quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 22:21 schreef Dada het volgende:
[..]
Ga jij je mond eens spoelen. Weet zeker dat als jij even het fotoboek bekijkt dat jij je bij de vele vrouwen/meisjes aansluit en Dizer zal verafgoden. Dizer, die gast krijgt meer kutjes aageboden dan Elvis in zijn hoogtijdagen.
Daarbij komt hij post gewoon leuke dingen. Net zoals Dunn0w, BVO enz. De vaste gtst posters.
![]()
Dada, jij bent echt tof
Iwan1976Geweldige foto's
Frey![]()
Bedankt voor de filmpjes met Janine
![]()
Oh mijn God!!!
Ja hoor, de schrijvers hebben zich overtroffen met de beste Cliffhanger van heel Goede Tijden Slechte Tijden!!! (Op 2 staat nog steeds Bowien
![]()
)
Wat een geweldige aflevering!! Vanaf het begin tot het eind was het super spannend!!! Isabella en
Yasmin en IsabellaDeze twee meiden verdienen echt een applaus! Wat was dat goed gedaan zeg! Mijn complimenten! Daarbij overteffen ze in mijn ogen toch echt wel al het vrouwelijke schoon in de categorie
bigboobsbabesingtst (Linda, Bowien en Dian vallen onder vrouwelijk schoon categorie).
Hoe gaat het aflopen? Ik vind het echt gewoon eng!! Isabella zal her wel overleven! Maar Yasmin! Ik vind het gewoon eng!
NickGeweldig!! Naar mijn idee een echet Sanders!! Geweldig!!! De scene bij Ludo thuis over het geld, NETJES!!! Zeer netjes!! Mijn complimenten! Goed geacteerd! Ik vraag me af of hij na dit incident nog eens Sander gaat worden. Misschien gaat hij Ludo daarna weer opstap helpen. Zou mooi zijn, hoewel ik zijn tegenspeling tegenover Ludo en Stefano gewoon geweldig vind. Bijn, ja bijna een volwaardige vervanger voor Marcus maar Marcus blijft beter!
Milan, Sjors en MorrisIk ben blij dat deze drie niet echt wat te zeggen hadden in de cliff. Gjeez, naar mijn idee top3 in de categorie oprotpremieensnelwegwezen! Tjah, het zal natuurlijk zo zijn dat ze de brand overleven...helaas!
Dennis en BenjaminDennis!!! Mijn complimenten! Voor het eerst niet irritant overgekomen! Doe dat eens wat vaker! Helemaal zijn rol tegenover Benjamin! Zeer goed gespeeld!! En Benjamin!! Netjes, ik zou het echt heel jammer vinden als hij vertrekt! Echt!!! Ik vrees voor Benjamin. Ik ben bang dat hij Robin gaat proberen te redden of zo ten koste van zichzelf. Of hij gaat per ongeluk in dat plas LIJM staan terwijl hij half in de fik staat of zo. Er gaat iets gebeuren met dat LIJM, ik weet het zeker!!!! Te duidelijk aandacht aan gegeven gewoon!!!
Laua, Harmsen, Barbara, Valerie, Jef, Robert, Martine, Stefano en RayNiet anders als gewoon. Laura vind ik
weer wat naar de goede kant groeien en Stefano en Ray doen het goed omtrent Ludo en Janine zaak! Ray zorgde ervoor dat het tot op de laatste moment spannend was dmv die foto. Gaaf gewoon, ik stond echt te bibberen of ze nog het geld optijd kunnen tegenhouden!
RobinWat is hij goed zeg!! Ik meen dit! "Komt zeker door de worstjes"
![]()
Hoe hij het speelde, hoe hij naar Benjamin ging toen hij huilde (wat zeer goed is geacteerd trouwens door Benjamin) was zoo goed! Echt een topper hoor! Mijn complimenten voor Robin.
Hopelijk komt ie nog wel terug volgend seizoen (met een vaste rol)
Ludo en JanineMijn hemel!! Wat zijn die twee goed zeg! Puur natuur! Alsof het gewoon echt is! Zo goed gespeeld!! Ik stond perplex!! Hun tegenspeling tegenover elkaar! Zo goed!!!!! Heerlijk gewoon om die twee samen te zien! Zo heerlijk!!! Ik vrees voor het ergst! Ik denk dat het echt het geld van Ludo is. Martine zei nog, dat ze helemaal niks heeft aan het geld. Dus ik denk dat dit toch echt is gewoon! Alleen vraag ik me 1 ding af, Nina! Wat zal ze doen? Misschien ligt ze half dood of zo door de brand, ik vond het verdacht namelijk dat je haar niet meer zag na die sprong. En als Isabella gewoon los rondloopt in die foto's, zal er iets aan de hand zijn met Nina. Misschien raakt ze wel in coma!
Maar wel grappig dat voor 90% van al dat spoilergechat en ingevoerd door weet ik veel wie, niet klopte dus. Het enige wat wel klopte was wat er uit de gids kwam of zo. Dat hele gedoe dat Ray en Sjors naar Scala gaan om Nina te redden en iemand anders zei dat Stefano en Janine richting Scala gaan
en dat Janine DOODGAAT (yaay ze blijft leven!!!
![]()
) wat een onzin gewoon!!! Wat een onzin!! Hield wel leuke spanning hier trouwens! Gewelidg!!!
Mijn voorspellingen:
- Benjamin redt Robin en Benjamin gaat in de fik.
- Omdat het geld is versnipperd, kan de politie niet achterhalen of Martine er echt achter zit!
- Nina raakt in een coma omdat ze verbrand is.
- Yasmin raakt buiten bewust en Isabella redt haar
- Brandweer redt de rest alleen helaas voor Benjamin.
Sorry mensen voor mijn afwezigheid. Nogmaals (had ik in SHO-Chat eerder vermeld) ik kon niet op internet komen vrijdag avond. Ik had een verjaardag en tevens werd ook mijn kamer verbouwd waardoor ik niet op het internet kon. Ik misde jullie wel allemaal, want ik had zo graag de cliff samen met jullie willen afsluiten en de kick van de zomerstop samen met jullie openen
![]()
Maar het geeft niet, aan mijn post te zien, heb ik alles ingehaald.
[ Bericht 0% gewijzigd door Dizer op 27-06-2004 00:30:41 ]