abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_20223929
quote:
Een miljoen ouderen leven in eenzaamheid. Maar liefst 200 duizend van hen zeggen zich extreem eenzaam te voelen. Dat blijkt uit een onderzoek van het Leger des Heils. Om dit onder de aandacht te brengen heeft het Nationaal Fonds Ouderenhulp (NFO) vandaag uitgeroepen tot Nationale Vergeet-me-niet-dag.

Het fonds roept het Nederlandse volk via radiospotjes op een uurtje door te brengen met een eenzame oudere. Volgens directeur Jan Romme is de drempel om dat te doen vaak te hoog. Hij hoopt dat de aandacht voor het probleem van eenzaamheid leidt tot het massaal bezoeken van ouderen tijdens de zomermaanden.

Door het NFO zijn een aantal politici en bekende Nederlanders ingezet om het goede voorbeeld te geven. Zo brengen LPF'ers Hilbrand Nawijn, Joao Varela en Max Hermans bloemen naar verschillende verzorgingstehuizen in Nieuwegein en Rotterdam. Enkele politici van CDA, PvdA en VVD gaan in Amsterdam wandelen met bejaarden. Voormalig weerman John Bernard leest voor in een Bunniks verzorgingstehuis. Het startsein voor de actie wordt om 14:00 uur gegeven in het Willem Dreeshuis in Amsterdam.
Bron: Nationale Vergeet-me-niet-dag van start

Leuk man, iedereen wil maar ouder worden alleen vergeet men steeds dat oud zijn helemaal niet leuk is.
En die mediageile politici moeten ze ook een orkonde voor de slijmerij van de week geven.
Geloven is zeker weten dat je het niet weet.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
pi_20224011
quote:
Op zondag 27 juni 2004 12:51 schreef wonko het volgende:

[..]

Bron: Nationale Vergeet-me-niet-dag van start

Leuk man, iedereen wil maar ouder worden alleen vergeet men steeds dat oud zijn helemaal niet leuk is.
En die mediageile politici moeten ze ook een orkonde voor de slijmerij van de week geven.
Houdt je grote bek en ga wandelen met bejaarden. Zij doen het tenminste.
pi_20224034
wat nou suf... bejaarde kunne de dheledag gezlschaps spelletjes doen & als ze opzoek zijn naar spanning moetne ze maar gaan rolstoelracen! (mij lijkt het wel leuk om oud te worden)
think about it and you will find it out
pi_20224046


*jeej*
Op dinsdag 29 juni 2004 23:04 schreef TrenTs het volgende:
Het zit je ook allemaal niet mee hè? Eerst je geboorte, nu dit weer
pi_20224100
quote:
Op zondag 27 juni 2004 12:55 schreef beerten het volgende:

[..]

Houdt je grote bek en ga wandelen met bejaarden. Zij doen het tenminste.
Leer jij eerst wat grammatica dan? En ten tweede...ik heb helemaal geen behoefte om bejaarden uit te laten. Zij willen toch zo graag oud worden? Dan kunnen ze ook wel regelen dat er mensen om hun heen zijn. De vorige lichting is blijkbaar dood en je moet op tijd verversen als je lang mee wil.
Geloven is zeker weten dat je het niet weet.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
pi_20224223
tvp

!
  zondag 27 juni 2004 @ 13:12:15 #7
74430 Nyluzzz
Terviseks!
pi_20224349
Goeie zaak, maar triest dat het nodig is. Ik kan me niet voorstellen dat je je ouder of grootouders zo verwaarloost dat ze zich zo eenzaam gaan voelen
...drop it like it's hot...
  maandag 28 juni 2004 @ 02:29:40 #8
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_20242495
Matig. Er zitten wel wat goede kanten aan maar tegelijkertijd zijn er ook genoeg bejaarden in deze categorie die er imho zelf een beetje bijzijn. Mensen die gezelligschap en aandacht wel leuk vinden zolang ze er zelf niets voor hoeven te doen. Ik vind dat juist die mensen er zo een beetje voor beloond worden.

We moeten eens ermee stoppen om mensen die 65+ zijn per definitie als zielig te zien. Voor de gevallen die wel echt zielig zijn is deze uitlaatdag een goede zaak.

Edit: btw, in zo'n beetje elke gemeente bestaat een deeltaxi regeling waardoor oudjes met een laag inkomen bijzonder goedkoop zelfstandig de deur uitkunnen. "Goedkoop" is in dit geval hier in de buurt 0,82 voor een paar km oplopend tot 2,05 voor een 20 km.
Vampire Romance O+
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')