niet dat ik deze situatie nog heel lang aankan. Ik sta nu dus ook op het punt om het een beetje af te ronden en wat verder te gaan "browsen in de wereld die vrouw heet", maar dat valt toch niet mee als je in je achterhoofd rekening blijft houden met de mogelijkheid dat het nog wat gaat worden...quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 18:20 schreef Cancel het volgende:
[..]
Dat was mijn story. Geen happy end... Ben benieuwd of Sjorz nog wat te vertellen heeft.
Thanks Jeb,quote:Op dinsdag 9 november 2004 21:24 schreef Jeb het volgende:
Jees Sjorz...
Begrijpelijk wanneer je dr een punt achter gaat zetten, na zo'n lange tijd.
Ik hoop voor je dat iig die vriendschap blijft, da's dan misschien een bewijs dat ze je echt niet aan het lijntje heeft gehouden
Jij ook sterkte. (ook met nieuwe dingen!)
Sjors, waar ik meer geïnteresseerd in ben is hoe jullie op dit moment dan met elkaar omgaan: als collega's? Als vrienden? Als stiekum-als-haar-partner-het-niet-ziet-in-de-hooischuur-sterke-verhalen-tegen-mekaar-vertellen?quote:Op zondag 7 november 2004 18:47 schreef Sjorz het volgende:
Oftewel: het schiet voor geen ruk op, ik ben nog steeds gek op haar, al denk ik niet dat ik deze situatie nog heel lang aankan. Ik sta nu dus ook op het punt om het een beetje af te ronden en wat verder te gaan "browsen in de wereld die vrouw heet", maar dat valt toch niet mee als je in je achterhoofd rekening blijft houden met de mogelijkheid dat het nog wat gaat worden...
Hm... vreemd, dacht dat ik al gereageerd had, maar nogmaals:quote:Op woensdag 10 november 2004 09:53 schreef BeF_Aviko het volgende:
[..]
Sjors, waar ik meer geïnteresseerd in ben is hoe jullie op dit moment dan met elkaar omgaan: als collega's? Als vrienden? Als stiekum-als-haar-partner-het-niet-ziet-in-de-hooischuur-sterke-verhalen-tegen-mekaar-vertellen?
Ik begrijp dat je haar niet onder druk wílt zetten, maar aangezien het toch zo lang duurt krijg ik toch een beetje de indruk dat ook zij 'alle mogelijkheden openhoudt'. Zij moet toch ook wel zien dat jij er eigenlijk oko iets meer van verwacht dan zo (in mijn ogen) aan het lijntje gehouden te worden, en dat ze naar een huis aan het zoeken is vind ik eerlijk gezegd redelijke bullshit; zoveel tijd/stress gaat daar niet inzitten...
Enne, dit soort uitspraken is wmb voor 80% een afwijzing...quote:Op zondag 7 november 2004 18:47 schreef Sjorz het volgende:
'komt de rest vanzelf, of misschien niet'..."
Eigenlijk vind ik het helemaal niet tof wat je allemaal schrijft, maar in m'n achterhoofd voel ik dat je best wel 's gelijk kan hebben. Komt ook beetje neer op wat je eerder zei en er zit helaas misschien wel waarheid in.quote:Op woensdag 10 november 2004 22:35 schreef HenryHill het volgende:
...
quote:Op woensdag 10 november 2004 22:35 schreef HenryHill het volgende:
Sjorz, je bent niet slim bezig hoor...
Het gedrag wat jij van haar omschrijft lijkt verdacht veel op "ik heb eigenlijk geen zin in een relatie maar ik wil je niet kwetsen, want dan raak ik onze vriendschap kwijt, dus kom ik met allerlei smoesjes op de proppen". Jij vind die vriendschap zo belangrijk omdat er misschien een relatie uit voort kan komen, maar bij haar kon het nog wel eens net andersom zijn: jij bent zo'n fijne vriend omdat je duidelijk in d'r geinteresseerd bent... Hoeft niet, maar dit kan het wel zijn.
En ook al is dit niet de reden: blijkbaar durft zij totaal geen knopen door te hakken, jij zult het moeten doen! Als je wacht totdat zij er klaar voor is (of totdat ze uberhaupt je duidelijkheid kan geven), dan ben je zo bejaard...
Je snapt zelf hopelijk ook wel dat "maar voorlopig ga ik mezelf niets meer aanpraten. Het zal wel niets worden" totaal niet strookt met de rest van je laatste update? Het heeft geen zin om op jezelf in te praten "het wordt niks" als je nog straalverliefd bent en daarnaast ook nog eens jullie vriendschap (of wat daarvoor moet doorgaan) niet kwijt wil, en haar dus constant blijft zien. Netto-effect is gewoon dat je blijft wachten op haar.
Als ik in jouw schoenen stond, zou ik een beslissing forceren door, nog 1 laatste keer, alles uit de kast te trekken om haar voor je te winnen. Mocht je winnen: mooi zo. Mocht je verliezen, cut your losses and move on.
In deze situatie blijven hangen is sowiezo niks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |