Jonge spelerquote:Op maandag 21 juni 2004 22:19 schreef SanMarco het volgende:
Paultje Bosvelt.
Vind Schweinsteiger nog niet heel erg overtuigen, maar die heeft natuurlijk ook niet zoveel goeie spelers om zich heen. Christiano Ronaldo speelt eigenlijk best aardig tot dusver. Ik had gezien zijn spel bij Man Utd eigenlijk alleen maar megadribbels zonder succesvolle afloop verwacht, maar dat valt nog erg mee. Dan toch maar Robben, Ronaldo en Rooney (zie ik hier een linguistisch verband?) nomineren.quote:Op maandag 21 juni 2004 22:28 schreef _Administr8or_ het volgende:
Robben, Schweinsteiger en Rooney zijn alle drie erg goed bezig
Tot nu toe staat er in de TTquote:Op maandag 21 juni 2004 23:16 schreef KolNedra het volgende:
Vind 't nog steeds erg vroeg om te zeggen.
Maar ik ga toch voor Robben.
Die komt nog wel komende wedstrijden !
(WEDSTRIJDEN, ik ben positief)
TT ?quote:Op maandag 21 juni 2004 23:19 schreef Remzerrr het volgende:
[..]
Tot nu toe staat er in de TT![]()
Onzin ! Ronaldo heeft alle wedstrijden die hij meedeed goed gespeeld. En Robben heeft maar 1 wedstrijd gespeeld en was uitmuntendquote:Op maandag 21 juni 2004 23:14 schreef Komakie het volgende:
Wayne Rooney zonder twijfel!!!!
Heeft in alle 3 de wedstrijden tot nu toe als enige redelijk tot goed gespeeld.
TopicTitel, of verzin ik nu zelf watquote:Op maandag 21 juni 2004 23:22 schreef KolNedra het volgende:
[..]
TT ?
quote:Op maandag 21 juni 2004 23:37 schreef prinsrob het volgende:
Net beelden van Ronaldo gezien, talentje, dat zeg ik je.
Kansloze speler, een mengeling van Brian Roy en Vanenburg. Vreemde schaarbewegingen maken terwijl er in de verste verte geen tegenstander in de buurt is. Lachwekkende voetballer, zulke onzin zul je Ballack nooit zien doen.quote:Op maandag 21 juni 2004 23:37 schreef prinsrob het volgende:
Net beelden van Ronaldo gezien, talentje, dat zeg ik je.
Ga jij de wedstrijd Portugal - Spanje nog maar eens bekijken. De bal plakt gewoon aan zijn voet, hij speelt iedereen voorbij en geeft goeie voorzetten.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 00:57 schreef prinsrob het volgende:, ziet er leuk uit allemaal hoor, maar effectief is het niet! Laat em een voorbeeld aan die Rooney nemen!
Ik vind het een weergaloze voetballer, prachtig al die bewegingen, ik zou het tof vinden als iemand het filmpje wat ze bij studio sportzomer van 'em hadden gemaakt heeft gecapt.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 01:08 schreef Steijn het volgende:
[..]
Ga jij de wedstrijd Portugal - Spanje nog maar eens bekijken. De bal plakt gewoon aan zijn voet, hij speelt iedereen voorbij en geeft goeie voorzetten.
Volgens mij had die genoeg mensen voorbij gespeeld met z'n bewegingen. Maar ik zal wel niet aan jouw intelligentie twijvelen aangezien je zo'n mongool in je avatar hebt staanquote:Op dinsdag 22 juni 2004 01:05 schreef supercreep het volgende:
[..]
Kansloze speler, een mengeling van Brian Roy en Vanenburg. Vreemde schaarbewegingen maken terwijl er in de verste verte geen tegenstander in de buurt is. Lachwekkende voetballer, zulke onzin zul je Ballack nooit zien doen.
Dat kan Ballack ook namelijk helemaal niet.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 01:05 schreef supercreep het volgende:
[..]
Kansloze speler, een mengeling van Brian Roy en Vanenburg. Vreemde schaarbewegingen maken terwijl er in de verste verte geen tegenstander in de buurt is. Lachwekkende voetballer, zulke onzin zul je Ballack nooit zien doen.
Dan moet je de vraag nog maar eens lezen. Als je vindt dat Ronaldo beter speelt dan Rooney op dit toernooi dan heb je toch wel een stuk of wat kruiwagens poep in je ogen.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 10:42 schreef N-E-R-D het volgende:
die Rooney zijn we over een jaartje alweer vergeten ik kies ronaldo
het is maar van wat voor soort spelers je houdquote:Op dinsdag 22 juni 2004 10:44 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Dan moet je de vraag nog maar eens lezen. Als je vindt dat Ronaldo beter speelt dan Rooney op dit toernooi dan heb je toch wel een stuk of wat kruiwagens poep in je ogen.
Ik vond het toch wel een knap kopballetje wat ie breed legde hoor. Verder is 't wel een beuker ja.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 10:50 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Tja, estetisch gezien is Rooney nou niet wat je zegt gracieus. Het is net een omhooggevallen hooligan om te zien, een Gascoigne 2. Maar effectief is het wel.
20 miljoen voor Robben.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 11:05 schreef Spideyman het volgende:
- Rooney is beslissender;
- Robben is iets sneller;
- Rooney heeft het betere schot;
- Robben heeft de betere voorzet;
- Beiden hebben ze het overzicht: tactisch zeer goed;
- Beiden zijn begenadigde pingelaars;
- Rooney kost minimaal 75 miljoen;
- Robben kostte Chelsea 15 (?) miljoen.
Zeg het maar, ik neig naar Rooney, omdat hij daadwerkelijk wedstrijden zelf beslist. Aan de andere kant spelen ze allebei op verschillende posities en zijn ze in die zin moeilijk te vergelijken.
Mjah, als je 2x je land terug laat komen in een belangrijke wedstrijd dan wil je waarde nog weleens stijgenquote:Op dinsdag 22 juni 2004 11:38 schreef KolNedra het volgende:
[..]
20 miljoen voor Robben.
Maar aan het begin van het toernooi was Rooney (bijna) nix waard.
Maar is in die week met 79 (!) miljoen gestegen
nog een paar aanvullingen:quote:Op dinsdag 22 juni 2004 11:05 schreef Spideyman het volgende:
- Rooney is beslissender;
- Robben is iets sneller;
- Rooney heeft het betere schot;
- Robben heeft de betere voorzet;
- Beiden hebben ze het overzicht: tactisch zeer goed;
- Beiden zijn begenadigde pingelaars;
- Rooney kost minimaal 75 miljoen;
- Robben kostte Chelsea 15 (?) miljoen.
Zeg het maar, ik neig naar Rooney, omdat hij daadwerkelijk wedstrijden zelf beslist. Aan de andere kant spelen ze allebei op verschillende posities en zijn ze in die zin moeilijk te vergelijken.
Noem jij het maar onzin.quote:Op maandag 21 juni 2004 23:23 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Onzin ! Ronaldo heeft alle wedstrijden die hij meedeed goed gespeeld. En Robben heeft maar 1 wedstrijd gespeeld en was uitmuntend
LOLquote:Op dinsdag 22 juni 2004 16:00 schreef Komakie het volgende:
[..]
Noem jij het maar onzin.
Rooney is tot nu toe een meerwaarde voor het team gebleken.
Nuttig voor het team door veel doelpunten en voorzetten.
Ronaldo vind ik heel leuk om naar te kijken. Heerlijk hoe die jongen met een bal om kan gaan. Maar hij is niet zo'n meerwaarde voor het team vind ik.
Robben is ook goed, maar die heeft pas 1 wedstrijd gespeeld.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |