Ik zie niet wat er mis mee is.quote:Op zondag 7 november 2004 15:41 schreef speknek het volgende:
Nou IGN laat zich ook weer kennen door mee te doen in de door Microsoft gecreëerde hype rond Halo 2. IGN, Gamespot en teamxbox hebben allemaal precies om negen uur vanavond een review. Ik twijfel er niet aan dat het een geweldig spel wordt, maar je laat jezelf wel weer kennen als reviewmagazine. Ze zouden zich compleet wars moeten houden van door de publisher opgelegde restricties. Juist de grote sites zouden dat moeten kunnen doen.
quote:Op maandag 8 november 2004 08:25 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik denk ook niet dat het moest van MS, maar dat de sites gewoon de review online wilde vanaf de eerste minuut dar het mocht..
Het is heel simpel, als ze het niet zo doen krijgen ze gewoon geen kopie. Sta je dan met je vrijheidquote:Op maandag 8 november 2004 09:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ja, dat is op zich wel gek "Je mag je review dan pas online zetten"
Waar is de vrijheid van pers?
Maar goed, dat zeg ik, ik snap dat je daar als klein magazinetje niets aan kunt doen, maar die groten met zo'n grote userbase lijken me macht genoeg hebben. Als je van zo'n publisher hoort dat je verplicht zo'n cijfer of op die datum of zoveel pagina's review moet schrijven en anders geen games meer krijgt, dan post je het mailtje gewoon op je forum en heb je de poppen aan het dansen.quote:Op maandag 8 november 2004 09:36 schreef Fliepke het volgende:
Het is heel simpel, als ze het niet zo doen krijgen ze gewoon geen kopie. Sta je dan met je vrijheid
zowat iedereen weet nu wel dat het gebeurt, en ze doen het nog steeds, dus ik denk niet dat zo'n schokeffect zal werkenquote:Op maandag 8 november 2004 09:39 schreef speknek het volgende:
[..]
Maar goed, dat zeg ik, ik snap dat je daar als klein magazinetje niets aan kunt doen, maar die groten met zo'n grote userbase lijken me macht genoeg hebben. Als je van zo'n publisher hoort dat je verplicht zo'n cijfer of op die datum of zoveel pagina's review moet schrijven en anders geen games meer krijgt, dan post je het mailtje gewoon op je forum en heb je de poppen aan het dansen.
Dan maar geen kopie. Als je daar een mooi artikel voor maakt en op je site plaatst heb je toch de users achter je. Zeker in het geval van Microsoft.quote:Op maandag 8 november 2004 09:36 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Het is heel simpel, als ze het niet zo doen krijgen ze gewoon geen kopie. Sta je dan met je vrijheid
quote:Op maandag 8 november 2004 09:35 schreef speknek het volgende:
[..].
En hoe weet je dat Halo2 wel objectief is?quote:Op maandag 8 november 2004 09:50 schreef DinoPK het volgende:
Ik zie het probleem er niet echt van in dat er een Go-date is voor een review. Zolang de reviews mogelijk zijn voordat het spel in de winkels ligt, en de reviews gewoon objectief geschreven kunnen worden is er wat mij betreft geen vuiltje aan de lucht.
Wat ik wel schandalig vind is bijvoorbeeld het gedoe met Vice City ten tijde van release. Rockstar stond het niet toe dat het spel een lage review score kreeg, wilde men objectief reviewen dan kreeg men gewoon geen reviewcopy. Zelfs het officiele PS2 blad had toen geen review voordat het spel in de winkel lag. Allemaal erg vreemd en onnodig, een GTA titel verkoopt toch wel en over de kwaliteit van Vice City was van te voren al duidelijk dat dit wel OK zou zijn. Had Atari ditzelfde geflikt met een Driver3....
Inderdaad! Dat vind ik veel kwalijker.quote:Op maandag 8 november 2004 09:50 schreef DinoPK het volgende:
Wat ik wel schandalig vind is bijvoorbeeld het gedoe met Vice City ten tijde van release. Rockstar stond het niet toe dat het spel een lage review score kreeg, wilde men objectief reviewen dan kreeg men gewoon geen reviewcopy.
Je moet eens kijken naar de perikelen rondom GTA:SA...quote:Op maandag 8 november 2004 09:50 schreef DinoPK het volgende:
Ik zie het probleem er niet echt van in dat er een Go-date is voor een review. Zolang de reviews mogelijk zijn voordat het spel in de winkels ligt, en de reviews gewoon objectief geschreven kunnen worden is er wat mij betreft geen vuiltje aan de lucht.
Wat ik wel schandalig vind is bijvoorbeeld het gedoe met Vice City ten tijde van release. Rockstar stond het niet toe dat het spel een lage review score kreeg, wilde men objectief reviewen dan kreeg men gewoon geen reviewcopy. Zelfs het officiele PS2 blad had toen geen review voordat het spel in de winkel lag. Allemaal erg vreemd en onnodig, een GTA titel verkoopt toch wel en over de kwaliteit van Vice City was van te voren al duidelijk dat dit wel OK zou zijn. Had Atari ditzelfde geflikt met een Driver3....
Het lijkt mij sterk dat alle grote sites een opgelegde review publiceren. Zoals eerder genoemd in dit topic, de grote sites hebben tesamen zeker wel wat macht hoor.quote:Op maandag 8 november 2004 09:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
En hoe weet je dat Halo2 wel objectief is?
Het lijkt mij stug dat alle grote sites "verplicht" zo'n hoog cijfer geven. Dat een klein kutblad dat doet, zoals met Driv3r, okay. Maar ik weet 100% zeker dat dit gewoon eerlijk is gegaan.quote:Op maandag 8 november 2004 09:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
En hoe weet je dat Halo2 wel objectief is?
Aangezien ik geen ps2 meer heb, ben ik daar niet meer mee bezig. Vertel eens?quote:Op maandag 8 november 2004 09:55 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Je moet eens kijken naar de perikelen rondom GTA:SA...
Imo wel.quote:Op maandag 8 november 2004 09:59 schreef DinoPK het volgende:
[..]
Aangezien ik geen ps2 meer heb, ben ik daar niet meer mee bezig. Vertel eens?
Wat is daarmee?quote:Op maandag 8 november 2004 09:55 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Je moet eens kijken naar de perikelen rondom GTA:SA...
quote:Op maandag 8 november 2004 10:01 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Imo wel.
Ondanks de vele grafische glitches iis het een extreem tof spel.
Een site als IGN gebruikt trouwens niet een gemiddelde. Vandaar dat de score zo hoog uit viel. Al vond ik een 9.9 wel iets te hoog. Maar tussen de 9 en 9.5 zeker wel.
Kijk niemand kan er nou zo mee zitten dat er een go-date is. De vraag is alleen dat als je je als magazine kennelijk voor het karretje van de publisher laat spannen, hoe serieus je ze dan nog moet nemen. Is die go-date wel het enige wat geëist is? Of zit er nog wat Vice City gedoe bij? Elke vorm van inperking zou sterk veroordeeld moeten worden (niet in de laatste plaats door de gamesmagazines) omdat het een aantasting van de persvrijheid is en hun goede naam.quote:Op maandag 8 november 2004 09:50 schreef DinoPK het volgende:
Wat ik wel schandalig vind is bijvoorbeeld het gedoe met Vice City ten tijde van release.
De PU had z'n review trouwens al een week of wat uit.quote:Op maandag 8 november 2004 10:16 schreef speknek het volgende:
[..]
Kijk niemand kan er nou zo mee zitten dat er een go-date is. De vraag is alleen dat als je je als magazine kennelijk voor het karretje van de publisher laat spannen, hoe serieus je ze dan nog moet nemen. Is die go-date wel het enige wat geëist is? Of zit er nog wat Vice City gedoe bij? Elke vorm van inperking zou sterk veroordeeld moeten worden (niet in de laatste plaats door de gamesmagazines) omdat het een aantasting van de persvrijheid is en hun goede naam.
Dat vond ik trouwens enorm dubieus eerlijk gezegdquote:Op maandag 8 november 2004 10:18 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
De PU had z'n review trouwens al een week of wat uit.
En sowieso denk ik niet dat er eisen zijn gesteld (op een go-date na) als ik kijk naar de reviews.
Komen allemaal behoorlijk objectief over en het verschilt van 1 naar 8 pagina's.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |