Met mn hihat doe ik gewoon achtsten, mn snare hand heeft rust en mn bass doe ik op de 1e tel, 2e achtste van de 2e tel en de 4e tel... dat laatste doet de basgitaar ook namelijkquote:Op maandag 12 juli 2004 02:02 schreef Carn het volgende:
WurM doelt op simpele shuffle-feel achtige rock, soort blues achtige feel maar ipv een maatsoort in 6 of 12 (of een echte shuffle) speel je gewoon kwartnoten met je rechthand, snare op 2 en 4 en de bassdrum noten in triolen. denkik.
Als we weer repeteren zal k t proberenquote:Op donderdag 15 juli 2004 23:50 schreef Yokozuna het volgende:
Neem het op
Zowwww klinkt erg lekkahquote:Op zaterdag 17 juli 2004 22:47 schreef Carn het volgende:
http://www.davedicenso.com/mp3/918solo3.mp3
Best dood idd...quote:Op vrijdag 23 juli 2004 22:56 schreef Yokozuna het volgende:
Tis dood hier, de helft is ermee gekapt, de andere helft zit op drumforum.nl
Maak daar een accountje en vraag het daar, meer kans op een snel antwoord.
Nee niets waard.quote:Op zondag 25 juli 2004 22:41 schreef Maidenfan het volgende:
Kijk wat ik hier vind: http://www.marktplaats.nl(...)n/26506.htm?oudei=60
Zou dat niet van grote waarde zijn? (vintage enz...)?
Zoals? Ik heb nog een superoude (niet jaren 60 maar toch redelijk oud) ride en crash van de 18 serie. 18"en 16" Hoe kom ik erachter of die dingen wat waard zijn:P? Die 16 heb ik al half dood geslagen, die 18 doet het nog prima. Ze zijn onwijs zwaar, niet normaal.quote:Op maandag 26 juli 2004 16:25 schreef search64 het volgende:
Nee niets waard.
Alleen oude K's zijn veel waard. (maar ook kwetsbaar, en niet altijd even goed klinkend)
Als je op kamers gaat, kan ik me voorstellen dat je een elektronisch setje neemt, maar ik zou sowieso altijd een "akoestische" set ergens stallen voor optredens oid...quote:en live om de bassdrum te triggeren misschien
Nee veel oudere. De oorspronkelijke constantinoples. Herkenbaar aan een ingeslagen constantinople logo, en een handtekening op de onderkant in de bel.quote:Op dinsdag 27 juli 2004 22:41 schreef Ska-te het volgende:
[..]
Zoals? Ik heb nog een superoude (niet jaren 60 maar toch redelijk oud) ride en crash van de 18 serie. 18"en 16" Hoe kom ik erachter of die dingen wat waard zijn:P? Die 16 heb ik al half dood geslagen, die 18 doet het nog prima. Ze zijn onwijs zwaar, niet normaal.
Ja, live wil ik alleen de bassdrum triggeren, de rest akoestisch. Eigenlijk heb ik dus helemaal geen behoefte aan een dure Ddrum module, want het is dus bijna alleen voor thuis oefenen. Maarja, ik ben nooit tevreden en dan besteed ik weer (te)veel geld aan iets wat ik beter vind. Zolang die modules maar niet vals/dubbel gaan triggeren op hoge snelhedenquote:Als je op kamers gaat, kan ik me voorstellen dat je een elektronisch setje neemt, maar ik zou sowieso altijd een "akoestische" set ergens stallen voor optredens oid...
Mgoed, dat ben ik
Zo snel als die sensoren werken, kun jij nooit slaan, dus ben maar niet bang.quote:Op vrijdag 30 juli 2004 11:23 schreef Yokozuna het volgende:
Zolang die modules maar niet vals/dubbel gaan triggeren op hoge snelheden
Oke mooiquote:Op zaterdag 31 juli 2004 17:51 schreef search64 het volgende:
Zo snel als die sensoren werken, kun jij nooit slaan, dus ben maar niet bang.
Ik heb hier een DD-50 kitje liggen van Yamaha... die vind je waarschijnlijk verschrikkelijk. Je kan er leuke dingen mee doen als je m aansluit op je computer via een Midi-kabeltje, maar het benadert een normaal drumstel natuurlijk nietquote:Op zondag 25 juli 2004 15:23 schreef WurM het volgende:
ik ben tegen elektrische drumsets
k weet niet precies waarom, maar k ram veel liever op een echte set. Dat voelt gewoon beter ofzo...
Uhhh, een Stagg 16"quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 13:38 schreef Maidenfan het volgende:
Wat voor een china is dat? Onder die belichting is hij echt wel![]()
.
Och, het is de zolder maarquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 16:32 schreef Nemephis het volgende:
ow ja: leuke foto's van die kit hierboven maar je mag je kamer ook wel es opruimen
Iedereen naar Drumworld inderdaad! Dit weekend, Mike Mangini, Thomas Lang, Billy Cobham! Gratis toegang, superrrgrote winkel, bij Eindhoven. Must voor elke binnen acceptabele afstand wonende, zichzelf respecterende drummer.quote:Op donderdag 16 september 2004 11:15 schreef foktrot het volgende:
Al gevonden!
http://www.drumworld.nl/events/opening.asp
Vet zeg.... alleen jammer dat het zo ver weg is voor mij(ittervoort)
Je moet ook geen Kazaa gebruiken, want Kazaa zuigt. Je moet IRC, DC++ of Soulseek gebruiken.quote:Ik kan niets vinden bij Kazaa van Sevendust, die naam zag ik een paar pagina's terug in dit topic...ben benieuwd.
helaas kan ik nietquote:Op donderdag 16 september 2004 21:23 schreef Yokozuna het volgende:
[..]
Iedereen naar Drumworld inderdaad! Dit weekend, Mike Mangini, Thomas Lang, Billy Cobham! Gratis toegang, superrrgrote winkel, bij Eindhoven. Must voor elke binnen acceptabele afstand wonende, zichzelf respecterende drummer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |